img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Honda accord cd changer problema

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
gytiz11

Žinutės: 1

Siųsti asmeninį pranešimą
2017-10-18 19:09 Atsakyti su citata

Sveiki,nesenai nusipirkau honda accord executive 2004m. Problema yra tame ,kad pats tas ekranas man leidzia naudotis tik oro putimo padetis ir greicius ,bei radija. Idejus diska visas ekranas persikrauna ir meta errora,bandant spaust cd/aux klavisa niekas nevyksta,gal kas zinot kame problema gali buti? As pats asmeniskai manau kad lazeriuskas,bet ar ikisus diska turi viskas persikrauti?
butcas99

Žinutės: 20

2017-10-20 16:59 Atsakyti su citata

ka persikrauti tai tikrai neturetu... bent jau man idejus muzikos diska i grotuva niekas nepersikrauna, j ten 6 berods telpa. Taip greiciausiai bus lazeriukas arba numires aarba paprasciausia ji reikia pavalyti, man taip pat buvo su dvd-rom isvale lazeriuka ir pradejo skaityti, bet dabar vel nebeskaito, matyt vel apsineses bus...
mindozza

Žinutės: 17

2017-10-20 17:37 Atsakyti su citata

Honda accord 2005 icdti. Panasios problemos buvo pas mane. Changeris pastriges, dvd disko (navi) neskaite. Isemejau visa multimedija ir kiekviena atskirai pats tvarkiau. Yra video youtube kaip pastrigusi changeri sutaisyt (senokai taisiau tai video irgi nepamenu koks buvo). O dvd diska jei pats negali prasivalyt, susirask kas gali. Manau problemos tureti kaip ir dingti.
Tiesa kaip visa multimedija istraukti irgi yra video, siais laikais youtube visagalis Wink Sekmes!

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.