img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Žvilgsnis iš vidaus į H Klubo 9-ajį gimtadienį
Žadintuvas?!?!
07:00 ?!?
Ir dar šeštadienį?  A, taip, juk gimtadienis... Keliuos, kraunu daiktus, tikrinu "nepamiršk, nes renginys sugrius" sąrašą, kraunu viską į Accordą ir pajudu į dar vieną nuotykį su H Klubu.
Toliau Statoilas, kuras bakan, skrandin kava, kažkoks ala meksikietiškas "sumuštiakas-statoilinas" ir netolimas, bet gražus kelias iki Trakų.

Pakeliui suprantu, kad miego per šią savaitę tikrai nebuvo per daug. Vis tik atvykus į aikštelę prie Trakų (nežinau, kaip kitaip pavadinti tą, visiems auto entuziastams žinomą vietą) suprantu, kad čia šiandieną aš tikrai ne vienas toks neišsimiegojęs.

Keturi, jaunatviškai užmiegoti veidai jau dėlioja slalomo trasą. Prisijungiu padėti, kuo galiu.
Pasirengimas einasi sklandžiai ir linksmai, trasa gavosi pakankamai greita, kiek tai leidžia nedidelis aikštelės plotas. Testuojam su Civic'u. Fun. Pataisom trūkumėlius. Tada už savo BMW E30 vairo sėda Marius ir su visais, bene tris savaites konstruotais, unikaliais, vienetiniais, rankų darbo prizais bagažinėje išvažiuoja bandyt trasos... Gaila, bet šį faktą suprantame gerokai per vėlai. Testo rezultatai: vienas iš keturių prizų sugadintas nepataisomai (bent taip atrodė iš pirmo žvilgsnio), kitą sutvarkysim, kiti du OK.  Riebiai nusikeikiam, nuotaika krenta žemiau farvaterio.Bet neilgam. Ją pataiso atvykęs klubiečių "pastiprinimas" bei pirmieji vietiniai žiūrovai, klausinėjantys, kada renginio pradžia. Pasiruošimo darbai sklandžiai eina į pabaigą, o žvarbų rytą iš kaulų gena karštas arbatos puodelis. Povilas, Modeliukai.lt savininkas, šio renginio remėjas, bei senas H Klubo narys, dėlioja savo modelių kolekciją ir ruošia savo stendą specialiai rungčiai, kuri bus skirta renginio žiūrovams.
Per gerą pusvalandį parkavimo aikštelė  užsipildo įvairiaspalviais, blizgančiais, dropintais automobiliais. Koks malonus netikėtumas - didžioji jų dalis yra Hondos! :-)
Greitai peržvelgęs aikštelę suprantu, kad šiandien rinkti gražiausią drop'ą, ratus ir Hondą tikrai bus iš ko!

Paršlepsiu atgal į mūsų palapinę, per mikrofoną tariu visiems susirinkusiems "Labas rytas!" ir dar keletą sakinių, raginančių dalyvius registruotis varžyboms sekretoriate...Ir tai yra mano paskutiniai žodžiai, išsklidę iš nelemtų kolonėlių... "Vienas vienas, du du..." - kolonėlėse viešpatauja tyla... Trekšt, trekšt.. Kolonėlės nuožmiai tyli. Toliau receptas paprastas: žiupsnelis nervų, šaukštas nesusipratimo, du indeliai analizės, 6-ios garso aparatūros ekspertų nuomonės ir... tadaaam, štai rezultatas - sudegė kolonėlių vidiniai saugikliai. Po dviejų minučių  ekipažas jau skrieja Vilniaus link  parvežti naujų kolonėlių, o aš einu vesti "briefingo". Balsu.Pasakodamas dalyviams apie slalomo ir linksmosios rungties ypatumus, mintyse nukeliauju 6-7 metus atgal ir prisimenu H Klubo renginius, kai garso aparatūra net nebūdavo įtraukta į "must have" sąrašą... Reiškia šį kartą viskas dar nėra taip blogai :)Supratingi dalyviai išklauso instruktažą ir už kelių minučių duodamas startas pirmajam dalyviui. Automobiliai keičia vienas kitą, suka ratus trasoje, varto kuolelius, karpo sekundės dalis ir stengiasi parodyti kuo geresnį laiką. Hondų klasę prie starto keitė svečiai su kitų markių automobiliais, o pastaruosius - merginos su Honda, šį kartą gavusios galimybę startuoti renginyje atskiroje įskaitoje.Intrigą kėlė ir tai, jog nugalėtojas buvo nustatomas pagal dviejų geriausių laikų sumą.

O tuo metu sekretoriate...


Dėka žaibo greitumu atgabentų kolonėlių, aš vėl galėjau kalbėti labai garsiai. Tuo tarpu nagingi H Klubo vyrai suspėjo sutaisyti sulūžusį rankų darbo prizą.
Mūsų aplankyt atvyko ir pagrindinio renginio remėjo Liro atstovai, o Permanon.lt visiems norintiems demonstravo savo magiškų automobilio priežiūros priemonių galią.Modeliukai.lt stende virė aistros - dalyviams reikėjo kuo greičiau ir kuo kruopščiau suklijuoti tankiukų modelius. 8 laimingieji bandė savo jėgas, o klijavimo ekspertas Povilas prižiūrėjo, kad viskas vyktų sklandžiai ir tvarkingai.Trumpai palijęs lietus nepadarė jokios įtakos žiūrovų nuotaikai ir 50-ies dalyvių rezultatams  - trasa džiūvo akimirksniu, o iš už debesies išlindusi saulutė toliau leido mėgautis nuostabia rudens diena.
Buvo panašu, kad visi susirinkusieji daro tai, koks ir buvo šio renginio tikslas - puikiai leidžia laiką automobilistų kompanijoje.

