img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Honda Civic 5 gen by Dj. Muzzle
Dj.Muzzle: gana greitas, šiek tiek įsiutęs.

Kol viena mašina leidžia šaknis kieme, kita laimi konkursuose. Kalbame apie Dj.Muzzle automobiliuką Honda Civic, nuo konvejerio nuriedėjusį 1994 metais, ilgai Europos keliuose vargusį ir galiausiai „Honda“ fano kieme laimę atradusį.

Gegužės mėnesio konkurse nugalėjusią Dj.Muzzle „Hondą“ per HK atidarymą įamžino kolega Jurgiz ir visai nesvarbu, kad tame kadre automobiliukas vos
neišvažiavo iš kadro – ryškumo užteko, kad klubiečiai įvertintų juodą greitą ir įsiutusį hečbeką aukščiausiais balais.Kodėl greitą ir įsiutusį? Todėl, kad net pats savininkas neslepia – meilę „Hondoms“ pakurstė būtent šis legendinis filmas apie gatvių lenktynes. Kai jau įstrigo, tai ilgam: pirmasis Dj.Muzzle „cviakas“ buvo 5 kartos kupė, tada į eilę stojo keletas įvairių 5 kartos „Civic“, o galiausiai eilė atėjo konkurso nugalėtojui.O kodėl pačioje pradžioje užsiminėme apie mašiną, įleidusią šaknis kieme? Todėl, kad prieš šį „Civic“, Dj.Muzzle vairavo eg9 – 5 kartos sedaną, papuvusiu kėbulu ir šiek tiek pavargusį. „Jau buvau sukaupęs nemenką pinigų sumą restauracijai, bet vieną dieną 2009 metais Kaune pamačiau šį „penktuką“ ir nesusilaikiau, paėmiau“, - atviravo vairuotojas. Būtent EG9 likučiai iki šiol kieme laukia savo likimo. Neblogas buvo donoras, daug savo detalių atidavė naujai savininko mylimajai...Dj.Muzzle paimta mašinytė netrukus buvo patobulinta, po to dar patobulinta, ir dar šiek tiek... Pirmiausiai vietoj gimtojo variklio D16Z6 po kapotu buvo įsodintas 170 arkliukų valdantis B16A2, o paskui jau prasidėjo... Dj.Muzzle sako, kad per savaitę prie automobiliuko dirba gal 20 valandų, bet pasižiūrėjus į atnaujinimų sąrašą norisi spėti, kad yra atvirkščiai - per savaitę vos 20 valandų lieka kam nors kitam, pavyzdžiui, miegui ar maistui.
Nepaisant visko, „Greitų ir įsiutusių“ atešta meilė „Hondoms“ nėra amžina ir Dj.Muzzle to neslepia. Kol bus noro, vairuotojas toliau investuos į hečbeką: atnaujins spalvą, dar kokioj važiuoklėj pasikrapštys... Bet vos tik pasitaikys galimybė, keliais greičiausiai pasuks į kitų japonių garažą. „Kai šis atsibos, jį pakeis „Toyota Altezza RS200“, o jei nebus, tai teks imti „Lexus“ iš 200/300“, - dėsto Dj.Muzzle, bet iš šypsenos sunkiai nuspėsi – gal tiesą sako, o gal ir meluoja.


Modlistas:

Automobilis: Honda Civic
Pagaminimo metai: 1994
Variklis: B16A2 170hp/160Nm, 1595ccm

Modifikacijos:

- Intergra Type-R išmetimo kolektorius  + 60mm tiesi išmetimo sistema ir "bachūriškas" N1 tipo bakelis
- Banginio penis arba dar kitaip žinoma kaip karboninis cobra oro paėmimas
- ITR bėgių prejungimo svirtis (šifteris)
- G&M sportinė pakaba (amortizatoriai ir spyruoklės)
- 5gen VTi stabilizatoriai ir strutbarai.
- Enkei R15 (OEM) JDM Honda Integrs Type-R ratukai, svoris tik 5,8kg!
- ATE 282mm priekyje ir 260mm gale skersmens stabdžiai
- QSP vairas,
- VTi salonas
- Honda Del Sol SiR priekinės sedynės
- Gathers garso sistema
- Spoon spoileris
- Purvasargiai
- USDM/JDM bagažinės dangtis
- JDM žibintai (priekiniai/galiniai)
- ir daug kitų smulkmenų
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.