img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Palata #2 Honda Civic i-VT EE9 1991
Pereiti Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Ligoninė
Autorius Pranešimas
Jurgis
Klubo narys

Žinutės: 23730

Siųsti asmeninį pranešimą
2013-03-7 20:50 Atsakyti su citata

OK, laikas update'ui Smile

Sezonas tikrai nebe už kalnų, o darbų - kalnai Smile

Norint išspręsti pakabos problemas buvo atiduotos prailginti amortikų atramos. Ištekintos 4gen priekinių amortikų kojos, kad tilptų 5gen amortikai. Kojos atiduotos apvirinti, kad būtų tvirtesnės ties ta vieta kur pratekinta. Jeigu kas žinot kur virina špižių - duokit žinoti.

Suskaldytas posūkis bus sutvarkytas ir įklijuotas gabalas plastmasės, todėl plėvelė nuo posukių bus nulupta.

Nupirkti i-VT DOHC VTEC lipdukai ant durų.
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313460_610891865592963_1228736547_n.jpg

Ir pabaigai: nauji metai - nauji ratai.

Ratai nuo mano senojo Accordo niekaip neparsidavė, tai nusprendžiau juos restauruoti ir pritaikyti Civic'ui - ištiesinant vieną ratą, pergrežiant skyles, atpoliruojant palanges ir nudažant centriukus su dangteliais.

Kodėl? Nes lengvi, nes matau juose potencialo Smile

Šiandiena pasiemiau jau ištiesintą ratą....
bet tuo pačiu buvau užsukęs į autogidas.lt iiiiiiir...... visai netyčia, visai nenorom radau vą ką.

Susilydžiau, neatsispyriau ir su Angliuko pagalba - nupirkau Smile
Dabar turėsiu ką veikt - šveist, poliruot ir t.t. Smile

Laiko nedaug, visą Kovą negalėsiu prieiti prie mašinos, nes nebus kada, tad Balandį teks vėl savaitgalius leisti garaže, kad spėčiau pasiruošti sezono atidarymui Gegužės 12.

www.wrong.lt - gyvenimas pro akutę
Jurgis
Klubo narys

2013-04-22 21:27 Atsakyti su citata

Na ką, vienas savaitgalis garaže ir i-VT jau vėl kelyje.

Labai dėkingas eckai, už mašinos apžiūrą ir bugo suradimą. Niekas nebebilda mašinos priekyje, tad galiu ramiai startuoti tiek civic clubo sezono atidaryme, tiek H Klubo sezono atidaryme.

Dar priveikta visokių smulkmenų, kaip, kad suklijuoti DOHC VTEC lipdukai, sudėtos ilgintos amortikų atramos (kolkas tik gale), pakeisti bagažinės amortizatoriai, perrinkta kapoto spyna, sutvarkytas skilęs posūkis ir nuimta plionkė.

Marcco
Klubo draugas

Žinutės: 2598

2013-04-22 21:31 Atsakyti su citata

Tai kas ten bildėjo priekyje? Smile

Klubo narys

2013-04-22 21:38 Atsakyti su citata

Kaip visada, aš ištikimas savam stiliui ir neprisuku varžtų Smile

Jurgis
Klubo narys

2013-04-22 21:56 Atsakyti su citata

Ai, dar pamiršau tarti išsamesnį padėkos žodį apie ecką - savaitgalį dar kartą įsitikinau, kad šitas žmogus yra (kogero) vienintelis, kuriam galėčiau palikti savo mašiną užsimerkęs, be baimės ir dvėjonių ir žinau, kad pasiimčiau padaryta gerai ir iki galo. Be chaltūrų ir be nesamonių.
Vežkit vaikai mašinas taisyt į tvarkingasauto.lt Wink

Paskutinį kartą redagavo Jurgis, 2014-09-12 11:36. Redaguota 1 kartą
type-r

Žinutės: 13685

2013-04-23 21:19 Atsakyti su citata

Galiu tik paantrint, vienintelė vieta kur esu tvarkęs mašiną ir nei karto neteko nusivilt, ištraukiau šian crxą po žiemos ir gerai pagalvojus tai pusė jo Eckos perrinkta

2006 Mercedes Benz CLS 55 AMG 5.5 V8 Supercharged
1990 Honda CRX 1.6 B16 GlassTop
2009 Mercedes Benz E63 AMG 6.2 V8 SOLD
2009 Swift Sport 1.6 SOLD
2001 Jaguar XJR 4.0 V8 Supercharged SOLD
2000 Volvo V70 T5 MR SOLD
2001 CLK 3.2 V6 SOLD
2000 Galant V6 2.5 SOLD
1999 Accord Coupe V6 3.0 SOLD
Jurgis
Klubo narys

2013-08-6 11:28 Atsakyti su citata

Nors dažnai nieko nepostinu, bet vyksta šiokie tokie pasikeitimai su Civic'ėliu.

