img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda accord 8gen atsiliepimai
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
Julijus

Žinutės: 254

Siųsti asmeninį pranešimą
2017-07-11 16:51 Atsakyti su citata

Guys, just an update, susidėjau xenonus į galą pilnai, štai vaizdeliai per smartphono objektyvą:

O čia mėginau parodyt kaip vaizdelis atrodo iš mašinos per niauktus langus Smile

Andr1us

Žinutės: 139

2017-07-12 11:43 Atsakyti su citata

Reikia ir man keist galines kaladeles nes matosi irgi jog vienos puses suportas durniuoja ir kaladeles beveik suvalgytos.
Galini diska matavau tai liktai 305 bus variantas..
Ziurineju yra keli variantai siu kaladziu.

Julijus > tu kokias buten kaladeles keitei, koki modeli ir kur pirkai?

Man siule eolte sias bet nzno ar tiks:)

https://e-shop.eoltas.lt/2325-04-REMSA/?searchauto=29485

Julijus

2017-07-12 13:32 Atsakyti su citata

Juokas juokais, aš iš intercarso tik iš trečio karto nusipirkau tinkamas kaladėles Very Happy Very Happy Very Happy karčiu keliu teko ardyti supportą tris kartus Very Happy

Gale eina dviejų tipų diskai:
su būgniniais stabdžiais (rankinio trosas eina į stebulę):

ir be būgninio stabdžio - trosas eina į supportą:

Jei pas tave būgnas -
tai tinka tokios, kurių plotis 88,8mm ir dvi kaladėlės turi laikiklius, kurie įsistato į cilindriuką, foto:

Kitos likusios dviejų tipų kaladėlės eina be laikiklių, tačiau vienų plotis yra 88mm kitų - 94mm
Realiai su bulgarkę galima pritaikyti ir 94mm kaladėles, nes jos įdentiskos, tik ausytės ilgesnės

mariuz
Klubo narys

Žinutės: 1999

2017-07-12 17:04 Atsakyti su citata

yra 3 tipu stabdziu sistemos

ant suporto buna uzrasyta, pasakai pardavejui kokia sistema ir viskas

ATE

NISSIN

AKEBONO

pas mane prieki ate o gale nissin uz visas 4 sumokejau 60eur "Ferodo" premiere galas 27 priekis 33

tik viena beda negaliu vienu pakeisti nes nedasistumia cilindriukas iki galo
manau teks ardyti suporta Sad

2017-07-12 18:01 Atsakyti su citata

Na vakar buvau rata nusiemes bet nemaciau as ten uzraso tik gal skaiciukus kazkokius.. Smile kur tas uzrasas randasi?

Dommm

Žinutės: 89

2017-07-12 19:23 Atsakyti su citata

Andr1us >> turėtų būti iš galo supporto, panašiai kaip čia -
Be metalinio šepečio gali būti sunku perskaityti Smile)

Julijus >> Pas mane priekyje taip nešviečia Very Happy

O dėl mygtukų įdomiai prirašėt. Kažkaip langų darinėjimosi problemas labiau priskirčiau prancūziškom markėm ir BMW, o pasirodo...

2017-07-12 20:15 Atsakyti su citata

Pagal Intercars katalogą pvz mano kaladėlės tinkamos yra akebono sistemai, jau rašiau kelis postus atgal - ant mano supporto parašyta nissin.

Čia visiškas bardakas yra su honda galinėm kaladėlėm.
Sistema nissin, kaladėlės tinka akebono.

negana to - visos galinės kaladėlės turi vienodą prisilietimo prie disko plotą (mėsą Very Happy), skirasi tik ausyčių ilgis ir laikiklis prie jų (įsistato į cilindriuką, arba ne)

Aš pamatęs ant cilindriuko parašytą nissin, užsimerkęs nuvariau į interkarsą, davė kaladėlės ir ok, grįžau - į supportą netela Very Happy

Geriausias patarimas - iššsilupti kaladėles ir pagal pavyzdį pirkti, bet:
Andr1us - tavo stabdžių diskas toks pat kaip mano, gali pirkti šias, ir tiks:
turi įsistatyti į cilindriuką (su tokia šakute/laikikliu) ir plotis - 88,8mm.

Andr1us

2017-07-13 07:27 Atsakyti su citata

Julijus > Gal gali tada tikslu modeli, koda parasyti savo kaladeliu keistu?
Julijus

2017-07-13 07:39 Atsakyti su citata

Tinkamos šios:

Gamintojas: FERODO
IC kodas: FDB4227
Plotis [mm]: 88.9
~27eur

Gamintojas: TRW AUTOMOTIVE
IC kodas: GDB3438
Plotis [mm]: 88.8
~28eur

Gamintojas: ABE
IC kodas: C24020ABE
Plotis [mm]: 88.8
~14eur

Gamintojas: TEXTAR
IC kodas: 24434 14,8 1 5
Plotis [mm]: 89
~37eur

Andr1us

2017-07-13 08:11 Atsakyti su citata

Dekui Juliau Wink Reiks nusipirkt ir bandyt savaitgali pasikeisti. Kaip ten su cilindriuku reikalai labai sunku be speceliu irankiu ji istumti?

