img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
accord 2004 klausimas del navigacijos
Pereiti Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
Giedriu.

Žinutės: 106

Siųsti asmeninį pranešimą
2014-04-29 20:37 Atsakyti su citata

Lukai, tai ir noriu dėl nustatymų susitvarkyt. Gal gali išduot pas kokį meistrą nešei? Buvau išsilupęs, tai lazeris panašu kad pervargęs. Nenori važinėt Smile
FireBird

Žinutės: 42

2014-05-4 15:36 Atsakyti su citata

Aš asmeniškai čia tvarkiausi: https://goo.gl/maps/KwIib Tam pastate yra firmelė, užsiima įvairios elektronikos taisymu.
Sieras81

Žinutės: 161

2014-05-18 15:12 Atsakyti su citata

O, dekui uz info, kaskaip buvau numojas ranka i ta savo dvd, reikes ir man nulekt, beja, kiek palikai uz to dvd grotuvo taisima?
Giedriu.

2014-05-21 09:23 Atsakyti su citata

DJ_Papa rašo:
O man toks klausimas, ar imanoma isimti is naujesnio accordo visa navigacijos moduli ir ikist i senesni? Ar veiktu zemelapiai tuomet?

Kažkada buvo užuotas klausimas. Ar įmanomas variantas iš faceliftinio accordo pritaikyt visą navi sistemą į nefaceliftinį? Kažkaip bijau rizikuot su tais kinietiškais kitokio dizaino fullpackais accordui.

FireBird

Žinutės: 42

2014-06-2 21:49 Atsakyti su citata

Sieras81 rašo:
O, dekui uz info, kaskaip buvau numojas ranka i ta savo dvd, reikes ir man nulekt, beja, kiek palikai uz to dvd grotuvo taisima?

Standartiškai lazerio keitimas ar pan. 100lt Smile

Thomas.S

Žinutės: 282

2014-06-3 16:18 Atsakyti su citata

Na Hakerei padekit, atsisiunciau V2.11 versija sugadinau gal kokius penkis dvd, niekaip negaliu irasyti ties kazkur 50% ismeta kompakta tipo jis pilnas ar kazkoks kitas besas Very Happy kompaktai geri 8.7gb, gal galit numest linka programos su kuria tikslei irasinet ir paaiskinkit kaip Smile ACIU!!!
Matcc

Žinutės: 192

2014-06-3 17:35 Atsakyti su citata

Variantų gali būti keli. Pirma bandyčiau ant kito PC, gal kas blogai su DVD writer'iu. Antra ar rašai 2.4x greičiu?
Thomas.S

2014-06-3 19:52 Atsakyti su citata

bandziau ant dvieju kompu ir taip irasineju 2.4x greiciu
Matcc

2014-06-4 06:06 Atsakyti su citata

Gerai, dabar matau, kad rasai į 8,7 GB diską? Kiek man teko susidurti tai DVD+R DL būna 8.5 GB talpos. Ar tokios apimties failą bandai įrašyti?
Giedriu.

2014-06-4 06:40 Atsakyti su citata

A jūs glušai ar kaip? Kas per 2.4x? rašykit 8x-16x ir įsirašys kaip reikiant. Įrašinėjant mažu greičiu, lazeris įrašinėja taškais (lazeris strobina), ko pasekoje gali atsirast klaidų, kaip perdegintas dvd. įrašinėjant didesniu greičiu, įrašymas vyksta pastovus (lazeris šviečia). Aišku maksimaliu greičiu irgi nėra rekomenduotina nes nepilnai išdeginamas takelis. Klaidos atsiranda ypač ant audio cd. Technologijos jau šiektiek pažengusios į priekį, tad eikit paskui jas, o ne įrašinėkit kaip kad prieš metų 15 Wink
Matcc

2014-06-4 08:09 Atsakyti su citata

Giedriau, ko čia šūkaujam? Kažkaip truputi pats vietoje glušauji Smile (Peace) tavo pačio žiniai, navigacijos diskai buvo įrašomi 2.4x greičiu. Čia bandymas gamintojui apsisaugoti nuo prastų kopijuotųjų, nes daugelis programų minimalus greitis yra 3X. Dar viskas priklauso ir nuo įrenginio, kuris skaito patį diską, o žinia tai yra 2004 metų įrenginiai. Čia mes nekalbam apie audio formatus, kuriuos realiai galima rašyt bet kokiu greičiu.
Thomas.S

2014-06-4 08:49 Atsakyti su citata

Turiu lysnus tris tuscius dvd Smile gal galit duot linka programos kuria galeciau iskart atsisiut ir isirasyt, programa su kuria tikrai esat bande rasyt, jai nepavyks vel, tada gal kas padarytu man kopija atsilyginciau alum, bulvem ar kita kokia natura Very Happy LT busiu uz dvieju sav Smile
Giedriu.

2014-06-4 08:51 Atsakyti su citata

Aš be pykčio Smile Sutinku, kad navi gamintojas įrašinėja 2.4x. Šito pats tiksliai nežinau, todėl ir nesiginčysiu. Noriu patikslint, kad nuomonė mano buvo apie šiuolaikinius dvdburnerius su dabartiniais dvd-dl. Pats skaitymo įrenginys nemato kokiu greičiu diskas buvo įrašytas, gali tik jaust ar diskas iki galo išdegintas įrašymo metu ar ne (taip pat perdegęs). Nes nuokrypis nuo tolygaus išdeginimo įrašymo metu, tik apsunkina disko skaitymą.

o audio paminėjau tik kaip pavyzdį, kas yra jautrausia įrašymo brokui. Pys Smile

Giedriu.

