img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Vibracija važiuojant 2 ar 3 bėgiais
Pereiti Atgal  1, 2

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Visureigiai ir vienatūriai
Autorius Pranešimas
anro

Žinutės: 14

Siųsti asmeninį pranešimą
2017-11-19 12:18 Atsakyti su citata

SOVISS rašo:
Pakeitus dešinės pusės vidine granata, vibracija truputi sumažėjo bet problema liko. Pasirodo be reikalo buvo pakeista originali granata. Paklibinus pusaši jaučiasi laisvumas. Diagnoze bus tokia, kad reikia keisti pusašį kuris išeina iš greičiu dėžės. Bus susidėvėję jo šlicai, nes užmovus nauja vidinę granatą yra per didelis laisvumas. Kiek domėjausi tai šių pusašių analogų parduotuvėse nėra. hondos originalus apie 600€. Teks ieškoti laužynuose.Pakabinamas guolis yra geras, man reikalinga pati štanga. Gal kas turite? Gal tinka ir nuo akordo?
Dar klausimas gal kam teko susiduri su šia įmone :http://www.ukmerges-stakles.lt/sharan-galaxy-alhambra-pusasiu-restauravimas.html
Pridursiu ,kad vizualiai apžiūrėjus seną originalią granatą (tripoidą) aiškių susidėvėjimo požymių nesimato.

Ukmergės staklės gali pagaminti pusaši už 120 €,pagaminimui reikėtų granatos-tai labai gerai kad tu turi naują originala, minusas tik kad ja vel reikia nuimti ir duoti ja kartu su pusašiu o tas gali užtrukti iki savaitės.

SOVISS

Žinutės: 7

2017-11-29 06:28 Atsakyti su citata

granata JPL, pirkau dalių parduotuveje apie 80 eur. Tik įtariu, kad be reikalo originalą pakeičiau i kinietį. Beda ne tripoide. Domejausi, originali granata virš 400 €,. Dęl pusašio tai teisingai, acordo apie 10 cm ilgesnis. CR V, vidinis pusašis apie 39,55 cm ilgio. Dabar ieškau vidinio pusašio. Pagal katalogą ir kodą turi tikti CIvic 2007-2011 2,2 frv 2,2. Kodas (44500SKNE00 SHAFT ASSY., HALF), Nuoroda shemai:
https://www.parts-honda.uk/honda-cars/CR-V-I-CTDI/2005/ES--DPF/STEERING-BRAKE-SUSPENSION/FRONT-DRIVESHAFT-HALF-SHAFT/17SKN501/B__2100/4/20207

gal pas ka yra toks pusašis. [/img]

anro

2017-12-5 21:40 Atsakyti su citata

Pusaši nenaują parduoda tik visa kartų su ilguoju, gavus naudota gali niekas nepasikeisti nes gali būti susidėvėję šlicai irgi. Aš užsakiau pagaminti naują, daviau granata, jie pasakė ir parodė kaip ji turėtų dėtis ant šlicu-laisvumo neturėtų būti.
SOVISS

Žinutės: 7

2017-12-11 11:30 Atsakyti su citata

Anro , dar domėjausi Vilniuj UAB Krumplita restauruoja pusašių šlicus tvarko krumpliaračius ir t.t. Skambinau šlicų restauracija apie 60€, Dar kažką minėjo, gal ir turi netgi C RV pusaši.
Aš pirkau tik vidinį pusašį iš šroto, pakeičiau.Palikau kitaiską vidinę granatą, kuria buvau pirkęs naują, nes originali kuri buvo anksčiau, ant kito (šrotinio) vidinio pusašio turi minimalų laisvumą. Meistras pažiūrejas ir aš pats čiupinėjau, patarė palikti kitaiską granatą, nes ją užmovus ant kito (srotinio vidinio pusašio) šlicų nebuvo jokio laisvumo. Na ir ką, sėdu ir laimingas važiuoju išsibandyti. Vibracija sumažėjo, nors ir nebuvo labai didelė ir ankščiau, bet visai neišnyko. Taip ir liko stipriai akseleruojant apie 40km/h ir kažkur apie 100-105 km/h.

Reziume:esmė turbut ne šlicuose
Be reikalo nupirkta kitaiska vidine granata. Originalia turiu
Liko geras vidinis pusašis tik pakabinamas guolis gatavas.
3 kartai pusašio išemimas ir idejimas. (Servisas už ačiū nedaro)

Dar pamastymai tokie - nuimti kardaną ir praivažiuoti, gal kartais kažkas, su kardanu ar galiniu tiltu.

