img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Honda accord 8 generation
Pereiti 1, 2, 3  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
kestis07

Žinutės: 1

Siųsti asmeninį pranešimą
2016-06-22 08:21 Atsakyti su citata

Sveiki,

Norėjau pasiteirauti +- apie honda accord 8gen 2,2 dyzel. kaip eksplotacinės išlaidos? kaip patys 2,2 varikliai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš perkant?

Ar geriau patartumėte pasiieškoti alternatyvu arba kokie būtų atsiliepimai ir koks galėtu būti racionaliausias sprendimas:

Mazda 6 2gen 2,2 dyzelis 136kW
Audi A4 B8 2l dyzel.
Skoda superb B6 2l dyzel.
Subaru legacy 5gen 2l dyzel
BMW 320 E90

dede11

Žinutės: 15

2016-06-22 15:49 Atsakyti su citata

pagal forumo temą ir patarimas bus atitinkamas... Rolling Eyes
Julijus

Žinutės: 247

2016-06-23 13:52 Atsakyti su citata

imi honda ir turi laimę, pats tokia nusipirkau, atsidžiaugti negaliu. Aišku, ieškojau executive sedano ir pilkos spalvos, galvosi biškį atvirškčiai, papuolė labai geras sidabrinis universalas irgi executive, nesigailiu nė kiek Smile
https://www.dropbox.com/s/1hq04qlpf53ivfn/2016-05-20%2017.12.20.jpg?dl=0

laimis.laucius

Žinutės: 166

2016-06-24 08:32 Atsakyti su citata

Pasiemiau pilniausios komplektacijos executive navi, šviesi oda, sedanas, pilka spalva, kamera ir t.t. labai patenkintas, kolkas jokių bedų nebuvo, apart to, kad reikia pasikeisti pagrindini sankabos cilindriuką, nes girgžda, 2,2 dyzelis, 110 kw, važiuoja gerai, dėl kietumo tikėjausi, kad bus kietesnė, bet gerokai nustebino, kad važiuoja tikrai pakankamai minkštai, pakaba paprasta, bet laiko labai gerai. Variklis su grandine kuri nėra periodiškai keičiama, nebent atsiranda pašaliniai garsai, tepalus reikia būtinai pilti kokius rekomenduoja gamintojas, filtrai - siūlau netaupyti. Beto išpjoviau ir išprogramavau DPF. Julius matau vilnietis reiktų prie progos kada susitikti Smile

Julijus

2016-06-27 05:25 Atsakyti su citata

O pjovei DPF nes kišosi? Regeneracijos nepadėjo? KW kėliai kažkiek ar palikai stock?
laimis.laucius

2016-06-27 05:50 Atsakyti su citata

DPF pjoviau, nes užsikišo 2 kartus per pusė metų, tas plovimas tai tik pinigų kišimas ir laiko klausimas kada vėl užsikiš. Išpjovė ,išprogramavo ,viskas veikia, cruizas irgi, klausė ar čipuosiu ar ne, nes pjaunat dpf ten centai kainuoja , bet net patys patarė,kad geriau nečipuok, šitom daug kw nepakelsi ,nes sankabos po čipavimų sako žiauriai nelaiko. O kaip tavo dpf? išpjautas?
Minix

Žinutės: 9

2016-06-27 22:17 Atsakyti su citata

O kaip su kuro sanaudom po dpf ispjovimo? Gal pasikeitė?
laimis.laucius

2016-06-28 05:46 Atsakyti su citata

Realiai tai niekas nepasikeitė su kuro sanaudom, gal vos vos padidėjo garsas tik iš duslintuvo. Daugiau tai niekas nepasikeitė.
Julijus

2016-06-29 08:08 Atsakyti su citata

Kokioje kontoroje atliko pjovimą DPF? Mano turėtas coupe BMW 330d, po čipavimo gavo 30kW prieaugį, sumoje buvo 200kW. Su šiuo Accordu irgi galima gauti ne tiek daug, bet 20kW galima su standartu, kas manau yra normalu ir turėtų jaustis, tik vat sankabos ir smagračio nenorėčiau sudrožt Very Happy

Kas liečia mano DPF, kai pirkau Accordą, nežinojau ir nežinau ar jis yra/nėra, kaip ji patirkinti... Tai spręsti galiu tik iš TA parodymų, nes dūminingumas labai minimalus, is 1.50 galimų surinkau tik 0.07.

