img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda Accord 7gen benzininio akumuliatorius

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
zavas

Žinutės: 16

Siųsti asmeninį pranešimą
2018-01-14 20:26 Atsakyti su citata

Sveiki. Gal kas pasidalins mintimis dėl akumuliatoriaus benzininiam 7 gen Accordui? Maniškis jau į pabaigą. Dėti kitą 45Ah nenoriu. Ne Civic juk. Kokį didžiausią akumuliatorių sugebėjote įkišti? (Išmatavimai/modelis). Keitėte apatinę plastmasinę dalį? Skaičiau amerikiečiai deda plastmases nuo V6 modelio ir didesnį akumuliatorių.

Kitas klausimas - neturiu grotuvo kodo. Skaičiau, kad laikant 1 ir 6 mygtukus ir įjungus grotuvą turi parodyti serijinį numerį. Aš su tokiu manevru patenku į diagnostikos meniu. Ar serijinį numerį gauni tik tada, kai grotuvas jau buna užsirakinęs? Bandėte kas nors:

https://radio-navicode.honda.com/framepage.aspx?theme=Honda

Julijus

Žinutės: 338

2018-01-15 07:14 Atsakyti su citata

už 10eur nipponas atrakina ir atiduoda radijos kodą Smile
Deftas

Žinutės: 93

2018-01-15 20:15 Atsakyti su citata

Na o kam tau didesnis, tik dėl to, kad accord už civic didesnis? Smile Jei gamintojas numatė, tokį tai tokio turi ir pakakti. 45Ah per mažai? Išsikrauna jis tau klausant muzikos? ar kažkas papildomai sumontuota? Jei ne tai ta talpa didesnė nė kiek nereikalinga, juolab generatorius nepritaikytas yra talpesniam akumui ir pastoviai dirbs ant apkrovų.. Jei dėl kurimosi tai ieškok su didesne startine srove, mačiau būna Banner 390A, ir ZAP 360A akumulatorių.
zavas

2018-01-15 21:06 Atsakyti su citata

Didesnės talpos noriu vien dėl to, kad automobilis važiuoja ne kasdien. Generatorius 105 A, man regis panašaus galingumo ir pas dyzelius stovi, tad kiek talpesnis akumuliatorius tikrai nebus bėda.
Deftas

2018-01-15 22:53 Atsakyti su citata

Tai priežastis kokia? Tau jis nebeužkuria po trumpų važinėjimų?
zavas

2018-01-16 07:22 Atsakyti su citata

Mašiną nusipirkau neseniai. Akumuliatorius jau gana prastas ir prie -10 suka tikrai nestebuklingai. Mašina dažniausiai bus naudojama tik savaitgaliais ar kokį kartą darbo dienom, tad tarp kurimų bus tikrai ilgai stovima. Reikia, kad nebūtų klausimų užsikurs ar ne, be to, nenoriu per metus užmušti akumuliatoriaus. Matematika paprasta.
Rolizz

Žinutės: 414

2018-01-16 09:59 Atsakyti su citata

Pas mane įprūdytas 72 Ah, jokių bėdų jau 4 metus. Palikit tuos mocų akumus mocams.

2018-01-16 11:01 Atsakyti su citata

Rolizz rašo:
Pas mane įprūdytas 72 Ah, jokių bėdų jau 4 metus. Palikit tuos mocų akumus mocams.

Gal turi nuotrauką? Pats dėjai akumuliatorių? Užteko nuimti plastmasę aplink akumuliatorių ar kažkaip dugną modifikavai?

igariox_clone

Žinutės: 295

2018-01-16 11:43 Atsakyti su citata

1) akumas tikrai mažokas žiemos metu, nes daugiau prietaisų elektros nei Civic turi. Kadangi radau pigiai naują AD akumą, tai tiek to 45ah kolkas.
2) radijas kodo neturi ant 7gen. Bent jau pas mane ant dviejų mašinų gyvenime neprašė po akumuliatoriaus atjungimo.

