img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
2007 CR V 2,2 įCDTį žiema šalta sunkiai kuriasi

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Visureigiai ir vienatūriai
Autorius Pranešimas
saskelasŽinutės: 17
Miestas: Vilnius

Siųsti asmeninį pranešimą
2014-12-28 12:28 Atsakyti su citata

Sveiki. Turiu tokia problema, sunkiai kuriasi arba visai neužsikuria 2,2 cr v dyzelis ryte esant minusiniai temperatūrai. Važinėjant kasdien atšalus orams reikia ilgokai pasukti starterį arba kuriasi iš karto bet po to gesta, arba subarška variklis ir per išmetimo vamzdį išeina mėlynų dūmų kamuolys. Įspūdis toks kad nepaduoda kuro arba kuras eina su burbulais. Skaičiau dyzelserviso patarimuose, kad tai užsiorina sistema kuro tiekimo arba kad toje papompavimo kriaušėje esantis vožtuvėlis neleiko dėl to orinasi sistema. Pakeičiau kuro filtrą, žvakių pakaitinimo rėlę ir teigiamo rezultato nėra. Gal kažkas iš klubiečių buvote susidūre su tokia problema, kur ieškoti gedimo, kokie būtų patarimai.
NEvaldasŽinutės: 112
Miestas: Vilnius

Siųsti asmeninį pranešimą
2014-12-28 14:45 Atsakyti su citata

Žvakes tikrinai/keitei? Kompresija gera? Patikrinti žiedams teko girdėtį būdą, kad ant užvestos mašinos ištraukia tepalo lygio matuoklį ("šiupą") ir jei eina garai - reiškia žiedai eina link galo. Jei žiedai link galo - tai kompresija mažesnė ir dyzeliui užsikurti žymiai sudėtingiau. Kitas būdas užsivedimui yra kelis kartus pašildyti (įjungi degimą, palauki kol užgesta pakaitinimas, išjungi ir vėl įjungi, ir taip porą kartų, tada vedi - taip pašyla truputį viskas ir lengviau užsiveda).
saskelasŽinutės: 17
Miestas: Vilnius

Siųsti asmeninį pranešimą
2014-12-29 09:00 Atsakyti su citata

Žvakės patikrintos, visos geros. Kad kompresijos nebūtų kažkaip nesinori tikėti variklis pradirbes apie 250000, čia tikrai tikra rida. Aišku dėl pakaitinimo tai neaišku nes vakar matavau ateinančia ant pakaitinimo žvakių itampą rodė nuli. Nipone buvau nuvares kad nuskaitytų klaidas tai dėl žvakių jokio DTC nebuvo. Truputi makaronų pakabino atsieit vasarinis kuras net prie 0 laipsnių užšala, tai buvo lapkričio pradžia. Bet aš linkęs manyti kad vistiktai dėl kuro nepadavimo nesikuria, turėjau patirties su 2006 cr v 2kartos 2,2 įCDTį po variklio remonto ant siurblio ne pilnai užveržtas vamzdelis buvo tai lygiai taip pat kalatojosi variklis kuriantis, o paveržus dingo problema ir dabar net per šalčius kad ir pora parų pastovėjus kuriasi gerai, va 2007-ųjų paveržimas nepadėjo, o papompavus rankine pompa kažkiek geriau.
saskelasŽinutės: 17
Miestas: Vilnius

Siųsti asmeninį pranešimą
2015-01-19 10:46 Atsakyti su citata

Sveiki. Problema išspręsta. Variklio valdymo blokas nepaduodavo signalo kaiitinimo žvakių pajungimui, todėl aš čia visokių teorijų prikūriau apie kuro nepadavimą. Nuvarius į "Starline" vyrai pakoregavo ir dabar prie minuso išorės temperatūros kuriasi puikiai ir dūmų nemeta, tiesa tie dūmai saliarka smirdėjo. Galima tema uždaryti.
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Visureigiai ir vienatūriai
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.