img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
- Puslapio atnaujinimas. Bendra informacija visiems

Sveiki visi, forumo dalyviai, klubo nariai, merginos ir vaikinai. Kaikuriems galbūt lengvas šokas del naujos puslapio išvaizdos, todėl noriu suteikti šiek tiek bendros informacijos kas ir kaip, po puslapio atnaujinimo.

Pradėkime nuo to, kad visų vartotojų anketos yra perkeltos iš seno forumo. Aktyvuotos ir veikiančios. Temos iš senojo forumo irgi perkeltos. Bendras į Bendrą ir t.t., išskyrus Klausimai/Patarimai. Senosios temos iš K/P forumo perkeltos į skyrių Archyvas. Kadangi naujajame forume bus įgyvendinta kitokia sistema, išskirstisianti Klausimus bei Patarimus pagal Honda modelius.

Kadangi niekas nėra tobulas, tai iškarto prisipažįstame, kad žinome, jog "bug'ų" dar yra. Jie yra nuosekliai tvarkomi, pagal prioritetus. Pirmiausia saugumas bei fukncionalumas, o poto eina individualios problemos ("kreivai" atvaizduojamas puslapis naršyklėje, neišeina prisijungti prie forumo ir t.t. ir pan.)

Skyriai, tokie kaip Galerija ar Specifikacijos, dar nėra išdirbti iki galo. Tą prašome kurį laiką ignoruoti. Bandysime susisukti, kaip įmanoma greičiau, kad viskas važiuotų "gazas-dugnas" režimu.

Tiek klubo narių, tiek visų kitų likusių vartotojų noriu paprašyti smarkiai ir garsiai nekritikuoti, kad senasis forumas buvo geresnis, as jo pasiilgstu, čia dabar kažkokia nesąmonė. Priprasite :) Aš pripratau per vieną vakarą. Laikas keistis jau buvo atėjęs senai. Tą mes ir padarėme. Dirbdami vieningai ir viena kryptimi turėtumeme pagimdyti produktą, kuris mums tikrai teiks daugiau naudos, negu senasis, morališkai, techniškai ir visaip kitaip atgyvenęs puslapis.

Jei turite pastebėjimų apie trukumus, negalite prisijungti prie puslapio, puslapis jūsų naršyklėje atvaizduojamas "kreivai", prašau kreiptis i mane el. paštu jurgio eta gmail taskas com , arba susirasti mane skype - jurgizmo. Bandysiu išklausyti bei pagelbėti. Ačiū už supratimą bei kantrybę.

Ieškome piliečių, norinčių bei galinčių, surinkti informacijos, o galbūt ir ją talpinti į puslapio skyrius: Nuorodos, Galerija, Specifikacijos, Naujienos. Sukontaktuoti su manimi galite emailu arba skype.

P.S. labai labai tikiuosi, kad sulyg naujuoju puslapiu, pasikeis ir mūsų bendravimas forume. Įgysime daugiau tolerancijos vieni kitiems, užaugsime didesni, negu, kad buvome, nusišypsosime žioplam naujokui, labiau gerbsime vieni kitus, vieni kitų nuomonę. Ženkime žingsnį į priekį.

Ačiū už kantrybę, kritiką bei supratimą.

Jurgiz

                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.