img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
H Klubo veiklos tvarkaraštis 2014
H Klubas tai atdaras ratas bendraminčių, kuriuos vienija meilė automobiliams ir kokybiškas laisvalaikis. Šviežias kraujas mūsų gretose visada laukiamas, tad jeigu tai, ką perskaitysi šiame straipsnyje tau pasirodys artima, ir turėsi bent menkiausią norą sudalyvauti viename ar kitame renginyje - nedvejok. Drąsiai rašyk mums forume ar  Facebooke, ar tiesiog klausk klubiečių.Taigi, 2014 metais H Klubas veiks štai ką.

Vasaris/Kovas. Vyks pirmasis 1 Car Race etapas. Data nėra žinoma, nes dar nuo pernai svajojame suvažiuot pirmąjį etapą ant sniego, o jo, šiemet ne fontanai. Bet viltis mūsų motina, ir jei tik pasnigs, reaguosime į betkokį didesnį sniego sluoksnį ir spausim gazą. O jeigu sniego ir nebus - dėsime vasarinį pakabos setup'ą ir važiuosime ant asfalto. Tradiciškai bus galimybė pasitreniruoti ir projekte nedalyvaujantiems piliečiams, tad sekite H Klubo Facebook'ą ir forumą kur skelbsime daugiau informacijos.

Balandis. Antrus metus iš eilės renkamės gegužę sezono atidarymo šventei, ir antrus metus iš eilės liekame su "tuščiu" Balandžiu. Norėdami užpildyti šią spragą ir numalšinti nuotykių troškulį balandžio mėnesį leisimės į Dviejų dienų ekskursija po Platelius ir Šiaulių apylinkes. Mūsų lauks Šaltojo karo muziejus ir puikios Šiaulių apylinkės

Gegužė. Iš pradžių, aplankysim pirmąjį šiemet Fastlap etapą. Gegužės 17 dieną, Nemuno žiede sirgsim už savo klubo sportininkus ir chillinsim prie Ąžuolo. Raudona H Klubo palaipinė atvira visiems, tad užsuk pasilabinti.

Tačiau ilgam atsipalaiduoti neteks, nes jau po savaitės, toje pačioje Nemuno žiedo trasoje vyks 2014 H Klubo sezono atidarymas. Šį kartą gegužės 24 d. Tikimės, kad skirtingai negu pernai, bus labai karšta. Programoje bus du slalomai - greitas ir lėtas., bei antrasis 1 Car Race slalomo čempionato etapas, showoff ir gražiausiųjų rinkimai bei linksmybės, muzika ir geras laikas trasoje ir už jos.

Birželis Lietuvos autosporto metraštyje bus atžymėtas ypatingu įspaudu - pirmą kartą Tėvynės keliais dundės WRC bolidai. Birželio 27 d. Druskininkuose vyks dalis Lenkijos  WRC etapo. Ir mes ten būsime!

Kolkas šiek tiek mažiau šlovės ir dėmesio negu WRC sulaukiantis projektas 1 Car Race trečią kartą startuos birželio 14 d. Vieta dar nėra numatyta, tačiau jeigu seksite mūsų Facebok'ą ir forumą, tikrai neliksite be informacijos. Arčiau renginio datos paskelbsime kur galima bus pasižiūrėt  varžybas bei sudalyvaut slalome pačiam.

Liepą važiuosim į 1000km lenktynes Palangoje (16 d). bei  27 d. lankysime Fastlap III etapą Rygoje, Bikerniekų trasoje.
Dar liepą lėksime į fantastiškąjį JDM.lt Chill'n'Grill . Pernai nemažai klubiečių sudalyvavo renginyje, tad šiemet, be klausimų vėl mėgausimės puikia automobilizmo fiesta.

Rugpjūčio 15-17 dienomis H Klubo VASAROS Grand Meetas. Panašu, kad Nida ir jos grožis bei nepakartojama atmosfera poilsiaujant su klubiečiais mus pakerėjo ilgam. Per vienintelį šiemet ilgąjį savaitgalį vasara mūsų ir vėl lauks kelionė į reto grožio gamtos kampelį. Vėl jūra, juokas, nepakartojama atmosfera ir geros kompanijos geras laikas. Be išimčių. Trečius metus iš eilės. Jeigu turi automobilį, kuriuo mėgsti vėžintis. Jeigu kelias tau - draugas, o vairavimas malonumas, jeigu nespjauni į gerą kompaniją, nuotykius, mėgsti kokybišką laisvalaikį - šis renginys būtent tau. Ir tavo antrajai pusei, ir netgi atžalai.

Vasarai besibaigiant vėl palaikysime adrenalino fanatikus Kačerginės Nemuno Žiede, kur rugpjūčio 30 dieną vyks paskutinis Fastlap 2014 sezono etapas. O po jo, trauksime į netoliese esančią, klubiečių mėgstamą sodybą, dar kitaip žinomą "Tūkstančio žvaigždučių viešbučio" pavadinimu.

Rugsėjį mums sueis dvylika.  H Klubo gimtadienį minėsime, slaloma važiuosime, 1 Car Race IV etapą dalyvausime, dovanas priiminėsime, gražiausius bolidus rinksime ir gerą laiką turėsime  rugsėjo 20 dieną. Vietos dar neužrezervavom, bet greičiausiai, tai bus Vilniaus apylinkės. Sekit CNN žinias ir H Klubo Facebook'ą.

Spalio mėnesį  H Klubo vyrai važiuos žvejoti!

Lapkritis kolkas tuščias, bet neabejoju, kad rankų sudėję nesedėsim. O jeigu turite mums pasiūlyti įdomios veiklos - klausom ausis ištempę.

Sezoną baigsime Gruodžio 6 d. Šiauliuose, Bačiūnų trasoje. su Kalėdiniu H Klubo slalomu,  ir vairavimo gudrybėmis ant sniego bei paskutiniu 1 Car Race etapu. Bus karšta arbata, gera nuotaika ir Kalėėėėėdųųųų Senelis vakare su dovanomis ir sezono apdovanojimais :)

Toks štai planas H Klubui 2014 metams. Kaikurių renginių datos gali kisti. Apie viską pranešime kiek galima anksčiau, bet jeigu jau dabar turiti klausimų ar pastabų - diskutuok šioje temoje mūsų forume.
Jei nori susipažinti su mumis gyvai - sek temas Bendrame forume ir užsuk į mini meet'us Kaune, Vilniuje ar Šiauliuose. Jei pirmą kartą nedrąsu - rašyk privačias žinutes tavo miesto koordinatoriui, ar šiaip nariams. Mes laukiam naujų veidų mūsų gretose.

Iki pasimatymo renginiuose
Jurgis
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.