img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda accord 8gen atsiliepimai
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
sharyto

Žinutės: 515

Siųsti asmeninį pranešimą
2018-07-12 15:24 Atsakyti su citata

Vadinasi hondoj išdūrė nes klausiau ar po akuma skrenda viskas, o klausiau nes radijos svetingai visi išlieka tikėjausi ir telefono išliks pasirodo akurat, tada geriau į Honda nuleksiu kad susikalbėtu patys
Julijus

Žinutės: 373

2018-07-12 16:55 Atsakyti su citata

Jei pas tave NAVI, tai net laikrodis nenusimuša (nu nusimuša, bet paskui susisyncina po kiek laiko), nu ir nusimuša vidutinės sąnaudos, o šiaip ir visi radijos presetai lieka, suporuoti telefonai, importuota telefonu knyga, krc viskas Smile
Gazmias

Žinutės: 15

2018-07-13 10:41 Atsakyti su citata

Dommm rašo:
Gazmias >> jei dar neskaitei viso topic'o tai prieš važiuodamas apžiūrėt bet kurį variantą - paskaityk Smile
Šiaip dėl talpos tai man pavyko jame ir dviratį sutalpinti, tai truputį pasikėlė reitingus Very Happy
Rūdžių pas mane bnt jau yra keletas židinių - priekyje ta maža slenksčio dalis, keli taškai prie priekinio stiklo, galinių arkų kraštas, dugnas.

Pagaliau visą perskaičiau, užtruko Very Happy
Na savo Civic 7gen 3 durų aš ir du kalnų dviračius esu vežęs (neardydamas), tai dėl to vieno labai didelio įspūdžio nedaro Smile) Bet Jau apžiūrėjau vieną, manau vietos pakaks.

Dar girdėjau, kad rūdys ant kapoto pasitaiko dažnai pas tuos, kuriems kapotai buvo perdažyti dėl atšaukimo. Visokie lakai nusilupinėja ir pan. Žodž - gamyklinis dažymas, žinoma, patikimiausias.

Shalas rašo:

Savo Accord pirkau iš Vokietijos, mobile.de, tai siūlyčiau ten irgi peržiūrėt variantus, su universalais sunkiau, bet bent jau sedanų 2.4 benzininių gan nemažai. Aišku šitaip šiek tiek rizikuoji ir perki katę maiše iš principo, bet jei pardavėjas turi daug teigiamų įvertinimų, problemų neturėtų būti.
Aš pats kaip ir tu didžiąją dalį pravažinėju miesto gatvėmis, tai iš patirties galiu pasakyti, kad iš 2.4 tikėtis kuro ekonomijos neverta (natūralu), ypač jei mėgsti spustelti Smile Tai mano nuomone 2.4 verta rinktis jei išlaidos kurui nebus opus klausimas.

Žiūrėjau ir mobile.de, bet labai keista matyti tokį mažą pasirinkimą tokioje didelėje šalyje kaip Vokietija. Atkreipiau pas mus LT dėmesį, kad nemažai dabar parvarytų Accordų iš Prancūzijos. Kaip po kokios akcijos atrakcijos Smile)

Na kaip, norėčiau visgi pagal galimybes optimaliausio ekonomijos/galios santykio. Tik vat šitam topic'e nemažai apie tas problemas su siurbliu-->purkštukais prirašyta. Su 2.4 benzinu būtų paprasčiau, tikriausiai patikimiau. Tai ir pasiskaičiuok kad gudrus - rizikuot su 2.2 dyzeliu ar 2.4 benzinu. Vienur iškart gerokai daugiau kuro pilsi, kitur nemenka rizika brangiems remontams. Bet kur tos rizikos nėra aišku.

Dommm

Žinutės: 147

2018-07-13 17:06 Atsakyti su citata

Ta prasme pas jį ir yra mažai vietos, aš tiesiog nustebau, kad visgi pavyko jį ten sukišti Smile) Šiaip į jį beveik viskas ko gali reikti žmogui man telpa, išskyrus ilgesnius daiktus, nes priekinės sėdynės berods iki galo nesusilenkia žemyn.