Žinutės: 18

2018-01-16 21:04 Atsakyti su citata

7gen vairuoju neperseniausiai ir perkant automobilį teko nusipirkti ir naują akumuliatorių. Truputi nustebau, kad 2.4 ir akumuliatorius kaip pas civic'ą 1.5 Bet dėjau tokį kokio ir reikalauja. Šį ryt buvo -12C tai jau taip suko sunkiai sunkiai, plius man dar nejauku kaip tik pasukus raktelį užsidega xenonai, skydelis ir dar ten velniai žino kiek elektros. Bendradarbis taip pat turi 7gen, tai minėjo kad prie -20C su 45Ah užsiveda, tiesa jau ne iš pirmo pasukimo.

Su 1.5 civic'u kuriam taip pat reikalingas 45Ah savo laiku važinėjau su 60Ah (keturis metus turbūt), sutalpinti jį ten buvo reikalų, bet iš elektros pusės tikrai nebuvo problemų, kad neįkrautu ar kažkas tokio.

Beje Varta katalogas siūlo netik 45Ah bet ir 60Ah bei 61Ah su dvigubai didesne startine srove nei 45Ah https://goo.gl/1SUdWa

Žinutės: 50

2018-01-17 17:41 Atsakyti su citata

Jei tokiais tempais sils, tai ir LT ziemom tiks 45ah, bet siaip tai 70ah berods sukisau i 7gen, be plastmasiu tilpo. Didesnes talpos jie ir sukimo A turi normalius, suka visada ir visaip.

Kitas klausimas, kad reikia krovima pasitikrint, ne pirma kart girdziu, kad 7gen benzas palaiko apie 13,9-14, kazkodel. Tai pusiau pakrautas 70 ah salyginai talpos tures daugiau kasdienai, o 45ah gali greit ir nudust.

dinux

2018-01-17 18:49 Atsakyti su citata

O kuom 13,9-14 yra blogai ?

Žinutės: 414

2018-01-18 08:56 Atsakyti su citata

Andrius123 rašo:
Jei tokiais tempais sils, tai ir LT ziemom tiks 45ah, bet siaip tai 70ah berods sukisau i 7gen, be plastmasiu tilpo. Didesnes talpos jie ir sukimo A turi normalius, suka visada ir visaip.

Kitas klausimas, kad reikia krovima pasitikrint, ne pirma kart girdziu, kad 7gen benzas palaiko apie 13,9-14, kazkodel. Tai pusiau pakrautas 70 ah salyginai talpos tures daugiau kasdienai, o 45ah gali greit ir nudust.

Kas čia per briedas? Pas Accordą įprūdytas yra 105 A generatorius, jei tai kažką sako. Gal bus aiškiau, jei parašysiu taip: K24A3 generatorius gali įkrauti 105 Ah talpos akumą.

2018-01-25 21:48 Atsakyti su citata

Temos reziume:

Radija kodo neturi (Radija ne "premium"). Čia buvo man naujiena. Pagal mašinos instrukciją, geresnės "premium" turėtų turėti kodus.

Standartinėje vietoje išėmus visas plastmases labai normaliai telpa platus akumuliatorius (170 mm). Skardinis dugnas gana plokščias ir akumuliatorius stovi gerai. Vienintėlis dalykas, kurio reikia atsisakyti/modifikuoti - oro paėmimo kepurėlė. Mano patirtis su Varta akumuliatoriais paskutiniuose dviejuose Civic buvo gera, tad ir Accord'ui dėjau Vartą (D47, 60Ah, 540 startinė). Šiuo metu, kiek mačiau geriausia kaina 1a.lt. Aš pačiupau už 58, dabar mačiau jau 60 €. Manau tikrai neverta mokėti daugiau už akumuliatorių su +/- gnybtais. Tiesiog apsukau akumuliatorių ir gnybtų padėtis gavosi pats tas. Vienintėlis siauras didesnės talpos akumuliatorius, kurį pavyko rasti, buvo Mutlu modelis 55Ah talpos. Tik toje vietoje kur klausiau kaina sukosi apie 70 €.

dinux

2018-01-27 12:51 Atsakyti su citata

zavas rašo:
Radija kodo neturi (Radija ne "premium"). Čia buvo man naujiena. Pagal mašinos instrukciją, geresnės "premium" turėtų turėti kodus.

Maniškis su premium sound. Du mėnesius stovėjo be akumuliatoriaus jokių kodų neprašė. Taip pat esu atjunges akumuliatorių, kodo neprašė.

