img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
2011 H Klube. Gal galima pakartot?
Laikraščių antraštės ir televizija trimituoja "2011 metų geriausi, blogiausi, šauniausi, pelningiausi, tobuliausi" ir t.t.  Visi aplink džiaugiasi pasiekimais arba su nerimu/džiugesiu laukia permainų ir naujų vėjų 2012-ais. Visa tai kažkaip privertė susimąstyti, pagalvot ir prisiminti, kokie gi buvo "duvenuolikti" H Klubui.

Metus pradėjome Vasarį ir išsirinkome naujus koordinatorius. Kaune už vairo stojo (o gal sėdo?) Mantas, Šiauliuose ir Vilniuje po Marių, o Klaipėdos "vadovo" poste liko ūbauti vėjai (Klaipėda, laikas susiimti, mums Jūsų reikia!).

Toliau sekė vakarėlis sodyboje kažkur už Kauno. Vieta, kuri daugeliui H Klubo narių žinoma kaip, "Tūkstančio žvaigždučių viešbutis" subūrė virš tuzino entuziastų. Uždaras H Klubo narių susibėgimas nugriaudėjo jaukiai ir šeimyniškai ir buvo puikus "aperityvas" metų pradžiai  neleidęs užmigti žiemos miegu.

Jau sekančią dieną po vakarėlio
, saujelė mūsų išlėkė į tradicinį susitikimą Karpynėje. Per geras 5ias valandas nuveikėme daug: aptarėme klubo reikalus, sudėliojom finansus ir gaires naujam sezonui, užsibrėžėm tikslus, skaniai "pažvengėm" iš Tonio bajerių apie padavėjos 43 išmieros pėdas ("Lokės pėdos" pokštas tikrai įrašytas į klubo metraščius :) ), gardžiai pavalgėm ir su didelėm viltim ir užmojais mintyse pardūmėm namo. Ruoštis.

O ruoštis buvo kam. Lyg spragtelėjimas pirštais atėjo Balandis, o su juo ir H Klubo 2011 sezono atidarymas - renginys, kuris jau kelis metus iš eilės, suburia į vieną vietą didžiausią Hondų kiekį Lietuvoje.

Žaidimo aikštelė buvo "Nemuno žiedas", visų Lietuvos auto entuziastų mylima bet "prižiūrėtojų" nustekenta trasa. Oras buvo lietuviškai-pavasariškas, tačiau tai nė kiek nekliudė smagiai pasivažinėti po žiedą ir išbudinti savyje žiemos miegu miegantį lenktyninką :)
O vakare nugriaudėjo vienas iš geresnių H Klubo vakarėlių per pastarąjį penkmetį. Tokio Karnavalo dar nebuvau matęs. O turbūt dar ilgai ir nepamatysiu.... :)Gegužę susitikom toje pačioje Kačerginėje. Šį kartą žiūrėjome Fastlap'o varžybas, palaikėme mūsų lenktyninkus Gediminą (kosminis), Marių (M_) ir Dimą (boria). Puikus oras, nuostabi kompanija ir fantastiškas renginys.

Jau po dviejų savaičių vėl lankėme panemunę. Grožėjomės jos garsiosiomis pilimis ir puikiu keliu, valgėm pikniką, daug juokėmės, kėlėmes nuostabiu keltu į kitą Nemuno pusę (Vilkija-Pavilkijai), o vakarą pabaigėme dainomis ir pirtimi "Tūkstančio žvaigždučių viešbutyje". Prisimenu tai, kaip vieną iš tų išvykų, apie kurias pagalvojus pasidaro "šilta" ant dūšios.Birželį praatostogavom/pratinginiavom ir susitikom tik Liepą. Šiauliuose. Slalomas puikioje Bačiūnų trasoje visada yra didelis malonumas. Viena iš nedaugelio vietų Lietuvoje, kur vis dar įmanoma pasimėgauti sportiniu vairavimu. Šis kartas irgi nebuvo išimtis. Kolektyvas smagiai pasivažinėjo.

Rugpjūčio pradžioje išžygiavom į žygį. Kaip ir 2010 žygis į Džiuginėnus, taip ir ši išvyka buvo paremta principu - traukiniais atkeliaujam į mažą miestelį, o iš ten pėste leidžiames tyrinėti apylinkių ir ieškoti nuotykių. O brol, nuotykių buvo daugiau negu galėtum įsivaizduoti.... Vienas iš teisingų faktų apie H Klubą yra tai, kad tave supa tokie patys bepročiai (geraja prasme), pametę galvą dėl panašių dalykų. Seniai nebuvau leidęsis į tokią avantiūrą, kaip, kad turistinis žygis "Pažink Žąslius", bet dabar tvirtai žinau - panašaus formato renginys kitais metais TIKRAI bus. Hau.
Rugsėjį vėl varėm žiūrėti Fastlap'o ir tuo pačiu vėl aplankėm "Tūkstančio žvaigždučių viešbutį".