Kapotai gal labiau rūdyja, jei auto daug važiavęs užmiesčio keliais ir gavęs akmenukų, ten kur nudaužo ta prasme. Nebent rūdyja po dažais, tada kitas reikalas Sad

Mažiausia rizikos naudotis viešuoju arba pirkti naują auto Very Happy O jei rimtai, tai matematika paprasta - skaičiuok kiek pravažiuoji. Kitas aspektas - ar patiks su vienu ir su kitu važiuoti - pravažiuok su benzu bei dyzeliu ir manau padės apsispręsti Smile

2018-07-13 18:29 Atsakyti su citata

Brolis nusipirko tokiu pat metu Honda fit, ir ten daugiau vietos nei šitam akorde, bet su telefonai telpa Smile o kadangi kuro sąnaudos ne piktos tai atleistina kas bagažinės nėra ir amortizatoriai galiniai nuo dviracio:)
Julijus

2018-07-13 20:39 Atsakyti su citata

Vežiau tris kanalizacijos vamzdžius po 3m, tilpo. Didžiausia bauda yra tie galiniai stakanai dėl multilink pakabos, nes ten visas reikalas gadinasi nulenkus sėdynes
0.5 B

Žinutės: 969

2018-07-19 08:15 Atsakyti su citata

buvau nuėmęs ratą galinį, tai nelabai supratau, kas ten maišo bagažinę didesnę padaryt pakaboj Smile Amortiko stakanas tik duoda tą išlinkimą. Manau, čia labiau dėl išvaizdos auka nei dėl pakabos.

2018-07-19 12:14 Atsakyti su citata

Quick update: nustojo šaldyt kondiškė accordo. Pajungė aparatą, slėgis tvarkoj. Nepasileidžia kompresorius.
Fix'as pasirodo ne freono trukūmas, o nusprogusi relė.

Keista, nemaniau, kad jos apskritai genda, ten viskas stright forward, ritė ir judantis kontaktas Smile

DOMM tu čia kondiškėse rauki. Refirgeranto telpa pas mus nuo 450 iki 500g. Kiek pilt? 500g? 450g? ar 475g? Very Happy

Dommm

2018-07-19 17:37 Atsakyti su citata

Relės šiaip gan dažna problema, ten yra kažkuris gamintojas, kurio jos ėjo šiek tiek brokuotos, nesandarios.

Tas kiekis tai žinai, jei nurodytos ribos yra taikoma per vidurį, svarbiau neperpilti. Plius kažin kokia yra naudojamų svarstyklių paklaida? ;D Galima užpildyti ir nesveriant, stebint slėgį ir temp. Žodžiu, useriui dėl to per daug nereikia sukti galvos.
Šiaip labiau akmuo į tų meistrų daržą - jei matai, kad sistema neveikia bet slėgis normoje tai kam tą freoną pilstyti pirmyn atgal Smile)?

2018-07-19 18:52 Atsakyti su citata

Meistrai viskas ok, jie tik užmovė tuos dačikus ant sistemos iškart pamatė, kad slėgis yra, tai sako ir freonas bus. O jei šaldo, sako pilstyt nereik pirmyn atgal Smile
Tai iškarto į rėles nusitaikė, raktais pradėjo daužyt per rėlę Very Happy Kadangi neatsigavo, įkišo naują - viskas pasileido Smile

O dėl freono kiekio gal jie praeitais metais supylė mažiau, nes jie manęs mėgino klaust, kiek telpa, sakau kažinau, tai užmetė akį į kitą accorda, gal su USA sumaišė.. o gal gerai. Čia labiau mano paranoja, taigi
mėginu privest prie to, kad jei visgi mažiau freono, mažu dėl to žiema gali nešildyt? slėgis koks kitoks, temperatūra žiema mažesnė ir pan. Nes šiaip šaldo gerai, gal norėčiau biškį smarkiau...

Šiaip tai jau kelintą maškę vežu pas kondicionierius.lt čiuvakus Smile
Nes jie nėra praktiškai susidurę su šildoma AC sistema, tik apie tai girdėję...

