img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
OBDII check engine lempa.kaip tikrinti?
Pereiti 1, 2  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Klausimai/Patarimai
Autorius Pranešimas
Blizge

Žinutės: 585

Siųsti asmeninį pranešimą
2009-01-13 09:55 Atsakyti su citata

uzsidege chekas , pas mane 6gen tai obd 2 stovi . atsidariau ziuriu kad biski kitaip nei 5gen Smile cia per paieska perejau sako neina nieko trumpint chekint tik per kabeli eina?

Žinutės: 2326

2009-01-13 09:58 Atsakyti su citata

na pas mane tai po vairu melyna fishke dvieju kontaktu kabaldziuoja, kuria skirta trumpinimui.kokie metai?

2009-01-13 10:10 Atsakyti su citata

96...vakare imesiu foto gal kas aiskiau bus. pas mane isvis nera nei vienos laisvos fyskes Smile dar pasitikslinimui kad ten ieskau turi po bardacioku prie keleivio duru pacioj apacioj , plastmasene apsauga nussima stovi kompas, ant jo dar uzdeta abs kompas kiek supratau

Žinutės: 2326

2009-01-13 11:47 Atsakyti su citata

Blizge rašo:
96...vakare imesiu foto gal kas aiskiau bus. pas mane isvis nera nei vienos laisvos fyskes Smile dar pasitikslinimui kad ten ieskau turi po bardacioku prie keleivio duru pacioj apacioj , plastmasene apsauga nussima stovi kompas, ant jo dar uzdeta abs kompas kiek supratau

tai pas mane irgi taip pat stovi.bet melyna klaidu fishke po vairo panele kaba apacioj.paieskok ten.

2009-01-13 12:18 Atsakyti su citata

o cia dar neieskojau ir niekur nebuvau rades info apie toki varianta , dekui einu ieskot Smile

Žinutės: 645

2009-01-14 09:30 Atsakyti su citata

pas kai kuriuos sestukus fishkes ten pat kaip ir ant 5g, pvz maniskiame. taciau pas Meilu kazkodel tos abi diagnostines fishkes yra vairuotojo pusej Smile tiketina, kad ne pas ji viena taip Smile
Kasparas

Žinutės: 3409

2009-01-14 16:51 Atsakyti su citata

kiek teko ciupineti H pravodkiu, tai japonai megsta sudet viska i pravodke, tereikia pasijungt reikalinga atsaka ar tik irengini. gal tiesiog tas galiukas kur reikia trumpint kazkur pakistas?

Žinutės: 105

2009-01-16 15:21 Atsakyti su citata

Jei OBDII tai klaidos nuskaitomos tik su kabeliu. Butum Vilniuje - pagelbėčiau
Blizge

2009-01-20 17:54 Atsakyti su citata

tesiant toliau gavau softa ir OBDII fiske, tai dbr niekur nerandu kur ta fiske pajunkt . fiske trapecijos formos, pavargau jau durintis, bet pinigu nemokiesiu kai tiek laiko sunaudojau Very Happy

va radau ir foto kap turetu buti . cia gal ir ne civiko bet fiske pas mane tokia (fyske ne masinoje o i masina) Smile

http://www.k-series.com/Images/Tech/CEL/CEL-3.jpg

dbr jau turiu ir autodata krc raso kad nuo 97m fyske turi buti 5variantai fiskiu! Smile apie 96 sako taip "switch ignition on Very Happy if MIL iluminates to indicate a fault but no trouble codes are stored, suspect DLC/MIL wiring, MIL or ECM"Smile tai kaip chekint, fakin 5genas mirsedavo klaidas sitas jau ne ??? kur kaune uzsiima diagnostika sumokesiu tuos pinigus noriu pamatyt kaip man patikrins, nes arba as lama arba nz uzsi*** kariaut

Žinutės: 7820

2009-01-20 20:21 Atsakyti su citata

as pas viena sestuka irgi neradau Sad

Žinutės: 844

2009-01-20 21:18 Atsakyti su citata

Keista seip. Manual'e labai aisqiai parodyta kur abejos fyshkes yra.
Screenshot:

Seip jei OBD2 tai nereiskia kad nera SCS fyshkes kaip Doncikas sake.

Blizge rašo:
tesiant toliau gavau softa ir OBDII fiske, tai dbr niekur nerandu kur ta fiske pajunkt.

Blizge

2009-01-21 08:31 Atsakyti su citata

ED1 rašo:
Keista seip. Manual'e labai aisqiai parodyta kur abejos fyshkes yra.
Screenshot:

Seip jei OBD2 tai nereiskia kad nera SCS fyshkes kaip Doncikas sake.

Blizge rašo:
tesiant toliau gavau softa ir OBDII fiske, tai dbr niekur nerandu kur ta fiske pajunkt.

cia is manualo ishemei, bet autodata meta 5 variantus kur fyskes gali buti, visos vietos po bardacioku, na dbr bus ir 6 vieta su tavo Smile as ten zinok ir po vairu ir po bardacioku viska ishieskojes ir ne viena diena , puse ir prasiardes buvau Very Happy bet labai aiskiai autodatoij parasyta nuo 97m 100proc. fyske yra Very Happy 96m nelygis nezino ar dejo ar nedejo, pirma karta honda sunervino jie gal 96m gere kartu su peugeot atstovais...
kas kaune honda diagnostika uzsiima, tiksliau man tik klaidos kodo reikia, reiketu biski su patirtim, nes popieriai visi galimi nieko nesako Smile

Žinutės: 2247

2009-01-21 09:23 Atsakyti su citata

Nu ir nersi tu tikros OBD-II fyskes jeigu pas tave tik ta melyna 5 kontaktu yra. Man Hondos servise junge masina prie kompo per ta melyna fyske, tai jie turi toki kaip perejima is tos 5 kontaktu fyskes i normalia OBD-II fyske.
O siaip tai nebutinai skanerio jei yra 5 kontakru fyske, ten joje irgi galima uztrumpinti kazkurias kojas kad klaidas su check engine lempa nusiskaityt.