Pagamintas normalus red-stripingas aplink visą mašiną.
Nupirktas priekinis kvadratinis numerio laikiklis, taigi greitu metu teks atsisveikintu su lenkišku CCO numeriu Smile
Atrestauruoti R15 Zender, greit bus užmontuota ant mašinos.

Dar nupirkau kairiaviairio i-VT elektrinius veidrodėlius. Nudažius teks pamainyt dabartinius angliškus į juos. Taipogi nupirkau priekinius sparnus, ir pakeisiu vieną sparną, kuris buvo ne nuo i-VT į i-VT. Beliks tik gabaritą susirinkti.
Planuose perdažyt ir moldingus, o tai vienas toks privargęs.
Nupirkta dar ir 1' stabdių pūslė, prie kurios įdėjimo rankos taip ir neprieina...
Po truputį ieškau coilų, knisu smegenis wateamui kad pagamintų galinį wing'ą, kažkada reikės užsakinėti priekini chargespeed lipą...

O tuo pačiu, gal kas patarsit kur būtų galima nuvežti sutvarkyti orginalias i-VT sėdynes? Reikia iš dviejų sėdynių surinkti vieną. Apmušalas sveikas, reikia tik patvarkyt palaroną ir susiųti/persiųti.

Jurgis
Klubo narys

2013-10-23 20:47 Atsakyti su citata

Niekam neįdomu, bet aš pasigirsiu Laughing

Mašina nemažai stovėjo vasaros metu. Po sudalyvavimo Chill'n'Grill (vis dar nesuprantu, po kokiu blatu aš ten patekau su šitu dropless kibiru Laughing ), tai rudeniop pasakiau sau: "- Debile tu, tokia mašina stovi nevažinėjama, o tu šūdą mali dienom sau."
Tai tada susiėmiau už visko už ko tik galima ir ne tik, ir nuveikiau šį bei tą:

- kažkada, dar anksčiau šiemet sudėjau į priekį Brembo diskus ir Ferodo Premierus. Geriausiai veikiantis gatvinis setup'as ever, kiek man teko bandyti. Į draugės Jazz'ą sudėjau Ferodo + Ferodo, tai irgi labai malonių stabdžių įspūdį palieka. Bet bRembo ir f-Urodo kombinacija man labai ir labai maloni.

- kadangi i-VT 15/16 stabdžių cilindrui nėra pirkti stabdžių stūmoklio rem. komplekto, tai įdėjau 1" stabdžių cilindrą su visa pūsle nuo 4 gen Preliudo. Galiu pasakyt tik tiek - EIKTU** su tokiais darbais, kad aš daugiau kada gyvenime tą daryčiau, kai visa mašina surinkta. Akrobatika išrietus šikną, nugarą ir kitas kūno dalis, kad atsukt vieną iš varžtų po panele yra šis bei tas, ko nenorėčiau kartot. Tuo pačiu teko pasikeisti ir abu priekinius stabdžių vamzdelius, nes vieno štuceris netiko, kitas šiaip atsisukti nenorėjo. Sistema nuorinta naudojant Texaco 5.1 stabdžių skystį. Rezultatas - stabdžiai paaštrėjo, dingo tempimas į vieną pusę stabdant lygiam kelyje.

- suklijuotas normalus red stripingas, kur raudona spalva yra raudona, o ne kalconų pink.

- kadangi senoji cobra sulūžo, tai užsisakiau naują iš Wateam ir ją netgi gavau! Ir susidėjau Very Happy Nudažęs pradžiai, nes buvo potnai balta.

- pavyko netyč visai rasti raritetinį dalyką, kaip liuko visorius (sunroof visor). Už gerų pietų kainą įsigytas daiGtas greit buvo užmestas ant Cvekelio. Ir man LABAI patinko vaizdas.

