img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda accord 8gen atsiliepimai
Pereiti Atgal  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
laimis.laucius

Žinutės: 185

Siųsti asmeninį pranešimą
2016-10-24 21:21 Atsakyti su citata

Ne skysčio nepamiršau Very Happy matai, prie tu purkštuku priėjimas kvailas, nes jis pritvirtintas ant plastiko prieš langa, reiks rytoj žiurėti kaip ten viska nuimti. Geria butu, kad ant kapato, ten lengva prieiti :)Ir purkštukai veduokliniai, idomu ar pavyks ikišti kokia. Smile na bandysiu kažką daryti Smile
laimis.laucius

2016-10-25 09:59 Atsakyti su citata

Sveiki išsprendžiau problema, pasirodo kai keitė stiklą carglase žarnele idejo ne ten kur reikia ir kai užsidaro kapotas užspaudžia ją Smile) ardydamas plastikus kad prieičiau prie žarnelės pastebėjau, kad nulaužti dar du laikikliai tvirtinimo, va tau ir servisai, amžinai ką nors nulauš ir įdės ne taip kaip reikia......
Andr1us

Žinutės: 144

2016-10-25 16:54 Atsakyti su citata

Na jo su tai servisais tai blogai, daro visi ne sau tai neziurint lupa viska..

Man tai šiandien vėl kažkas su kuro sanaudom pasidare šove jos i virsu kompas net ant begio riedant rodo 5l/100km sanaudas..nors rodydavo 0, o vidurkis akyse kilt pradejo jau virs 10l. Ar cia kompas grybauja.. kur ieskoti bedos? Gal turit kokiu minciu? Ar gal zinot kur diagnostika kas daro vilniui normaliai? Mad Confused

Julijus

Žinutės: 428

2016-10-25 20:41 Atsakyti su citata

O blemba, laimi varyk atgal i carglassa ir akis padraskyk biskeli. Turetu sutvarkyti ir dar kava pavaisinti Smile

Andriau, o kaip variklio darbas? Nepasikeite? Pasaliniai garsai, dumai?

Andr1us

2016-10-26 06:00 Atsakyti su citata

Nieko nepastebejau, kad butu kas pasikeite. Gal tik pradejo toks kvapas pries pora dienu eit i salona kaip atrodytu kondicionierius isijunginetu ir rasot pradedavo, bet cia tarpais gal cia nuo dregno oro tiesiog..

Siandien is ryto dar truputi uzspaudziau tai bent jau riedant ant begio pradejo rodyt 0 l. Smile tai nznau ar cia kazkas kisasi ar kas kuro sanaudos jau 11litru rodo Confused Evil or Very Mad

Dommm

Žinutės: 161

2016-10-26 14:39 Atsakyti su citata

Andr1us, žr. temą apie 7gen accord, ten neblogai pridiskutavom apie kondicionierių Smile

Dėl ko esu pastebėjęs sąnaudų padidėjimą:
1. R16 vs R17 ratai, tikrai jaučiasi, per kokius 0,5l Smile
2. Vykstant DPF regeneracijai - prie pastovaus greičio toje pačioje vietoje rodo per padalą didesnes sąnaudas. Šiaip kompas fiksuoja kada vyko regeneracija, žiūrint gyvus parametrus rodo berods kiek km nuvažiuota nuo paskutinio regen. taigi galima atmest arba pagrįsti šitą variantą Smile Kas liečia DPF, greitu metu jį mesiu lauk, patariu padaryt tą patį.
3. labai priklauso už kokį laikotarpį tas sąnaudas vidurkina. Tuo labiau, kad galima įsijungti funkciją, kad užpylus baką, trip A arba trip B sąnaudos nunulinamos, pavažiuok daugiau ir ne mieste, bus aišku.
4. AT ar MT dėžė?

Dėl meistrų, tai yra tiesos Smile Dėl to geriausia darbus kuriuos gali padaryti, atlikti pačiam Smile Nieks ten tikrai nežiūri kaip pagal manual išsiima dalys, o dar tokiam retesniam modeliui.

