img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Honda Accord 2.2i ctdi mašinos vibracija duodant gazo
Pereiti Atgal  1, 2, 3

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
getkis

Žinutės: 11

Siųsti asmeninį pranešimą
2016-08-13 15:44 Atsakyti su citata

prikeliu temą, gaziuojant ties 80-110km/h stipri vibracija, pasikeliau masinos prieki, užvedžiau ir ant begio prasukau ratus, vibravo keleivio puses ratas. Patikrinau vidine granata, buvo laba inusidėvėjus, kadangi pusašis mano ties balansyru buvo smarkiai išrudyjęs, todėl pirkau kita pusaši su granatom, stipri vibracija ties 80-110km/h dingo, tačiau dabar visada siek tiek dreba vairas, ratai subalansuoti, kame beda???? Smile
Valmis

Žinutės: 80

2016-12-11 19:19 Atsakyti su citata

Gal ir pas tave vairo kalonele bloga. Pas mane prieki dugnas drebedavo, ir pervidury masinos.

Žinutės: 6

2016-12-31 11:48 Atsakyti su citata

sveiki hondistai...turiu as ir problemele 2010 accordas 2,2dyzelis..pakeite naujus stabdziu diskus ir jis pradejo vibruoti nuo 140 ir daugiau ir begejantis vibruoja labiau atleidus gaza greicuj krentant maziau kame beda gal kas zinot?linksmu nauju metu visiem...

Žinutės: 1030

2016-12-31 12:00 Atsakyti su citata

Aaprašyta vibracija su stabdžių diskais nieko bendro neturi,
nes jeigu stabdant vibracijos nėra stabdžių diskai sumontuoti gerai.
Pradžioje reiktų tikrinti ratus ir jų balansavimą, po to vidines granatas.

fulderis

Žinutės: 58

2017-08-3 17:43 Atsakyti su citata

Honda accord 2,2 ctdi.
Pas mane irgi ką tik buvo problema su variklio vibracija važiuojant palei 90km/h. Ką dariau, pirmiausiai man meistrai pasiūlė iš šroto nusipirkti seną pusašį (ko dabar niekam nesiūlyčiau daryti, nes visi jie "subelsti"), kuris aišku irgi vibravo, tik be reikalo sumokėjau pinigus už darbą, na dalį pinigų gražino šrotas.
Nusipirkau firmos BluePrint ADH289502 kardaninį veleną apie 75e, kadangi jis buvo be atraminio guolio, tai pasikeičiau ir jį kaina apie 10e. Pakabinamas guolis irgi turėjo laisvumo ir jautėsi kad "sausas". Rezultatu esu patenkintas. Dabar turiu atsarginę išorinę granatą gal kam reikia Smile

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti Atgal  1, 2, 3
Puslapis 33

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.