img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Yra tik vienas Honda klubas!
Sekantys Honda klubo gyvenima turbūt žino, arba bent jau viena ausim yra girdėję, kad pastaruoju laikotarpiu buvo iškilęs nesusipratimas dėl pavadinimo "Honda klubas" vartojimo.

Kai kam pasirodė, kad jeigu 15 metų egzistuojantis Honda klubas savo oficialialaus jurdinio vieneto pavadinimu pasirinko "H klubas", tai pavadinimą Honda klubas galima imti ir naudoti savo reikmėm. Pvz. Honda klubo vardu pavadinti skelbimų grupę Facebook'e.
Dar tam kai kam nuo įžūlumo neblizga akys ir kai kas galvoja, kad išsikalinėti aiškinant, kad "jūs taigi vadinatės H klubas, o mes vadinamės kaip norim, nes ką noriu tą darau" ir kitą derybų pusę vedžioti už nosies šeriant su tuščiais pažadais ir arogancija yra visiškai normalu ir priimtina.
Gali būti. Dar visko gali būti, kad smagumas gali virsti vargu.

Norint įvesti aiškumo ir ,kad situacija nesikartotų, norime priminti, kad Honda klubas, vienijantis visas Honda transporto priemones, yra tik vienas. Vienas ir tas pats, kuris egzistuoja jau 15 metų. Jo internetiniame puslapyje dabar ir esate.

Todėl, kad nebekiltų naivių diskusijų ir vietos interpretacijomis, sutapatinome savo oficialų asociacijos pavadinimą su klubo pavadinimu akeisdami asociacijos pavadinimą į "Honda" klubas. 

Linkėjimai visiems mėgstantiems naudoti svetimus vardus! 

Iš 2003


Iš 2004


Iš 2005

Iš 2006

Ir taip toliau.                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.