img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda accord 8gen atsiliepimai
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
sharyto

Žinutės: 489

Siųsti asmeninį pranešimą
2018-07-12 15:24 Atsakyti su citata

Vadinasi hondoj išdūrė nes klausiau ar po akuma skrenda viskas, o klausiau nes radijos svetingai visi išlieka tikėjausi ir telefono išliks pasirodo akurat, tada geriau į Honda nuleksiu kad susikalbėtu patys
Julijus

Žinutės: 338

2018-07-12 16:55 Atsakyti su citata

Jei pas tave NAVI, tai net laikrodis nenusimuša (nu nusimuša, bet paskui susisyncina po kiek laiko), nu ir nusimuša vidutinės sąnaudos, o šiaip ir visi radijos presetai lieka, suporuoti telefonai, importuota telefonu knyga, krc viskas Smile
Gazmias

Žinutės: 14

2018-07-13 10:41 Atsakyti su citata

Dommm rašo:
Gazmias >> jei dar neskaitei viso topic'o tai prieš važiuodamas apžiūrėt bet kurį variantą - paskaityk Smile
Šiaip dėl talpos tai man pavyko jame ir dviratį sutalpinti, tai truputį pasikėlė reitingus Very Happy
Rūdžių pas mane bnt jau yra keletas židinių - priekyje ta maža slenksčio dalis, keli taškai prie priekinio stiklo, galinių arkų kraštas, dugnas.

Pagaliau visą perskaičiau, užtruko Very Happy
Na savo Civic 7gen 3 durų aš ir du kalnų dviračius esu vežęs (neardydamas), tai dėl to vieno labai didelio įspūdžio nedaro Smile) Bet Jau apžiūrėjau vieną, manau vietos pakaks.

Dar girdėjau, kad rūdys ant kapoto pasitaiko dažnai pas tuos, kuriems kapotai buvo perdažyti dėl atšaukimo. Visokie lakai nusilupinėja ir pan. Žodž - gamyklinis dažymas, žinoma, patikimiausias.

Shalas rašo:

Savo Accord pirkau iš Vokietijos, mobile.de, tai siūlyčiau ten irgi peržiūrėt variantus, su universalais sunkiau, bet bent jau sedanų 2.4 benzininių gan nemažai. Aišku šitaip šiek tiek rizikuoji ir perki katę maiše iš principo, bet jei pardavėjas turi daug teigiamų įvertinimų, problemų neturėtų būti.
Aš pats kaip ir tu didžiąją dalį pravažinėju miesto gatvėmis, tai iš patirties galiu pasakyti, kad iš 2.4 tikėtis kuro ekonomijos neverta (natūralu), ypač jei mėgsti spustelti Smile Tai mano nuomone 2.4 verta rinktis jei išlaidos kurui nebus opus klausimas.

Žiūrėjau ir mobile.de, bet labai keista matyti tokį mažą pasirinkimą tokioje didelėje šalyje kaip Vokietija. Atkreipiau pas mus LT dėmesį, kad nemažai dabar parvarytų Accordų iš Prancūzijos. Kaip po kokios akcijos atrakcijos Smile)

Na kaip, norėčiau visgi pagal galimybes optimaliausio ekonomijos/galios santykio. Tik vat šitam topic'e nemažai apie tas problemas su siurbliu-->purkštukais prirašyta. Su 2.4 benzinu būtų paprasčiau, tikriausiai patikimiau. Tai ir pasiskaičiuok kad gudrus - rizikuot su 2.2 dyzeliu ar 2.4 benzinu. Vienur iškart gerokai daugiau kuro pilsi, kitur nemenka rizika brangiems remontams. Bet kur tos rizikos nėra aišku.

Dommm

Žinutės: 134

2018-07-13 17:06 Atsakyti su citata

Ta prasme pas jį ir yra mažai vietos, aš tiesiog nustebau, kad visgi pavyko jį ten sukišti Smile) Šiaip į jį beveik viskas ko gali reikti žmogui man telpa, išskyrus ilgesnius daiktus, nes priekinės sėdynės berods iki galo nesusilenkia žemyn.