Jei ne, ??????????? nežinau. Jei kam vidinio pusašio reikia rašykit. Išsiaiškinau kad tokie pat pusašiai: CIVIC 2009-20011; FRV 2006-2009;( 2,2 103kw )

anro

2017-12-28 22:18 Atsakyti su citata

Man ir gamino trumpą pusaši "krumplitas" ir pagal mano padare pora (jie daug turi nuo skirtingu mašinu) , pasiėmiau aš ta pusaši ir laimingas į servisą, prieš tai užsakiau guoli pakabinama naują-originala, kai viskas buvo pakeista ir pastatyta atgal į savo vietas pabandžiau pravažiuoti, serviso teritorijoje buvo lyg ir viskas gerai, bet išvažiavus į normalų kelia pajutau kad vibracija nedingo... kardana nuiminejau pačioje šio proceso pradžioje-dar pavasari, tiek visko pakeisto, prigalvota, išbandyta, o vibracija kaip buvo apie 1800-2200 tūkst. apsukų taip ir liko, o mintis baigėsi, toliau liko tik dėže, daugiau niekas galvon nelenda, gal nauji metai atneš kokia nors minti ar pasiulimu? Visus su šventėm!
112

Žinutės: 320

2017-12-29 16:26 Atsakyti su citata

http://forum.crvclub.ru/index.php/topic,143440.0.html
jei rusiškai skaitai pabandyk pasižiūrėt, gal ką sužinosi

Žinutės: 133

2017-12-31 16:55 Atsakyti su citata

vibracija gali atsirasti, jei nedirba 1 cilindras (pradeges voztuvas, blogai vekia purkstukas)

Žinutės: 2

2018-01-2 17:00 Atsakyti su citata

Sveiki, noriu papasakoti vibracijos išgydymo istoriją. Pirkau honda crv 2006 su vibracija. Pardavėjas sakė, kad reikia keisti vidinę dešinę granatą, bėgėjantis stipriai jautėsi vibracija. Pakeičiau (servise) vidine dešinę,(neoriginali) vibracija liko. Tada važiavau i IVUANĄ, ten pasakė, kad viracija yra, gali būti bloga dėžė (mechaninė), dar vaziavau i kelis servisus, niekas nesugebėjo rasti bėdos. Teko pačiam lysti po automobiliu. Dešinės pusės vidinė granata turėjo laisvuma ant veleno šlicų. Dariausi veleną Ukmergės staklėse (120 e), Pakeitus vibracija lyg ir sumažėjo. Neoriginalioje granatoje buvo nedidelis pusašio laisvumas, pakeičiau i originalią (apie 300e). Vibracija vistiek jautėsi bėgėjantis dešinėje pusėje. Tada pirkau kairės pusės originalią vidinę granatą (apie 300), pakeičiau ir....valiooo, vibracija dingo. Kairės pusės granatoje matėsi labai maži iždaužymai ir judinant kairį pusašį laisvumo nebuvo. Visas tas ieškojimas su visais klystkeliais užtruko 3 mėnesius, manau, gal kam padėsiu pataupyti nervų ir laiko, sėkmės.
anro

2018-01-29 21:56 Atsakyti su citata

Gerb. VAIDASCRV2 noriu paklausti apie vibracija-kada jausdavosi daugiau ant visų pavarų ar tik ant žemų ir ar turėjo įtakos oras, pvz. kai šalta mažiau jausdavosi? Pas mane jaučiasi tik 2 bėgių ir apie 2000 apsukų, granatos pakeistos abiejų pusių, pusašis irgi pagamintas naujas, vat aš ir nežinau ar padės man originalios granatos ar ne? !
Sad

vaidascrv2.2d

Žinutės: 2

2018-01-30 21:16 Atsakyti su citata

Vibracijos nesijautė tik vos spaudziant gazą, o šiaip praktiškai visuose bėgiuose ir stipri, išskyrus pirmą bėgį. Rusų forumuose skaičiau, kad vibracija gali prasidėti prie skirting greičių, bet vėliau ji po truputį didėja ir jei vibracija yra stipriai bėgėjantis, pagrindinis dalykas vidinės granatos. O pakeitus abi granatas, vibracija, kažkiek pasikeitė?
anro

2018-02-12 22:36 Atsakyti su citata

Pasikeitė, bet nežymiai, aš visa tai aprašynejau anksčiau, rusijoje tokių variklių beveik nebuvo (dėl prasto dyzelino) kaip dabar nežinau, jų forumuose ir aš informacijos ieškojau galvojau kad ten tokių mašinų turi būti daugiau nei pas mus, o gavosi atvirkščiai. Aš jau pradedu galvoti kad gal koks purkštukas stringa tuo momentu, nes būna toks ispudis kad trauka sumažėja, bet viskas tai kažkaip nelogiška nes tuščia eiga arba gazojant butu variklio vibracija, žodžiu tikslas taip ir ne pasiektas ir problema lieka, o ir mintis pasibaigė, žmonės kas dar turi kokių minčių?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Visureigiai ir vienatūriai
Pereiti Atgal  1, 2
Puslapis 22

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.