img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
cdti apsuku ribotuvas - nepraleido TA

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
stasekas

Žinutės: 52

Siųsti asmeninį pranešimą
2017-09-16 09:11 Atsakyti su citata

patikslinkite ar yra pas hondu dyzelius maksimaliu sukiu ribotuvas?
pas mane honda crv III gen. 103 kw. 2009 m. mechanika.
tech.apziuroj vakar nepraleido, nes anot ju autodata jiems rodo, kad max apsukos gali buti 4500 rpm, o pas mane per dumingumo patikrinima jos virsijo 4500. buvo apie 4750 rpm.
skambinau i atstovybe, jie sako, kad negali pasakyti ar pas mane yra ir ar is vis pas senesnes masinas (mechanika) buna ribotuvas.
ps kas keisciausia, kad ta masina jau 7 metai Lietuvoj ir niekada su sita nesamona problemu nebuvo. dabar panasu ant kruopstuolio uzsiroviau

Shocked

Alfa Romeo 1.8 ts
Blynkinas

Žinutės: 575

2017-09-21 21:11 Atsakyti su citata

Buvau ir as su sita ju nesamone susidures vasara. Tiesiog nesuprantu,ko jiems dar maza ir ko jie kabinasi prie tu sukiu. Honda atstovybe ir man nepadejo. Aplamai,kur nuvaziuoji,kam papasakoji - visi juokiasi, negali but ir t.t.
Bet tuo paciu durniausia,kad nieks nieko ir padet negali. Arba programuoji kompa, arba... na,pats supranti Smile

Jurgis
Klubo narys

Žinutės: 23725

2017-09-25 08:44 Atsakyti su citata

Paprašyk oficialių dokumentu, kuriuose užfiksuota, kad Autodata turi tikslius duomenis. Greit atsikabins.

www.trackday.lt - racing is life, everything else is waiting.
www.wrong.lt - gyvenimas pro akutę
d16y5

Žinutės: 140

2017-09-25 09:06 Atsakyti su citata

Išvis keista kaip jie gali vadovautis tokiais netiksliais prietaisais kaip tachometras. Man beveik niekados jo parodymai nesutapdavo su realiais (panašiai kaip ir su spidometru). Manyčiau reikia reikalaut, kad sūkius matuotų su išoriniu kalibruotu prietaisu (kurio jie greičiausiai neturi arba jo naudojimas net nėra aprašytas).
stasekas

2017-09-25 22:20 Atsakyti su citata

kol kas situacija neuzdaryta.
buvau pas programuotojus. nuskaite programa. pasake, kad mano programoje nera galimybes zaisti ar keisti parametrus su ribotuvu. kiek supratau is jis jo tokio nemato. na tarkim.
tada nuvaziuoju i atstovybe. ten greitai pagooglinam ir random saite randam, kad redline yra nuo 4500 rpm, o kuro atjungimas prie 5000 rpm. atsispausdinam info. galvojau issisprende, nes gi ribotuvas yra tik ne ten, kur jie sako. isbandziau - realiai kura atjungia prie 5000 rpm. nu kaip ir ramu.
nuvaziuoju i TA, ten pasikvieciu virsininka ir paprasau isspresti klausima, nes gi va pas mane ribotuvas yra! pasirodo nifiga! jis man net parode savo "slapta" programa, kurioje rodo, kad mano varikliui dumingumo testas atliekamas 4200-4500 rpm diapazone. tai sakau kame bedos, taikykit i tas apsukas ir vsio. ne! turi jiems variklis sustoti tame diapazone ir viskas. nafik sakau, kaip jus galite teigti, kad pas mane ne gamykliniai parametrai, juo labiau apie ribotuva ir kur variklis turi nustoti suktis net neparasyta toj ju autodata programoj uz kuria jie moka pinigus. tam vienodai. jis man atgal savo ir tiek. taip jie atseit draudziasi nuo to, jei koks variklis uzliktu uzsukus iki redline - tada parodytu lentele ir rukyk. nu tai sakau duok pats uzsuksiu kiek reikia - ne. dar meginau aiskintis kodel as turiu irodineti jiems kas jiems neaisku ir kreitis i gamintoja, o ne jie, jei jiems kilo itarimas. sakau ok, nurasyk ta masina, lavonas visiskas ir kelia visiem gresme - ne, tu gauk pazyma ir t.t.
nafik. neturejau daugiau kantrybes. savaitgali norejau rasta jiems rasyti, bet nusiraminau, tada parasiau i atstovybe, gal jie isduos pazyma, kad kuras atjungiamas prie 5000 rpm ir kad tai yra gamykliniai parametrai. atseit TA to uztektu. ziuresim

Alfa Romeo 1.8 ts
Jurgis
Klubo narys

Žinutės: 23725

2017-09-26 15:22 Atsakyti su citata

Manau, kad spaudai būtų įdomus toks išidirbinėjimas TA stoties ir jų viršininko.

www.trackday.lt - racing is life, everything else is waiting.
www.wrong.lt - gyvenimas pro akutę
Blynkinas

Žinutės: 575

2017-09-26 21:28 Atsakyti su citata

Va va, viskas tas pats ir man buvo. Nieko tu ten jiem nepaaiskinsi,ir nieks ten jiems neidomu. Dirba jie savo darba pagal "normatyvus" o tau, mirtingasis zmogau,jei kazkas nepatinka varai i ju bustine pas "virsininkus" aiskintis. O "virsininkas" veikiausiai bus piktas,kad cia kazkoks "pizdukas" atvares jam kava sutrukde gert,negana to,reikalauja cia dar kazka paaiskint.
Anyways, cia ne viena stotis issidirbineja. O spauda jau irgi buvo pasidomejus tuo klausimu:
http://auto.lrytas.lt/technika/2016/04/03/news/moteri-is-technines-apziuros-isvare-del-absurdiskos-priezasties-1406111/

