img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Sezono atidarymas 2014 - karščiau dar nebuvo!
Nuslūgus po renginio susikaupusiom emocijom ir beveik sugrįžus į normalų gyvenimo ritmą atėjo laikas parašyt, kaip gi praėjo 2014 sezono atidarymo šventė.Mes, kaip ir kiekvienas, didesnius ar mažesnius renginius organizuojantis kolektyvas, visada stengiamės kelti savo renginių kokybę aukštyn. Mokomės iš savo klaidų, semiamės idėjų, ieškome naujų minčių, kuriame tam, kad ir patiems būtų linksma ir jus, žiūrovus, negėda būtų pasikviesti. Žmoguje taip užprogramuota, kad visada norisi daryti daugiau, geriau, negu kad buvo.
Renginiai kartais pavyksta, kartais suklumpame ant savo pačių ambicijų. Visiems plušantiems prie renginių H Klubas viso labo yra laisvalaikio užsiėmimas, kaip, kad jums hobis yra žvejyba, ar nėrimas vašeliu (tikiuosi, kad nerėjai vašeliu neskaito šito straipsnio, nes jeigu taip, tai we f*kced up big time :D). Mes atiduodame 100% širdies ir tiek procentų laisvo laiko, kiek jo yra likę nuo darbų, šeimos, sporto, mokslų ir miego. Vieni daro daugiau, kiti daro mažiau, kaip kam  gaunasi ir kaip kas gali, todėl, natūralu, kad kartais nutinka visko - pvz. įsivelia žmogiška klaida ir į spaustuvę nenukeliauja startinių numerių maketas, o tą supranti tik pradėjęs dalyvių registraciją. Tada prieš akis prabėga blogiausi scenarijai ir po kojom atsiveria praraja. Bet nėra nieko, ko neišspręstų kūrybinga komanda - planą A (numeriai iš izoliacijos) keičia planas B (iš Nemuno Žiedo stalčių užkampių išdygusi krūva startinių numerių) ir problemos kaip nebūta. Tokie momentai yra ypatingi. Tokias situacijas prisimeni ilgai, metų metus. Poto jos sukelia gerą dozę juoko. Tai yra klijai, kurie laiko klubo pamatą.


Šis sezono atidarymas buvo ypatingas. Dar niekada nerengėme šios šventės taip vėlai - juk jau beveik vidurys metų. Aha, būtent, pusmetis praskrido, jau laikas galvot ką pirksit draugams dovanų Kalėdoms :) Ir dar jokiame H klubo renginyje nebuvo taip karšta. Gal kas užmetėt akį į termometro stulpelį? Traktoristo įdegis ant rankų ir sprando byloja, kad buvo ne mažiau 30 pagal poną Anders Celsius ir jeigu ne iš vakaro gimusi idėja, nuo alytnamio atvesti žarną su vandeniu, daug mūsų būtų neištempę iki vakaro.Organizatoriams visada sudėtingiausia įvertinti, kaip pavyko, ar vyksta renginys. Dažniausiai atrodo, kad nieko nespėji, viskas veluoja, visas sugriuvę ir vajazau ką žmonės pasakys. Tačiau šį kartą, viskas netikėtai, suskambo, kaip kad suskamba bigbendas - darniai ir su gera liepsnele. Atrodo, lyg nieko ypatingo ir nesuplanavom, aplink ShowOff bolidus šmirinėjo laibakojės Honda mergiotės, paskui juos pulkas ilgaobjektyvių fotografų, keletas smagių atrakcijų užėmė žiūrovus, kažkas kepė hotdogus ir chillino ant žolytės, dalyviai suko ratus slalomo trasose, orą virpino Zautra Party vibe'ai, niekas niekur neskubėjo ir tiesiog mėgavosi renginiu.  Panašu, kad visiems buvo smagu, o tai ir yra svarbiausia.Labai smagu buvo girdėti iš žiūrovų šiltus ačiū ir kad renginys patiko, skaityti automobilistų portaluose gražius straipsnius, vartyti dešimtis foto galerijų iš renginio. Ir ne, tai nėra narcisizmas :). Tai yra tai, kas su kaupu atperka tuos kelis žilus plaukus, prarastas nervų lasteles, neišmiegotas naktis. Tai yra tas paskatas organizuoti kitus metų renginius ir tai bus puiki motyvacija kitų metų H klubo sezono atidarymą pakelti į dar aukštesnį lygį. Ačiū, kad esate kartu!H klubas yra atviras ratas bendraminčių, kuriems patinka automobiliai ir kokybiškas laisvalaikis. Mes visada laukiame savo rate naujų žmonių, naujų minčių, idėjų ir įkvepimo gyvuoti toliau.
Jeigu jums nesvetima klubo veikla prisijunkite prie mūsų, kartu - smagiau. Nedrąsu? Brūkšelėkit mums laišką arba privačią žinutę betkuriam H klubo nariui forume, ir beabejonės, kad rasime bendrą kalbą ir suteiksime visą norimą informaciją.Daugiau nuotraukų rasite mūsų Facebook paskyroje.

H klubas dėkoja renginio remėjams: Liro.lt, Padangos123.lt, Dalauta.lt ir Blue Sheep.


Foto: Rytis Petrauskas, Justas Prozoraitis.
Pezalai: Jurgis
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.