img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda accord 8gen atsiliepimai
Pereiti 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
tadosius

Žinutės: 4

Siųsti asmeninį pranešimą
2015-02-3 15:41 Atsakyti su citata

Sveiki,
gal galit pasidalint atsiliepimais apie Honda Accord 8gen cia kaip suprantu, tas kur nuo kokiu 2008 eina. Mastau, kaip labai apie realu varianta pirkimui. Tai noreciau placiau suzinot, kas turit, kaip islaikymas, kaip vazaivimas su ja, kokiu problemu turi, gal kokiu chroniniu problemu turi? Dar tuo paciu klausimelis, jei nera instaliuotos Lietuvos keliu navigacijos imanoma, ja instaliuot?

funkius

2015-02-4 09:38 Atsakyti su citata

Kiek teko domėtis prieš įsigyjant, kažkokių chroninių ligų automobilis neturi, apie išlaikymą kalbėti tas pats kaip apie rytojaus orą, ant kiek nujotą įsigysi, tiek ir pinigų kiši. Aptarnavimas standartinis, jokių nukrypimų nėra.

Važiuoti smagu (bet vėlgi, skonio reikalas, kietoka), bet automobilis gan žemas, todėl reikia saugotis aukštų bardiūrų ir panašiai.

LT navigacija instaliuojasi be problemų, tiesiog reikia įsirašyti dvd su eastern europe ir viskas, jokių hakinimų daryti nereikia.

tabala

Žinutės: 6

2015-04-27 11:42 Atsakyti su citata

Dėl navigacijos. Tiuriu elektorninę versiją. Kelis kart bandziau irasyti, visais galimai būdais, taciau idejus CD i automobili, jis to kompakto nepripazysta. Raso ekrane iskart " Disc reed error"
Originalus kompaktas veikia be prblemu.
Tai mano klausimas yra - ar cia mano kompas blogai irasieja, ar accordo CR-Rom silpnas ar dar kazkokiu kliuciu yra kad to kompakto nenuskaito.

Ar kas nors naudojate neoriginalu navigacijos CD? Ar veikia? Accord 8gen,
nes pries tai turejau Accord 7gen tai viskas veikė be priekaištų

Julijus

Žinutės: 254

2015-04-27 13:06 Atsakyti su citata

Sveiki, mane irgi domina šis accord. Jei turiu norimos auto VIN kodą, ar daug informacijos gali pasakyti nippon'as?

Kaip jų 2.2 d-tec varikliai, pakankamai nauji, bedų lyg ir nerodo?

Ar yra koks puslapis, kaip kad bmw, pagal vin kodą pamatyti kokia yra/buvo komplektacija auto išriedejus iš gamyklos?

ačiū Smile

zbigis

Žinutės: 430

2015-04-27 19:21 Atsakyti su citata

Vazineju pats su 7 karta, bet teko pasivezinti su dviem 8 kartos 2,4 AT. Is esmes 8kartos automobilis is isores tapo masyvesnis, toks kaip steroidu apsirijes. Jeigu 7 karta tokio gana gryno ir isbaigto dizaino, kuris bent man yra graziausias Accord, tai 8 karta yra daugiau brutualesne. Pagirciau universala, kuris didelei daliai auditorijos turbut nekelia tiek priestaringu jausmu, kaip 7 kartoje. Vidus bent jau man kontrastuoja su isore 8 kartoje. Vizualiai isoreje automobilis tapo gerokai didesnis, o viduje vietos daugiau... neatsirado. Ypac tai pasakytina apie gale sedincius - tas pats kaip 7 kartoje (kojoms vietos kukliai). Aisku, atsirado daugiau visokiu patogumu 8 kartoje, kaip sedyniu atmintis, pacios sedynes turi gersni prilaikyma ir siaip visi usb, ir t.t. Šiaip jeigu tinkama komplektacija pasirenki, viskas ok daugmaz, bet... Pradedant dyzeliu. Nori automato dyzelio - tik 150AG. 180AG galima tik type S ir tarkim Švedijoje nesu mates 180AG automato. Kodel? Slabo buvo padaryti automata, kad islaikytu 180 AG ir neitin zveriska sukimo momenta? Benzinas 2,4 automatas - tragedija. 201 AG, bet bet masina saukia klykia gazuoja, bet nevaziuoja nixera. O gaila. Šiaip visai gundziausi pirkti executive su navi ir 2,4, bet ta deze 5 laipsniu - tragedija. Dyzeliu Type S neteko pasivezinti, viena karta tik salia teko sedet, tai vaziuoja jis siek tiek. Kazkaip Honda su ta savo siaura motoru gama... Kodel negalejo sukurti didesnio dyzelio ir benzo didesnio Europai pasiulyti? Juk Mikiams ten turi tu trilitriu. Kazkaip manau, kad teks pirkti kita marke, kai parduosiu savo 7 gen dyzeliuka. Accord jau net nebegamins, o 8 karta pirksiu nebent koks dyzelis typeS ispuls uz krikscioniska kaina.

