img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda Civic 6 gen by Moze
Sausio mėnesio foto konkursą laimėjo nuotrauka su šeštos kartos Honda Civic'u. Tai vilniečio Aurimo (Moze) kūrinys.Praeitais metais, liepą, rašėm vyresnį brolį Nerijų ir jo 5 kartos Civic'ą, o šį karta jaunėlio eilė. Būtent brolis,ir jo tuo metu vairuojamas EG9, ir įkvėpė meilę Hondoms ir VTEC'o kick'ui. Apsvarstęs detalių kainas, kuro sąnaudas, dar 18 neturėdamas, bet jau susitaupęs nemažą pinigų sumą, Aurimas pradėjo "neršti" per skelbimus ieškodamas Hondos.Vieną vakarą "iškrito" EK4 (šeštos kartos Civic hatchback'as su B serijos DOHC VTEC varikliu) skelbimas ir jau sekantį rytą, Aurimas lakstė po Gariūnų turgų ieškodamas, kur stovi automobilis (ech, tas jaunatviškas entuziazmas). Rastas vaizdas nenudžiugino - parudijusios arkos, truputėlį mušteltas priekis, rida ~300 000, o kaina netoli 11 tūkstančių. Sprendimas - nepirkti. Bet neprabėgus nei savaitei, kažkas išdaužia parduodamam Civic'ui galinį langą, kaina krenta gerokai, ir padarius variklio "leak down" testą jaunuolis džiaugiasi nauju pirkiniu.

Bėga treti metai, nuo tos dienos, kai automobilis pateko į teisingas Aurimo rankas. Naudojamas kaip kasdieninis ir kaip fun-mobilis automobilis įgavo nemažai patobulnimų - BC reguliuojamo kietumo ir aukščio pakaba, didesni stabdžiai, Mugen aksesuarai ir R15 PDW Sokudo ratai, nudažyti Takata Green spalva suteikia šiam mažam hatchback'ui teisingą išvaizdą ir stovėseną ant kelio. Pernai, H Klubo gimtadienio šventės metu, žalieji ratai laimėjo "Gražiausių ratų" apdovanojimą.Automobilio vidų puošia Mitsubishi EVO sedynės, S2000 vairas ir Momo bėgių perjungimo svirtis, o po kapotu plaka, jau trečias šiame kėbule, B serijos variklis. Šį kartą tai B18C6 su B16A2 stūmokliais, Integros Type-R portintu įpurškimo kolektoriumi. Vsią komplektą pagyvina kobra tipo oro paėmimas ir 60mm išmetimo vamzdynas. Anot savininko, visa tai generuoja apie 140 KW galios.
Kiek tame tiesos, galite įsitikinti patys, mesdami jaunuoliui iššūkį betkuriose H Klubo varžybose, nes Aurimas - pasatovus, azartiškas jų dalyvis, spaudžiantis geležį, kartais net ir per stipriai:
http://www.youtube.com/watch?v=rEMpzSRSRFM


Aurimas greitu metu nežada išlipti ne tik, kad iš Civic'o, bet ir neišduoti Honda markės. Atšilus orams, kogero vėl bus galima rasti šį entuziastą leidžiant laiką prie savo automobilio, atliekant įvairiausius darbus. Labai laukiam žadėtojo siurprizo.
Tie kas nekanrtauja pamatyti atnaujinimus pirmiej,i galite sekti Aurimo garažo temą mūsų  Ligoninės skiltyje - http://www.hondaklubas.com/forum/viewtopic.php?t=696334

Automobilis: Honda Civic EK4
Pagaminimo metai: 1996
Variklis: B18C6 ~140KW 1.8

Modifikacijos:

- Variklis B18C6 + Integra Type-R įsiurbimo kolikas su Hondata tarpine
- Karboninis kobra oro paėmimas
- 60mm skersmens išmetimo sistema su dviem rezonatoriais ir N1 tipo bakeliu gale
- P28 ecu + perėjimas OBD2a-OBD1
- BC Type BR coiloveriai
- 282 mm diametro stabdžiai priekyje (Ferodo diskai + kaladėlės)
- Evo VIII Recaro sedynės,
- S2000 vairas su airbag,
- Momo begių perjungimo svirtis
- R15 J6.5 PDW Sokudo ratlankiai
- Mugen priekinis lipas
- Mugen priekinės grotelės
- Type-r  galinis lipas
- Facelift galiniai žibintai
- Balti posūkiai sparnuose

 
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.