2016-10-26 16:41 Atsakyti su citata

Del kondicionieriaus tai pas mane tas pats, žiema ir kai vesenis oras, kol automobilis nepasiekia darbinės temperaturos ijungiamas garintuvas, kad greičiau sušildytu orą salone Smile Tik va to kvapo pagal viską manau neturėtų būti Wink vis ruošiausi paskambinti i nippon auto ir paklausti kaip ten turi būti ištikrūju. Gal kokia dezinfekcija reikia atlikti..
Andr1us

2016-10-26 18:08 Atsakyti su citata

Pas mane MT. Ir kaip tik savaite jau vazineju su r16 tai matesi kad kuro sanaudos sumazejo.. jau mieste net 7,5l buvau isspaudes:)

Bet sakau is niekur nieko kai soko ir velnias zino del ko:)
Ir kaip suprantu DPF regeneracija kompas turetu pranest gi.

Prisijungiau siandien OBD2 per android rodo tas pacias kuro sanaudas kaip ir auto kompas 11l/100km, bet ten turbut is tos pacios vietos info ir traukia. Jokiu daugiau klaidu neranda..

Na nznau paskaiciuosiu dar realias sanaudas pats paziuresiu kiek ten bus.

O jeigu niekas nesikeis tai reikes nuvaryt pas kokius tiuningistus, kad prijungtu normalu kompa gal jis ten ka matys..

Dommm

2016-10-26 23:31 Atsakyti su citata

Laimi, kondyškės dezinfekciją ir reikia atlikti, nes anot marketingo, visa bakterinė terpė, kuri ir duoda kvapą taip pat sukelia ir kvėpavimo takų infekcijas, tas būtų logiška. Dariau su ozono aparatu, kita opcija yra su valymo skysčio garais, įmanomas ir DIY variantas su putomis.

Andrius, dpf regen kompas skydelyje niekur ir niekaip neparodo, parodo nebent kad jau reikia atlikti arba "užsikišau" Smile) Nusinulink tas sanaudas, daugiau pravažiuok ir matysi. Jei pati mašina taip anomaliai keistų mišinį, netikiu kad nemestų jokios klaidos Smile
Dar būtų toks spėjimas - stringanti kažkurio rato (-ų) stabdžių dalis, bet čia mažai ką galiu pasakyti, nebent tai, kad turėtų labai kaisti.

2016-10-27 05:41 Atsakyti su citata

o jei pas mane ant durų lipduko nėra nurodyta kokius R16 padangas devėti, tai galiu tokius pirkti ir jie užsidės tvarkingai?

Aisku jau šaukstai po pietų, nusipirkau R17 padangas žiemines, bet ne tik padangų r17 kaina kosminė, bet ir montavimo kaina taip pat.

Klausiu, gal dėl supportų neitų žemesnių uždėti, kokie išmatavimai žieminių padangų r16 būna?

Andr1us

2016-10-27 06:21 Atsakyti su citata

Dommm aisku ziuresiu kas viks toliau siandien vis dar sanaudos mazeja Smile Del stabdziu ziurejau kaip ir nieko nemaciau, kad kaistu labiau.
Jau kažkada galinis buvo uzstriges, issivaliau..bet turbut deformavo stabdziu diskus galinius tai dabar stabdant kala per stabdziu pedala.. bet diskai beveik nauji kaladeles geros nesinori keist naujais Smile O tekininmas kiek zinau nevisada padeda.

Julijus pagal manual rodo:
215/60R16 95V
205/60R16 92V
225/50R17 98V
235/45R18 98W

Aš dabar užsidėjau ziemines 205/55R16 91V niekas niekur neliecia. Iskyrus mano pozeminio parkingo isvaziavimo kampai labai status tai pradejau liest dugna, tenka kampais issukinet Smile

Julijus

2016-10-28 05:48 Atsakyti su citata

Vakar ryte kažkoia nesamone nutiko, bandžiau pareguliuoti apšvietima skydelio, ir tik pyst tas pagaliukas liko mano pirštuose Smile

Reik sutvarkyt, kaip išsiema skydelis? Ankščiau tiek civice, tiek kokiam bmw paprastai būdavo du varžtai viršuje ir aplink nusiima plastmases, o kaip čia? :/

Dommm

2016-10-29 09:10 Atsakyti su citata

Auč. omanual.ru nėra instruktažo? Gal paprasčiau tiesiog paimt kokios nors dervos ir priklijuoti neardant, tik abejoju ar laikys...

Beje, keitėt kas nors sau sankabos pedalo hidraulikos skystį? Jaučiasi koks nors pagerėjimas pedalo eigoje?