Paskutinį kartą redagavo zbigis, 2015-04-27 20:10. Redaguota 1 kartą
Matcc

Žinutės: 192

2015-04-27 20:04 Atsakyti su citata

Kiek kalbejau su zmogumi, kuris dirbo veho servise, minejo, kad 7 karta buvo kokybiskai padaryta, ko negalejo pasakyti apie 8. Esminis dalykas - surinkimo kokybe.
tabala

Žinutės: 6

2015-04-27 22:01 Atsakyti su citata

Turejau ir ta ir ta, abu 2.4 benzinai.
7 gal kazkiek dinamiskesne, nes lengvesne, bet tikrai neprilygs 8. is kurios puses beziursi

Julijus

Žinutės: 254

2015-04-28 07:13 Atsakyti su citata

Na, o yra firmų, kurie perdeda didelį navi iš paprastos?

Kitas klausimas, ar didžioji navigacija tai ne tik navigacija, bet ir klimato kontrolė/bluetooth ir radija? Ar TIK navigacija?

I dar, dyzelis 130kw yra tik su automatais? Ar tokių apskritai europoje ymanoma užmatyti?

Kaip dtec dyzelio grandinės/smagračiai ir purkštukai laiko?

zbigis

2015-04-28 19:19 Atsakyti su citata

Navi neapsimokes perkrauti, geriau jau pirkti su navi... Siaip salonas geriau atrodo su navi ir galinio vaizdo kamera buna, bet tas navi... Realiai hemorojus... Kodel? Nes zemelapiu niekas neatnaujina, o jei atnaujina tai lupa neprotingus pinigus. Mano lumia 930 su here drive turidaug geresnius atnaujinamus for free zemelapius negu Hondos navi... Bet cia sus visais gamintojais tas pats... Kosminiai pinigai uz ekrana, o paskui kosminiai pinigai uz zemelapiu naujinimus. Lochatronas...

2015-05-3 10:30 Atsakyti su citata

Vakar pabandziau trumpai 2012 Accord 2.2 Type S (180 AG). Ispudziai tokie: traukia ne geriau negu mano 2007 2.2 i-Ctdi. Masina didesne, masyvesne, sunkesne, bet kartu ir nerangesne. Komfortas naujesniojo Accord puseje. 2012 Accord Type S priekines sedynes afigienai patogios. Ir aisku visokie cackiai, kaip telefonas handsfree, usb, aux ir pan.

2015-05-29 20:33 Atsakyti su citata

tabala rašo:
Dėl navigacijos. Tiuriu elektorninę versiją. Kelis kart bandziau irasyti, visais galimai būdais, taciau idejus CD i automobili, jis to kompakto nepripazysta. Raso ekrane iskart " Disc reed error"
Tai mano klausimas yra - ar cia mano kompas blogai irasieja, ar accordo CR-Rom silpnas ar dar kazkokiu kliuciu yra kad to kompakto nenuskaito.

Aš naudoju neoriginalų cd. Naudoji įrašymui DVD+R DL?

Minix

Žinutės: 9

2015-06-16 23:54 Atsakyti su citata

Sveiki, isigijau ir as accord VIII gen su 2.2 varikliu. Masina superine.
Tik turiu klausima, kokios turetu but kuro sanaudos mieste? Kiek girdėjau visi sako, kad labai ekonomiska masina bet atrodo, kad ji per daug valgo arba visi per daug giriasi, kad mazai ryja. Is kart pasakau, kad su tapkes svoriu viskas gerai Very Happy specialiai ramiai vazineju, kad paziuret kiek normaliai valgo.

fulderis

Žinutės: 58

2015-06-17 10:25 Atsakyti su citata

Gal dėl DPF filtro regeneracijos.
Pas mane 7 cdti nėra dpf filtro tai pakankamai ekonomiška.

