img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Honda accord 8gen atsiliepimai
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
Mužikas

Žinutės: 17

Siųsti asmeninį pranešimą
2018-02-7 07:07 Atsakyti su citata

Tas viskas aišku, tiesiog problema tame, kad labai ilgai šyla, nereikėtų burtais užsiimti jei būtų gerai Smile dar važiuojant tas "pagalbininkas" acc įsijungia, kuris užpūčia ne šilumą, o rūką ant lango Smile jei pas jus taip nebūna, reiškiasi pas mane kažkas netaip
Ovis

Žinutės: 8

2018-02-7 07:44 Atsakyti su citata

Gal reikėtu pasikeisti salono filtrą, jei rūką ant lango pučia Smile

Mužikas rašo:
Tas viskas aišku, tiesiog problema tame, kad labai ilgai šyla, nereikėtų burtais užsiimti jei būtų gerai Smile dar važiuojant tas "pagalbininkas" acc įsijungia, kuris užpūčia ne šilumą, o rūką ant lango Smile jei pas jus taip nebūna, reiškiasi pas mane kažkas netaip

Julijus

Žinutės: 335

2018-02-7 08:43 Atsakyti su citata

nu nzn, jei grįštu iš darbo ir buvo lietus, mašina pastovi lauke ir reikia vėl važiuoti, kai vairklis dar šiltas, tai užvedus irgi užpučia šiltą ora ant lango ir pasidaro rūkas, bet po vienos kitos sekundes nupučia tą patį rūką Very Happy

tai vienitelis reikalas, kai rūkas būna Very Happy

laimis.laucius

Žinutės: 185

2018-02-7 18:36 Atsakyti su citata

Rūkas ant stiklo atsirasti gali dėl drėgmės salone, dėl riebaluoto stiklo, arba nešvaraus salono filtro. Nežinau, pas mane niekada ijungus vėjelį žiemą neatsiranda rūko ant stiklo. Smile
Mužikas

2018-02-8 08:23 Atsakyti su citata

.......

Paskutinį kartą redagavo Mužikas, 2018-02-14 07:17. Redaguota 1 kartą
laimis.laucius

2018-02-9 14:37 Atsakyti su citata

Ir nepamiršk stiklą nusivalyti iš vidaus, nors ir atrodo, kad švarus.
Julijus

2018-02-10 08:06 Atsakyti su citata

O filtrą pirk su anglim Smile NEs čia berods buvo be jos Smile o šiaip jo, gėrio buvo daug Very Happy
Mužikas

2018-02-11 08:01 Atsakyti su citata

....

Paskutinį kartą redagavo Mužikas, 2018-02-14 07:06. Redaguota 1 kartą
Deftas

Žinutės: 93

2018-02-11 10:13 Atsakyti su citata

Gal vandens siurblys jau su pazeista sparnuote?
Dommm

Žinutės: 132

2018-02-11 11:38 Atsakyti su citata

Tokiu atveju pradėčiau nuo skysčio ir nuorinimo Smile

2018-02-12 07:54 Atsakyti su citata

Jep, pats keičiausi skysti aušinimo, tai ten viskas aišku, mėgink dapilti.

Aš kai pats keičiau aušinimo skysi, pamiršau nustatyti ant HIGH (tada atsidaro salono pečiuko vožtuvas aušinimo skysčio), tai jei keitė termostata ir tą pamiršo padaryti kažkuriam momente, tai galėjo ten ir nepribėgt Smile

Štai mano bėdos su parktronikais:
visad kai žiema ateina, buna false-alarm'ų:
smarkiai sninga - tai priekinai parktronikai kartais mato kliūtį...
Arba dabar kai purvų pilna, įjungus atbulini - non stop pypsis eina...

