img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
civic 8gen display

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Civic/CRX/Integra/Jazz
Autorius Pranešimas
kano

Žinutės: 3

Siųsti asmeninį pranešimą
2017-06-1 08:03 Atsakyti su citata

Sveiki,

Display'us esantis salia spidometro, kur rodo temperatura, radija ir t.t.

Ekrane pabege pixeliai, is anglo netinka, europos srotuose rast neimanoma, na o naujas 380Euru + PVM Smile. Kiek teko skaitinetis, tai zmones ten kazkaip kontaktus perlituoja, bet pats to tikrai neatlikciau. Klausimas, ar kas nors buvot susidure su tokia problema ir galbut patys sau tvarketes, noreciau pagalbos, aisku ne uz aciu.

civicas 2.2 cdti, 2006m.

Innomine

Žinutės: 6

2017-07-19 18:48 Atsakyti su citata

pas mane lygiai ta pati problema, todel ir man tas aktualu butu! O nuo anglu netinka niekaip?
kano

Žinutės: 3

2017-08-2 13:12 Atsakyti su citata

netinka.. nebent koki auksaranki pazisti, bet ten kaip supratau nemazai darbo. Buvau rades naudotu po 50-60Eur, bet spidometro apsvietima tvarkiausi, pravaliau kontaktus, pradejo geriau veikt, bet neidealiai, kadangi pats su ta masina nevazineju, tai galvos per daug ir nesuku Very Happy
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Civic/CRX/Integra/Jazz
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.