img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda Civic 5 gen by Karoo
Kovo mėnesio nugalėtojui Karoo automobilį įtaisė brolis.

Gražiausios „Honda“ nuotraukos konkurse Kovo mėnesį nugalėjęs Karolis (Karoo) savo anketoje yra įrašęstrumpą, bet taiklią frazę: „Vairuoju narkotiką“. Jau trejus metus jo vairuojama ir prižiūrima raudonoji „HondaCivic“ yra pirmasis ir vienintelis Karoo automobilis, beje, įsigytas iš brolio.

„Buvęs „H klubo“ narys Aux‘as yra mano brolis. Aš pats apie „Hondas“ jau svaigau kelerius metus, tada išsilaikiau teises ir po pokalbio su broliu buvo nuspręsta, kad tuo metu jam priklausęs „Civic“ už simbolinę kainą atiteks man“, - pasakoja Karoo.Sakoma, kad iš trijų dalykų – greitai, pigiai ir kokybiškai – vienu metu gali turėti tik du, tačiau Karolio atveju tai nelabai galioja. Už simbolinę kainą pirktas 1993 metų „Civic“ traukia gerai, tarnauja ištikimai ir iki šiol neiškrėtė jokių nemalonių pokštų.

Tiesa, tai paminėdamas Karoo triskart spjauna per petį ir prisimena vieną įdomesnį, bet gana laimingai pasibaigusį nuotykį. „Kai dar gyvenau Panevėžyje, buvo užėjusi mada raityti posūkius užtraukiant rankinį. Vieną kartą taip beraitant užteko metro šlapio asfalto, kad su automobilio galu pasveikinčiau stulpą“, - dabar jau smagiai apie šį nutikimą pasakoja Karoo. Tada, įtariame, taip smagu nebuvo :)
Karolis yra iš tų vairuotojų, kurie moka daugiau, nei patikrinti tepalus ar pripildyti langų skysčio. Jo „Civic“ yra nuosekliai tobulinamas ir modifikuojamas, tam „Honda“ fanas skiria bent valandą per savaitę. Nors mes manome, kad jis meluoja – turėtų būti gerokai ilgiau, nes pakeitimų jau atlikta tikrai nemažai.Anot Karoo, iš pradžių teko važinėti su D15b2 pilno įpurškimo varikliu. Kai vėliau pavyko rasti D16y2 „swap‘ą“, buvo iškeltas vienas tikslas – kuo pigiau surinkti patikimai veikiantį variklį. Ir tai pavyko! Variklis buvo visiškai perrinktas, po to atėjo greičių dėžės ir dujų išmetimo sistemos eilė, o dabar Karolis smaginasi po truputėlį „juodindamas“ saloną. Juk savaime suprantama, kad prie ryškiai raudonos išorės geriausiai dera solidžiai juodas vidus.

Nepaisant to, kad prie šio automobilio padirbėta jau tikrai nemažai, o vairavimas tampa vis malonesnis, Karoo nežada su tuo pačiu „Civic“ važinėti iki pensijos. Kad ir kaip būtų gaila, kažkada jos teks atsisakyti, o viena pagrindinių to priežasčių – jau labai „pavargęs“ kėbulas. Juo labiau, akiratyje jau yra naujų kandidatų. Galbūt tai bus 6 kartos hečbekas arba sedanas, o galbūt išsvajotas 5 kartos hečbekas. Aišku viena – tai tikrai bus „Honda“ :)Automobilis:

1993 m. „Honda Civic“

Variklis:
D16Y2 (standarte 93kW) po visų atliktų modifikacijų nesukta ant stendo.

Modifikacijos:
- Aukštesnio suspaudimo stūmokliai (c.r. 11.4:1)
- Trumpinti 3-4 bėgiai.
- Carbon/kevlar "kobra" oro paėmimas
- 4-2-1 išmetimo kolektorius.
- DC sports priekinis viršutinis strutbaras.
- Didelis „momo“ vairas
- Custom shift knobas
- „Prelude“ sėdynės
- OEM window visoriai
- Red/white galinės lempos
- Priekiniai priešrūkiniai žibintai
- VTi lip‘as
- FK trumpintos eigos amortizatoriai
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.