Jei jums taip pat - tai gal ir nieko tokio

Taip pat išmeta tokį retkarčiais:
https://www.dropbox.com/s/4lusrvm13ajdjkb/2018-02-10%2013.05.46.jpg?dl=0

Tai kaip šitą errora sugaudyt? Tai nėra ECU klaida, tai mano OBD scanneris jos nemato Smile

mariuz
Klubo narys

Žinutės: 2024

2018-02-12 11:22 Atsakyti su citata

del parktnoniku ir man tai buna
o kas del galiniu ir to checko tai man po nuplovimo masinos buvo uzsidege kelis kart bet praejus kelioms dienoms viskas susitvarke (gal vandens pribega ir tumpina )

2018-02-12 14:37 Atsakyti su citata

Manau jei turit paprastą ELM skenerį, jis net netikrina park'ų bloko klaidų :/ Pvz su autocom'u prisijungus akordą galima pasitikrinti parkingo bloką (atrodo yra tokia opcija), tik negaliu pabandyti, nes pas mane jų nėra Smile Sad O ten klaida tikrai turėtų likti.

2018-02-12 21:00 Atsakyti su citata

Su priekiniais parktronikais taip, kai smarkiai sninga buna kartais suveikia, paskutini karta kai žiauriai snigo, buvo išmete klaida radaro, iš pradziu nesupratau kas čia per klaida Smile Julius paaiškino. Tai išlipes pamačiau, apledejusi Hondos ženkliuką Smile nuvaliau ir viskas ok Smile Del galiniu parktroniku, tai klaidingu suveikimu per visa šita laika niekada nebuvo pasiteike, mašina dabar žiauriai purvina, perktronikai aspineše, bet viskas ok, nepypsi man jie klaidingai. Priekiniai jei pradeda rėkti, tai aš tiesiog juos išjungiu Smile kai snigas nukrenta ar nutirpsta vėl ijungiu Smile
Ovis

2018-02-14 07:14 Atsakyti su citata

Tai va, vyručiai, atsitiktinai atsidūriau servise ir paprašiau, kad tuo pačiu ir kondicionierių patikrintu. Tai vietoj 500gr rado tik 140gr. Nors kaip minėjau, ant aukštesnių apsukų viskas veikė. Dabar viskas veikia iškart, ir daug tyliau, ir variklis darbinę temperatūrą pasiekė kokius 5km nuvažiavus Smile Bereikalo manau termostatą keičiau... Nu bet dabar viskas veikia, ir tuo džiaugiuosi Smile Cool

Ovis rašo:
Pas mane irgi kažkaip ne visada suveikia... Bet pastebėjau, kad užvedus ir dirbant ant laisvų lyg ir nesuveikia, o po darbo iki plento man tik nepilni 2km, tai kai apsukos aukštesnės veikia... Gal freono mažoka? Gal kas susidūrę?

mariuz rašo:
siandien kazkaip keistai pasigirdo tas AC pasildymo garsas
is ryto buvo tylu, bet per pietus vaziavau tai tikrai isijunge

bet buna kad issijungia trumpam ir vel pasigirsta sniokstimas

bet gryztant namo vel tyla

gal kokia rele nelabai gerai sudirba

Dommm

2018-02-14 16:08 Atsakyti su citata

Nenoriu sugadinti džiaugsmo, bet reiktų surasti kur tavo sistema leidžia freoną, kadangi jis nesusinaudoja ir iš niekur nieko jo nesumažėja Smile

P.S. O galiniams žibintams kaitrinės lemputės -> LED niekas nesikabinėja TA?

2018-02-14 19:28 Atsakyti su citata

Kaip gali pripildytas kondicionierius / freonas pagreitinti variklio darbinę temperatūra pasiekti greičiau?

Domm, tu kondiškių expertas, bet ar variklio apsukos apskirtai daro įtaką šaldymui? Gi ten reguliuoja kompresoriaus darbą tik ta elektrinė sankaba?

