img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Auto numeriu keitimas ?

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Klausimai/Patarimai
Autorius Pranešimas
cubixas

Žinutės: 949

Siųsti asmeninį pranešimą
2009-01-15 13:18 Atsakyti su citata

Sveiki ,

Neradau info - tai klausiu jusu :

registruojant masina buvo isduoti standartiniai europiniai numeriai , bet dbr ant masinos stovi naujas bamperis ir tinka tik kvadratas .. Bamperis ne joks tiuninginis ar primaklevotas , o normalus , tvarkingas tik , kad su kvadratu ..

Tai kaip dabar pasikeist tuos standratinius y kvadratus ?
Nes regitroj , bent jau Alytaus , tai tie veikejai paklausus ka daryt , pakele tona ir tipo nemusu bedos , vaziuok y japonija ir registruokis ..

Tai va tokia beda , gal kas turit kokios informacijos ? Arba jei buvo tokia tema jau rutuliota , numeskit linka .

Aciu

Žinutės: 4046

2009-01-15 14:04 Atsakyti su citata

keisti numerius, nes tokiu paciu neduos su kvadratiniu.

Žinutės: 1952

2009-01-15 14:13 Atsakyti su citata

ahha, tik keist numeriukus, as tejp pat dariau... Smile

B16a EG6 - sold
Ap2 s2k - sold
CB650 1979 - in progress
cubixas

Žinutės: 949

2009-01-15 14:52 Atsakyti su citata

tai man tas pats , svarbu kvadrata gaut , bet alt jei ir sakau . kad man kvadratiniu reik .. tai sake , o tai jei trikampius pasidarysi ? mum irgi reik trikampiais numerius ispjaut ? Very Happy

Krc snd grystu y kauna ir ryt numerius veziu pakeist Very Happy

Žinutės: 494

2009-01-15 15:06 Atsakyti su citata

cubixas rašo:
tai man tas pats , svarbu kvadrata gaut , bet alt jei ir sakau . kad man kvadratiniu reik .. tai sake , o tai jei trikampius pasidarysi ? mum irgi reik trikampiais numerius ispjaut ? Very Happy

Krc snd grystu y kauna ir ryt numerius veziu pakeist Very Happy

Labai sustras apuokas turbut ten pas jus dirba, ismano ir geografija ir geometrija Smile

ecka

Žinutės: 7820

2009-01-15 15:51 Atsakyti su citata

ir nemasto kad ilgai gali neisdirbti Very Happy

Žinutės: 1268

2009-01-15 16:28 Atsakyti su citata

manes tai net paklause , kai keiciausi numerius,kokio man reikia kvadratinio ar paprasto

2009-01-15 20:10 Atsakyti su citata

Mane tai nervina tokie iskamsos kurie dirba su tokiu poziuriu. Zmogus juk pinigus moki, ir pasakyciau nemazus uz tokiu niekus, o ten jie dar savo nuomone reiskia- trikampiu uzsinoresi... Aplamai,pas mus dar kasnors darosi be kysio!
Kva

Žinutės: 1292

2009-01-16 09:35 Atsakyti su citata

pasakai kad pavoge numeri galini, cia blogiausiu atveju ir tau liepia perregistruoti auto ir isduoda tokisu kokie turi buti pagal tinkama vieta jiems.

Žinutės: 171

2009-01-17 18:42 Atsakyti su citata

ash pasikeiciau y kvadrata. Pametes dokumentus buvau, prie to pacio sakau ir numerius noriu pasikeisti bet priekyje noriu kvadrato, sakau pas mane orginaliai turi eiti toks. Man liepe nuvaziuoti y ekspertize kur sutikrina remo nr ir pan (beje uz ja nemokejau). nuejau pas experta paaiskinau situacija. Jis apziurejo ir ant pirkimo-pardavimo sutarties parase numerio formatas 1-2 ir uzdejo stampa bei parasa, ir man isdave kvadrata. Jejgu neturi pirkimo-pardavimo sutarties nzn kur tada uzrasytu. Veiksmas panevezyje.
p.s. realiai priekyje buvo pailgas, nuemus plastmase po apacia buvo vieta kvadratiniam numeriui.

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Klausimai/Patarimai
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.