img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
H Klubo 9-asis gimtadienis

Ir vėl Rugsėjis. Vaikams vėl metas į mokyklą. O mums laikas švęsti gimtadienį. Jei H Klubas būtų vaikigalis, tai šiemet eitų į 3 klasę.

H Klubo 9 gimtadienis

Tik 9? Ar net 9?
Per tuos metus matėm ir šilto ir šalto. Žmonių ir automobilių mūsų akiratyje pasikeitė nesuskaičiuojama galybė. Ateinant 9-ajam gimtadieniui naturaliai užduodi sau klausimą - devyni, tai čia daug ar mažai? Ką aš (mes) čia veikiu tiek laiko?

Tačiau atsigręžus ir pamačius nueitą kelią ir įvertinus patirtį kurią įgavome kartu užaugdami, subręsdami nuo beveik bepročių, spardančių į gazą naktiniuose draguose iki atsakingos, saugumą ir tobulėjimą vertinančios organizacijos, su nariais važiuojančiais įvairiuose Lietuvos čempionatuose, supranti, kad tai buvo velnioniškai puikiai praleistas laikas su krūva puikių, spalvingų ir įdomių žmonių. Ir dvejonės ir klausimai išsisklaido it tepalo dūmas, ir kaip toje reklamoje - "norisi savaime" praleisti dar bent 9-erius metus kartu!

Sukanka 9 metai susitikimų, sezono atidarymų/uždarymų, tarptautinių  GM'ų, važiavimų slalomuose, kartų čempionatuose, bandymų užkariauti Kačergą ar kitos auto sporto aukštumas...TIK 9 metai ir NET 9 galybės prisiminimų kurių džiaugsmu norime pasidalinti ir atšvęsti kartu su entuziastais norinčiais "numalšinti troškulį".

Taigi, jei tau nesvetimas svylančios padangų gumos ir kaladėlių kvapas, jei nori "turėti" gerą laiką su smagia kompanija ir išbandyti save ir savo automobilį ne vien tik slalomo trasoje - būk Rugsėjo 24 d. aikštelėje už Trakų prie Galvės ežero.

Atmink: mums nesvarbu ką tu vairuoji, jei myli Hondą ir automobilius - lauksime atvykstant.

Viskas ką reikia žinoti:

Laikas: 2011 Rugsėjo 24 d., 11:00; 
Vieta: Aikštelė už Trakų (prie Galvės ežero);
Ką veiksime: Slalomas (3 važiavimai) + linksmoji rungtis + dropo, ratų ir gražiausios Hondos rinkimai. Speciali Modeliukai.lt rungtis ir k.t. 
Kaina: klubo nariams – 20 LT, svečiams - 30 LT, merginoms su Honda automobiliais – NEMOKAMAI!

Žiūrovams renginys nemokamas ir registruotis nereikia. Pasiimkit fotikus, kameras, kedutes, šašlykines ir gerą nuotaiką. Pasimatysime Trakuose!


Renginį remia: www.liro.lt | www.modeliukai.lt | www.permanon.lt

                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.