img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda Prelude 3 by Montis
Balandžio foto konkurso nugalėtojas – MontisHP3 (Xsamp foto)Vieni negali atitraukti akių nuo jos užpakalio, kiti grožisi neįprastomis kūno linijomis, o savininkas tvirtina, kad įsimylėjo ją iš pirmo žvilgsnio. Apie ką mes čia kalbam? Žinoma, kad apie balandžio mėnesio foto konkurso nugalėtoją – Manto (MontisHP3) vairuojamą gražuolę „Honda Prelude“.Ji jau pilnametė, šiemet sulaukusi dvidešimties, todėl keliuose gali daryti, ką nori. Viliojanti, ištikima ir puikiai išsilaikiusi. Gera, tačiau prireikus gali parodyti charakterį. Savo egzotiška išvaizda
atkreipianti visų dėmesį. Taip, mes vis dar kalbame apie „Hondą“, tačiau negi pats jos savininkas Mantas nevengia savo automobilio palyginti su moterimi: „Niekas neskatino įsigyti šio modelio. Tai įvyko atsitiktinai, kaip atsiranda trauka pamačius kokią ilgakoję gražuolę. Žinoma, su automobiliu paprasčiau – turi pinigų ir nusiperki“.Kadangi ilgakoję gražuolę Lietuvoje nusipirkti yra nelegalu, apie moteris šį kartą baigiam. Grįžkime prie Manto ir jo HP3 meilės istorijos. Pora susipažino Utenos automobilių turguje. Mėtydamas žvilgsnius į pabodusias „audines“ ir „mazdas“, vaikinas netikėtai pastebėjo JĄ. Vaizdas jį taip apakino, kad netgi trumpam pradingo gebėjimas skirti spalvas. Tik įsigijęs automobilį Mantas suprato, kad tai, ką jis vadino juoda spalva, iš tiesų yra tamsiai mėlyna :)Mantą sužavėjo HP3 išskirtinės kūno linijos ir puiki būklė, nes gražuolė japonė anksčiau ją vairavusio vokiečio buvo tikrai gerai prižiūrėta. „Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio“, - linkčioja Mantas ir prisimena, kad ta meilė pirmas dvi naktis net neleido sumerkti akių. Kaip čia užmigsi, kai kažką myli ir nelabai gali turėti? Juk norint parsivilioti japonę į savo kiemą, reikėjo pinigų, o kišenėje jų tiek nebuvo... Šiaip ne taip reikiamą sumą pavyko surinkti ir HP3 vairas atsidūrė Manto rankose.Nuo šios akimirkos praėjo jau treji metai, o jausmai neblėsta. HP3 ištikimai tarnauja ir atleidžia šeimininkui netgi neištikimybę! Taip taip, ji nėra vienintelė Manto garaže, čia dar glaudžiasi kita HP3 „donorė“, skirta atsarginėms dalims, ir darbinis, daug nervų ir sveikatos suėdantis „Citroen“ „kablukas“. Tiesa, dar yra CRX, kurią Mantas dalijasi su draugu. Keista šeimynėlė... :)„Su šia „Honda“ kiekviena diena yra nuotykis, nes šis automobilis labai traukia aplinkinių dėmesį. Draugiškesni vairuotojai net sustoja ir pasiklausia, koks tai modelis“, - pasakoja išdidus savininkas. Tiek jam, tiek „Hondai“, tas nuolatinis aplinkinių dėmesys visai netrukdo, o štai kvaili kitų eismo dalyvių poelgiai kartais įvaro streso. Su jais susijęs ir vienas nemalonus nutikimas, kai dėl kito vairuotojo sukeltos avarinės situacijos, HP3 nulėkė į griovį. Ant kelio ją sugrąžino net dvi gaisrininkų brigados, pasirūpinusios, kad gražuolė grįžtų visiškai nesužalota, net neapibraižyta.

Nuo įsigijimo dienos iki šiol HP3 nepareikalavo didelių investicijų. Mantas ją apmovė lietais ratukais, patobulino kelias smulkmenas, atliko antikorozinį viso kėbulo padengimą ir perdažė tą  išsvajotaja „Berlina Black“ spalva. Šiuo metu HP3 daug dėmesio nereikalauja – jai užtenka skirti maždaug 8 valandas per savaitę, tačiau ryšys išlieka stiprus. Pasak Manto, tai neatsibostantis automobilis, todėl šio malonumo jis nė už ką neatsisakytų.Automobilis:
„Honda Prelude“, 1991 m.

Variklis:
B20A9, 103 kW

Modifikacijos:
- OBX išmetimo kolektorius 4-2-1
- Likęs išmetimas 55mm su 2 rezonatoriais
- Megan Racing M-DT neržaveikinis dviejų išėjimų bakelis
- Akumuliatorius perkeltas į bagažinę
- Raudonas vožtuvų dangtelis
- Megan Racing Street Series coilai
- Poliuretaninės stabilizatorių gumos.
- Priekiniai Civic EP3 Type R suportai
- 300mm diskai
- OEM kaladėlės
- Galiniai ATE stabdžiu diskai
- Ferodo Premier‘ai
- Sutvarkyta originalaus odinio salono smulkmenos
- Momo Corse 32cm vairaratis
- Nudažyta S2000 Berlina Black spalva
- Kebului padarytas pilnas antikorozinis
- R17 Team Dynamics pro race 1.2, 215/40
- R16 SSP ,195/45
- OEM JDM windows visors
- 95 Accord galinis lip‘as
- 95 Accord priekinis lip‘as
- OEM galiniai purvasargiai
- Raudoni H ženkliukai prieky ir gale
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.