img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Accord 7 kondicionierius

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
POWER

Žinutės: 372

Siųsti asmeninį pranešimą
2019-04-25 19:14 Atsakyti su citata

Veikė normaliai, ir vieną rytą neveikia.
Įjungus ON girdisi, kaip suveikia mova, apsukos lengvai pakrenta. Bet orą pučia grynai lauko temperatūros.

Čia Julijus minėjo, cituoju:
"Kondiškės relės (jos ar dvi ar trys), yra šalia akūmo, saugiklinėje.

Aš į kondicionieriaus centrą užvažiavau, tai diagnostika + relė + sutaisymas - 20eur atsėjo. Greitai diagnosino. Patikrino vamzdelius - slėgis buvo geras, freono pilna, bet sankabą kompresoriaus nesuveikdavo...."

Kur tas kondišinų centars yra? Būrų gerai adresas.....

Beje, reles aš palei akuma apziurėjau, juodas pakaitaliojau vietomis, nepadėjo. Reiškia, ne jos.

Kas dar?
Daviklis?
Prarūdijo sistema?

Dommm

Žinutės: 161

2019-04-25 20:10 Atsakyti su citata

Tavo istorijoje kažkaip yra priešingų dalykų surašyta - kažkur užsukai, sutaisė, bet toliau neveikia Smile)? Ir pagal tai ką rašai, kompresoriaus sankaba tau nesuveikia, tiesiog variklis pakoreguoja programą, lyg būtų pajungtas papildomas agregatas ir dėl to pakinta apsukos. Bet įsitikinti galima žiūrint į kompresoriaus priekį, žodžiais nepaaiškinsiu.

O šiaip tai čia gali būti dar daug įvairiausių gedimų, dažniausi būtų - kompresoriaus sankaba arba ritė, maitinimo laidas iki kompresoriaus, tavo minėtas slėgio daviklis, lauko temp. daviklis. Visus šituos dalykus galima patikrinti, bet negaliu nieko parekomenduoti Šiauliuose...

2019-04-25 21:30 Atsakyti su citata

kad niekur nesukau, niekas netaisė.
klausu: kas taiso
šiaip lyg aiškiai išdėsčiau..

Deftas

Žinutės: 105

2019-04-26 18:10 Atsakyti su citata

Na patikrint pats gali reles apkeisdamas, ir slegio davikli jei benzinas, lengvai pasiekiamas, jei nepadeda tikrinciau sistemos sandaruma ir pati kompresoriu.

Tvarko neblogai lyg :
https://www.facebook.com/kondicionieriusplius/

POWER

2019-04-26 19:26 Atsakyti su citata

nea. šitie ne durni, bet ne tokiu man reikia. Jie gali iš 2 lexusu vieną surinkt, ir labai neblogai. Jie anksčiau, kol tačkos ėjo, tuo ir užsiimdavo. Dar lexusu hibridų elektrą gerai tvarko.
Man reikėtu vilniuje.

Julijus

Žinutės: 429

2019-04-26 20:30 Atsakyti su citata

Aš paš šituos tvarkiausi:
http://www.kondicionierius.lt/
ukmerges g 212

Gali pasiskambinti prieš varydamas, greičiausiai ir pasakys, atvaryk ir pažiūrėsim Smile

Domm gal mane pataisys, bet kondiškės darbą reguliuoja sleginiai davikliai, ir jie praktiškai juginėja movą/kompresorių on/off pagal parametrus.
Tai jeigu visgi kompresorių įjungia ir ji palaiko įjungtą apie 10sec, o jei nustačius temperatūra LOW ir max pūtimą tai kompresorių turėtų laikyti beveik visada ON, kad tiektų šaltą orą. Ir jeigu tokiu atveju vistiek pučia nešiltą ora, tai freono trukūmas.

O jei ant low ir max pūtimo irgi on/off junginėja kompresorių dažnai, tai įtarčiau slėginius daviklius.

POWER

2019-04-26 20:41 Atsakyti su citata

ok, dėkui
Dommm

Žinutės: 161

2019-04-26 21:23 Atsakyti su citata

Oi, sori, nepamačiau, kad ten pradžioj citata buvo Very Happy ir užvirė mano smegenys Very Happy

2019-07-24 20:08 Atsakyti su citata

Sakė, sistemoj freono nulis. Lyg per radiatorių leidžia. Korozija, lietuvoje 6 žiemos.
Startinė kaina nuo 200e...tiek to, kiek pas mus čia tos vasaros:)

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.