img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
accord 2004 klausimas del navigacijos
Pereiti 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
andree

Žinutės: 8

Siųsti asmeninį pranešimą
2010-10-9 08:19 Atsakyti su citata

sveiki, gal kas pagelbetu is cia esanciu.. situacija tokia, kad uzvedus masina, ir norint "pilnavertiskai" naudotis radija, cd grotuvu, ir peciuko regulavimu, reikia praeiti ilgoka kelia, anksciau taip nebuvo... pabandysiu papasakoti kaip yra Very Happy
1. uzvedus masina ant ekrano apsirodo toks uzrasas :
2. pasirinkus kalba atsiranda sitas tekstas:
3. pasirinkus kilometrus sviecia sitas tekstas:
4. toliau po kazkiek minuciu uzsidega sitas vaizdas:
5. tada paspaudus OK uzsidega navigacija, ir tik tada galiu rinkit radija cd grotuva, ar ka nors kita
6. buna po to kai pasirenku kilometrus, ir uzsidega 4 paveiksliukas, lygiai po 10minuciu uzsidega dar sitas tekstas:
tada dar ilgiau nieko negaliu daryti...
vienu zodziu, uzvedus masina naudotis radija galiu tik pavezinejus ~10min. Gal kas padetu sutumpinti ta "kryziaus kelia" Very Happy

Mindaugelis

Žinutės: 122

2010-10-10 10:58 Atsakyti su citata

Idomu idomu..
Po kokio ivykio visa tai prasidejo? (gal keitei akuma, buvai nuemes klemas ar pan?).

Siaip, pas mane veikia radija net ir neuzsikurus navigacijai.. Idomu kodel pas tave neleidzia.. Pas tave navigacija irasyta i vidine atminti ar sukasi cd?

Siaip jei nei is sio nei is to visa tai atsitiko, tai gal vertetu pabandyt nuimti klemas .. Gal susitvarkys sitas bugas.. Bet as tik spelioju..

Žinutės: 1385

2010-10-10 14:49 Atsakyti su citata

nu iš paskutinio parašymo navigacijos, tai panašu, kad reiktų nuresetint tą navigaciją.. kad išsivalytų tipo GPS atmintis.. kaip ir minėjo prieš tai pasiūlymas nuimt klemą ir palaukt truputuką.. gal padės..

Dar man labai keista kad jis prašosi kiekvieną kartą ale iš naujo paleidinėt ten km ar miles ir pan.. Tada sakyčiau, kad dar gal atvirkštinis variantas, kad jis ne perpildęs atmintį o kaip tik ją praranda kiekvieną kartą išjungus degimą.. gal sakykim nuolatinis pliusas ten dėl kokių priežasčių nepakankamas ir nusiresetina.. nes esu matęs magėlį kažkokį kuris sugebėdavo dirbti tik nuo to degimo pliuso, nepajungus nuolatinio.. tačiau aišku atminties nelaikė..

Bet tai vistiek paprasčiausia nuimt klemą.. šitam akordui kiek žinau nieko nenutinka dėl klemos nuėmimo.. nes saviškiam teko išiminėt akumą kažkada..

andree

2010-10-10 18:45 Atsakyti su citata

klemas nuiminejau, nieko nepadeda, tas dalykas kur praso kazka apie navigacija prasidejo kaip nueminejau salono apdailas, bet mago nebuvau atjunges.. gal cia tik sutapimas. O praso rinktis kalba ir kilometrus po to kaip palandziajau po ta meniu uzslepta kur palaikius MENU ir ZOOM i apacia atsiranda. Very Happy navigacijos kompaktas pas mane idetas, isemus kompakta irgi nieko neimanoma daryti...
gal yra Vilniuj koks nors zmogus kuris nusimano tose dalykose, kad galetu pagelbeti... nes papasakojes sita problema fakto auto, matesi kad jie nieko nesupranta nei kaip ten turi buti, nei kaip ta dalyka sutvarkyti...

Mindaugelis

2010-10-10 20:56 Atsakyti su citata

Na pabandyk papasakoti Veho Smile Man jie padejo sutvarkyti navigacija, nes grybavo irgi kai nusipirkau, kazkas buvo prichimicinta su ja.. Bet tuomet buvau palikes jiems savaitei masina tvarkyti ten keleta reikalu tai nepasigilinau nei ka nei kaip jie dare.. Bet tikrai grybavo ne taip kaip tau cia.

Man keisciausia kodel negroja radijas be navigacijos.. Tu radija valdai tik per touch screen?

Beje, ka ten tam papildomam meniu nustatinejai? gal kazka ten pristatinejai? Smile

Žinutės: 3309

2010-10-11 06:02 Atsakyti su citata

Man tai susidaro įspūdis, kad nudusęs ICE saugiklis - bent jau senesniam Accord'e buvo atskiras saugiklis radijui ir jam nudusus, jei radijukas neturi vidinės baterijos, išjungus degimą dingdavo užprogramuoti radijuko nustatymai.
Kadangi tas saugiklis valdydavo ir borto laikrodį, tai išjungus degimą nusiresetindavo ir jis, kas iškart parodydavo bėdą Smile Pabandyk paieškot perdegusio saugiklio, jei nerasi - tada VEHO arba FAKTO arba... SERBIS (kontaktus rasi "Paslaugos" skiltyje)

2010-10-11 18:38 Atsakyti su citata

cia ganetinai logiskas variantas, man neatejo i galva Smile

2010-10-12 12:42 Atsakyti su citata

o kur saugikliai pas honda stovi? po kapotu ziurejau visi geri... kur dar juos rast?
saull