Man šiaip patinka, kad jis yra, nes mano bemvas, be DPF, labai jau spjaudėsi dūmais, o čia toks netgi atvirtau į ekologiją, švaru, gražų ir subinė neaprūkus, ypac kai mašina šviesios spalvos. DPF yra gerai Very Happy Bet jei pradės kištis, manau su regeneracija susitvarkysiu. Nes kolkas lempučių jokių neišmetė, kad kemšasi DPF, jei išmes - leksiu už miesto Smile

laimis.laucius

2016-06-29 14:29 Atsakyti su citata

Išpjovimą ir programavimą atliko : http://www.1nsane.lt Dėl dūmingumo tai pas mane jis nepakito, nedūmino prieš tai nedūmina ir dbr ,kad ir gerai užspaudūs. Del dpf veikimo tai manau tikrai turėtum pajusti kai isijungia savaiminė regeneracija, mašina šiek tiek sukelia apsukas iškarto sukyla momentinės kūro sąnaudos ir pro duslintuva pamatai dideli arba nelabai dūmų debesi Smile Jei taip nebuvo nutike, tuomet didelė tikimybė, kad pas tave jis jau išpjautas. Wink
Julijus

2016-06-30 13:33 Atsakyti su citata

Ne, vadinasi dar nemačiau regeneracijos.

Kiek varčiau info, tai yra keturios užsikimšimo stadijos pas mus:
1: Jei suodžių kiekis neviršija 7 gramų - DPF valosi savaime nuo pasiektos temperatūros išmetime
2: Jei suodžių kiekis yra tarp 7 - 11 gramų - DPF mėgins išsivalyti savaime nepaisant temperatūros esančios išmetime
3: Jei suodžių kiekis yra tarp 11 - 15 gramų - tokiu momentu užsidegs DPF lemputė skydelyje, na ir tokiu atveju jau privalai lėkti stabiliu greičiu ir nemažesniu nei 65km/h 15 minučių. Tam puikiai tiktų užmiesčio keliai
4: Jei suodžių daugiau nei 16 gramų tada - Pačia DPF funckija yra išjungiama, kad nepakenktų kam nors, taip pat užsidega pastovi lemputė skydelyje. Ką tuo metu daryti? Mėginti priverstinę regeneraciją arba pjauti arba, aišku, naują DPF statyti Very Happy

Jo, 1nsane.lt mano bemvą čipavo ir pjovė DPF, užtat pavažinėjus su čipuota auto, niežti nagai ir akordo galią kilstelt Smile

Dommm

Žinutės: 84

2016-07-4 06:55 Atsakyti su citata

Į ką atkreipti dėmesį:

1. Tepalas pagal gamintoją turėtų būti piltas 0W-30, atitinkantis C2/C3, jei piltas 5W30 manau nėra labai blogai, bet turėtų būti naudojamas tik kaip alternatyva.

2. Pažiūrėti dugną, kažkiek rūdija visos, bet iš skandinavijos parvykusios atrodo tikrai baisokai, privengčiau.

3. Pasitikrinti pakabą, bent jau man teko pasikeisti priekio/galo guolius, restauruoti šarnyrus. Su guoliais malonumas tikrai mažas, be nuolaidos list kaina neoriginalių guolių: galo apie 90eu (tik su stebule); priekio apie 70+ eu.

4. Jau buvo rašyta apie sankabos pedalo cypsėjimą - atkreipti dėmesį, būna padeda tiesiog sutepimas ties spyruoklės laikikliais.

5. Patikrinti priekio/galo kolonėles, jų liga tiesiog suplyšti arba atsiklijuoti, atsiranda garso iškraipymai. Sutvarkoma su gerais klijais.
Prie to pačio patikrinti ir FM priėmimą, būna signalo trikdžių, spėju dėl stiprintuvo gale.

6. Peržiūrėti kondyškės radiatorių, tepaluoti kampai arba atskiros zonos, gali reikšti jo nesandarumą ir toks nesandarumas darant sau dažniausiai neremontuojamas, o radiatorių tenka keisti. Ši dalis svarbi ir šalto sezono metu, kondyškės ciklas apsukamas ir greičiau sušildomas salonas.