Dommm

2018-07-19 19:32 Atsakyti su citata

Aaa, tada aš pasikarščiavau Smile) Tiesiog labai populiaru daryti tuos pildymus ir galiausiai be jokio rezultato žmogus išvažiuoja Smile)

Šiaip dėl tų 25g kad tau žiemą šildytų arba ne tai nemanau Smile) rašiau jau man rods, kad ta šildymo sistema nėra labai efektyvi, ta pasme instant heat nebus Smile) Geriau žiemai kokį bloko šildytuvą įsigyti ar pnš.

2018-07-22 18:50 Atsakyti su citata

teko ardyt ventiletoriaus varikli del to slykstaus uzesio, tai variklis padarytas neardomas , zinoma tai nekliutis ji isardyt ir surinkt vel, nes du kartus tai imanoma padaryt, bet sutepimas nuemus guoliu salnikus nedave visiskai nieko, fufelinis gaminys kaip reikiant padarytas, regresas vyksta ziaurinis hondoj , jei ka spatars tai ir foto idesiu bos nezinau kaip
0.5 B

2018-07-22 19:56 Atsakyti su citata

foto reik internete pradžioj kažkur įdėt, o po to spaudi Img paste'ini nuotraukos linką ir vėl Img

[img] nuotraukos linkas [/img]

p.s. nemanau, kad čia labai hondoj prastėja, tiesiog dabar tendencija gamint kuo pigiau t.y. štampuoja presuoja klijuoja, nebežaidžia su varžteliais. Aišku, sutvarkyt tampa komplikuota.

2018-07-23 07:06 Atsakyti su citata

https://www.imageupload.co.uk/image/4eOV

https://www.imageupload.co.uk/image/4eOp

https://ibb.co/idEPjJ

imeciau ir voztuvu rieboksliu ir vejelio isardyta foto, ten ryskus isdevejimas ant inkaro o va guoliu bukle iki siol gera net sutepimas likes , bet vat jie manau ir duoda visa garsa kuri stiprina plastmases rezonavimas per visa panele

Julijus

2018-07-23 12:16 Atsakyti su citata

man atrodo kad pakankamai švarus ir intake ir pan. Pas bmw šiuo atveju suodžiais apaugęs kolektroius būtų ir vejelio fenas senai cypavęs būtų Very Happy
Julijus

2018-07-26 09:05 Atsakyti su citata

Pasikeitinėjau kuro filtrą accordui, tai pačio filtro dangtelio atsukimas užtruko savaitę, su tevuko pagalba ir maistine aliuminio folija vakar pagaliau pavyko atsukti Very Happy

Tai dabar užsukau filtrą ne ten kur liepia, o ten kur atrodo bus gerai Very Happy Pažiesiu, jei neprasisunkinės dyzelis, tai kitam keitimui atsisuks daug lengviau. Ten vistiek berods aukšto slėgio nėra?

Po metų važinėjimo jis atrodė taip:

O čia įdomus atradimas filtro korpuse:

0.5 B

2018-07-26 15:14 Atsakyti su citata

ten guma, plastikas ar metalas?
<>

beje, pas mane kondiškė šaldo ir nepaspaudus AC mygtuko - čia normalu?

2018-07-26 15:15 Atsakyti su citata

Foliją aš irgi galiu rekomenduoti Very HappyD

Ant to dangčio tarpinė juk stovi tai tikrai neturėtų prasisunkt, reik tik pažiūrėti, kad tas kuro vamzdelis kur nors nesitrintų, jei labai kampas dangtelio pasikeitė.

Ant Auto - jo, normalu

2018-07-29 13:06 Atsakyti su citata

Kompresorius kuriasi ir ant off, matyt reik taip nes 7taip pat elgesį, o dėl filtro gal plačiau galima apie atsukimo niuansų peripetijas? Turiu nusipirkęs senai bet vos pažiūriu į jį ir pykina nes ten priėjimas tai patyliu
Julijus

2018-07-29 21:08 Atsakyti su citata

Filtro pakeitimas realiai greitas darbas.
Nuimi rasporkę, nuimi saugiklių dangtelį ir atsuki du šoninius pliuso laidus nuo saugiklių dėžės (aišku - atjungti akumą, nes tie pliuso laidai tabaluoja). Ir vsio, saugiklių dėžė pakankamai ilgą laidyąa turi, kad ją patraukti ir pilnai prieiti prie kuro filtro.
Tada nusuki lauk kuro šlangelę, kuri eina iš filtro dangtelio į kuro siurblį ir beliko pats sunkiausias (o gal lengviausias?) darbas - atskti kuro filtro dangtelį.

