img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Ką veiksim 2012?
Nauji metai, nauji batai. Žiūrim tvarkaraštį.Kadangi 2012-aisiais H Klubui sukanka nei daug nei mažai - 10 metų, tai metus žadam praleisti itin smagiai. Labai tikimės, kad prie renginių, šventimo ir sveikinimo prisijungsi ir tu. Nesvarbu, senas ar jaunas, mergina ar vaikinas, užsukai į šį tinklapį pirmą kartą ar esi parašęs mūsų forume 3 tūkstančius postų. Netgi jei kažkada vairavai Fiat Multipla - junkis prie mūsų, šiemet bus smagu.

Veiksmą pradėsime balandžio mėnesį. Šiemet sezoną atidarysime senojoje Kačerginės "Nemuno žiedo" trasoje, Balandžio 28 d.
Jau dabar galime pasufleruoti, kad gimtadienio metu grįšime į senus gerus laikus, ir prisiminsime reiškinį, nuo kurio turbūt ir užgimė Honda bendruomenė Lietuvoje - dragas!  O nemėgstantys draguot galės sukt ratus greituminiame slalome. Daugiau detalių apie renginį jau netrukus.
O naujokai norintys prisijungti prie klubo - ruoškites, balsavimas jau netrukus. O krikštynos... :)

Gegužę palaikysim klubo sportininkus ir stebėsim Fastlap varžybų startą Kačerginėje, bandysim pamatyt LRČ etapą Vilniaus apylinkėse, o H Klubo kartingų megėjai grumsis ištvermės varžybose.

Birželis bus labai panašus į Gegužę, tik, kad Fastlapas - Rygoj, ralio etapas - Šiauliuose, o kartingus iškeisim į baidares. Galaskit broliai irklus :)

Liepa mesim bombą ant pajūrio! Rezervuokites ilgąjį savaitgalį H Klubui, nes dalyvaudami mūsų Vasaros grand meet'e galėsit pajust keliavimo po Lietuvą dvasią, pavairuoti savo mylimą automobilį vienais iš geriausių ir gražiausių kelių šalyje, iš naujo atrast nepakartojamą pajūrio kraštą ir Neringą, nakvoti palapinėje, kempinge, degint laužus, dainuot dainas ir klausytis bangų mūšos smagiame vakarėlyje pajūryje, aplankyti ruonių show jūrų muziejuje, krimsti šviežiausią rukytą žuvį, skrusti saulėje bei mėgautis kitomis linksmybėmis. Duodu žodį - nepasigailėsit. O visiems pajūrio krašto Hondiečiams - nepraleiskit  progos vėl susiburti į bendruomenę. Mes žinom kokie galite būti šaunūs!

Rugpjūtis -  jei nors truputi myli Honda markės automobilius ar esi "grynaveislis hondietis, jei kažkada buvai H Klubo narys, ar dar tik ketini juo tapti, jei esi prijaučiantis automobilizmui ir automobilis tau reiškia daugiau negu 4 ratus ir vairą, tai tu, karštą Rugpjūčio savaitgalį, 11 dieną, šeštadienį būsi Lietuvos automobilizmo mekoje, Kačerginėje, Nemuno Žiede, ir mėgausies variklio gausmu, dviejų rūšių slalomu, įvairiom linksmybėm ir siurprizais, švesi H Klubo 10-ąjį gimtadienį, fotkinsi, čilinsi ir palaikysi draugus,gimines ir pažįstamus.
Ir nepamiršk atvežti mums atviruką arba ledų, nes 10 metų ne šiaip sau eilinis gimtadienis!
Bus užsieniečių, bus veiksmo, remėjų, prizų, merginų, muzikos, tona geros nuotaikos ir dar bala žino ko.

Rugsėjį grįšim prie užklasinės veiklos - 15-16 dienomis keliausim traukiniais (o gal ne) iki Anykščių, tyrinėsim vietines įdomybes ir įžimybes, cituosim žinomus poetus, bandysim pakelt Puntuką, miegosim palapinėse, galbūt net aplankysim Molėtų observatoriją.
29-30 d. žiūrėsim Fastlap'ą ir poto čilinsim sodyboje, Hondiečiams žinomoje kaip "tūkstančio žvaigždučių viešbutyje". Sekančia dieną bandysim grybaut. Miške.Tikrai :) Pernai pavyko, pavyks ir šiemet.
Bus faina, Rugsėjo mėnesį nepatingėkit pasidomėt minėtais renginiais ir prisijungt prie mūsų.

Spalį H Klubo vyrai (o galbūt pagaliau ir moterys?) važiuos žuvaut, Lapkritį trauksim dainas karaoke vakaronėje, o žiemą, Gruodžio mėnesį, tradiciškai sutiksime Šiauliuose ir  slalomuosim Bačiūnų trasojke, bei jaukiai kalėdosim sodybėleje.

Tokia vat renginių prognozė H Klubui  2012 metams. Kaikurios datos gali kisti, bet tai tikrai nesumažins linksmybių kiekio. Apie viską stengsimės pranešti kiek galima anksčiau, bet jeigu jau dabar turiti klausimų ar pastabų - diskutuok šioje temoje mūsų forume.
Jei nori susipažinti su mumis gyvai - sek temas Bendrame forume ir užsukite į mini meet'us Kaune, Vilniuje ar Šiauliuose. Jei pirmą kartą nedrasu - rašyk privačias žinutes tavo miesto koordinatoriui, ar šiaip nariams. Mes laukiam naujų veidų mūsų gretose.

Iki pasimatymo renginiuose.
Jurgis
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.