7. Būna kad braška karšto/šalto oro sklendė salone, nieko baisaus, išsprendžiama truputį sulaisvinus ir sutepus.

Buvo dar kelios temos apie Accord VIII, patikrink Smile

2016-07-4 09:48 Atsakyti su citata

Pas mane girdisi kaip ji atsidarinėja, t.y braška, kurioje vietoje ji stovi??
Julijus

2016-07-4 17:48 Atsakyti su citata

Pas mane irgi ji braška, UŽP...knisa Smile
Kai atsidarinėja užvedus tai dar nieko, bet buna, kad ji pusiau atsidarius tada jopapa seniuk, kaip ji baladojasi Smile
Ji yra virš kairės kojos. Stebėjau ją, kaip veikia, toks įspudis, kad ji ten perspausta, persukta yra

Domm'ai, ją atsukus ką su ja padaryti?

Dėl tepalo, įtariu niekas nepila 0w-30, pats supylęs esu 5w-30, tiesiai iš tiekėju pirkausi, sakė, kad ne mūsų klimatui 0w-30 pilti, sako geriau keisk kas metus ir tiek, nes 0w-30 longlife ir tipo 60k km ir kas du metus galima keist. Smile

Julijus

2016-07-4 17:50 Atsakyti su citata

Geriau man pasakykit, kaip sprendėt dienų šviesų lempų bėdą?

Pas mane yra auto jungiklis, tačiau lempų neuždega dieną, ir ponai policininkai gali būti nepatenkinti dėl to Smile

laimis.laucius

2016-07-4 19:00 Atsakyti su citata

Na tai yra auto fukcija, ir yra privestinė funkcija kai dega visada, nesupratau problemos Smile
Julijus

2016-07-4 20:35 Atsakyti su citata

Pas tau su NAVI? Auto funkcija idealiai veikia, nes ji reaguoja į aplinkos apšvietimą, pritamsina navi ir visas lemputes salone kai yra naktis, nes kitaip būtų neįmanoma vairuot naktimis.

Dabar naudojant priverstinę funkciją - kiekvieną kartą turi reguliuoti apšvietimą skydelyje, tą šudėlį sukioti prie kuro bako rodyklės.
Diena nieko nesimato, pasireguliuoji, ateina naktis, akina, tada vėl pasireguliuoji ir t.t.

Jei yra auto funkcija, tai ji ir tegu veikia tvarkingai Smile Tiesiog, galvoju, gal kažkas iš jūsų pasidarę DRL'us, arba užsimaitino xenonus tiesiai nuo pliuso dėgimui įsijungus Smile

Julijus

2016-07-4 20:42 Atsakyti su citata

Išsiardžiau šalto/karšto oro sklendę:
ir dar ją perskedžiau pusiau:
https://www.dropbox.com/s/lm65912bsdz4kcb/2016-07-04%2020.10.17.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/uvs9r3hv2d2e6xy/2016-07-04%2020.10.31.jpg?dl=0

Sutepiau visus dantračius "salidolu": universaliu, panašiu į sviestą tepalu.
Veikia tyliai, ačiū DOMMMui
https://youtu.be/PijG2kzuDKc

Liko pagal DOMMMo rekomendacijas pasižiūrėti į garsiakalbius, nes jie kartais mėgsta papliurpti, sakai jis tik atsiklijavęs bus?

laimis.laucius

2016-07-5 08:29 Atsakyti su citata

jo pas mane su NAVI pilniausia komplektacija, kamera ir etc... šeip atvirai niekada nenaudodavau tos auto fukcijos Smile)visada važinėdavau su priverstine Smile o vakare jei akina paspausdavau prie navi ta Night mygtuką ir prisitamsindavo viskas Smile kažkaip nekreipdavau dėmesio Smile
Dommm

2016-07-5 12:03 Atsakyti su citata

Na dabar gaila, kad nefotkinta tai, ką teko daryti Smile Sklendės IMHO net nebūtina perskersti pusiau, nes garsas ne iš vidaus, o iš bėgelių eina, bet jei pavyko ir padėjo tai puiku.

