img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Paskutinis 1 Car Race etapas Šiauliuose. Apžvalga prieš startą.


Ta proga, kad mūsų projektui 1 Car Race sukanta metai ir trys dienos, ir kad pilkšis praėjo techninės apžiūros pragarą (savo eiga!), noriu pasidalinti trumpa įžvalga apie esamą situaciją čempionato įskaitose.
Tiesa, dėl TA - prieš važiuojant į apžiūros centrą šiauliečiai nemažai pasidarbavo prie bolido. Buvo pakoreguota nemažai smulkmenų, kaip antai bėgių perjungimo svirtys, patobulinta sėdynės padėtis, sudėta žieminė pakaba ir ratai, pakeistos susidevėjusios pakabos dalys (dar kartą sakom AČIŪ ištikimiems draugams LIRO už dalių tiekimą idealiomis sąlygomis!). Ponas apžiūrėtojas, iš tech. apžiūros centro, bandė prisikabinti prie neva klibančio šarnyro - gerbiamasis, jeigu netyčia skaitote šį tekstą, tai siūlau pabandyti apibėgti 300-400 ratų aplink trasą, pažiūrėsim kiek gi šarnyrų pačiam pradės klibėt! :)

Taigi, apie situacija 1 Car Race čempo įskaitose.... Daug kas iš dalyvių galvojo, kad priešpaskutinis etapas daugiau mažiau sudėlios viską į savo vietas. Kur ten. Nieko panašaus. Viskas spręsis Gruodžio 7 Kalėdinio H Klubo slalomo metu, Šiauliuose. Ir dar žiūrėkit, kad nereiktų pratęsimo!
Galinčių šauti šampaną po sezono podiumo asmeninėje įskaitoje, mano kuklia nuomone, yra bent šeši vienetai vadeliotojų.

Vieta asmeninėje įskaitoje  Nickas Taškai
1 ecka  70
2 Marcco  64
3 CHIKAGA  59
4 Zioma  55
5 Angliukas  50
6 Moze  46
7 Meilus 36
8 Littlem  34
9 Skacaz  32
10 Jurgis 29
11 Baksas  27
12 Mantas ATS 24
13 M_ 23
14 Dynikas  23
15 Shansas  21
16 Baisuoklis 20
17 kosminis  19
18 balius  12
19 DJ_Papa 12
20 FieldFlower 11
21 iceteate  7

Netgi pirmoje vietoje esantis ecka, teoriškai gali likti net be trečios vietos, jeigu pelnys tik tašką. Tas pats su 6 vietoje esančiu Moze, jeigu jis laimi, ir surenka 22 taškus, gali kilti net iki 3 vietos, ir sumaišyt kortas dabartiniams lyderiams.
Galima primodeliuot krūvą situacijų ir dėliot įvairius scenarijus, bet faktas vienas - intriga išliks iki pat važybų pabaigos. Kiekviena klaida gali būti lemiama, o kiekviena sekundė itin brangi. Bus įdomu žiūrėti, kaip pasibaigs kova dėl pirmojo 1 Car Race čempionato nugalėtojo vardo.

Komandinė įskaita:

čia reikalai dar įdomesni.

Vieta Komanda Nariai Bendra suma
1 SAS Racing ecka, Angliukas, Baksas 147
2 Kosmeisuoklis Kosminis, Meilus, Baisuoklis 134
3 MFS team Marcco, Skacaz, FieldFlower 129
4 SLK Littlem, Jurgiz, Shansas 113
5 Hangover racing Mantas ATS, Zioma, Dynikas 109
6 OTKAT RACING Balius, iceteate, CHIKAGA 108
7 No brakes team Moze, M_, DJ_Papa 94Pirmą ir antrą vietas skiriantys 13 taškų nėra tokia didelė persvara, kad SAS Racing galėtų jaustis ramiai. Nors, panašu, kad Kosmeisuoklio komandą atstovaus tik vienas kosminis, tad jam teks gerokai pasistengti, kad išstumt lyderius iš pirmos vietos, ar netgi išsaugoti antrąją.
SLK ekipa atvažiuoja į paskutinį etapą Šiauliuose pilnu sąstatu, ir su vienu vieninteliu tikslu - kautis dėl trečios vietos.  Aišku, MFS team lyderis Marcco tikrai nedalins taškų į kairę ir į dešinę. Juolab, kad jiems antroji vieta labai ir labai pasiekiama.
Lentelės apačioje irgi verda principinė dvikova. Klubo senbuviai CHIKAGA ir Zioma - šiauliečiai. Jie startuos namų arenoje - Bačiūnų kartodrome. O kad trasą jie žino gerai, puikiai įrodo 4 etapo rezultatai. Vyrukai atitinkamai užemė 2 ir 3 vietas. Tad tikimės principinės dvikovos tarp OTKAT ir Hangover racing ekipų.

