img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Palata #98: 5gen Honda Civic HB D16Z6 "Red Freaky Beast

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Ligoninė
Autorius Pranešimas
Dolphin
Klubo narys

Žinutės: 2678

Siųsti asmeninį pranešimą
2017-06-28 09:27 Atsakyti su citata

Intro. 2017-06-18 į Lietuvą parkeliavo tikrai geros būklės civicas. Visą istorija verta aprašymo, todėl ir išsiliesiu Wink Jau ne pirma mėnuo visoje Europoje ieškojau B16A2 vti eg6 arba bent D16Z6 geru kėbulu. Taip jau gavosi kad lenkas mane pavedė ir prieš mėnesį pardavė savo ledą vti. Lydimas nusivylimo dar labiau apguliau Europą ir Vokietijoje pamačiau nuotraukose puikiai atrodantį raudoną eg5 d16z6. Nieko nelaukęs skambinau "vokiečiui" ir derinau atvykimą. Kadangi niekas negalėjo man palaikyti kompanijos, nusprendžiau važiuoti vienas. Paanalizavęs, autobusų/ traukinių/ lėktuvų kelionių kainas iki Berlyno, nieko geriau neradau už Eurolines - 4G, patogios sėdynės ir 220ac. Iš visų privalumų džiaugiausi 220 ir bilieto kaina - 45e. Sėdynės išsėdėtos, 4G nuolat trūkinėjo. Penktadienį vairuotojas nuvežė iki stoties 14 val. autobusas išvykti turėjo 16. Iki to laiko "vokietis" (vokietijos italas Domenico) neatsiliepinėjo nei į žinutęs, nei į skambučius. Nusprendžiau vistiek vykti. Telefonu pasididinau banko limitą, stotyje nusiėmiau pinigus, kadangi reikėjo dar, nupėdinau iki Akropolio ir banko filiale pasiėmiau likusius. kaip tik spėjau grįžti ir jau pusė keleivių buvo sulipę. Mano nuostabai, autobusas buvo pilnas. Kadangi įilipau beveik paskutinis, sėdimų vietų skaičius pasirinkimas nebuvo didelis. Teko atsisėsti, kaip paaiškėjo, šalia ruso furų ir priekabų perpardavinėtojo. Jo tel nenutilo. O dar ta skambučio melodija... Kai sustojome 5 minutėms Lomžoje, jis pasakė kad eina pasivaikščioti. Kai autobusas pajudėjo, o jo nebuvo savo vietoje, tikriausiai nenustebsite, kad aš kovojau su vidiniu aš, ar nueiti ir perspėti vairuotoją kad neturim keleivio, ar ne. Nugalėjo blogasis aš Very Happy. Neilgai tuo džiaugiausi, pasirodo jis sedėjo priekyje ir kalbėjosi su vairuotojais, paskui grįžo. Visa laimė kad jis išlipo gan greitai, ir jau maniau uždominavęs dvi vietas, kurios turėjo tą naktį man taptį lova. Sėdynės turėjo būti tas vienas iš trijų eurolines pliusų. Ne-pa-ė-jo. Visais įmanomais budais stengiausi įsitaisyti miegui. Gerai kad nugalėjo natūralus miego nors. Atsijungiau. Prabudau jau Vokietijoje - autobusą stabdė policija (pasų kontrolė). Daugiau įdomybių nenutiko. Po 14val kelionės atvykome į centrinė Berlyno autobusų stotį. Va čia tai buvo netikėtumas! Mūsų Kauno AS kaip perlas, brangakmenis su modernumais, o ten... Ir dar centrinė... Oras šaltas ir baisiai vėjuotas, Domenico neatsako jau 6val (turėjo pasitikti), beveik balansuoju ant ribos, kad pirkti bilietus atgal. Turėjo mane pasitikti. Spėkit. kaip jam sekėsi. Gaunu žinutę, 7:25 negaliu, galėsiu 12:00 ir nurodė kur atvažiuos. Kadangi neturiu ką prarasti, o turiu beveik 5ias valandas, nusprendžiu ne važiuoti, o nueiti pėsčiomis, tuo labiau kad atstumas apie 12km. Ir tai buvo teisingas pasirinkimas, nes pamačiau tokių vietų, kur gyvenime neaplankyčiau. Labai patiko centrinis Berlyno parkas, taip gera, ramu, tvarkinga ir gražu. O žalumos kvapai parke! Taip neskubėdamas apžiūrėjau mažą dalį Berlyno. Gan didelį įspūdį paliko kai ėjau šalia oro uosto, būtent pro tą vietą, kur lėktuvai apsisuka ir forsuoja variklius prieš skrydį. Garsas nerealus, o lėktuvai kyla kas minutę! Kitas neblogas nustebimas lydimas pritūpimo, kai ėjau per sankryžą ir tiesiai virš jos leidosi lėktuvas. Vietoje buvau beveik pusvalandžiu anksčiau, tai pasimėgavau šviežiomis, nuostabaus skonio braškėmis 1e, kriaušėmis ir kitais vaisiais. Valgiau neplautas, tai raminau kad kaip nors kelionę ištversiu jei visgi grįšiu mašina. 12 Domenico parašė kad bus dar už 30min. Susitarėmė susitikti beveik sankryžoje, nes jis mane kad atvažiuosiu UBot'u (metro), tai nuo tos sankryžos apvaikščiojau visomis kryptimis esančias artimiausias parduotuves. Pagaliau atvažiavo su 3gen prelude, beveik idealus, vs veikia (jei kas susidomėjo - kaina 3800, galiu duoti kontaktus). Nuvažiavome iki mašinos. Žiūriu į ją, Domenico intensyviai man apie ją pasakoja, o aš jam sakau, kad nieko nereikia pasakoti, nes viskuo patenkintas ir viską matau. Jis vis dar netiki kad atvariau 1000km automobilio ir dar autobusu. Sandoris pavyksta. Pirmi km įspūdžiai - nerealu! Ma6ina kaip nauja! Tikra rida 140000. pirmas savininkas buvo apie 60 metų, visa serviso pilna istorija. Domenico antras savininkas, dirba restoranų tiekėju ir manė kad civico talpos jam užteks, kadangi nepaėjo, todėl ir pardavė. Variklis idealios būsenos, pakaba nebarška (visi sailentai pakeisti, net didieji), greičių dėžė ledas, viskas ok! Visą kelią važiavau mažiausiai 130km. Lenkijoje vietomis lėkiau ir 200 po maždaug 10min, nes nebuvau tikras dėl padangų. Beje, gyvenime daugiau nevažiuosiu autostrada, o jei ir važiuosiu, tai tik ne vienas - nuobodybė! Sekmadienį 02:00 nakties jau buvau namie. Buvau maloniai nustebęs, kad pavyko tilpti į mažiau 6 litrus kuro.
Tai va tokia kelionė.

