img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Diena garaže
Niekam ne paslaptis, kad H Klubo pavasario slalomas jau ne už kalnų, kaip koks neUžkalnis. O jeigu tau tai vis dar yra paslaptis, tai gali skubiai reabilituotis palaikindamas šį event'ą Facebook'e ir prisiekdamas visais šventais, kad būtinai balandžio 6 pribūsi į "Nemuno žiedo" drifto trasą ir sudalyvausi su savo automobiliu. Arba bent jau stebėsi varžybas ir palaikysi savus.
Taigis, kartu su pavasario slalomu startuoja ir antrasis 1 Car Race sezonas. Jeigu nežinai, kas yra 1 Car Race, vadinasi neseki H Klubo gyvenimo, kas yra visiškai neatleistina. Maždaug taip, kaip yra neatleistinas balsavimas už Darbo partiją!
Su sąlyga, kad per pernai metus mūsų bolidas šiek tiek nusidėvėjo, ir norėjosi šiokių tokių patobulinimų, apsipirkom detalių, iš rėmėjų gavom dovanai sportinį lopšį, tepalo ir kt. skysčių ir šeštadienį surengėm talką. Kaip ir priklauso, dirbom pačioje Lietuvos automobilizmo šidyje - Kačerginės "Nemuno žiede". Vyrai dirbo plušo, rimtais veidais keitėm variklį. Iš tokio pačio D15B2 į D15B2, jeigu kiltų klausimų, nes vistiek nemokam išnaudot jo iki galo, ir mokintis vairuot reikia ne su galingu automobiliu. Pradedančiųjų kartingai irgi turi 5-6 AG, bikoz ne galioje esmė.
Dar išspyrėm lauk salona, kalną smalų iš jo, sudėjom vairą ir vasarinę pakabą. Ir dar kažką padarėm, kas, kogero, nelabai svarbu. Be keletos remėjų lipdukų šiemet automobilio išvaizda jau neturėtų keistis.
Reziume - gerai praleista diena garaže su kolegomis bendraminčiais ir sezonui beveik paruoštas bolidas. Su nekantrumu laukiu pirmojo etapo starto balandžio 6. Be manęs tokių šiame sezone dar 20. Visi kartu sudarome septynias komandas, kurios viso sezono metu varžysis dėl geriausiųjų titulo. Bus huge fun.

Pavasario slalome dar yra laisvų vietų, nepraleisk progos užsukti į renginį ir susipažint su H Klubo kolektyvų ir sudalyvaut slalome.

Vaizdiniai įkalčiai apie rankdarbius garaže: 

 


 
 


 


 

Pezalai ir foto: Jurgis
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.