Matcc

Žinutės: 192

2015-06-17 14:05 Atsakyti su citata

Ką turi omenyje, kad per daug valgo? Kokie skaičiai?
Minix

2015-06-17 15:21 Atsakyti su citata

Mieste 9-10l ramiai vaziuojant
Šaras

Žinutės: 451

2015-06-19 00:00 Atsakyti su citata

7gen dyzelis, egr isjungtas, mieste ganetinai smarkiai vazinejant y 8 telpu
Gerius

Žinutės: 15

2015-06-19 06:50 Atsakyti su citata

Ar iš vis reikia accord 2009m. 2,0 benzininiam varikliui reguliuot vožtuvus? Jei taip tai kas kiek km ar laiko? Ar keičiasi kuro filtras šiam modeliui? jei taip kas kiek laiko ar km.
P.S. Jei kam idomu informacijai pagal Dylerių atsakymą: Reguliuoti vožtuvus reikia kas 100 000km. Žvakės ir kuro filtras keičiasi kas 120 000km.

Paskutinį kartą redagavo Gerius, 2015-08-26 10:44. Redaguota 1 kartą
Minix

2015-06-24 09:22 Atsakyti su citata

fulderis rašo:
Gal dėl DPF filtro regeneracijos.
Pas mane 7 cdti nėra dpf filtro tai pakankamai ekonomiška.

Pakankamai elonomkska, o kaip butu skaičių israiska?

Minix

2015-06-24 09:28 Atsakyti su citata

tabala rašo:

As isirasiau dvd su su navigacija, tik pas mane kartais veiki, o kartais irigi raso 'disc read error'

voolkan

Žinutės: 31

2015-09-30 15:02 Atsakyti su citata

Sveiki, norėčiau atnaujinti temą, ir pasiįdomauti pas jus turinčius šį modelį. Pagrindinis klausimas kurie varikliai geriausi, patvariausi, mažiausiai keliantys problemų įskaitant DPF ir panašiai. Ačiū už atsakymus Smile
Šaras

Žinutės: 451

2015-09-30 19:23 Atsakyti su citata

Dyzelis lieka dyzelis, benzas 2L - nivalit, ryja daugiau nei dyzelis, benzas 2,4L valit, ryja du kart kiek dyzelis.
voolkan

Žinutės: 31

2015-10-3 16:54 Atsakyti su citata

Šaras rašo:
Dyzelis lieka dyzelis, benzas 2L - nivalit, ryja daugiau nei dyzelis, benzas 2,4L valit, ryja du kart kiek dyzelis.

O kaip šitiem dyzeliukam reikalai su grandine? Kokios didžiausios bėdos?

ge_das

Žinutės: 52

2015-11-29 13:03 Atsakyti su citata

Šaras rašo:

Na dėl ryjimo tai pasigincyciau.
Dyzelis mieste (Vilnius) ryja apie 10.5l, 2.4 benzinas apie 12-13 benzo.

Žinutės: 15

2016-06-18 21:07 Atsakyti su citata

Mano 2,4 mieste normaliai važinėjant apie 11l benzo. Su dujom, manau, bus padoriai pinigine išraiška...
Tadas0

Žinutės: 38

2016-06-19 08:48 Atsakyti su citata

ge_das rašo:
Šaras rašo:

Na dėl ryjimo tai pasigincyciau.
Dyzelis mieste (Vilnius) ryja apie 10.5l, 2.4 benzinas apie 12-13 benzo.

Na bent jau 7gen dyzelis man Vilniuje ryja 7 litrus. Visad piluosi iki pilno bako ir duomenis veduosi į appsą, tai sąnaudos teisingos ir ne pagal kompą. Abejoju, ar 8gen turi ant tiek didesnes sąnaudas, tai gal tiesiog nereikėtų važinėti dugnais Laughing

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Toliau
Puslapis 114

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.