img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda Accord 2.2i ctdi mašinos vibracija duodant gazo
Pereiti Atgal  1, 2, 3  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
Augis honda

Žinutės: 43

Siųsti asmeninį pranešimą
2016-03-6 21:29 Atsakyti su citata

Nepigei Shocked
Valmis

Žinutės: 80

2016-03-6 21:39 Atsakyti su citata

PAS MANE 2.4 BENDZAS AUTOMATAS 2006. GAL DEL TO. TURBUT DYZELY REIKEJO IMT 2.2 Sad

Žinutės: 401

2016-03-7 09:29 Atsakyti su citata

Gerai pasidomėk, užsieno forumuose esu radęs, kad 2.4 granatos ir 2.2 dyzelio vienodos. Reiktų pagal kodus lygint.

2016-03-7 09:38 Atsakyti su citata

Servise paiskino kad galima pakeist vidine granata su tripodu, bet tas nepades nes pats pusasis nusidevejes. parduotuvej tik granata ir tripodas parsiduoda. pusasiai tik komplekte su viskuo.

2016-03-7 10:50 Atsakyti su citata

Valmis rašo:
Servise paiskino kad galima pakeist vidine granata su tripodu, bet tas nepades nes pats pusasis nusidevejes. parduotuvej tik granata ir tripodas parsiduoda. pusasiai tik komplekte su viskuo.

Mr. Green Laughing Laughing Laughing

Kaip pusašis nusidėvėjęs? parūdijęs? Very Happy ar dažai nusilupę?

2016-03-7 11:05 Atsakyti su citata

pagal servisa, pusasio šlicai, granata, tripoidas išsideveje Smile
Dar gali but deformuotas Smile

2016-03-7 11:41 Atsakyti su citata

Klausimas ar tau rodė kaip susidėvėję šlicai ar tiesiog pasakė, kad susidėvėję nesugalvodamas kaip pagrįsti tokios detalės sumą. Tai gal pasidalink koks servisas, kad kiti atsargūs būtų ir jiems irgi neprirašytų susidėvėjusių šlicų kur nereikia Wink

Žinutės: 166

2016-03-7 12:36 Atsakyti su citata

Rimtai, koks servisas čia??
Valmis

2016-03-8 10:40 Atsakyti su citata

Tai pusasy as pats pirkau jiem jokio pelno, tik pakeitimas paprastesnis Smile taip ilgiau laikys nei pakeitus tipoida ir vidine granata. taip sake servise TOPTIS. ir betkuriuo atveju butu brangiau gavesi pirkt is parduotuves granata ir tripoida. sena pusasy atidave, isorine granata gera. pokolkas man geriausias servisas VLN kiek buves. Vienam servise pries tai buvusiai masinai, pakeite tepalus greiciu dezei (atrabotkes radau)tada jau kitam servise vietoj to kad pakeist normalius tepalus greiciu dezei, mech, saltai begio ijunkt neimanoma, tai sankaba pakeite, 1000 lt po pora men vel taspats .... sako nauja sankaba, ir isminamas guoliukas lievas buvo Very Happy dabar zinai kad nauja sankaba Very Happy o kad masinai jau pencija.... ir prasokinedavo nauja sankaba, sena geriau buvo.... o hondikei vaziuokle tikrino Bosch servise, tai nieko nerado, tik stabdziu diskus, guoli pats pasakiau kad uzia, gal ir to nebutu rade.
VLN visi lupa pinigus... man Alytui patinka Smile
Parekomenduokit savo megstamus servisus.

Žinutės: 114

2016-04-17 19:57 Atsakyti su citata

O keičiant pusašį, reikia išleist pavarų dėžės alyvą? Ar šiam modeliui galima pakeisti neišleidžiant?
roverh22

Žinutės: 1742

2016-04-18 07:39 Atsakyti su citata

paziurek uzpylimo varzto vieta kur yra. jei auksciau granatos lygio - leisk tepala laukan.

2016-04-29 14:00 Atsakyti su citata

Pakeiciau kaires puses pusasy, tepalu nereikejo isleist, dingo visos vibraciojs. Dabar jau abu pusasiai pakeisti. ir isorines granatos liko atsargai. Lyginom 2 L hondos pusasy, tai toks pats, tikriausiai irgi bendzinas.
Mano neaisku ar patys pusasiai buvo kreivi ar ne, bet pakeiciau viska, nes mustas priekis, neaisku kas buvo hondikei. Vokietys sudauze, ir pardave nesukdamas galvos, o ubagas lietuvis (as) nupirko Very Happy

2016-05-1 20:19 Atsakyti su citata

Kiek mokejau už kairy pusašį?
Valmis

2016-05-2 10:19 Atsakyti su citata

kairys 100 desinys 120 eur. Pirkau Alytui. Pilnai vibracijos neisnyko Sad keisiu tepalus greiciu dezej.... Prazilsiu anksciau laiko Very Happy nieko daugiau neiveikiu tik i masina investuoju.