Slalomas finišuoja, bet jo nugalėtojų skelbti neskubu, bandydamas išlaikyti intrigą iki pat apdovanojimų, nors, manau,  pirmos vietos nugalėtojas visiems ir taip jau buvo aiškus.

Ilgai netrukus dalyviai jau rikiavosi prie linksmosios rungties starto linijos.  Kaspinėlio formos trasą 26 dalyviai turėjo įveikti porose, važiuodami skirtingomis kryptimis ir įveikdami du ratus. Poras lėmė burtų traukimas. Pirmame važiavime - 13 porų. 13 nugalėtojų, kurie prieš sekantį etapą, vėl burtu keliu, trauks porininkus. Dėl nelyginio dalyvių skaičiaus, vienas lapelis yra laimingas (jokeris) ir leis papulti į dar sekantį etapą be konkurencijos. Taip pat ir po antrojo, tik kad dalyvių jau tik 7.

Ne vienam vaikinui slalomo trasoje į kaulus įkrėtusiai Vitai, aka Angel, tądien fortūna šypsojosi pilna baltų dantų šypsena.Du kartus ištraukusi jokerio kortą, baltojo CRX savininkė, šoktelėjo tiesiai į pusfinalį, kur garbingai pasipriešinusi akivaizdžiam šios rungties lyderiui Stakiui, su B20 Civic'u, iškeliavo į kovą dėl trečios vietos.
O ten merginos jau laukė jokių džentelmeniškų nuolaidų neketinąs daryti Nerijus, aka muzzle, ir jo juodas 5 kartos Civic hečbekas. Vis tik  po gražios kovos, Nerijui teko užleisti Vitai žemiausiąjį apdovanojimų podiumo laiptelį.

Liksmosios rungties finale Stakio ir jo B20 monstro jau laukė H Klubo narys Meilus ir jo neužmušamasis D16 Civic Coupe Turbo.Visiems jau kaip ir buvo aišku, kad lig šiol visus nuo vaizdo šlavęs šiaulietis, turėtų lengvai pasiimti dar vieną prizą į savo kolekciją. Bet neperšokęs griovio, nesakyk Op. Pasimetęs nuo apsuktų ratų skaičiaus, juodojo sedano vairuotojas daro klaidą, sustodamas per anksti, ir liksmojoje rungtyje pergalę švenčia Meilus.

Kaip niekada gausus kiekis žiūrovų liko stebėti renginio iki pabaigos ir sulaukė apdovanojimų, kuriuose nestigo nei solidžių mūsų remėjų Liro ir Permanon.lt prizų, nei šypsenų, nei džiaugsmo ir plojimų šauniausiems. O mūsų traumuotieji rankų darbo žmogeliukai irgi surado naujus namus. Modeliukai.lt įsteigė specialų prizą, klijuojamą NSX modelį, greičiausią ratą slalome įveikusiam Stakiui.

Slalomas:
Honda klasė:
1) Stakis    Honda Civic 2.0               02:01.150
2) xTz          Honda CRX 2.0 iVT        02:03.630
3) fUnk       Honda CRX 1.6 VTi         02:06.750

Merginų klasė
1) Angel             Honda CRX 1.6         02:12.400
2) FieldFlower  Honda Civic 1.6T      02:30.950
3) DJ_Mama     Honda Civic, 1.4       02:42.450

Svečių klasė:
1) Marcco      BMW 318is, 1.8                  02:04.040
2) PhReaK    BMW323ti 2.5                     02:19.710
3) Xestia        Renault Megane RS 2.0   02:26.400

Liksmoji rungtis:
1) Meilus
2) Stakis
3) Angel

Gražiausias dropas:
DžiZos Civic 4gen sedanas.


Gražiausia ratai:
MozeeeGražiausia Honda:
MTB Honda S2000Dar kartą sveikinimai nugalėtojams!

Reziume: nurimus apdovanojimų šurmuliui ir išsiskirsčius paskutiniam žiūrovų būreliui, kai aikštelėje liko tik tie, kurie neužilgo trauks į netoliese esančią sodybą valgyti gimtadieninio torto, dalyvauti tradicinėje "Metų geriausieji" apdovanojimų ceremonijoje, švęsti ir šokti iki ryto, supratau, kad ką tik baigėsi dar vienas puikus ir sklandžiai organizuotas H Klubo renginys. Na o jeigu ir buvo keletas likimo išdaigų renginio metu, tai jas tikrai užgožė žiūrovai, palaikę puikią renginio atmosferą, fantastiškai šiltas oras ir šauni kova trasoje iki paskutinės akimirkos. 

Dar  kartą Ačiū visiems dalyvavusiems ir žiūrėjusiems, rėmusiems ir palaikiusiems.

Pezalai: Jurgio
Nuotraukos: mbfotoper4mance , Mato Buzelio, 98.lt, Wrong photography
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.