2003 S2000 2.0 VTEC For fun
1999 Accord 1.8 VTEC For family
Kujeju©...
staycooll

Žinutės: 269

2009-01-21 09:27 Atsakyti su citata

Jeigu kam reikia nuresetint klaidas,tai visada prasom. Turiu ta maza diagnostikos aparata. Berots nuo 96metu hondom tinka.
Blizge

2009-01-21 09:57 Atsakyti su citata

Garis rašo:
Nu ir nersi tu tikros OBD-II fyskes jeigu pas tave tik ta melyna 5 kontaktu yra. Man Hondos servise junge masina prie kompo per ta melyna fyske, tai jie turi toki kaip perejima is tos 5 kontaktu fyskes i normalia OBD-II fyske.
O siaip tai nebutinai skanerio jei yra 5 kontakru fyske, ten joje irgi galima uztrumpinti kazkurias kojas kad klaidas su check engine lempa nusiskaityt.

zn kad galima uztrumpinti zn ir kurias, beda tame kad as jokios fyskes nerandu nei obdII nei 2kontaktu , jokios Smile rades tik nuo kompo pravodkeje fyske kuri deja yra uzglusinta Smile

Žinutės: 3409

2009-01-21 11:42 Atsakyti su citata

Blizge rašo:
Garis rašo:

zn kad galima uztrumpinti zn ir kurias, beda tame kad as jokios fyskes nerandu nei obdII nei 2kontaktu , jokios Smile rades tik nuo kompo pravodkeje fyske kuri deja yra uzglusinta Smile

po bardacioku, fyske gali buti paslepta tokioj guminej movoj, pritvirtintoj bardacioko kampe.paciupinek gerai kur laidai nueina, jei jie pvz po du. pas mane irgi lyg "nebuvo" fyskes, kol radau tvarkingai ikista i gumini nameli jai. salia buvo dar viena dvieju laidu fyske, bet kam skirta nezinau.

Žinutės: 2284

2009-01-21 22:16 Atsakyti su citata

Gerai brangieji gerbiamieji, turintys irenginius, tai i kuri is jusu Vilniuj galiu kreiptis, kad nuskaityt ABS'o klaidas? ir ar rodo tik klaida ir ka ji reiskia, ar rodo ir kokrecia vieta, kus ji yra?

Žinutės: 269

2009-01-22 06:45 Atsakyti su citata

Del ABS'o pas mane tikrai neparodys Sad cia jau rimtos irangos reikia Smile
cyberdog

Žinutės: 3862

2009-01-22 07:11 Atsakyti su citata

edzai o kur pas mus stovi ta fishke kur uztrumpint ?

Žinutės: 645

2009-01-22 07:21 Atsakyti su citata

jokios irangos nereikia tiek abs, tiek srs klaidoms skaityt. tas pats principas kaip ir su ecu klaidomis.
RFM

Edge

2009-01-22 08:27 Atsakyti su citata

cyberdog rašo:
edzai o kur pas mus stovi ta fishke kur uztrumpint ?

ta, kuria su savarzele trumpint, 2 kontaktu, stovi keleivio pusej po magu, is sono. ten toks dangtelis nusiima, ir yra ta melyna fyske ir dar salia 3 kontaktu tokia pati, i lizda ikista. issitrauki ir trumpini. kur ta kita - nzn

2009-01-22 08:31 Atsakyti su citata

liaulis rašo:
jokios irangos nereikia tiek abs, tiek srs klaidoms skaityt. tas pats principas kaip ir su ecu klaidomis.
RFM

su manualu manes nenustebinsi Razz zinau ka kiekviena klaida reiskia ir kas blogai, bet mane domina tikslesnis gedimo ir jo vietos konstatavimas, jei tai imanoma pasiekti diagnostika. Nes jau uzsip*sau kariaut ieskodamas tos konkrecios gedimo vietos, tsakant...

2009-01-22 09:47 Atsakyti su citata

hm, surast suradau, ten dvi fiskutes mazos yra istatytos i viena toky dydesni plastika melyna Smile vienoj fyskutei 3 kontaktai, kitoj 2 Smile kurias trumpint ?Very Happy

2009-01-22 10:11 Atsakyti su citata

cyberdog rašo:
hm, surast suradau, ten dvi fiskutes mazos yra istatytos i viena toky dydesni plastika melyna Smile vienoj fyskutei 3 kontaktai, kitoj 2 Smile kurias trumpint ?Very Happy

jei toks shustras, tai pasiimk savarzele (kuri standarte turi 2 galus) ir pabandyk uztrumpint ta 3 kontaktu fyske Very Happy Very Happy Very Happy

2009-01-22 11:07 Atsakyti su citata

ai ple supratau jau Very Happy biski praleidau Very Happy

Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.