Montavau yaourt įrenginį audio grojimui iš telefono, visą audio sistemą buvau išlupęs ir atjungęs, sutvėrus viską atgal jokio kodo neprašė.

Žinutės: 338

2018-01-27 15:02 Atsakyti su citata

Supraskit, kad akumus parenka realiai ne gamintojas, o officialus dealerisi, jei važinėji šiltuose kraštuose - atitinkamai dedamas ir mažesnis akumas, nors auto ir komplektaciją yra vienodi.

Kas del krovimosi - nesvarbu, ką tu ten ikiši, ten galioja fizika ir visokie omo dėsniai. Ty didesnį akumą kraus ilgiau, mažesni trumpiau. Startinė srovė vėlgi, kiek starteris sugebės paimti tiek ir suksis. Tik skirtumas tame, kad paprastai didesni akumai ten netelpa, vietos nebūna, kur bmw dedasi ilgi akumuliatoriai bagažinėse, o po kapotu, kai vietos daug nera, turbūt max ką galima ikišti tai 77AH, 780A akumą.

Aš asmeniškai patarčiau pirkti betkokį akumą, kuris telpa ir turi didžiausią startinę srovę, o i AH nekreitpi dėmesio. Bet paprastai jei akumas turi didele startinę srove 800+, tai jis bus ilgas ir netilps.

Kadangi benzam nereikia didelės startinės srovės - dėl to ir dedami mažos AH talpos akumai, nes čia tiesiogiai priklausomas kintamasis su startine srove.

type-r

Žinutės: 13677

2018-01-29 20:42 Atsakyti su citata

Pas mane naujas 45 vos motorą tokiais orais užsuka ryte, niekaip nesuprantu koks tolkas tokį iš motorolerio dėt ten.

1990 Honda CRX 1.6 B16 GlassTop weekend
2009 Mercedes Benz E63 AMG 6.2 V8 baudėjas
2009 Swift Sport 1.6VVT daily SOLD
2001 Jaguar XJR 4.0 V8 Supercharged SOLD
2000 Volvo V70 T5 MR SOLD
2001 CLK 3.2 V6 SOLD
2000 Galant V6 2.5 SOLD
1999 Accord Coupe V6 3.0 SOLD
Deftas

2018-01-30 19:41 Atsakyti su citata

Nežinau man nėra problemu su 45AH 360A nauju akumu, suka lėtai bet čia normalu su tokia startine srove, o iškraut trumpi atstumai neiškrauna važinėju per diena 4-7km dar stovi pakabintas gps sekimas.
Andrius123

Žinutės: 50

2018-01-31 19:42 Atsakyti su citata

Rolizz rašo:
Andrius123 rašo:

Kas čia per briedas? Pas Accordą įprūdytas yra 105 A generatorius, jei tai kažką sako. Gal bus aiškiau, jei parašysiu taip: K24A3 generatorius gali įkrauti 105 Ah talpos akumą.

Tai dabar dar voltažu pasidomek, jo itaka pakrovimui prie tarkime minusines aplinkos temperaturos...

Boubas

Žinutės: 37

2018-02-1 06:10 Atsakyti su citata

Aš išvis nesuprantu šios temos esmės.
Jai taip rupi kosk akumas priklauso benzinui tai ir renkates pagal katalogą.
Jai norite kažkoki kita tai ir dedate maksimaliai kas telpa.
Ar pas benza ar pas dyzeli generatorius yra ~100A tai koks skirtumas kurios auto krauti akumuliatoriu? jai dyzeliui įdėti galingesni tai viskas ok bet nezinui tai jau neprausaus? kas per nesamonė? Dyzelis užsikurdamas pasiima daugiau energijos ir jo akumuliatoriu sugeba pakrauti ir trumpais atstumais, o benzio sunaudojus mažiau energinso nesugebės?
Pas mane yra dyzelis akumas ~80Ah ir ~760A startinė važinėju mažais atstumais ~5Km ir auto gesinama (iki darbo netoli). akumui jau ~5metai yra papildomų krovimų dar neprireikė. Tokiais orais važiuojant naudojama nemažai el energijos: užkuriant pakaitinimo žvakės, dyzelinui užkurti ir varykli prasukti reikai daugiau energijos, pečiukas su lango nuputėju kai naudojamas kondicionierius, galinio lango šildymas, šviesos, veidrodžių šildymas.

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.