Garsiakalbis dažniausiai būna atplyšęs pačiame krašte, nežinau kaip vadinasi, bet guminis paviršius. Kartais įtrūkę būna. Išėmimui reikia nuimti durelių rėmą, apie tai detaliau galima rasti omanual.ru puslapyje (nežinau ar galima dėti čia). Patarčiau prieš lupant, jei to neteko anksčiau daryti, pažiūrėti bent jau kur yra tvirtinimai, kad jų nenulaužytumėt.
Patį remontą net nebūtina pačiam atlikti, yra kas remontuoja garsiakalbius, aš klijavau su gumos klijais, jau porą mėn. atlaikė Smile Ilgesniam laikui darantis sau tai manau dėčiau kitus komponentus, nes kokybė nekažką.

Žmogui, kuris sukūrė temą:
Patarčiau gerai įvertinti tai ar pakaks vietos gale ir bagažnyke (imant tourer), nes kaip tokios klasės auto jos tikrai mažoka.

2016-07-5 15:46 Atsakyti su citata

joo, ten toks priejimas, kad aš keiktis pradėjau, tai visai pamiršau fotkint.
Nu bet iš video matosi, kur tie begiukai, tai vienas apačioje, darinėjantis sklendę, kitas viršuje darinėjantis viršutinį trosą, įtariu atidaro tą vožtuvą, kuris paduoda tosolą į pečiuko radijatorių.

Dantračius tepiau ir dėl to, kad mano atveju tokia vibracija budavo, traškėjimas tam tikroje padetyje, kai ta sklendė yra atsidaryta. Ir aišku degimą įjungus, kol ta sklendė suvaikšto visokiausių garsų iš jos eidavo. Dabar tylu.

Dommm nežinai ar ir kitoje pusėje toks pats daiktas yra, keleivio pusėje. Nebūna čia tokių problemų, kad vienoje pusėje šaltą pučia, kitoje šiltą orą Smile

Dėl garsiakalbių, turi mintyje, kad dėtum kitos firmos garsiakalbius ar kitos firmos klijus, kokybiškesnius?

Mano atveju, plerpia kaikurie garsiakalbiai, o kartais nepliurpia, fig suprasi. Bet turbūt pirmasis vaistas bus klijuoti, o jei nelaikys, tai kažką aftermarketo noretųsi... Tik aišku ne labai brangių, o gerą kainos ir kokybės santikį turinčius garsiakalbius... Beje kur toureryje yra stiprintuvas garso?

Ir temos autoriui pritarčiau Domm nuomonės, toureris nei bagažinę didelę turi (dėl multilink pakabos), nei gale vietos (priekiniai foteliai žiauriai didžiuliai ir stori Very Happy). Kai buvo pakeltas ant keltuvu mano akordas, pamačiau kad daug po dugnu neišnaudotos vietos yra (draugelis juokavo, kad kontrabandą gali ten vežt). Tikrai galėjo sugalvoti ar didesnį kuro baką ar dar ką Smile
Apskritai, honda accord tiek toureris tiek sedanas yra bmw 3 kalsės, tikrai ne penktukas, tai ir vietos tiek tikėtis reikia.

laimis.laucius

2016-07-5 17:28 Atsakyti su citata

Juliau tai kada meeta darom? Wink idomu apžiurėti ir palyginti kaip taviškis važiuoja.
Dommm

2016-07-5 18:01 Atsakyti su citata

To Julijus:

Na tos sklendės turėtų tiesiog reguliuoti karšto/šalto oro pamaišymą, o keleivio pusėje irgi turi būti, juk dviejų zonų kontrolė. Varikliukui sugedus, sklendė užstrigtų ties tam tikra padėtimi ir temperatūra, taigi problema su nesireguliavimu gali atsirasti, bet čia nežinau kiek ciklų turi varikliukas atlikti Smile)

Garsiakalbiai plerpia daugiau ant žemo dažnio garso, tai lengvai gali išbandyti Smile. O naudočiau tiesiog kitus komponentus, ten berods ~16,5 cm diametras, tik reiktų tvirtinimą persidaryti. Klijavimas ok, bet jei atsiklijuos, vėl kokią valandą sugaiši ardymams Smile O ir garsas standartinės stereo sistemos... standartinis Smile

Su garso stiprintuvu neteko susidurti. Buvo kažkur parts list'ai, pagal juos galima susidaryti vaizdą kur kas stovi.

Dar apie patį modelį - nėra dažnas tiek mūsuose tiek užsienyje, taigi dar nepavyko rasti normalaus user bei service manualo (ypač dyzeliui, Galbūt kas nors turit?). Reiškia jei mėgsti krapštytis prie auto, informacijos tikrai nebus daug.