Julius0701

Žinutės: 85

2017-09-28 02:59 Atsakyti su citata

Visiskas absurdo teatras kai paklausai, neturejo del ko prisikabint, kai paziuri kiek dar lietuvoj perpuvusiu trantalu vazineja, dumais apsišike atsiprasant, o cia jiem matai apsuku per daug ir nepraeisi TA.. nei mano masina, nei mano TA, bet vistiek nervas ima paskaicius kokiu daunu ten yra toj regitroj...

Žinutės: 196

2017-09-29 06:39 Atsakyti su citata

Kad labai priklauso ant kokio užtaikysi, man paskutinį kartą nepasisekė, ryškiai nepatikau.
Liepė atidaryt kapotą, pažiūrėjo pažiūrėjo, sako nerandu saugiklio dujų, nepraleisiu TA, sakau, ką čia nusišneki, pats perėjau visą dujų pravotkę, radau saugiklį, sakau VA.
Daug kur dar bandė prisikabint bet viršūnė buvo kai prie mygtuko kuris įjungia galinį prieš rūkinį (buvo padaryta amerikonui, nes neturėjo) nebuvo jokio lipduko ar kito žymėjimo kuris nurodo, kad čia galinis prieš rūkinis.
Aš jam ir sakau, kad kviesim stoties viršininką (nors čia smulkus pažeidimai ir TA vis tiek duotų) tai nieko neužžymėjo. Rolling Eyes

stasekas

2017-10-5 18:15 Atsakyti su citata

ten jie visiskai pasimete savo tikrinime. kiek man lakstymu ir bandymo suvokti ko jie realiai nori is tu patikru kainavo..
bet vis tik issisprende - TA turiu. padejo atstovybe. su jais irgi nemazai teko pabendrauti kol vis tik parase pazyma, kad mano masina gali suktis iki 5000 rpm ir iki tos ribos galima atlikti duminguma.
dar sestadieni tycia vaziavau i lentvario stoti. nieko nedares. norejau paziureti ar ir ten tas pats - akurat.
vel bendravau su stoties virsininku. sitas ramesnis, bet lygiai taip pat i argumentuotus klausimus atsakymu neturejo. pasiule atvykti pirmadieni ir kalbeti su gen.direktorium. pirmadieni jau turejau pazyma is atstovybes. tad nervu gadintis jau nenorejau.
smagiausia dalis kaip jie nustate viska.. sestadieni ramiai atstovejau eilej, susimokejau uz pakartotine patikra, sulaukiau tikrinimo. nieko nesakiau. norejau paziureti ka darys. paskaite isvada, tada pats klause ar susitvarkiau. pasakiau, kad pas mane niekas nesugede ir nebuvo sugede. viskas tvarkoj su masina. paprasiau patikrinti duminguma, nes uz ji susimokejau. tas ilipo paziureti ar tikrai sustoja prie 5000 rpm. ok. paziurejes nuleke i kambariuka. grizo. paprase pastatyti i sona ir vel nuleke i kambariuka. grizes pakviete prie kompo. sake negali nieko padaryti. toliau net nemeginau su juo kalbeti ir paklausiau kur virsininkas. jis maloniai parode. ir dave man patikros lapa! ziuriu nesuprates. kaip jus man isduodate lapa net nepatikrine masinos?? juk susimokejau uz paslauga. sako, kad nesutvarkyta ir apsukos virsija ribojamas. aha.. o kiek virsija?? kaip nustatet? kuo fiksavot? staiga - tyla.. perklausiau. negalejo pasakyti. su virsininku irgi buvo ilga kalba. vel paprasius paaiskinti kaip jie netikrine su jokiu prietaisu masinos nustate, kad apsukos virsija ju isgalvota riba. pasiuto, ir labai mandagiai siule atvykti kalbeti su valdzia pirmadieni. supratau, kad nieko nebus. masciau apie kreipimasi oficialiai ar ir kitas instancijas, kurios galetu spresti ginca, kuriam jie argumentu neturejo. pirmas dalykas istryne pirmo dumingumo testo rezultatus, antras dalykas - remdamiesi jokiais duomenimis (nei testo, nei kitu duomenu jie neturejo) nustate, kad masina neatitinka ju parametru, kuriu pagristi irgi negali. netiksliai ir neapibreztai suformulavo neatitikima. kad istryne testo duomenis manau galima irodyti, nes virsuliskiu stoty dumingumas pirmu numeriu daromas. be to yra kameros.
nu bet antradieni praejau tuos dumus. turiu TA. kol kas bangu nekelsiu.
pasiule ta pazyma veziotis su savim. jei netycia prireiktu. pasakiau, kad nesiruosiu to daryti. tai jis pasidare kopija.
end of story Smile

Alfa Romeo 1.8 ts
Grizlly

Žinutės: 6

2017-10-6 15:06 Atsakyti su citata

Nesenai praejau TA, ribotuvas ties 5k sudirba ir ju aparatas raso, kad su max sukiais viskas ok ir niekas nieko nesake, tai suprask kaip nori Very Happy
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.