img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
H Klubo veiklos tvarkaraštis 2015
H Klubas tai atdaras ratas bendraminčių, kuriuos vienija meilė automobiliams ir kokybiškas laisvalaikis. Šviežias kraujas mūsų gretose visada laukiamas, tad jeigu tai, ką perskaitysi šiame straipsnyje tau pasirodys artima, ir turėsi bent menkiausią norą sudalyvauti viename ar kitame renginyje - nedvejok. Drąsiai rašyk mums forume ar  Facebooke, ar tiesiog klausk klubiečių.
Šiemet mes stipriai supaprastinome naujokų priėmimo į klubą tvarką, tad prie mūsų prisijungti oficialiai dabar lengviau negu betkada.Sezoną pradėsime dar kovo mėnesį. Jeigu pamenate, pernai organizavome talką ir tvarkėmės Kačerginės drifto trasoje. Kurį Nemuno žiedo kampą tvarkysime šiemet dar nežionome, tačiau talka tikrai bus. Preleminari data Kovo 28. Pilną informaciją skelbsime forume ir Facebooke.

Balandžio 18 startuos 1 Car Race čempionatas, o kartu su juo vyks ir didelio susidomėjimo sulaukęs Pavasario slalomas. Toje pačioje drifto trasoje budinsim žvėris iš miego. Nepramiegok.
Vėliau balandį lėksim pasitrankyti po Lietuvą. Nieko nėr geriau negu roadtripas, krūva bendraminčių ir pavasario šiluma užpildanti visus smegenu plyšelius jaunatvišku polėkiu ir gražūs Lietuvos kraštovaizdžiai, lankytinis vietos o vakare sodyba su BBQ ir ... Trauksim arba link Ignalinos (planas aplankyti atominę elektrinę) arba pasiblaškyti po nuostabiuosius Dzūkijos kraštus.

Gegužės mėnesį šiemet galim pervadinti į Kačergužęs, nes 9 d. lankysim kolegas iš Civicclub.lt, kurie svilins savo pirmą blyną Nemunringe, sekantį savaitgalį, 16 d., karštasis Fastlap sezono startas, o 23 - H Klubo sezono aridarymas! Ir dar sako, kad blogai gyvenam :)
Sezono atidarymui šiemet ruošiame sau netradicinį formatą. Greitą slalomą keisim į Trackday. Nors ir su gesinimo zonomis, trasa drieksis per visą žiedą. Kartu su Trackday vyks ir gyva velniava visokių akcijų atrakcijų - konkursai, rinkimai, Honda girls, 1Car Race antras etapas ir t.t.. Liūdna tikrai nebus. Sekit eventą Facebooke ir mūsų forumą.

Liepos mėnesį, per Mindauginių ilgąjį savaitgalį važiuosim į Nidą. Ketvirtą kartą gražiausiame Lietuvos krašte vyks H Klubo Vasaros Grand Meet (renginys klubiečiams dar žinomas kaip "nusirauk stogą" arba "reik savaitės poilsio po šitų atostogų"). Programoje kaip visada dinderio mušimas, plaukiojimas laivu Kuršmarėmis, tinginio voliojimas paplūdimyje, nieko neveikimas, Faxbaris ir panašaus plauko kultūriniai renginiai. Jeigu turi automobilį, kurį mėgsti vairuoti. Jeigu kelias tau - draugas, o vairavimas malonumas, jeigu nespjauni į gerą kompaniją, nuotykius, mėgsti kokybišką laisvalaikį - šis renginys būtent tau. Ir tavo antrajai pusei, ir netgi atžalai. 

Dar keli geri dalykai Liepą, kuriuose H Klubas dalyvaus iškėlęs vėliavas - 17-19 d.didžiausiame automobilistų festivalyje Lietuvoje - JDM.lt Chill'n'Grill 2015 Summer Camp. ir tuo pat metu vyksiančiose 1000km lenktynės Palangoje, kuriose klubietis Mantas startuos jau trečius metus iš eilės. Dar sauja klubiečių dirbs kaip palaikymo komanda ir mechanikų desantas. 

Šiemet klubo gimtadienio nebus, nes maaaama, nu mums gi jau 13 ir švęsti mes nebenorim! O jeigu rimtai, tai dėl keletos susidėjusių faktorių šiemet planuojame praleisti klubo gimtadienio šventę, tačiau Rugsėjo 12 grįšime į Kačerginę, finale kausis Fastlap gigantai, mes palaikysime savus, blizginsim bolidus showoff'e, kepsim BBQ ir t.t.. 
Rugsėjo 19 Kačergos drifto trasoje vyks trečiasis 1 Car Race etapas. Po jo, trauksime į netoliese esančią, klubiečių mėgstamą sodybą, dar kitaip žinomą "Tūkstančio žvaigždučių viešbučio" pavadinimu. Tai vieta, kurioje dažniausiai gimsta H klubo metų planai, ar gimsta kitos genialios, 5-os klasės aritmetikos vadovėlio vertos, mintys. 

Spalį bandysim uždrožti 1 Car Race ketvirtame sezono etape. Mums nepavyks. Uždrožti. Bet gera žinia ta, kad slalomas Kačergos Drifto trasoje bus atviras visiems. Mūsų šūkis - "pigūs pasivažinėjimai Jūsų šventei, jubiliejui, krikštynoms, sužadėtuvėms." © UAB H Klubas

Lapkritis kolkas tuščias, bet neabejoju, kad rankų sudėję nesedėsim. O jeigu turite mums pasiūlyti įdomios veiklos - klausom ausis ištempę.

Sezoną baigsime Gruodžio 6 d. Šiauliuose, Bačiūnų trasoje su Kalėdiniu H Klubo slalomu ir vairavimo gudrybėmis ant sniego bei paskutiniu 1 Car Race etapu. Bus karšta arbata, gera nuotaika ir Kalėėėėėdųųųų Senelis vakare su dovanomis ir sezono apdovanojimais :)

Toks štai planas H Klubui 2015 metams. Kaikurių renginių datos gali kisti. Apie viską pranešime kiek galima anksčiau, bet jeigu jau dabar turiti klausimų ar pastabų - diskutuok šioje temoje mūsų forume. 
Jei nori susipažinti su mumis gyvai - sek temas Bendrame forume ir užsuk į mini meet'us Kaune, Vilniuje ar Šiauliuose. Jei pirmą kartą nedrąsu - rašyk privačias žinutes tavo miesto koordinatoriui, ar paprastiems klubo nariams. Mes laukiam naujų veidų mūsų gretose! :)
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.