img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Tai čia vyksta kas ar ne, velniai griebtų?
Atrodo tik ką atidarėm sezoną, o jau rugpjūčio pradžia. Vasara lekia 9000rpm greičiu. Dar trys mėnesiai ir mausim žieminius ratus ir statysim projektinius automobilius į garažą.
Bet šis įrašas ne apie tai. Šis įrašas tam, kad sugriautų nerūpestingų atostogų sudarytą tylą ir išsklaidytų iliuzijas, kad H Klube šiuo puikiu metų laiku nieko nevyksta.

Taigi, pastaruoju metu H Klubas...

Liepos pradžioj H Klubo desantas buvo prisiparkavęs Zaraso saloje,  labai šauniame automobilistų renginyje - JDM.lt Chill'n'Grill 2013. Penkios Hondos atstovavo klubą show-off'e, o dar bala žino kiek klubiečių atvyko kaip rengionio žiūrovai, bei mėgavosi iš ties unikalaus renginio unikalia atmosfera ir tūsino iki ryto... Spalvotus prisiminimus kartu su turistine manta supakavę į bagažines išvykom namo su tom pačiom, jau ne kartą kankinusiom mintim - kodėl automobilistai yra tokia gerokai special socialinė grupė žmonių, kad praleidęs savaitgalį jų kompanijoje, jautiesi pilnas įspūdžių ir pakylėtas lyg būtum parsiradęs namo po mėnesio atostogų?

Liepos pabaigoje drąsiųjų keliais ir vėl iškeliavo H klubo vyrai dėvintys "storiausias pėdkelnes". Šį kartą į Latviją, Rygos Bikernieku trasą,  kur vyko trečiasis Fastlap etapas. Rezultatai gal ir ne stebūklingi, bet visi puikiai žinom olimpinį principą :)

Ketvirtadieniais veiksmo gal ir ne tiek daug, savaitės dienomis visi mėgaujasi vasaros teikiamais malonumais. Vasara gyvenimas klube visada vyksta palengtvarimtu, tai jau įprasta ir natūralu. Kaip išimtis iš taisyklės vakar (rugpjūčio 1) Kaune nugriaudėjo puikus Mini Meetas. Operatyviai susibūręs kauniečių kolektyvas šoko į vieno iš klubiečių kapitonuojamą (nėr tokio žodžio, pats žinau!) laivelį Kunkis ir plaukė džiaugtis gražiomis Nemuno pakrantėmis ir Kauno vaizdais. Jeigu ir jūs užsimanytumėt tai susiraskit Nemuno turas puslapį Facebook'e. (Skacaz lieka skoloj tris litus pem už reklamą :-) )

Na, o dabar grįžtam prie svarbiausio momento šiame pezalų kratinėlyje - Vasaros GM Nidoje (rugpjūčio 15-18).Turbūt smarkiai nesuklysiu sakydamas, kad daugeliui į šį renginį užsiregistravusių dalyvių iš nekantrumo suspurda širdis, kai kalba pasisuka apie šį renginį. Iki šiol garsiai apie renginį neafišavom, nes po pernykščio renginio sėkmes, tik paskelbus registraciją privačiame forume, dalyvių sąrašas užsipildė per kokias dvi dienas...

Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad jūs negalite prisijungti prie šio renginio, ir praleisti laiko su H Klubu. Mes nesame uždaras ratas, ir nauji žmonės visada laukiami mūsų kolektyve.
O kad viskas neskambėtų labai oficialiai, padarom paprastai - H Klubas kviečia absoliučiai visus į Klaipėdos (Pajūrio) Mini Meetą kuris vyks ketvirtadienį Nidoje, rugpjūčio 16 d. nuo 19:00.Sekite Bendrą forumą, kur skelbsime daugiau detalios informacijos šia tema. Tikrai sugalvosim nuveikti ką nors šaunaus.

Nuotraukos iš 2012 metų Vasaros GM - http://www.hondaklubas.com/index.php?lng=lt&action=page&id=124

Iki pasimatymo Nidoje :)

Jurgis
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.