- pamodifikavau vidinį bagažinės dangtį, kad tilptų kartu su akumu ir įdėjau. Smulkmė, bet malonu. Mažiau netvarkos. Radau dar vietą gesintuvui (zatiažkės FTW, gesintuvas prie galinio strut baro laikosi puikiai Very Happy)

- tada ilgai žiūrėjau į pusiau-restaurotus (sakau pusiau, nes ratų centras dar prašosi meilės), pavasarį nupirktus Zender Sport ir ant jų užmautas 205/50 Hankook Ventus RS2 dešras, ir klausiau savęs - "A tave mama išmetus buvo ant galvos vaikystėje? Kam tu pirkai šitus balionus? Kur tu nuskubėjai rinkdamasis? Nu pigu, tai pigu, bet kas iš to, jeigu atrodo kaip šūdo krūva?" ... Atsakymo neklauskit, pats nežinau, bet giliai širdyje tikėjau, kad viskas bus gerai. Tą nujausdamas dar vasarą nupirkau 3D Zender ratų centriukų lipdukus ir varines ratų veržles, kad derintūsi prie auksinių varžčiukų.
Užmečiau ratus ant mašinos, ir kantriai laukiau...

- laukiau ne ko kito, o pono dropo. MeisterR nuo mk2 CRX'o coiloverių, kurių pirkimą buvau jau suderinęs, dar prieš tai, kai Jėzus Kristus prisijaukino pirmąjį dinozaurą (did he?). Laukimas užtruko, bet buvo verta. Diena X išaušo, ir sandoris su kolega Milviu iš JDM.lt įvyko. Coilai bagažinėj. Ir gazas dugnas iki kiečiausio auto-blogo turėtojo p. DžiZos garažo. Pora gerų valandų, ir senieji Koniai voliojasi pakampėmis, o cvekas tvirtai remia žemę ant coilų. Raktų coilams aišku neturim (DžiZa paskolinęs, o Milvis akyse jų nematęs), tai apie mašinos auksčio suderinimą kalbos nėra. Bet kam rūpi. Dar uždedam keturkampį numėrio rėmelį ir širdingai dėkoju DžiZai už garažą ir pagalbą. Rezultatas, paklausite Jūs? Rezultatas toks, kad norėjosi nusibaust save stipriu smūgių į veidą, kad iškart nepirkau coilų, ir žaidžiau su visokiais Koniais nuo penktuko (nesupraskit klaidingai, Koniai zjbs, bet mašina ne ta, ir nieko nepadarysi). Civic'as atvirto į kažką, ka vairuot vienas malonumas. Negalėjau atsidžiaugt tą vakarą išvažiavęs iš garažo. Bet kadangi, dėl keturkampo numerio laikiklio ir rėmelio, lenkišas CCO numeris buvo užkištas už priekinio lango, tai pabūgau pareigūnų rūstybės ir pasukau namų link.

- sekančią dieną šaunu į Regitrą keisti numerių. Maloniai pašnetu su vyrais dirbančiais sutikrinime. Papasakoju, kad tokių cvekų LT yra gal penki-šeši ir t.t. Sulaukęs savo eilės salėje, gaunu pasiūlymą numeriams GTV 28*... Sakau, nu jau ne. "Už kiek ir ko galima rinktis?" - klausiu aš. Paaiškina man, kad pem litų, ir galiu pasirinkti iš 281 iki 500+. Sekundę sudvejoju. Galvoju... "GTV.... a, čia gi viena iš gražiausių Alfa Romeo... nu su H nieko bendro, bet vis automobilizmas and shit...... skaičiai... skaičiai... px, 450 bus gražu. Accordas 760, tai derinsis". Tai va, nauji numeriai - GTV 450. Ir man jie patinka. Nežinau kodėl Smile

- dar kitą dieną pasiemu coilų raktus, po darbo dropšteliu mašiną iki norimo lygmens. Truputį apsiseilėju, truputi dročteliu posmelį žiūrėdamas į ją... Čia tikrai ta pati mašina? Dešros? Kokios dešros? Viskas yra OSOM. Ir fak visus, kas mano kitaip. Ta proga nuplaunu kibirą. O kadangi, jeigu aš nuplaunu mašiną, turi įvykti kažkas ypatingo tą dieną, tai Vilnius miesto parkingo savivaldybes-kontrolės-narkomanų-budulių-prižiūrėtojų-proletarų skyrius įvairuoja man baudą už parkavimą, ten kur negalima, nors net ženklo nesimato. Bet fck it. Ne apie tai ši palata.