Juliau kur pirkai TRW nes as randu tik po 35 EUR?

Julijus

2017-07-13 11:24 Atsakyti su citata

man dėl to ir patinka stabdžiai, kurių būgnas viduje, dėl to cilindriukas neturi sriegio. Dėl to ir sustūmimas yra paprastas, kaip pats išmanai. Aš pats cilindriuką sustūmiau su plaktuku/atsuktuvu, arba prieš nuimdamas suprotą pamėgink su rankom lausdamas suportą, kad cilindirukas sulystų, kol yra kaladėlės. Čia su salyga, kad tavo cilindriukas neužpuvęs Very Happy

Čia kainos iš interkars, per pažystamus gaunas pigiau

mariuz
Klubo narys

Žinutės: 1999

2017-07-13 16:21 Atsakyti su citata

https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/rezultatai

Žinutės: 166

2017-07-15 21:17 Atsakyti su citata

Sveiki visi, gal kas turi parduoti arba zino kas parduoda Hondai accord 2.2 l idtec purkštukus (forsunkes)?? Turiu nemazai problemu su savuoju accord 😑
Dynikas
Klubo narys

Žinutės: 4269

2017-07-17 07:47 Atsakyti su citata

laimis.laucius rašo:
Sveiki visi, gal kas turi parduoti arba zino kas parduoda Hondai accord 2.2 l idtec purkštukus (forsunkes)?? Turiu nemazai problemu su savuoju accord 😑

Galiu pasiūlyti naujus "BOSCH" po 300€.

2017-07-17 16:34 Atsakyti su citata

Nauju kaina manes netenkina, tai kitas klausimas ar imanoma juos restauruoti? problema tokia, kad po siurblio gedimo užkišo juos metalo drožlėmis...
Julijus

2017-07-19 10:06 Atsakyti su citata

Julijus rašo:

Beje, sufabrikuota buvo xenonu traukutė, tik nebeturėjau jėgų prie priekinio rato lyst. Reikės matyt šiandien tą padaryt ir susireguliuoti xenonų aukštį Smile Tai tiek.

Taip trukutė iš bmw katalogo pirkta, 7eur.
Honda jų atskirai nepardavynėja.
Kauno honda parašė, kad vieną traukutę padarytų už 60eur. (arba pirkti sensorių)
Vilniaus honda liepė pirkt visą sensorių - 240eur.

Taigi įsistačius traukutę xenonai nukrito į apačią. Su ilgom mieste galėjau važineti, niekas nepyko Very Happy
Galvojau sureguliuoti pakaks paprasto ilgo atskuktuvo, jo neturiu - galvojau bet koks servisas galėtų tą padaryti, nuvariau pas pusbrolį, į škodą, tai negalėjo mechaniškai sukelti xenonų...
Liko Nipponas, gerai, kad buvo pakeliui Very Happy beto jie buvo laisvi - automobilį paimė iš karto. Pakėlė xenonus per kokias ~10minučių.
Sakė, kad pakeitus traukutę programiškai reikia nustatyti atskaitos tašką ir tada mechaniškai pakoreguoti kiek reikia.

Kainavo 15eurų Smile

Dommm

Žinutės: 89

2017-07-19 11:48 Atsakyti su citata

Laimi, kaip suprantu naujienos prastos jei metalo drožlės iš siurblio... Nemanau kad šiuos naujesnius purkštukus kas nors restauruoja, ypač po tokio gedimo. Pabandyk parašyti užklausą bumfix, visai patogu, susunčia tau pasiūlymus ir nereikia pyktis per telefoną Smile Nežinau kur tau tvarko, bet manau tvarkingai darant reiktų plauti visą kuro sistemą, taipogi ir baką, kad naujoms detalėms neatsitiktų tas pats.

Kaip manai dėl ko taip atsitiko? Gal važinėjai su tuštoku kuro baku? Ar kurą ne iš degalinės pylei?

2017-07-19 18:40 Atsakyti su citata

Taip, lūžo kuro siurblys, paleido metalo drožles ir užgeso mano accord. Nupirkau nauja kuro siurblį, kainos KOSMINĖS. Dėvėtų neradau Lietuvoje visus skelbimus išskambinau, Julius daug padėjo ieškojau ir angluose bet irgi nieko... Automobili tvarko Honda atstovybėje. Išplovė visą sistemą, baką , railo sistemą, pakeitė naują kuro siurblį. Užsikūrė auto, visus testus praėjo viskas ok. Pravažiavau 2 km ir vėl dingo slėgis kuro sistemoje, apsisukau grįžau atgal į Honda servisą. Ir faktas tas, kad ieškosiu purkštuku, Lietuvoje kiek skambinau niekas neturi....Sako juos labai greitai išperka kaip ir siurblius.
Dėl ko taip atsitiko nžn.... Tuščiu baku niekada nevažinėjau, visada likdavo kuro bent trims šimtams kilometrų, kuras žymėtas, galbūt dėl jo... sunku pasakyti, gal prieš tai turėjęs šeimininkas šūdą pildavo arba varydavo tuščiu baku... mašina turiu 2 metus...