O kaip ten bus, parodys šeštadienis. Oras numatomas labai permainingas - nuo lietaus iki pūgų.Pabaigai, noriu pabūti sentimentalus, ir pablevyzgoti apie patį projektą ir pirmuosius jo gyvavimo metus.
Visų pirma, tai jaučiu pareigą pasakyti nuoširdų AČIŪ visiems projekto dalyviams, svečiams remėjams ir dar krūvai žmonių, kas prikišo pirštus prie šitos avantiūros ant keturių ratų.
Dar nesibaigus sezonui, akvaizdu, kad šio projekto ROI - minimum koks 200% daugiau džiaugsmo, laimės, sportinės konkurencijos ir azarto, vienybės. Tai, kas turėjo būti tik bandomuoju projektu, kurio pradžioje buvo svarstomos tokios opcijos kaip "apversim, tai bus apversta" ir "nu jeigu ges be perstojo, tai parduosim ir gersim bačką sielvarto alaus", baigėsi visiška ir neginčytina sėkme. Tiek iš techninės automobilio pusės, tiek iš sportinės, tiek iš naudos pačio klubo labui. Taip, galbūt, iš šono tai neatrodo labai ypatingai ir galvojat, ko aš čia spaudžiu vašką bandydamas rašyti apie aukštas materijas, kai tai tik kelių tūkstančių vertės kibiras sukantis ratus lėto slalomo trasoje . Paaiškinu: taip, tai ne 1000km lenktynės ir bolidas nėra prifarširuotas tūkstančių litų vertės performance detalių. Taip, tai ne high-end'inis projektas. Ir taip,  nuo jo išvaizdos niekada niekas neaikčiojo ir neaikčios. Ir netgi galios jis turi, kaip maždaug, trys plaukų džiovintuvai. Bet ne tame replės. Ne piniguose, grožyje, greityje ar netgi azarte. Sunku žodžiais pasakyt ar kaipnors išmatuot, kiek naujų vėjų į klubo gyvenimą įnešė šis kibiras ir kaip staigiai pagyvino kertinę vertybę, tiek gyvenime, tiek mūsų klube - bendravimą. Ir laikais, kai visi mirksta soc. medijoje (aha, aš irgi), yra atšiaurūs vieni kitiems, užsidarę, ir visaip kitaip sav,o ar ne visai, noru, yra izoliavęsi nuo realaus gyvenimo, tai yra ypatingai svarbu. Tai tik dar vienas gražus įrodymas, kad ne piniguose laimė. (Jeigu kam įdomu - šis smagus sezonas kiekvienam dalyviui  kainavo iki 250 LT.)

Kadangi man, matuojant klubo gyvavimo terminais, jau yra suėjęs senaties terminas ir dažnai kamuoja senatvinis marazmas, tai drįsiu pareikšti taip - 1 Car Race yra geriausia, kas nutiko klubui pastarąjį penkmeti. Rimtai. Galėčiau važinėtis kiekvieną savaitgalį. Etapų galėtų būti 15 ir trasų bent 10 ir dalyvių dvigubai ir mašinų bent trys. Aš manau, ne, ką čia, aš neabejoju ir esu įsitikinęs, kad sekantis 1 Car Race sezonas bus dar įdomesnis. Hau.
Sausio/Vasario mėnesį pasitarsim ir būtinai pranešim kas Civic'o laukia 2014-ais.

Pasimatom Šiauliuose!

Pezalai: Jurgis

Foto: PK Design ir Jurgis
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.