img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Letai kyla apsukos Honda HRV kol saltas variklis

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Visureigiai ir vienatūriai
Autorius Pranešimas
edvardunis

Žinutės: 1

Siųsti asmeninį pranešimą
2015-01-21 18:53 Atsakyti su citata

Sveiki, kadangi esu naujas hondos turetojas, tai gal padėsite.
užvedus mašiną po nakties labai lėtai kyla apsukos. Užvedus būna apie 900aps. ir labai purslojančiai susikeliai iki 2000 aps. tuo metu atrodo, kad nedirba kuris cilindras. Apšilus (po 10 s) viskas susitvarko ir driba graziai.
Jeigu užgesinu po 30s po šalto užvedimo, antrą kartą užvesti nepaspaudęs gazo nebeužvedu- jausmos jog sunkiai paduoda kurą. Gal kas patarsit ką žiūrėti.
Patikrinta: žvakės ir žvaklaidziai nauji,
IAT atrodo veikia, varža keičiasi.

Henris CRV

Žinutės: 29

Siųsti asmeninį pranešimą
2015-02-1 13:30 Atsakyti su citata

Man saltas ypac ziema irgi taip kazkaip netolygiai biski dirba, nors rodykle neatrodo kad sokinetu. Bet kadangi pas mane dujos, ant benzo masina dirba tik kol pasyla variklis iki 40 laipsniu. Tai itarimas, kad saltuoju metu, bake gal yra susirinke kondensato, del to kuras skiedziasi su vandeniu, ko pasekoje saltas variklis gali negraziai dirbt, ypac po nakties pakuriant varikli jis jauciasi, kad netolygiai kartais pasikuria t.y. ne visi cilindrai gauna vienodai kuro. Svarstau, artimiausiu metu isvazinet benza bako, be duju, beje gal dar isipilt wynn's 3xA priedo svarstau. Jis turetu isskaidyt vandeni kure ir pravalyt kazkiek kuro sistema. Tik galvoju del vieno dalyko, kad neprisizaist, ar neuzkish man tas priedas kuro filtro, kuris pasirodo Honda CRV 2005 stovi bake, nors ten kiek suprantu medziagos gabalas ant kur siurblio uzdetas ir viskas, tai jo keist, kazkaip nesinoretu, jauciu darbas ne is paprastuju. Gal kas esat bande koki prieda kur i baka pilasi ar bent kazkiek padeda jis?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Visureigiai ir vienatūriai
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.