img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
1 Car Race pirmas etapas - visi yra nugalėtojai
Jeigu nors truputį domitės H Klubo gyvenimu, tai turbūt ausies krašteliu teko girdėti apie 1 Car Race projektą. Tai komandinės lėto slalomo varžybos vienu automobiliu, kurių metu 21 dalyvis trasą įveikinėja tris kartus. Visų laikų suma nusako galutinį rezultatą. Ir taip 3-4 kart per metus.Gegužės 11 Kačerginės "Nemuno žiedo" sporto komplekse vyko H Klubo 2013 sezono atidarymas, o kartu su juo, startavo ir pirmasis 1 Car Race etapas.
Su nekantrumu ir nerimu laukėme kaip seksis, ar atlaikys šitas konstruktorius entuziastams krikštą? Jokio rimtesnio išbandymo po surinkimo neturėjęs automobilis nekėlė jausmų susijusių su užtikrintumu, patikimumu ir patvarumu. It tikri studentai, dirbom iki vėlumos, kad surankiot galus, tačiau vistiek labai trūko vienos nakties. Nežinia, ar pavyko nusirašyt, ar egzaminas buvo lengvas, bet Civic'ėlis atlaikė puikiai. Išlindo keletas bug'ų, bet tai menkniekis, turint omenyje faktą, kad varžybų dieną atlikom daugiau negu 100 važiavimų (21 bandomasis, 63 įskaitiniai ir n+k treniruotėse).Po pirmojo etapo situacija asmeninėje įskaitoje atrodo taip:
Vieta Taškai Nickas Komanda
1 22 Marcco  MFS team
2 20 ecka  SAS Racing
3 18 Angliukas  SAS Racing
4 16 Zioma  Hangover racing
5 14 Moze  No brakes team
6 13 Littlem  SLK
7 12 Baisuoklis Kosmeisuoklis
8 11 balius  OTKAT RACING
9 10 Meilus Kosmeisuoklis
10 9 kosminis Kosmeisuoklis
11 8 Skacaz  MFS team
12 7 Baksas  SAS Racing
13 6 iceteate  OTKAT RACING
14 5 Jurgis SLK
15 4 Fieldflower MFS team
16 3 Mantas ATS Hangover racing
17 2 M_ No brakes team
18 1 Dynikas  Hangover racing
19 1 Shansas (muzzle) SLK
20 1 DJ_Papa No brakes team
21 1 CHIKAGA  OTKAT RACING

Nieko per daug nenustebino Marcco pergalė - bičas visada važiuoja stabiliai, protingai ir užtikrintai. Vienas iš tų, iš kurių reikėtų mokytis ir imti patarimus. Antroje vietoje likęs ecka - irgi joks siuprizas. Pro mechanikas kas rytą ragaujantis pusryčiams Kačergos asfaltą savotiškai yra įpareigojęs būti bent jau Top5. Ypač tarp megėjų.
Tačiau trečią vietą nukovęs Angliukas parodė klasę, ir nušluostė nosį, įprastai daug greitesniems, ir aukštesnes vietas laimintiems klubiečiams. Tai puiki šio projekto idėjos iliustracija - laimėti gali visi.

Reikia pabrėžti, kad mūsų pasididžiavimas, dvi moteriškosios lyties atstovės iceteate ir Fieldflower neliko lentelės apačioje. Kaikuriems vaikinams į kaulus įkrėtusios merginos užėmė 13 ir 15 vietas.

Laimėję antrą ir trečią vietas "SAS Racing" komandos nariai tvirtai įkopė į komandinės įskaitos viršūnę. Po jų žengia "MFS team" ir, jau beabejo geriausios komandos pavadinimo titulą užsitikrinę "Kosmeisuoklio" trio.

Vieta Komanda Nariai Taškai
1 SAS Racing ecka, Angliukas, Baksas 45
2 MFS team Marcco, Fieldflower, Skacaz
34
3 Kosmeisuoklis Kosminis, Meilus, Baisuoklis 31
4 Hangover racing Mantas ATS, Zioma, Dynikas 20
5 SLK Littlem, Jurgiz, Shansas 19
6 OTKAT RACING Balius, iceteate, CHIKAGA 18
7 No brakes team Moze, M_, DJ_Papa 17

Kitos komandos irgi nėra beviltiškai atitrūkę - sekantis etapas gali vėl apversti viską aukštyn kojom.

Po pirmo 1 Car Race etapo reziume labai paprastas: daug valandų šaltam garaže pareikalavęs, nemažai prakaito sugėręs, ne vieną karštą diskusiją tarp dalyvių sukėlęs, grynu entuziazmu varomas projektas duoda gražą - visų dalyvių akyse renginio dieną švietė noras laimėti, nukirpti sekundę, ar bent jau jos dalį, troškimas aplenkti konkurentus... Visi buvo mini Sennos, Schumacheriai ir Hakkinenai. Tiek seni slalomo vilkai, tiek važiuojantys slalome antrą kartą gyvenime.
Finišo liniją daugiau negu šimtą kartų Gegužės 11 kirto ne tik pilkas, mažas, kantrus, prieš 20 metų pro gamyklos vartus išriedėjęs automobiliukas, finišą kartu su juo kirto ir komandinis darbas, dvasia , užsispyrimas, idėja virtusi realybe ir naujas H Klubo gyvenimo puslapis. Pasididžiavimo ir laimės jausmas širdyje neleidžia abejoti - šis automobilis mus nuveš kur kas toliau, negu lėto slalomo finišas!
Po pirmojo 1 Car Race - visi yra nugalėtojai.Antrasis H Klubo projekto 1 Car Race etapas vyks Trakuose, Birželio 2. Kartu su juo vyks ir laisva slalomo treniruotė. Užsukit pasilabinti ar pasitreniruoti.

P.S. H Klubo senų sklerotikų kolektyvas dėkoja jaunuoliui pasidalinusiam 10W40 tepalo atsargomis. Brūkštelėk mums žinutę, ir tau sekančio renginio startui pritaikysim nuolaidą :)

Pezalai: Jurgis
Foto: TIchas ir Jurgis
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.