Naudojau šį įrankį: https://www.ebay.com/itm/New-Aluminum-Oil-Filter-74mm-Wrench-Socket-Remover-Tool14-Flute-Fr-BMW-AUDI-Benz/123119948618?epid=504726942&hash=item1caa85534a%3Ag%3AcbMAAOSwV6ta8CIp&_sacat=0&_nkw=oil+filter+tool&_from=R40&rt=nc&_trksid=m570.l1313

problema tame, kad jis tvarkingai neužsideda, nes trukdo irankio mažas storis, arba dangtelio plonumas. Arba modini šį įrankį pagilindamas, arba nežinau, meginti sukti (aš mėginau - ir atsisuko, bėda, kad užveriau pagal manuala - antrą kartą vos vos atsukau nužindydamas ir įrankį ir patį dangtelį. Tai rekomendacija - užsukti vos vos Smile). Mano įrankis, kadangi jau meginta 10 kartų atsukti dangtelis, jau biški nužindytas, dėl to naudojau foliją, kaip tarpinę tarp dangtelio ir šio įrankio Very Happy

Beje, toks visiškai nepadėjo:
https://www.ebay.com/itm/Universal-Car-Tool-3-Jaws-2-Ways-Oil-Filter-Wrench-Adjustable-Spanner-Remover/232017436769?epid=510561274&hash=item3605512061%3Ag%3A4lIAAOSwZVlXjKI7&_sacat=0&_nkw=oil+filter+tool&_from=R40&rt=nc&_trksid=m570.l1313

nors šio įrankio galiukai ir su adatelem.

P.s. po savaitės važinėjimo - jokio dyzelio prasisunkimo, taip kad neveržkit iki ten kur reikia Smile

Julijus

2018-07-30 08:57 Atsakyti su citata

Pasigainau raktą Very Happy

Reik laisvu metu užmest akį į idlerių guolius Smile

0.5 B

2018-07-30 09:44 Atsakyti su citata

Julijus rašo:
Pasigainau raktą Very Happy

Reik laisvu metu užmest akį į idlerių guolius Smile

paskirtis?

2018-07-30 09:46 Atsakyti su citata

sharyto rašo:
Kompresorius kuriasi ir ant off, matyt reik taip nes 7taip pat elgesį,

tai nx tada AC on/off mygtukas, jei nustačius žemesnę temp nei salone nejungiant kondyškės, užsikuria kondyškė? Smile
šiaip tada gaunasi, kad neįmanoma išjungti visų tų sistemų ir tiesiog paleisti orą iš lauko? Smile

2018-07-30 10:53 Atsakyti su citata

Julijus - raktas liuks Smile) Čia įtempėjui diržo turbūt. Šiaip būtų gerai jo foto iš arčiau, manau kažkada reiks pasidaryti ir man Smile ar čia tiesiog raktas + vamzdis Smile)

O kondyškė na kažkaip netikiu, kad kompresorių jungia kai indikuoja AC off? nebent paspaudus A/C mygtuką vėliau vėl paspaudžiat auto. Pažiūrėsiu kaip pas mane, bet tikrai be problemų išjungdavo Smile

2018-07-30 11:55 Atsakyti su citata

Negali teip būt, jei paspaudi mygtuką "auto" jis visada tau kondiškę laikys ant įjungimo padėties, tai reiškia, kad jei slėgis sistemoje bus perdidelis - kondiškės siurblio darbą reguliuos per sankabą ir atitinkamai on/off darys.

Bet jei tu paspausi auto, tada A/C off - tai tikrai niekas tau siurblio nejungs. Neveltui mygtukas padarytas Smile

Man atrodo kaip tik, paspaudus ant A/C on padėties, kaip tik ne visada siurblys dirbs, nes yra apsaugos dėl slėgio.

Foto įmesiu vakarop to rakto. Taip jis skirtas įtemėpjui atlenkti/dirželiui nuimti.

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Toliau
Puslapis 2327

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.