img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Skirk 2% pajamų mokesčio Honda klubui
Gyvūnų prieglaudos, sporto mokyklos, būreliai, namų bendrijos, povandeninio mezgimo vąšeliu sąjūdis - you name it, opcijų kam skirti 2% nuo savo pajamų mokesčio nors vežimu vežk.
Tai kodėl būtent Honda klubas? Kodėl šitie biezdariai, netikšos palaidūnai su savo žoliapjovėm? Kodėl tūlas pilietis turėtų atiduoti savo 2% Honda mylėtojų vardu prisidengusiems lėbautojams ir avantiūristams?

O gi viskas labai paprasta. Honda klubo biudžetą sudaro nario mokestis + pajamos visų geros valios 2%. Anei iš Tarptautinio Valiutos fondo, anei iš masonų ložės finansavimo negaunam. 
Pinigai keliauja trasų nuomai, įrangos nuomai arba atnaujinimui, renginių organizavimo išlaidoms, dar nemažą pyrago dalį atriekiam administracinėms išlaidoms. Ir lieka ne tiek jau ir daug. O tai kas lieka keliauja į renginių fondą.

Tie kas yra buvę mūsų renginiuose žino, kad visada stengiamės pasiekti maximalų rezultatą. Niekada nenustojam tobulėti ir siekti daugiau. Tiek pernykštis Sezono Atidarymas, tiek šių metų Trackday lenktynių serija iš Honda klubo kolektyvo reikalauja visiško atsidavimo. Hondiečiai dirba diena iš dienos, sustoti ir atskvėpti nėra kada. Darbas darbą veja ir kartais užsitęsia iki išnaktų, taipogi jokia paslaptis, kad kartais tenka ir pagrindinius darbus, iš kurių duoną valgom, pastumti į šalį. Ir viską tai mes darom ne dėl pelno, pinigų, šlovės, žvaigždės Holivudo bulvare ar dar kokio tai tarptautinio pripažinimo. Viskas mūsų kompanijoje yra varoma geromis idėjomis, meile automobiliams ir autosportui ir su tikslu - tureti Lietuvoje dar vieną gerą ir kokybišką auto renginių seriją, kuri būtų atvira visiems autosportą mylintiems entuziastams, kurie galėtų pigiai ir kokybiškai praleisti laiką trasoje. Kiek įmanoma, renginio kaštus dengiame iš savo biudžeto, labai smarkai prisideda musų partneriai ir rėmėjai, tačiau visiems norams įgyvendinti lėšų nepakanka.

Tad jeigu norite prisidėti prie automobilizmo plėtojimo ir paremti ambicingą ir iniciatyvų kolektyvą - skirkit 2% savo metinio pajamų mokesčio asociacijai H Klubas. Šiame puslapyje rasite detalią instrukciją, kaip skirti 2% pajamų mokesčio mums. Nuoširdžiai,
Honda klubo kolektyvas
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.