img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
WTF is 1 Car Race
Kai Sausį paskelbėme apie projektą 1 Car Race daug kam kilo klausimų - kokį briedą jie čia sugalvojo? WTF yra tas 1 Car Race?

O viskas itin paprasta - 1 Car Race projekto idėja gimė labai spontaniškai. Klubietis Mantas ATS pusiau juokais, pusiau rimtai mestelėjo mintį nusipirkti automobilį "padraskymui" per klubo renginius.
Ir ta mintis manęs nepaleido, nes jau seniai pasamonėje kirbėjo, kad klubas pribrendo automobilio pirkimui, ir nėra čia ko atidėlioti ir laukti. Po penkių valandų tėškiau projekto griaučius klubiečiams ant stalo, ir kaip kad ir tikėjausi, idėja buvo sutikta labai džiugiai ir su entuziazmu.

Taigi, 1 Car Race, tai - H Klubo narių lėtuminio slalomo komandinis čempionatas, kuriame visi dalyviai varžosi vienu ir tuo pačiu automobiliu - 5 kartos Civic'u kurio nuotraukas jau turbūt matėte mūsų Facebook'o profilyje arba Ligoninės palatoje.

Čempionatas vyksta viso sezono metu, jį sudaro trys - keturi etapai.

Aštuoniolika H Klubo narių burtų keliu išsiskirstė į 6-ias komandas:

"SAS"
ecka
Baksas
Angliukas
"SLK"
Jurgis
Littlem
Shansas
"MFS"
Marcco
Skacaz
FF
"Hangover racing"
Mantas ATS
Dynikas
Zioma
"OTKAT RACING"
CHIKAGA
balius
iceteate
"No brakes team"
DJ_Papa
Moze
M_


Čempionate vedamos dvi įskaitos: komandinė ir asmeninė.

Asmeninėje įskaitoje taškai skaičiuojami pagal tokią sistemą:

Vieta

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18 vieta ir toliau

Taškai

22

20

18

16

14

13

12

11

10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

O komandinėje įskaitoje, po kiekvieno etapo, komandos taškų skaičius yra lygus, komandos narių asmeninės įskaitos, taškų sumai.

Reglamente numatėme galimybę vieną kartą per sezoną pasikviesti svečią, jeigu vienas iš komandos narių negali dalyvauti.

Viso projekto principas ir siekiamybė - paprastumas, pramoga ir klubiečių bendradarbiavimas dirbant kartu, vardan vieno tikslo. Ir kolkas mums labiau negu sekasi. Ruošiant automobilį gavome krūvą reikalingų dalių už dyką, tiek atsarginių, tiek trūkstamų, sumušėm rankomis su mūsų ilgamečiu remėju "Liro" ir gavome ultra super duper gerą nuolaidą naujoms detalėms ir eksploatacinėms medžiagoms. Garaže praleidom nemažai valandų kokybiško laiko dirbdami prie automobilio. Kūrėm planus, diskutavom, darėm, keitėm, sukom, truputį keikėmes, poto vėl sukom, poto džiaugėmės, poto testavom... Trumpai tariant paruošiamuosiuose darbuose, kolkas viskas einasi kaip iš pypkės arba net geriau.
Tikiu, kad emocijos smarkiai pasikeis į konkurencines, kai tik sucyps padangos pirmajame 1 Car Race slalomo etape, kuris vyks H Klubo sezono atidarymo metu... Bet juk tame ir žavesys - azartas, konkurencija, lenktynės... Kolegos tampa konkurentais, komandos lyderiai moko ir dalina patarimus lėtesniems kolegoms, tuo pačiu rizikuodami būti patys aplenkti... :)

Keletas Civic'o nuotraukų:

Jeigu domitės šiuo mūsų projektu, ar turite papildomų klausimų -  kviečiu diskutuoti tiek mūsų FB profilyje, tiek garažo temoje ir prisijungti prie H Klubo kolektyvo veiklos! :)


Pezalai: Jurgis

 

 

                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.