Anyways, kai nusipirkau accordą, profilaktiškai vežiau į kondicionieriaus centrą, kad viskas būtų preciziškai puikiai Very Happy, nors ir šaldė puikiai, tai irgi buvo radę apie 140gramų, pripildė pilną, tai šaldė gal kiek geriau, bet ir taip buvo viskas tvarkoje. Šią vasarą gal vėl reikėtų nuvežti, kad padabotų Smile

Ovis

2018-02-15 07:31 Atsakyti su citata

Gal taip, kad kondicionierius veikia kaip pagalbininkas šildymui šaltuoju metu ir per pečiuko radiatorių pagreitina visos sistemos įšilimą (spėju). O didesnės apsukos manau leidžia pasiekti reikiamą slėgį. Pataisykit, jei klystu Smile

Julijus rašo:
Kaip gali pripildytas kondicionierius / freonas pagreitinti variklio darbinę temperatūra pasiekti greičiau?

Domm, tu kondiškių expertas, bet ar variklio apsukos apskirtai daro įtaką šaldymui? Gi ten reguliuoja kompresoriaus darbą tik ta elektrinė sankaba?

Anyways, kai nusipirkau accordą, profilaktiškai vežiau į kondicionieriaus centrą, kad viskas būtų preciziškai puikiai Very Happy, nors ir šaldė puikiai, tai irgi buvo radę apie 140gramų, pripildė pilną, tai šaldė gal kiek geriau, bet ir taip buvo viskas tvarkoje. Šią vasarą gal vėl reikėtų nuvežti, kad padabotų Smile

Dommm

2018-02-15 16:27 Atsakyti su citata

Tiesiogiai Kondicionierius neįtakoja, bet netiesiogiai - jei dirba kaip "šildymas" - salono oras eina tik per garintuvą, pečiukas turėtų būti uždarytas. Tokiu atveju nebereikia varikliui prarasti šilumos šildant saloną. Net jei ir neuždaromas oras pro pečiuką, šildymo funkcija jį turėtų greičiau pašildyti ir kartu padėti sušilti motorui. Čia teoriškai Very Happy

O apsukos daro įtaką šaldymui, skirtingiem modeliam ir siurbliam skirtingai. Kadangi freoną varinėja siurblys (su tokiais stūmokliukais), hondos atveju - ne stūmokliukaip, bet spiralinis tai kuo greičiau jį suksi, smarkiau jis dirbs ir siubs Smile

Žinutės: 2024

2018-02-16 13:05 Atsakyti su citata

kas per klaida P16CF powertrain

Žinutės: 21

2018-02-16 17:14 Atsakyti su citata

dede11 rašo:
Gal kas žinot kas tai ir kur randasi - galinė xsenon žibintų reguliavimo traukutė?

Nippon parašė, kad ji korodavusi ir dėl jos nesireguliuoja farų aukštis.

Liro pardavė universalią traukute už 14 europietiškų. patrumpinus įsidėjo ir darbas kainavo 10 pinigų. Viskas veikia.

Julijus

2018-02-16 19:40 Atsakyti su citata

mariuz rašo:
kas per klaida P16CF powertrain

NO. 2 GLOW PLUG CIRCUIT OPEN

Julijus

2018-02-27 09:50 Atsakyti su citata

Na kaip jūsų kūrėsi šian?

https://www.youtube.com/watch?v=qr-4oMQ7fEU

p.s. varta, 2m senumo, 77ah/780ca

piktai, bet užsivedė Smile

laimis.laucius

2018-02-28 10:05 Atsakyti su citata

Pas mane garaže stovi, tai kuriasi lengvai, tik nervuoja kai per toki šalti, pastoviai suveikinėja tas pašilditojas, jaučiasi kad mašina vangesnė, kai isijungineja tas siurblys...šalčiai daro savo, greičiau tas pavasaris...
Dommm

2018-02-28 18:56 Atsakyti su citata

Aš irgi palikau šiltai bent šitiems minus 20, kad nebūtų fokusų. Akumui net nežinau kiek metų Very Happy Tai tokių video kaip Julijus nefilmuoju Very Happy

Laimi, o AC OFF kartais neatjungia tos funkcijos>?

Puslapis 1823

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.