img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Palata #92: HAC f22b5
Pereiti Atgal  1, 2

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Ligoninė
Autorius Pranešimas
Maikis
Klubo draugas

Žinutės: 8021

Siųsti asmeninį pranešimą
2016-11-10 09:39 Atsakyti su citata

type-r rašo:
o kam ta tekanti saulė po kapotu jeigu ten baisiau variklioj skyriuj nei tvarte? Rolling Eyes pirmoj nuotraukoj jis atrodė geriausiai, mano nuomone.

Agree!

Žinutės: 62

2016-11-10 21:55 Atsakyti su citata

Nu gerai siulykit ka pakeist po kapotu dar laukia h22 darbai maskva ir ne per viena diena pasistate pinigu nuo medzio neskinu siulykit spalva butent is zalios kazka vaziuokle kaip suprantu irgi juoda siulot arne? Cia mano vizija ka padariau nors dar ne finalas bet netoli bet jai nepatinka laukiu pasiulymu gal ka geriau eis suburt
Maikis
Klubo draugas

Žinutės: 8021

2016-11-10 22:04 Atsakyti su citata

Jei jau taip nori tos žalios, tai tiesiog copy/paste šitą. Wink

http://www.superstreetonline.com/features/1306-1996-honda-accord-lx/

Žinutės: 141

2016-11-10 22:16 Atsakyti su citata

alius rašo:
Nu gerai siulykit ka pakeist po kapotu dar laukia h22 darbai maskva ir ne per viena diena pasistate pinigu nuo medzio neskinu siulykit spalva butent is zalios kazka vaziuokle kaip suprantu irgi juoda siulot arne? Cia mano vizija ka padariau nors dar ne finalas bet netoli bet jai nepatinka laukiu pasiulymu gal ka geriau eis suburt

Na visų pirma nepatingėt suprantamai tekstą formuoti, nes niekam nebus įdomu skaityt, jei kas antrą sakinį (na čia ir tų net nėra pas tave) reikia šifruot.

O įdėjų pasisemt gali ir pats, niekas neturi nurodinėti ką tau daryti. Mašiną tvarkaisi, daraisi, pastangų įdedi, bet nėra jokios vizijos. Kaip pvz. dėl pakabos dažymo: toks jausmas, jog jis buvo sugalvotas paskutinę popietę pamačius garažo kampe besivoliojančius dažų likučius iš suportų/būgnų ir salono elementų spalvinimo laikų.

Kaip pvz į kurią pusę galima eiti (motoras toks nebūtinas).
http://www.superstreetonline.com/features/1306-1996-honda-accord-lx/
O čia daugiau visokių variantų:
http://greatlakesaccords.forumotion.com/t291-accord-picture-thread

Ir atmink, jog kritika yra sveikas dalykas. Vieni ją išreiškia santūriau, kiti grubiau, bet dėl to nereikia pykti. Na o jei visgi taip neišeina, tai turbūt geriausia ieškoti kitų bendraminčių kokiam tuning team lt ar dar kur. Smile

alius

Žinutės: 62

2016-11-10 23:35 Atsakyti su citata

Uz sakinius atsiprasau. My folt. Bet ta zalia kur pasiulet man, panasu kad kazkas plastilino visas spalvas butu sudejas i viena ir sumaiges. Del vaziuokles jusu tiesa, tiesiog kai nupuciau graviteksu, po to suzinojau, kad jis nusiplauna, todel pamaniau kad nieko butu paspalvint. Is esmes esu honda fanas, bet matau kad ne cia papuoliau, sory
Mantas ATS
Klubo narys

Žinutės: 2397

2016-11-11 07:59 Atsakyti su citata

alius rašo:
Uz sakinius atsiprasau. My folt. Bet ta zalia kur pasiulet man, panasu kad kazkas plastilino visas spalvas butu sudejas i viena ir sumaiges. Del vaziuokles jusu tiesa, tiesiog kai nupuciau graviteksu, po to suzinojau, kad jis nusiplauna, todel pamaniau kad nieko butu paspalvint. Is esmes esu honda fanas, bet matau kad ne cia papuoliau, sory

Papuolei čia, tiesiog čia susirinkę žmonės, kurie jau daug dalykų matę ir žino, kas yra gražu, o kas ne. Spalva, ratai, sužeminimas - viskas, ko reikia gražiam auto. Na dar koks lip'as mandresnis. Ir viskas. Su spalva jau prašovei, neprašauk su ratais Wink

Žinutės: 23726

2016-11-11 10:08 Atsakyti su citata

alius rašo:

Nu nebuk toks jautruolis. Rodai ką nuveikei ir gauni nuomonę ką žmonės apie tai galvoja. Šitaip veikia visame pasaulyje.
Ar nori, kad žmonės linkčiotų galvą ir sakytų "mmm, nu jo, visai nieko čia", o už akių sakytų ką iš tikrųjų galvoja? Smagiau saldus melas?

Nu prašovei su spalva, kaip sakė Mantas - neprašauk su gerais ratais, geru lipu ir bus pusė velnio ta mašina. Užuomina: ratai ne Japanracing ir ne china shit, o kažkas iš rimtų gamintojų, rimtų pločių ir tvarkingų spalvų Wink

P.S. O važiuoklę dažyti ne juoda spalva irgi keistas, atgyvenęs sprendimas. Bet nu šitą galima sutvarkyti gana lengvai. (P.S. pasižiūrėk kolegos Legen99 palatą, kaip ten teisingai sutvarkyta važiuoklė).

www.trackday.lt - racing is life, everything else is waiting.
www.wrong.lt - gyvenimas pro akutę
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Ligoninė
Pereiti Atgal  1, 2
Puslapis 22

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.