Žinutės: 314

2010-10-12 14:32 Atsakyti su citata

saugikliai salone ten kur kapoto atidarymo rankenele. (7 ir 32 saugiklis jei gerai pamenu). Bet nezinau, ar apie tuos saugiklius tau kalbejo ar apie ta, kuris yra paciame navigacijos aparate (jei jis ten isviso yra)
vyttux

Žinutės: 332

2010-10-12 14:54 Atsakyti su citata

O kai paleidi tą radiją kiekvieną kartą per naują išsaugotų kanalų dažnius reikia nustatineti?
andree

2010-10-12 16:54 Atsakyti su citata

vyttux rašo:
O kai paleidi tą radiją kiekvieną kartą per naują išsaugotų kanalų dažnius reikia nustatineti?
ne, nereikia. laikrodis tik grybauja, kaskart kaip uzvedi vis kitoki laika rodo...
raiva

Žinutės: 98

2010-11-8 14:27 Atsakyti su citata

sveiki,nenoriu kurt naujos temos,tai paklausiu cia.vaziuojant sugrybavo navigacija.uzsirase DVD DISC IS READING AN ERROR.bandziau idet kita cd,bet tas pats.gal kam nors taip buvo?ka patartumet daryt?nejaugi reiks keist dvd roma,o gal pakaktu pravalyt lazeriuka?
Mindaugelis

2010-11-8 22:57 Atsakyti su citata

O Tau cia navigacijos kompaktas sugrybavo, ar kokio DVD filmo? Man kartais irgi sugrybauja navi kompaktas, bet tarkim isjungus degima ir ji vel ijungus, uzsikuria navi gerai ..

2010-11-9 00:35 Atsakyti su citata

navigacijos Smile man nieks nepadeda,buvau net kita kompakta idejes,ir nieko
saull

2010-11-9 08:12 Atsakyti su citata

ar bandei perkrauti softa per diagnostini menu? Tik iskart perspeju, kraunant jokiu budu neisjunginek degimo kol pilnai nepasikrove duomenys is kompakto. As jau pasimokiau, uzlinko procas greiciausiai. Jei kraunant pakibtu, tai tada ne degima isjunginek, o kompakta istrauk
raiva

2010-11-9 12:50 Atsakyti su citata

o kaip tai reikia padaryt?
saull

2010-11-9 12:55 Atsakyti su citata

raiva rašo:
o kaip tai reikia padaryt?

jei klausi kaip kompakta isimti, tai paprasciausia "eject" mygtuka paspausti Smile. O jei klausi kaip ieiti i diagnostini menu, tai cia jau buvo rasoma. (Spaudi zoom zemyn ir menu kartu)

raiva

2010-11-11 00:51 Atsakyti su citata

bandziau,ir nieko
saull

2010-11-11 06:08 Atsakyti su citata

raiva rašo:
bandziau,ir nieko

nuejai ten kur reikia? (check units- force download..) nu jei nepasikrove ir vistiek meta kad klaida, tada gali buti kad ir lazeriukas uzsineses. O kompaktai svarus? Kopijos ar turi originalu? Jei pirksi kita DVD rom, duok zinot kiek mokejai, nes man irgi reikia Smile bet as dar tavo vietoj bandyciau deli oroginalu DVD, o jei neveiks, bandyciau valyti lazeriuka. Sekmes

raiva

2010-11-16 01:05 Atsakyti su citata

saull rašo:
raiva rašo:
bandziau,ir nieko

nuejai ten kur reikia? (check units- force download..) nu jei nepasikrove ir vistiek meta kad klaida, tada gali buti kad ir lazeriukas uzsineses. O kompaktai svarus? Kopijos ar turi originalu? Jei pirksi kita DVD rom, duok zinot kiek mokejai, nes man irgi reikia Smile bet as dar tavo vietoj bandyciau deli oroginalu DVD, o jei neveiks, bandyciau valyti lazeriuka. Sekmes

pas mane originalus kompaktai,bet vistiek nepasikrove.o kaip pavalyti ta lazeriuka?kazkaip nesinori pirkti kito dvd romo,nes anglijoj kokie du simtai svaru kastuoja,ir tai nelengva rasti.,o kaip lietuvoj?

saull

2010-11-16 06:16 Atsakyti su citata

Lietuvoj skambinau tik i pora vietu. Vienoj vietoj uz dvd rom prase 500 lt, kitoj uz visa navigacijos iranga 1000 lt.
pafka86

Žinutės: 79

2011-01-31 09:15 Atsakyti su citata

Siek tiek informacijos.
Praejusia savaite buvau VEHO ir paklausiau, kada Honda ruosiasi padaryt navigacijos cd su rytu Europa. Tai likau siek tiek nustebes, kai pasake, kad visiems naujiems modeliams jau dabar galima uzsisakyt ir kovo- balandzio menesiais bus galima nusipirkt ir senesniems modeliams uz prieinama kaina:)
Paklausiau, ar prieinama kaina yra 1500 Lt, tai man nepatvirtino, bet ir nepasake, kad bus mazesne.
Taigi, dziugu, kad Honda pagaliau susiprato. Tik kaina, manau, nebus dziugi Sad

saull

2011-01-31 12:06 Atsakyti su citata

pafka86 rašo:

manau jei atsiras po 1500, tai atsiras ir nemokamai

DJ_Papa
Klubo narys

Žinutės: 2844

2011-01-31 20:25 Atsakyti su citata

saull rašo:
pafka86 rašo:

Siulau mestis hondieciams, susimest koki 10 zmoniu ir pasidalinsim.

Žinutės: 292

2011-01-31 21:18 Atsakyti su citata

DJ_Papa rašo:
saull rašo:
pafka86 rašo:

Siulau mestis hondieciams, susimest koki 10 zmoniu ir pasidalinsim.
buciau uz

Yra:HAC 2.2 I-CTDI 04m
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau
Puslapis 110

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.