img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
cr-v 2008m 2,2 d masazine keleivio sedine ;D

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Visureigiai ir vienatūriai
Autorius Pranešimas
vytaz7949

Žinutės: 5

Siųsti asmeninį pranešimą
2017-08-22 20:25 Atsakyti su citata

Sveiki ,nusipirkau nesenei sita aparata ir nespastebejau tokio dalyko ,kad paspaudus dugnas gaza betkokiu begiu ,betkokiu greitciu vibruoja keleivio sedine ,kas ce gali but? Cia mano pirma honda ir aplamai masina su visais varomais ratais tai tokiu dalyku nebuvau mates ,nes seniau tik bmw turejau ir tokiu dziudu nebuvo Very Happy
zinau cia pns temu buvo visas perskaitciau bet taip ir nesupratau kas cia gali but nes padangos netikiu kad gali drebint sedine ,nes vaira turetu must o vairas nedreba. stabilizatoriaus gumos irgi ten kazkas rase ,bet irgi man ce ne i tema atrodo, as labiau linkes prie pusasiu ar kabinamo guolio .
gal kam jau taip buvo ir issprende sita dalyka ? butu idomu suzinot kas cia yra

kesatutis

Žinutės: 25

2017-08-25 19:37 Atsakyti su citata

Dreba nuo apačios tam tikras greičio diapazone - vidinės granatos, pas mane taip, jau mėnesį važinėju, dreba taip nuo 30 - 70 kažkur...
vytaz7949

Žinutės: 5

2017-09-1 22:34 Atsakyti su citata

cia kazin dar galima toliau taip vaziuot ar greit ji man visai subyres? Rolling Eyes Very Happy
kesatutis

Žinutės: 25

2017-09-27 18:12 Atsakyti su citata

As antras menesi taip vaziupju, kol kas neprogresuoja, bet reik tvarkyt, tik kad du servisai nieko nenustato, ciuju reik normaliai viska isardyt...
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Visureigiai ir vienatūriai
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.