Kapotai gal labiau rūdyja, jei auto daug važiavęs užmiesčio keliais ir gavęs akmenukų, ten kur nudaužo ta prasme. Nebent rūdyja po dažais, tada kitas reikalas Sad

Mažiausia rizikos naudotis viešuoju arba pirkti naują auto Very Happy O jei rimtai, tai matematika paprasta - skaičiuok kiek pravažiuoji. Kitas aspektas - ar patiks su vienu ir su kitu važiuoti - pravažiuok su benzu bei dyzeliu ir manau padės apsispręsti Smile

Žinutės: 489

2018-07-13 18:29 Atsakyti su citata

Brolis nusipirko tokiu pat metu Honda fit, ir ten daugiau vietos nei šitam akorde, bet su telefonai telpa Smile o kadangi kuro sąnaudos ne piktos tai atleistina kas bagažinės nėra ir amortizatoriai galiniai nuo dviracio:)
Julijus

2018-07-13 20:39 Atsakyti su citata

Vežiau tris kanalizacijos vamzdžius po 3m, tilpo. Didžiausia bauda yra tie galiniai stakanai dėl multilink pakabos, nes ten visas reikalas gadinasi nulenkus sėdynes
0.5 B

Žinutės: 946

2018-07-19 08:15 Atsakyti su citata

buvau nuėmęs ratą galinį, tai nelabai supratau, kas ten maišo bagažinę didesnę padaryt pakaboj Smile Amortiko stakanas tik duoda tą išlinkimą. Manau, čia labiau dėl išvaizdos auka nei dėl pakabos.

2018-07-19 12:14 Atsakyti su citata

Quick update: nustojo šaldyt kondiškė accordo. Pajungė aparatą, slėgis tvarkoj. Nepasileidžia kompresorius.
Fix'as pasirodo ne freono trukūmas, o nusprogusi relė.

Keista, nemaniau, kad jos apskritai genda, ten viskas stright forward, ritė ir judantis kontaktas Smile

DOMM tu čia kondiškėse rauki. Refirgeranto telpa pas mus nuo 450 iki 500g. Kiek pilt? 500g? 450g? ar 475g? Very Happy

Dommm

2018-07-19 17:37 Atsakyti su citata

Relės šiaip gan dažna problema, ten yra kažkuris gamintojas, kurio jos ėjo šiek tiek brokuotos, nesandarios.

Tas kiekis tai žinai, jei nurodytos ribos yra taikoma per vidurį, svarbiau neperpilti. Plius kažin kokia yra naudojamų svarstyklių paklaida? ;D Galima užpildyti ir nesveriant, stebint slėgį ir temp. Žodžiu, useriui dėl to per daug nereikia sukti galvos.
Šiaip labiau akmuo į tų meistrų daržą - jei matai, kad sistema neveikia bet slėgis normoje tai kam tą freoną pilstyti pirmyn atgal Smile)?

2018-07-19 18:52 Atsakyti su citata

Meistrai viskas ok, jie tik užmovė tuos dačikus ant sistemos iškart pamatė, kad slėgis yra, tai sako ir freonas bus. O jei šaldo, sako pilstyt nereik pirmyn atgal Smile
Tai iškarto į rėles nusitaikė, raktais pradėjo daužyt per rėlę Very Happy Kadangi neatsigavo, įkišo naują - viskas pasileido Smile

O dėl freono kiekio gal jie praeitais metais supylė mažiau, nes jie manęs mėgino klaust, kiek telpa, sakau kažinau, tai užmetė akį į kitą accorda, gal su USA sumaišė.. o gal gerai. Čia labiau mano paranoja, taigi
mėginu privest prie to, kad jei visgi mažiau freono, mažu dėl to žiema gali nešildyt? slėgis koks kitoks, temperatūra žiema mažesnė ir pan. Nes šiaip šaldo gerai, gal norėčiau biškį smarkiau...

Šiaip tai jau kelintą maškę vežu pas kondicionierius.lt čiuvakus Smile
Nes jie nėra praktiškai susidurę su šildoma AC sistema, tik apie tai girdėję...

Dommm

2018-07-19 19:32 Atsakyti su citata

Aaa, tada aš pasikarščiavau Smile) Tiesiog labai populiaru daryti tuos pildymus ir galiausiai be jokio rezultato žmogus išvažiuoja Smile)

Šiaip dėl tų 25g kad tau žiemą šildytų arba ne tai nemanau Smile) rašiau jau man rods, kad ta šildymo sistema nėra labai efektyvi, ta pasme instant heat nebus Smile) Geriau žiemai kokį bloko šildytuvą įsigyti ar pnš.

Puslapis 2323

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.