2016-10-29 09:33 Atsakyti su citata

Ot velnias.... Tai kaip jis tau nulužo?? gal užstriges buvo? vakar dar pats sukiojau jį, na nuo dbr reiks atsargiau su juo Smile p.s o kartais nebuvo klijuotas jis pas tave kito savininko?? Wink
Julijus

2016-10-30 15:29 Atsakyti su citata

tas ir svarbiausia, nei aš ten ji laužiau per prievartą nei ką ir jau žiuriu, kad jis jau kleba ir issitraukia Smile
Taip pat, jo beveik nebeimanoma įkišti atgal, kad kažkiek laikytųsi, reikės lupt tirkai lauk skydelį ir tvarkingai sutvarkyti.

Įdomiai jis nulūžęs, bet abejoju ar klijuotas buvo, nes nėra klijų žymių. Plius atplaiša liko viduje, tai dar ir barškėt pradės Smile

Aš šią vasarą keičiausi tik stabdžių skysti, kuris jau buvo nebeskaidrus.
Taip pat pasitirkinau aušinimo skysti, tai jis tik iki -27 laipsnių.
P.s. automobilis pirktas šį balandį ir iš italų, tai matyt jiems nelabai svarbu, kokia jo užšalimo temperatūra.

Dommm

2016-11-4 21:22 Atsakyti su citata

Galbūt kam nors bus naudinga:
- sankabos pedalo skystį patarčiau pasikeist, mano labai juodas buvo + su nuosėdom, o turint minimalias salygas tikrai nebrangus ir greitas darbas.

- DPF išpjovimas. Sąnaudos per daug nepasikeitė, galios daugiau (matyt dėl to ir sąnaudos nesumažėjo Smile), žiūrėsim kaip su sankaba bus. Vienintelis bent jau man minusas - daugiau triukšmo. DPF vieta jo korį išpjovus gaunasi kaip skarbonkė ir labiau girdisi tiek turbinos tiek pačio išmetimo garsas... Arba priprasiu arba sugalvosiu kaip izoliuot Smile

2016-11-4 22:35 Atsakyti su citata

priprasi Smile) man irgi kai išpjovė tai pirma diena atrodė ,kad garsiau dirba Smile) bet paskui tarsi ir dingo tas triukšmingumas Smile jo reikės ir man skysti pasikeisti prie to pačio, nes planuoju visus diskus ir kaladeles keisti nes cypauja jau nuo vasaros ir šeip i pabaiga mačiau jau Smile tai dėsiu TRW firmos, turėtų dingti visi garsai Smile planuoju dar ir greičiu dežės tepala , antifryza ir stiprintuvo skysti keisti ,tai nusimato išlaidu Smile greičiausiai skysčių keitimus patikėsiu Hondos atsovybei Smile
Julijus

2016-11-7 14:27 Atsakyti su citata

Aš vasarą jau suspėjau stabdžių skystį, diskus ir kaladęs pasikeisti. TRW kaladėlės, diskai Zimmermann.

Tai Domm, kiek kilovatu pakėliai? Ir kaip sankaba laiko? Kodėl pjoviai, lemputė erzino, ar neprasiplovė/neprasigeneravo?

Man dar liko antifryza pasikeisti, pamatavo, tai prie -27 galiu užšalti Smile

Dommm

2016-11-7 16:12 Atsakyti su citata

Dabar neturiu popieriaus, bet ~190hp/388nm. Kėliau, nes bendrai su DPF išprogramavimu gaunasi pigiau nei kada nors užsimanius. Jei sau tai darysit - nepamirškit, kad filtrą galima priduoti į metalo supirkimą Smile

Pjoviau grynai profilaktiškai, mašinai netoli 250k, maniau, kad pats filtras tiesiog nesuprojektuotas tokį ilgą laiką tarnauti, o norisi patikimumo Smile Tačiau apžiūrėjus išimtą ten kaip ir visai normalus jo pralaidumas buvo Smile, bet jau nesurinksi atgal Very Happy

Lemputės nedegė, regeneracijas auto darydavosi pats Smile

Sankaba kol kas tvarkoje, neprasukinėja. Galbūt dėl to, kad kreivė nebuvo daroma su vienu dideliu piku, o daugiau tolydi ir galia pasiskirsto visame diapazone.

Klausimas dėl tų dažytų diskų - verta? Kaip atrodo dabar, mažiau rūdija?