- visa ši skuba buvo iš dalies ir dėl to, kad šeštadienį (Spalio 19 dat was), kartu su 1 Car Race IV etapu vyko slalomo trefkė Bačiūnuose, Šiauliuose. Labai norėjosi nulėkti, nes a) be galo mėgstu šią trasą b) reikėjo gi pavaikyt užsistovėjusį kibirą. Pasivažinėti daug nepavyko, nes pirmo važiavimo metu dešrą (č0į/į0 Hankookas, suprask) sudrąskė gabalą posparnio. Teko aukštinti priekį. Sekančio važiavimo metu ėmiau bulves (per vėlai stabdžiau). Poto nebedįsau, nes bloga nuojauta kamavo Very Happy
Ir ne veltui. Dar važiuojant į priekį turėjau problemų su aušinimu. Kaito? Nein. Šalo Very Happy Atvariau į Šiaulius su temperatūra, kurios nerodė temperatūros dačikas. Ir dar apsukos pulsavo ant laisvų. Iki 3k rmp ir atgal. Padarėm išvadą - nuo stovėjimo termostatui pzdc, ir užsiorinusi sistema. Keletą kartų pakeliui nuorinau (nu nes nuo Vilniaus iki Šiauliu H Klubo kolektyvui gi reik sustot keturis kartus pamyžt, submariną susileist ir t.t.). Padėjo, bet nedaug. Slalomas buvo beveik į pabaigą, ir aš nusprendžiau dar kartą nuorinti sistemą, nes gal padės nuo to prakeikto puslavimo, kuris nerviškai mane vedė iki savižudybės arba Emo ašarų. Tai jo, nuorinau. Kadangi esu tolimas Rembo giminaitis, ir kai Žydrūnas Savickas neatsuka sloiko su uogiene, tai duoda man. Tai taip nuorinau, kad užsukdamas nulaužiau nurinimo varžtą su gabalu korpuso. Šiktelėjau į kalaškę, kad teks palikt mašiną Šiauliuose, ir čia nu*** mano Zenderius ir iškeis į didelį siemkų ir kebabą su bulvytėm ir du olows. Bet nėra to, ko nesuklijuotų dvikomponenčiai klijai. Truputis rankdarbių, antifrizo, ir lekiam namo į Kauną. (dar kartą ačiū eckai, Skacui, kosminiui ir Angliukui už kelionę, kuri (200) neprailgo).

Po šūdo malimo - reziume. T.y. foto.

Pulsavimas niekur nedingo, net pakeitus termostatą. Sekantis taikinyje - laisvų apsukų tvarinys.

Neapsisprendžiu, ar dar laukt gerų orų, ar jau grūst šitą daiktą į garažą. Kaip ten bebūtų, planų dar LABAI daug. Žiema laukia įdomi...

- chargespeed lip'as
- galinis wing'as
- priekinė reguliuojama pakaba - šakės ir traukės
- temperatūros ir slėgio dačikai
- tvarka salone (loads of shit)
- spano keitimas, veidrodžių keitimas etc.
- daug smulkmenų, kur ne taip svarbu surašyt.

Tai tiek Smile

Jurgita.
Klubo draugas

Žinutės: 1978

2013-10-23 21:02 Atsakyti su citata

ir netingėt tiek parašyt ... Smile

p.s. tiek daug epitetų ir į temą seniai nemačiau Smile

p.s.2.svarbiausia - (Y) Wink Cool

Žinutės: 322

2013-10-23 21:22 Atsakyti su citata

Linksmai paskaičiau Very Happy Liux cvekas

Jurgita.
Klubo draugas

Žinutės: 1978

2013-10-23 21:24 Atsakyti su citata

Vytautas91 rašo:

jo, pamiršau paminėt, kad linksmai skaitėsi Smile

Žinutės: 8021

2013-10-24 05:53 Atsakyti su citata

FieldFlower rašo:
Vytautas91 rašo:

jo, pamiršau paminėt, kad linksmai skaitėsi Smile

+2 Very Happy

Žinutės: 370

2013-10-24 11:27 Atsakyti su citata

Na skaitalas tai liuks Very Happy abu su Dziza galit drasiai rasinelius rasyt Laughing dazniau updeitink palata.

deveti coilai jusu masinai
Moze
Administratorius

Žinutės: 1273

2013-10-24 13:57 Atsakyti su citata

Andreika609 rašo:
Na skaitalas tai liuks Very Happy abu su Dziza galit drasiai rasinelius rasyt Laughing dazniau updeitink palata.

