img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Ką H Klubas veiks 2013 metais
Tradiciškai anonsuojame ką veiksim ateinančiais metais.

veiklos planas

Kadangi 2013 paskelbėm klubiečio metais, tai renginiai bus daugiau orientuoti H Klubo nariams ir jų pramogoms. Tačiau, tai toli gražu nereiškia, jog nuo to nukentės žiūrovai, dalyviai ar renginių kokybė. Jokiais būdais. Tai reiškia, kad mes kviečiame energingus žmones prisijungti prie H Klubo narių rato ir išlieti savo energiją ir idėjas formuojant šio klubo ateitį ir tikslus, bei pamatyti visą H Klubo veidą, pajusti tikrąją dvasią dalyvaujant ne tik oficialiuose renginiuose ;)

Taigi, pradedam:

Kadangi šiemet sezono atidarymo šventė vyks gegužę, malšindami nuotykių išalkusias sielas Balandžio mėnesį dumsime į Dviejų dienų kelionę automobiliais su tarpine nakvyne. Tikslios datos dar neturime, bet sekite forumą. Liūdna nebus!!!

Gegužės 11 d. Kačerginėje. Nemuno žiedo trasoje. Čia kartu su H Klubo dutryliktų Sezono Atidarymu vyks ir pirmasis 1 Car Race slalomo čempionato etapas.
Tradiciškai bus du slalomai - greitas ir lėtas. Tikimės ir gero oro, kadangi sezoną atidarysime vos ne mėnesiu vėliau, negu visada.

Gegužės 18 d. vėl varysim į Nemuno žiedą - vyks pirmasis Fastlap etapas. Palaikysim klubiečius lekiančius trasoje, linguosim į taktą dalyvių parkinge, prieš Ąžuolą kepsim dešreles ir sakysim koks fainas yra Fastlap. Ištikrūjų. :)

Birželio 1 vyks antrasis 1 Car Race slalomo čempionato etapas. Renginio vieta kolkas nėra numatyta, todėl rinksimės iš keleto variantų. Preliminariai - Alytus, Jašiūnai, Trakų aikštelė.
O Birželio 8-ą Estijoje antrasis Fastlap etapas.

Liepą, greičiausiai per Mindaugines, bus žygis su nakvyne palapinėse. Važiuosim traukiniu, eisim pėsčiomis (apie 5 km) link sodybos. Ieškosim nuotykių ir džiaugsimės vasara.
Daugiau ir tikslesnės informacijos bus prieš renginį.

Liepos 27 dieną lankysime Fastlap III etapą Rygoje, Bikerniekų trasoje.

Dar eina kalba, kad Liepos mėnesį plauksime baidarėmis. Prieš keletą metų nutrūkusią tradiciją būtina atnaujinti... Kai tik žinosime kur ko ir kiek - skambinsim visais varpais :)

Rugpjūčio 15-18 dienomis H Klubo VASAROS Grand Meetas.  Renginys, kuris pernai savo dvasia ir nuotykių gausa, nušluostė nosį net 10-ajam H Klubo gimtadieniui BUS pakartotas ir šiemet!
Vėl laukia kelionė į nuostabųjį Lietuvos kampelį - Nidą. Vėl jūra, juokas, nepakartojama atmosfera ir geros kompanijos geras laikas. Be išimčių.
Jeigu turi automobilį, kuriuo mėgsti vėžintis. Jeigu kelias tau - draugas, o vairavimas malonumas, jeigu nespjauni į gerą kompaniją, nuotykius, mėgsti kokybišką laisvalaikį - šis renginys būtent tau. Ir tavo antrajai pusei, ir netgi atžalai...

Rugsėjį vėl palaikysime adrenalino fanatikus Kačerginės Namuno Žiede, kur 7 dieną vyks paskutinis Fastlap 2013 sezono etapas. O po jo, trauksime į netoliese esančią, klubiečių mėgstamą sodybą, dar kitaip žinomą "Tūkstančio žvaigždučių viešbučio" pavadinimu.

Vienuoliktą H Klubo gimtadienį minėsime rugsėjo 21 dieną. Kur? Gal Kaune, gal Vilniuje, gal Rūkloje, gal Trakuose. Kaip Dievas duos. :)
Tiksliai žinome. kad vyks slalomo varžybos, su kuriomis kartu vyks ir trečiasis 1 Car Race slalomo čempionato etapas.

Bus linksma, Rugsėjo mėnesį nepatingėkit pasidomėt minėtais renginiais ir prisijungt prie mūsų kolektyvo.

Spalį finišuosime su paskutiniu 1 Car Race slalomo čempionato etapu ir skelbsime apdovanojimus.

Taipogi, tradiciškai, jau trečius metus iš eilės, Spalio mėnesį  H Klubo vyrai važiuos žvejoti!

Lapkritį visi verks, nes reikės dėtis žieminius ratus, tai ta gedulo neproga jokios stambesnės veiklos nevykdysim :(

Sezoną baigsime Gruodžio 7 d. Šiauliuose, Bačiūnų trasoje. Kalėdinis H Klubo Grand Meet'as. Bus slalomas,  ir vairavimo gudrybės ant sniego. Bus karšta arbata, gera nuotaika ir Kalėėėėėdųųųų Senelis vakare :)

Toks štai planas H Klubui 2013 metams. Renginių datos bus patikslintos, bei gali kisti. Apie viską stengsimės pranešti kiek galima anksčiau, bet jeigu jau dabar turiti klausimų ar pastabų - diskutuok šioje temoje mūsų forume.
Jei nori susipažinti su mumis gyvai - sek temas Bendrame forume ir užsuk į mini meet'us Kaune, Vilniuje ar Šiauliuose. Jei pirmą kartą nedrąsu - rašyk privačias žinutes tavo miesto koordinatoriui, ar šiaip nariams. Mes laukiam naujų veidų mūsų gretose.

Iki pasimatymo renginiuose
Jurgis
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.