2014-06-4 08:55 Atsakyti su citata

Pats įrašinėju image, .iso ir pan. failus su "daemon tools". rimtas reikalas. nera brangi programa.
Thomas.S

2014-06-5 10:33 Atsakyti su citata

Krc.. sudas gaunas vel ant 67.77% ismete error, su daemon tools visai nedave, tik pasbaudus burn ismeta DVD lauk, o su free iso burner irase iki 67.77%, tai ar atsirastu zmogus kuris galetu irasyti man V2.11?
Killer001

Žinutės: 26

2014-06-5 22:52 Atsakyti su citata

Busiu Vln.nuo liepos 1 iki 5 d.Galesiu duoti DVD,nes as pats ju be proto buvau prisikepes ir vis tiek neeme masinos navigacija,kol galu gale truko kantrybe ir ant durniaus pabandziau pravalyti lazeri,susiradau kazkoki 10 metu senumo diska ,uzlasinau odekolono ir ka tu galvoju,kuo puikiausiai veikia iki siolei.Turiu visas versijas iki 2.11.Bandziau dabar Svedijoje viskas puikiausiai veikia
andrius7

Žinutės: 1933

2014-06-6 06:35 Atsakyti su citata

neskaiciau visos temos, sorry, gal kas galit reziumuot, ar yra lt, lv, est, zemelapiai veikiantys ant prefacelifto accordo?

2014-06-6 09:58 Atsakyti su citata

Oficialiai, Navteq, kuris yra Accord žemėlapių leidėjas, paskutinis atnaujinimas 2011 metų. Tuose žemėlapiuose nėra nei LT, LV, EE. Tame žemėlapyje nėra net PL. Facelift'o versijos žemėlapiai atnaujinami dar iki šiol, juose jau yra visos aukščiau išvardintos šalys. Nebent, kažkas yra ką nors prigalvojęs ir kažką adaptavęs, tuomet galėtų čia pasigirti ir manau nemažai atsirastu norinčiu map'sus susimesti ir į prefacelift'ą Wink
Thomas.S

2014-06-6 13:42 Atsakyti su citata

Killer001 rašo:
Busiu Vln.nuo liepos 1 iki 5 d.Galesiu duoti DVD,nes as pats ju be proto buvau prisikepes ir vis tiek neeme masinos navigacija,kol galu gale truko kantrybe ir ant durniaus pabandziau pravalyti lazeri,susiradau kazkoki 10 metu senumo diska ,uzlasinau odekolono ir ka tu galvoju,kuo puikiausiai veikia iki siolei.Turiu visas versijas iki 2.11.Bandziau dabar Svedijoje viskas puikiausiai veikia
Sveikas, as kai pirkau masina pas mane visai neskaite dvd mete error, tad isardziau pilnai dvd roma ir isvaliau lazeriuka, butu faina jai iseitu susitikti, i Vilniaus puse leksiu tik nzn tiksliai dienos, bet jai tu pats esi is Vilniaus tai jai ir nesutaps musu laikas Vilniui gyvena mano Mama tai gal kaip nors numestum dvd, o siaip man tinka Kaunas, Kaisiadorys, Elektrenai, na ir Vilnius Smile LT busiu iki Liepos 7
Killer001

2014-06-6 18:49 Atsakyti su citata

Man i privata parasyk kordinates savo kur palikti DVD,nes paliksiu gal kokius 4 vnt.gal kuris ir pasileis
legend99

Žinutės: 48

2014-06-6 19:51 Atsakyti su citata

Killer001 rašo:
Man i privata parasyk kordinates savo kur palikti DVD,nes paliksiu gal kokius 4 vnt.gal kuris ir pasileis

pas mane irgi problema su navigacija. tai noreciau prisijungti prie eksperimento Smile

Killer001

2014-06-7 08:17 Atsakyti su citata

Kaip ir minejau busiu Vln liepos pradzioje,kam reikes disku organizuojame kazkur mieste susitikti ir duosiu jum diskus
RedEyE

Žinutės: 18

2014-09-2 09:49 Atsakyti su citata

Gal kas Vilniuje tvarkėsi Accordo DVD rom'ą ir galėtų parekomenduoti vietą kur tai daryti? Perskambinau keletą meistrų, bet nei vienas neapsiėmė to daryti...
midas

Žinutės: 40

2014-10-28 21:04 Atsakyti su citata

Kam idomu, is cia galima atsisiust naujausia dvd nuo 2007 accordui
http://www.accordklubpolska.pl/index.php?/topic/28484-najnowsze-mapy-z-032014-ver380-linki/
arba
http://www.gpspower.net/honda/326809-honda-dvd-system-satellite-navigation-navteq-version-3-80-03-2014-a.html

Funktion One

Žinutės: 158

2014-10-28 21:15 Atsakyti su citata

prefacelift 7kartos akorduose sitas zemelapis neveiks ?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau
Puslapis 810

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.