2016-07-6 07:57 Atsakyti su citata

Sankabos cilindriukas kuris girgža pas mane reikia keisti, nepadeda jokie tepimai jau ir t.t. taigi fainiausia dalis ta, kad analogu niekas negamina ir keičiasi tik originalas kurio kaina kaip už toki "Šuduką" sakyčiau visai nevaikiška, Nippon auto kaina detalės 251 Eur. + 33 eur. pakeitimas na ir paguodos prizas : originalioms detalėms taikoma 1 metų garantija. Cool
Padukes

Žinutės: 40

2016-07-6 12:23 Atsakyti su citata

Ale ziuru, kad visi isvardinti simptomai, kaip ir pas mane:
sankabos pedalas girgzda.
karsto/salto oro sklende garsus skleidzia
vienas is garsiakalbiu bliarbia
Smile

Turiu nuo praejusiu metu lapkricio menesio. Siaip esu patenkintas, kaip vaziuoja, kokia pakaba ir t.t. DPF/EGR pas mane isprogramuoti + padarytas remap. Teoriskai kazkur 180-185 arkliai. Bet praktiskai maziau, nes auto nuvaziavus 180k km - tai jau bus issilakste.

Kas liecia alyva 0w30 - gal ir gerai, bet tik varikliams su maza rida ir prie dideliu salciu. Varikliai buna daznai issibarska su tokia alyva, jei pries tai aptarnavimai buvo daromi kas 20-30k km. Ir ne tik hondu. Teko ir volvom vazinet. Tas pats velnias - barska. O supylus 5w30, garsai kur kas malonesni - skirtumas didziulis.
Honda pastaruoju metu labai nusistate tik 0w30, ko nebuvo pries gerus 5 - 8 metus

Geras siaip auto, bet turek minty, jei cipuosi - sankaba gali imt buksuot, man buksavo, kai is UK atvaziavau i Lietuva ir uzejo salciai -20. Prie + viskas gerai. Vos gryzau atgal i UK, visi buksavimai dingo. As jai kartais duodu prasisikt ir ismetima prapust - tai viskas normaliai. Kuro sanaudos nelyginant, kaip vaziuoji. Vaziuojant autostrada 125 - 130km/h valgys kazkur 5.7 - 6 litai. Vaziuosi apie 90-100kmh - bus apie 5 litriukus.
Zodziu, esant reikalui, ji tau gali but ekonomiska, o taip pat ir reikalaujanti kuro ipac dienomis, kai tenka i darba vaziuot vos kelis km varikliui dar nespejus apsilt.

Varikliai savotiski - turi savo garsa. Cia del to, kad vietoj dirzo yra grandines.
Turbinos, pastebejau, irgi turi idomu svilpesi. Pries kelias dienas nupirkau CRV 2009 metu su vis dar imontuotu 2.2 cdti varikliu - tai turba irgi biski svilpia.

Variklio pagalves gali buti silpnoka vieta. Nors labiau gal tiktu pavadinimas ne pagalves, o laikikliai su guminem ivorem (sailentblokai). Jei pastebesi, kad ipac pradedant vaziuot atbulom, masina siek tiek dreba ir toks jausmas, kad sankaba shokineja - zinok, kad sailentblogai jau i pabaiga.

Man sis accordas vizualiai neisbaigtas. Galejo siek tiek agresyvenius sparnus padaryt ar bent jau ikomponuot ratus taip, kad jie neatrodytu labai giliai sulinde. Siaip galima det rastafkas (ziedus), bet tada labiau kentes ratu guoliai.

Joje yra elektronikos, bet ji nekaprizinga. Hondos - tai vieni is reciausiai besilankanciu automobiliu garazuose del elektronikos gedimu. Neisivaizduoji, kas darosi su kitais gamintojais: tai raktus "pameta", tai immo grybauja, tai centrinis kompas grybauja, tai multimedia neveikia, tai tas, tai anas ir t.t. Ziauru.

Jei turi seima, mazu vaiku - geriausiai tiktu tik pilna oda. Man asmeniskai accordas yra per mazas 4iu asmenu seimai. Gale sedintiems vietos kojoms nekazka. Siaip del vietos ir didesnio komforto nupirkau crv Excutive.

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti 1, 2, 3  Toliau
Puslapis 13

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.