img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Pristatome - Trackday. Petrolhead event by H klubas.


Gūdžiais 2002, kai krūva entuziastų susibūrė po Honda vėliava ir įkūrė Honda klubą, lakstė gatvėmis, po legalius ir ne visai "dragus", gausiai susitikinėjo kiekvieną ketvirtadienį, gyveno Greitų ir įsiutusių nuotaikomis ir madomis. Kai B serijos swapas kainavo kaip pradinis įnašas už vieno kambario butą, niekas net nedrįso svajoti, kad vieną dieną rengsime slalomus Nemuno Žiede. Ta diena išaušo. Poto niekas tris-keturis metus nedrįso pagalvoti, kad galime mesti slalomą į šoną ir paleisti renginio dalyvius į "pilną žiedą". Ta diena atėjo, nors niekas per patrankos šūvį nesvajojo, kad kelsime vėliavas "Didžiąjame Žiede" ir sukviesime pulką entuziastų su geriausias Honda markės automobiliais Lietuvoje ir turėsime vieną šilčiausių ir smagiausių renginių, kur visą dieną užimti yra ne tik trasoje sekundės dalis skutantys benzingalviai, bet ir renginio žiūrovai - antros pusės, sūnūs, dukros beigi ir močiutės (ir naminiai gyvūnai taipogi, jeigu kas klaustų).

O dabar atėjo diena, kai H klubas oficialiai dar kartą išaugo marškinius. Mes naikiname atitarnavusį Sezono Atidarymo renginio pavadinimą, deginame sąrašus su taisyklėmis kurias tiek daug metų kūrėme patys sau galvose ir žengiam tvirtą žingsnį į priekį klubo gyvenime.

Su pasidižiavimu ir šiek tiek ambicijų pristatome Jums dviejų etapų renginį - Trackday. Petrolhead event by H klubas.

I etapas - Gegužės 7
II etapas - Rugsėjo 17

Tai bus tikras benzingalvių renginys kuriame laukiami visi, kam nesvetima auto kultūra - tiek trackday entuziastai (laukiami visi, ne tik Honda vairuotojai), kuriems bus skirta Nemuno Žiedo trasa, laiko matavimo įranga, bei profesonalių teisėjų brigada, tiek showoff ir stance kultūros mėgėjai kurių laukia seksualiosios H merginos, gražiausiųjų rinkima. tiek tikrieji Honda entuziastai su retro automobiliais, tiek bendraminčiai automobilių kultūros mylėtojai. Daugybė dėmesio ir pramogų, kaip visada, bus skirta ir renginio žiūrovams. Nuo viktorinų ir smagių rungčių su prizais iki kartingų varžybų ir dar daug atrakcijų.

Susikaupę mes dirbame kasdiena (be išeiginių, jeigų vėlgi kas klaustų), kad renginys būtų geras ir kokybiškas, todėl tikrai neapsiribojame tuo, kas paminėta aukščiau. Stengsimės nustebinti ne tik jus bet ir save pačius.

Sekite H klubo Facebook paskyrą ir gaukite naujienas apie renginį pirmieji.

Su meile,
H klubo kolektyvas
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.