2016-11-7 16:57 Atsakyti su citata

Juliau kiek kainavo diskai su kalademis? Wink P.s atkreipiau demesi, kad neblogai jau rūdys pagave tavo važiuoklės dalis... :/.. kaip su visu dugnu? man kai padangas keitė tai apžiurėjau visa dugną, tai kol kas pf pf pf, bet viskas gerai ,rimtesnių parudyjimų niekur nesimato:)
Julijus

2016-11-7 17:58 Atsakyti su citata

Išsitraukiau iš archyvų Very Happy:
kaina gaminojas modelis aprašymas
30eur TRW GDB3476 Priekinės kaladėlės
50eur ZIMERMANN 280.3176.20 Priekinis stabdžių diskas
50eur ZIMERMANN 280.3176.20 Priekinis stabdžių diskas

Diskų pirkau ne dėl to, kad jie dažyti, o todėl, kad pasiūlė visai neblogą kainą, girdėjau, kad jie tikrai kokybiški, tai jie dabar atrodo taip (keisti gegužės 10 dieną):

Nesu rudžių fobas, bet maniškis dugnas atrodo labai gerai, rūdelių matosi ant pakabos dalių (kečiamos), bet ne ant kėbulo, o aprūdijusios matosi tik apatinės šakės Smile Ta prasme no big deal at all.

Domm ar kartais ne 1nsane.lt chipavai? Kiek čia kw gaunasi?
Kiek atsėjo? Smile
Aš taip pat ateityje tikrai pjausiu filtrą, bet temsiu tol kol galėsiu, o pjaudamas čipuosiu taip pat ne agresyvia kreive, kad viskas būtų kuo saugiau.

1nsane.lt puikiai pachipavo mano 330d coupe, iki 200kw kilstelėjo, smagratis atlaikė Smile

Dommm

2016-11-7 19:20 Atsakyti su citata

Startline. Teko nemažai girdėti atsiliepimų, manau tiek vieni tiek kiti supranta ką daro Smile. kw būtų ~139. Dėl kainos buvo tam tikrų niuansų, tai susilaikysiu nuo komentaro, tik pasakysiu, kad geriausia skambinti ir konkrečiai sutarti ką darysi ko nedarysi ir tai kur nors užfiksuoti Smile.

BMW kiek suprantu palieka didesnį rezervą perdavimo grandinėje. O šiaip nereikia atmesti ir vairavimo įpročių įtakos tam ar atlaikys ar ne Smile

Rūdžių čia tikrai normaliai. O tos apatinės šakės toks įspūdis kad specialiai paliktos silpnai apsaugotos, turiu įvairių minčių - kodėl Smile Kiek teko tokių akordų matyti, dažniausiai pradeda rūdys lysti priekiniame balkyje ir neuždengtoje galinėje kėbulo dalyje prie bako. Aišku dar visokiuose kapoto ir arkų nudaužymuose.

Šiaip man įdomu kokie padariniai važiuojant su užsikišusiu dpf'u - kaip nors galima pakenkti turbinai ar nelabai, nes teko girdėti visokių teorijų? Smile

2016-11-7 21:13 Atsakyti su citata

Kad šakės parūdijusios tai taip, bet pats dugnas labai tvarkingas.
Aš ketinu keisti silentblokus, nes pavargę/paplyšę, bet jūs turbūt įkalbėsit keisti visą šakę Very Happy

Mano bemvas buvo su pilnai užsikišusiu DPF filtru, kol prisiruošiau, koks pusę metų praėjo Very Happy, iš 170kw stock, buvo 120kw likę, 98proc užsikišimas, tai jį išpjovus, sakė turbina visiškai tvarkinga, klibėjimą kažkiek turėjo, bet išiliginio neturėjo. Beabejo, tada ir atsisuko 200kw.

Vien logiškai pagalvojus, jei filtras užsikišęs, tai tiesiog nepraeina tiek išmetamųjų dūmų, kad pačią turbiną išsukti, nebent gali temperatūra užkilti nuo stovinčių dumų... Aišku, nesu specas Smile

laimis.laucius

2016-11-7 21:39 Atsakyti su citata

Juliau - dėkui už kainas, bet žiuriu šiek tiek permokėjai Smile mano kaina Zimmermann disku - 37 Eur. Smile Jei kada reikia dalių už gera kaina kreipkis , turiu draugą auto dalyse. Smile
Julijus

2016-11-8 07:07 Atsakyti su citata

Super, būtinai kreipsiuos Smile
O TRW kaladžių kaina kaip?

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti Atgal  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Toliau
Puslapis 329

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.