Gerai pavakaroję, sekmadienio ryte ėjom grybaut. Taip. Grybaut. :)Išvykom kupini gerų emocijų ir pažadėjom sau sugrįžti.

Po poros savačių mūsų laukė H Klubo 9-asis gimtadienis. "Jamėm" tradicinę aikštelę prie Galvės ežero Trakuose. Programoje buvo slalomas ir linksma rungtis, kurios finalą vis dar prisimenu su šypsena. Burys entuziastų rinko gražiausią drop'ą, ratus, automobilį, klijavo modelius... Leisiu sau renginį įvertinti kaip kokybišką :)

Po dieninių smagumų traukėme vakarot ir išdalinti apdovanojimus už metų geriausius (taip, taip, mes tai darome viduryje metų:) )
Rugsėjį iš braliukų gavome pakvietimą į Latvijos Honda Klubo 10 gimtadienį. Spalio 15 d. vykusiame renginyje sudalyvavo ir trys mūsų ekipažai.Plačiau apie tai, kaip kolegoms sekėsi blaškytis svečioje šalyje skaitykite Marrco ataskaitoje.

Taip jau sutapo, kad tą patį Spalio savaitgalį, kaip ir braliukų gimtadienis, buvom užsibook'inę sodybą prie ežero, Elektrėnų rajone, ir buvom suplanavę vyriškai pažvejoti. Su pavydu išlydėję "neževejus" į Latviją patys patraukėm užsiimti eiline užklasine, su automobilizmu nieko bendro neturinčia, veikla.Pasakojimai teigia, kad vyrai žvejybose geria, ir net neišima meškerių iš bagažinės. Nė velnio! Melas. Nuotraukos kalba pačios už save. Sakėm, kad šitą irgi kartosim. :)

Lapkritį nelaužėm tradicijų ir dainingiausieji susibėgo į kasmetinį Karaoke konkursą. Nebuvau, per barzda nevarvėjo, bet gandai sklinda, kad, pradėję renginį ankstyvą šeštadienio popietę jaunimas iš sodybos išvažiavo apie 8. Vakare. Sekmadienį.... :)

Gruodis Kalėdų metas. Kalėdojo ir H Klubas. Tradiciškai (kažkaip labai jau daug tradicijų mes turim :) ) Šiauliuose, Bačiūnų trasoje vyrai bandė jėgas ant sniego, o žiūrovai kentėjo gamtos išdaigas. Lijo, snigo, pūtė Anatolijaus vardo vertas vėjas. Tačiau nėra to blogo, ko nepataisytų termosas karštos arbatos su.... medum ir nėra to vėjo, kuris išpūstų entuziazmą automobilizmo fanams iš galvų.Vakare teleportavomės į Laukinius vakarus, ir kaip tikri kaubojai sutikom Kalėdų senį, pasveikinom vieni kitus ir paskutinį karta metuose kartu paūžėm :)Galbūt perskaičius šią rašliava Jums pasirodys, kad ne visų mūsų krauju teka 100% E98 benzinas, ir Jūs būsite velniškai teisūs. Ir ačiū Dievui, bei visiems kitiems šventiems, kad suvedė tokį spalvotą ratą įvairiausių žmonių po H Klubo veliava, nes tik dėka personažų įvairumo 2011-ieji buvo tokie nurauti, geri, kupini įspūdžių, širdį virpinančių prisiminimų, renginių, juoko, nuotraukų, šypsenų.... Galvoje prakratau 2011-uosius ir sakau - gal galima pakartot???


Nemažai planuotų renginių nepavyko įgyvendinti, todėl 2012 ateina su nemažom užmačiom, "įtemptu" grafiku ir kartu su labai svarbiu mums jubiliejumi. Rudenį klubui sukanka 10 metų... Ta proga bandysime pateikti keletą siurprizų ir turbūt teks sujaukti tradicijas ;) Sekite naujienas.

Visiems sakau AČIŪ už fantastiškus 2011 ir linkiu gerų Naujų 2012 metų. Sukibimo. Kuro. Padangų. Entuziazmo. Lygaus kelio. Ir nuotykių...

Pezalai: Jurgis
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.