Teisingai, MODŲŲŲŲŲ!!! Very Happy

CB3 - H22 daily - sold
BPE - Legacy H6 spec B daily - sold
AP1 - Dynami:T Track animal
E10 - BMW 1602 K-swap - SLOW project
FA5 - Expensive daily (K20/K24 hybrid)
Jurgis
Klubo narys

2013-10-24 13:58 Atsakyti su citata

Tai jo jo, einu pinigus šakėm pavartysiu, ir poto modinsim Laughing

Feriokid

Žinutės: 676

2013-10-25 10:31 Atsakyti su citata

Labai linksmas pasakojimas Laughing ir modai neblogi ;D

Žinutės: 90

2013-10-26 11:20 Atsakyti su citata

Užskaitau skaitalą (wait what?) Very Happy

2013-10-26 12:19 Atsakyti su citata

Aš šitai mašinai nupirksiu vardinius numerius - NELAIMĖ . Nesamonės niekada nesibaigia Very Happy
Laisvų apsukų vožtuvo išvalymas nepadėjo. Apsukos ir toliau nesamoningai pulsuoja. Neturiu idėjų ko imtis. Termostatas pakeistas, sistema pilna antifrizo. Pasiūlymai?

Ai dar... apšiko kažkokie dangaus žiūrkės visą mašina. Ana pastovėjo su tais šūdais gal dvi dienas. Tai per tą laiką šūdai į laką ant kapoto įsigėrė ir nepanašų, kad išsivalys. Weeeee. Dažytojas turės darbo Smile

Vytautas91

Žinutės: 322

2013-10-26 14:50 Atsakyti su citata

Dėl pulsavimo to, tai kai dar turėjau Concertą, tai ten irgi buvo panaši problema, niekaip negalėjau rast problemos sprendimo kol vieną kart krapštydamasis prie variklio pamačiau labai nežymių įtrūkimų vakuminiuose vamzdeliuose, jie matėsi tik labai gerai įsižiūrėjus. Šiaip kurį laiką net nekreipiau dėmsio, nes tie paskilinėjimai labai mini tokie buvo, atrodė kad tokie paviršiniai ir vamzdeliai dar tinkami naudot, bet kažkaip vieną dieną užsiparinau ir nusprendžiau pasikeist juos. Tai pasikeičiau dalį vamzdelių ir fsio, pulsavimas dingo. Tai maybe ir čia kažkas panašaus gali būt?

Jurgis
Klubo narys

2013-10-26 19:50 Atsakyti su citata

Gera idėją! Pabandysiu.

Gal dar kas kokių pasiūlymų? Smile

Maikis
Klubo draugas

Žinutės: 8021

2013-10-26 20:53 Atsakyti su citata

Manau, kad pats realiausiais variantas! Smile Prisiminiau, kad ir man panašios problemos su Acc po swap'o buvo, kol vakuumų iki galo nesutvarkiau.

Žinutės: 2040

2013-10-27 09:44 Atsakyti su citata

Jurgis rašo:
Gera idėją! Pabandysiu.

Gal dar kas kokių pasiūlymų? Smile

jei turi garaze eterinio purskalo ar suspausto oro flakonelyje
paputinek aplink visus vakumus, ipurskimo kelektoriu uzvestam varikliui jei yra koks nepageidaujamas oro itraukimas iskart pajusi

Žinutės: 78

2013-10-27 12:48 Atsakyti su citata

Visiskai respektabilus aparatas! Kaip wateamo kazko prisiprasei, kad padarytu, tai nezinau Smile
Jurgis
Klubo narys

2013-10-27 13:13 Atsakyti su citata

Vasari, ačiū Smile

šlangučių pakeitimas nepadėjo. Mašina toliau pankuoja Smile

Variantai? Keisti visą laisvos eigos vožtuvą?

Andreika609

Žinutės: 370

2013-10-27 14:53 Atsakyti su citata

oro niekur netraukia uz sklendes? man taip buvo eterio apipurskiau tuoj gedimas issidave Smile

deveti coilai jusu masinai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Ligoninė
Pereiti Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau
Puslapis 610

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.