Automobilis Honda Civic 5gen 1993 1.6 raudonas

Variklis:
D16Z6 bus keičiamas į B16A2 (esamą variklį gaus Red freaky thing'as)
Šiuo metu esančio variklio karteris bus pakeistas kitu, nes prasuktas varžtas.

Pakaba:
Planuose Kayaba AGX ir Eibach spyruokles

Išorė:
Spalva. Bus visas perdažytas, kėbului reikia meninio lyginimo
Planai.
Priekinis pažeminimas. Turiu.
Purvasargiai. Turiu.
Ilgesnis spoileris su vti stopu. Turiu.
Pilna dugno antikorozine. Greitu metu bus padaryta.

Vidus:
Šiuo metu sudėtas originalus pilkas eg5 salonas. Man patinka sėdynės, todėl jas ketinu persiūti originalia juodų sėdynių medžiaga. Visas salonas bus juodos spalvos. Porankis ir altorius taip pat. Turiu ir VTI saloną. Didelė tikimybė kad suinstaliuosiu ir jį.

Bus suklijuota garso izoliacija
Salono ertmės bus padengtos antikorozine (vaškas)

Bus suinstaliuota papildoma elektros įranga:
Kondicionierius
Autopilotas

Šiuo metu jau atlikta:
Pats svarbiausias ir būtiniausias reikalas - pakeisti suplyšę garsiakalbiai! Sureguliuoti vožtuvai. Liro servise apžiūrėta pakaba. Rasti trūkumai - plyšusi vienos pusės kolonėlės guma (ryškiai buvo parinkta ne ta kuri priklausė) ir įtrūkęs vamzdis ties viduriniu išmetimo bakeliu (suvirinta) ir prasuktas karterio varžtas (tepalo neleidžia, nes radau gausiai apsilikonintą) Very Happy. Daugiau trūkumų nepastebėta.

Niekaip neišaugu iš jų... Ir nenoriu.

https://scontent.fkun1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19424505_10209788422089508_7791325742735654951_n.jpg?oh=ca678705f867e4a702caa7b929932257&oe=59D05CD6

https://www.facebook.com/VitalijusZadonskis/posts/10209742984353593

Žinutės: 575

2017-07-2 17:15 Atsakyti su citata

O as jau galvojau Dolphin isaugo is civicu... Sveikinu! Nusimato idomi palata,jei gerai suprantu... Smile
Dolphin
Klubo narys

2017-07-2 18:18 Atsakyti su citata

Ne, nieko įdomaus. Tiesiog esu N'tasis bandydamas išsaugoti 5gen, išlaikant stock and clean be jokių super duper setupų.

Žinutės: 13677

2017-07-2 20:36 Atsakyti su citata

o tai pirmasis kur?

1990 Honda CRX 1.6 B16 GlassTop weekend
2009 Mercedes Benz E63 AMG 6.2 V8 baudėjas
2009 Swift Sport 1.6VVT daily SOLD
2001 Jaguar XJR 4.0 V8 Supercharged SOLD
2000 Volvo V70 T5 MR SOLD
2001 CLK 3.2 V6 SOLD
2000 Galant V6 2.5 SOLD
1999 Accord Coupe V6 3.0 SOLD
Dolphin
Klubo narys

2017-07-3 05:24 Atsakyti su citata

Pirmasis laukia Žukausko ekspertizės. Tada tech. apžiūros ir pagaliau leidimo dalyvauti eisme, nes draudimas nurašė. Gal po dviejų metų pagaliau išbėgs į aikštelę.

Žinutės: 13677

2017-07-3 08:53 Atsakyti su citata

čia dar vis po žiedo?

1990 Honda CRX 1.6 B16 GlassTop weekend
2009 Mercedes Benz E63 AMG 6.2 V8 baudėjas
2009 Swift Sport 1.6VVT daily SOLD
2001 Jaguar XJR 4.0 V8 Supercharged SOLD
2000 Volvo V70 T5 MR SOLD
2001 CLK 3.2 V6 SOLD
2000 Galant V6 2.5 SOLD
1999 Accord Coupe V6 3.0 SOLD