2016-05-2 10:21 Atsakyti su citata

Jeigu po tepalu pakeitimo visiskai dings vibracijos, tai mano kairys pusasis kaip ir geras. Galesiu parduot Smile desinys tai 100% vidine granata negyva.

2016-05-3 19:11 Atsakyti su citata

Iš kur tu esi būtų Įdomu pamatyti tas vibracijas?
Valmis

2016-05-4 10:15 Atsakyti su citata

Siaures miestelis, Vilnius. Bet galiu davibruot bet kur Very Happy
Tepalai jau ira, savaitgali keisiu... lb tikiuosi kad viskas bus ok

2016-05-4 15:20 Atsakyti su citata

Aš iš Kauno būtų smagu pabendraut
Valmis

2016-05-4 21:38 Atsakyti su citata

I Alytu kartais vaziuoju, galeciau prasukt pro Kauna Smile

2016-05-6 16:06 Atsakyti su citata

Butų saunu parasyk man i PM ogis augis
Valmis

2016-05-9 12:49 Atsakyti su citata

Valmis rašo:
Pakeiciau kaires puses pusasy, tepalu nereikejo isleist, dingo visos vibraciojs. Dabar jau abu pusasiai pakeisti. ir isorines granatos liko atsargai. Lyginom 2 L hondos pusasy, tai toks pats, tikriausiai irgi bendzinas.
Mano neaisku ar patys pusasiai buvo kreivi ar ne, bet pakeiciau viska, nes mustas priekis, neaisku kas buvo hondikei. Vokietys sudauze, ir pardave nesukdamas galvos, o ubagas lietuvis (as) nupirko Very Happy

Pasirodo reikia tepalus isleist, arba paverst auto, nes kitu atveju KAZKIEK ISBEGA ! pas mane siektiek apibege ant vidines granatos, as jau persigandes buvau kad deze tepalus leidzia Sad

2016-05-11 09:29 Atsakyti su citata

Pakeiciau tepalus. Pagerejo, tepalai smala kazkokia, juodi. Tiksliau tamsiai rudi, rausvi.
reiks antra karta pasikeist kad geras praplovimas gautusi Smile
vienu zodziu pas mane duodant gazo vibravo ir siaip vibruoja ir vibravo ....
del duodant gazo tai vidine granata desine puse. pakeiciau viskas ok. del nuolatiniu virpesiu, kad butu ramu pakeiciau ir kairy pusasy, 0 pagerejimo. (Parduodu 100 EUR, pakeisti tepalai granatose) liko variantas dezes tepalai, pakeiciau, pasijaute kad svelniau vaziuoja atleidus stabdy, nesoka is vietos. ir virpesiu maziau, toks mini virpejimas per vaira, matosi kad pats vairas minimaliai juda abiem kryptim. turbut del R-18 ratu, ir neaisku kas per padangos... dar ideja gal su vairo kolonelia kazkas negerai, skysty pasikeist.. drauge sako masina pasikeisk ... Sad Rolling Eyes Crying or Very sad

Žinutės: 3

2016-05-27 17:55 Atsakyti su citata

pas mane irgi vibracija isibegejant bet tai sake ne sankaba ir smagratis nes net ne gargzda

Žinutės: 3

2016-05-27 17:58 Atsakyti su citata

pinigus irgi i veja nenoriu leisti, noriu tiksliai zinoti nuo kuo gali buti tas j....as vibravimas galvojau shkifas kalinvalo nes guma buvo nudrozta pakeiciau i nauja 135eu kainavo analogas irgi vibracija tai nuo ko jeiValmis rase ne pusasyse gal beda? Confused

2016-08-11 19:58 Atsakyti su citata

as jau neturiu savo hondikes Sad pas mane vairo kalonele leido, turbut laisvumas tenai, nespejau issiaiskint. Isvarau i Anglija trumpam. Gryzes noresiu kazko panasaus i 140 kw automata 👍☺ ka patartumet ? Gal po 2,4 bendzo isbandyt 2,2 dyzely automata ?

Puslapis 23

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.