Shadow

Žinutės: 6

2017-07-19 18:57 Atsakyti su citata

laimis.laucius rašo:
Taip, lūžo kuro siurblys, paleido metalo drožles ir užgeso mano accord. Nupirkau nauja kuro siurblį, kainos KOSMINĖS. Dėvėtų neradau Lietuvoje visus skelbimus išskambinau, Julius daug padėjo ieškojau ir angluose bet irgi nieko... Automobili tvarko Honda atstovybėje. Išplovė visą sistemą, baką , railo sistemą, pakeitė naują kuro siurblį. Užsikūrė auto, visus testus praėjo viskas ok. Pravažiavau 2 km ir vėl dingo slėgis kuro sistemoje, apsisukau grįžau atgal į Honda servisą. Ir faktas tas, kad ieškosiu purkštuku, Lietuvoje kiek skambinau niekas neturi....Sako juos labai greitai išperka kaip ir siurblius.
Dėl ko taip atsitiko nžn.... Tuščiu baku niekada nevažinėjau, visada likdavo kuro bent trims šimtams kilometrų, kuras žymėtas, galbūt dėl jo... sunku pasakyti, gal prieš tai turėjęs šeimininkas šūdą pildavo arba varydavo tuščiu baku... mašina turiu 2 metus...

man vienas meistras sake ju liga yra siurblys ir drozles bet tj pasireiskia tarp 450ir 500 stuku begusem accordam

2017-07-19 19:48 Atsakyti su citata

Mano apie 215000 km su pilna istorija..
Shadow

Žinutės: 6

2017-07-20 08:09 Atsakyti su citata

tj greiciausiai kaskas neto buvo jei taip atsitiko

2017-07-25 07:04 Atsakyti su citata

Sveiki, keičiant greičių dėžės tepalą reikia daryti praplovimą ar tiesiog seną išpilt ir naują supilt?

Kalba eina apie mechaninę transmisiją Smile

Andr1us

2017-07-25 08:49 Atsakyti su citata

Na va pasikeičiau savaitgali galines kaladėles tiko tos kurias ir Julijus rekomendavo. Viskas vaikščiojo tvarkingai, tik pačios kaladėles vienos puses buvo prikepę todėl turbūt ir jos kaisdavo kartais nes neatšokdavo. Va tik nesisekė man su tais suportu varžtais vienas lūžo atsukant kitas jau užsukant Smile kažkokie minkšti. Turėjau vargo rasti analogą nes sriegis ten smulkesnis..:/

Tuoj reikės ir priekio keisti kaip ten su kaladėlem? Irgi daug variantu? Ir kaip cilindriukas srieginis ar ne?

Julijus> dėl tepalu tai aš keičiau Nippon‘e kažkada nedaug jie ten nuplėšė kiek pamenu ir turi orig tepalus kaip sakant nereik galvos sukti. Bet va ar plovė nznau, manau kad ne.

Julijus

2017-07-25 09:45 Atsakyti su citata

O tai iš kur gavai kreipiančiasias supporto? Iš šroto ar kokiam "rem komplekte"?

Keista, kad ir tau ir man ir laimiui tas pats - vienos puses supporto kaladelė užuvus ir nevaikščiojo. Liga neliga, bet not cool Very Happy

Priekinių stabdžių situacija paprastesnė, ejo du tipai, ATE ir AKEBONO. Akebono buvo dvieju cilindirukų (nesu tikras, bet spėju, kad turbūt 2,4 benzo ir 130kw type s dyzelio?).
ATE yra vieno didesnio cilindro.
Dažniausias accordas bus su ATE sistema.

ATE, vieno cilindriuko:

Akebono, dviejų cilindriukų:

Abu atvejai bus be sriegio, nes sriegis reikalingas tik rankiniui stabdžiui whatsoever.

Gal gali prisminti kiek nippone kainavo pakeisti greičių dėžės tepalus?

Andr1us

2017-07-25 10:45 Atsakyti su citata

Na pas mane visi metaliukai buvo tvarkingi, tai liko visi seni nusveiciau viska ir sutepes atgal sudejau Smile Dar senos kaladeles buvo ne tos sudetos be tu knybtu i suporta:/

Del tepalu keitimo tai keiciau dar kai LTL buvo Smile gavosi kazkur 30-40 eur.

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Toliau
Puslapis 1114

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.