img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda accord 8gen atsiliepimai
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
0.5 B

Žinutės: 968

Siųsti asmeninį pranešimą
2018-08-10 07:34 Atsakyti su citata

Andr1us rašo:
Julijus- Desiu tuos pacius default turbut, laukiu db kol numirs galutinai lempute Smile
Jo pas mane universalas, bandziau as su tuo kompaktu, bet man atrodo kad DVD grotuvas ji ignoruoja ir niekas ten neprasivalo. Bent jau man nepadejo. Arba gal jau spiritas buvo be laipsniu kur tepasi ant sepeteliu Smile reiks pabandyti dar karta su nauju spiritu idomu tik svarbu koki naudoti Question Laughing

o ten reikia kokiu tai spiritu tept???
galvojau, kad jo funkcija - mechaniškai nuvalyt dulkes nuo lazeriuko...

Žinutės: 144

2018-08-11 12:36 Atsakyti su citata

Na prie to valymo disko buvo buteliukas su skysciu, kuriuo reikia patepti valymo sepetelius. Bet kaip ir sakau jam daugiau nei 3 metai jau. Ir kiek ziuriu dazniausiai valo su spiritu lazeriukus tai nznau.. ar tai gali pagerinti valyma ar net pabloginti.. Rolling Eyes
0.5 B

2018-08-12 17:53 Atsakyti su citata

beje, pas mane ant OFF padėties šviesų jungiklyje trumpos šviesos šviečia, tik panelės apšvietimas neveikia. Čia normalu, kad ant OFF šviesos įjungtos?
Beje, perjungus ant gabaritų, jos išsijungia... Ant AUTO vėlgi šviečia.
[auto iš DK]

Žinutės: 514

2018-08-12 18:08 Atsakyti su citata

pas mane ant auto tik sutemus sviecia
0.5 B

2018-08-12 20:32 Atsakyti su citata

sharyto rašo:
pas mane ant auto tik sutemus sviecia

o ant OFF?

2018-08-13 06:16 Atsakyti su citata

ne , kai suktukas ant auto sviesu
Julijus

Žinutės: 368

2018-08-13 08:16 Atsakyti su citata

Geras, pas tave standartiskai padaryta DK rinkai auto, kad ant off lempos dega. Aš tą labai norėjau pats pasidaryti, bet nesugebu. Ale DRL'us.

Tik patikslink, pas tave dega trumposios, ar ilgosios bet prigesintos?

O šiaip tai viskas normalu, nes pas mus visus (daugumoje), ant off ir yra OFF, o dienos metu ant AUTO irgi dėja OFF (nešviečia niekas), dėl to ant AUTO važinėjant (teoriskšai) pažeidi įstatymą, nes važiuoji be šviesų dienos metu. Na, o sutemus ant AUTO jau tada įjungia šviesas kaip ir pridera.

Giedriu.

Žinutės: 110

2018-08-15 12:33 Atsakyti su citata

Tai ar galima perprogramuot tą šviesų auto režimą, kad veiktų nuo degimo? ar tiesiog užklijuot šviesos daviklį kur prie lango yra?

ir dar keleta klausimų:

1. Ar įmanoma išjungti pypsėjimą kai raktelis paliktas spynoj, kad grotų radija ir atidarytos durys.
2. Anksčiau čia buvo patarimas kaip surišti telefą per bluetooth, bet niekaip nepaeina. gal dar koks būdas yra?
3. ar yra koks būdas perprogramuot centrinio užrakinimą / atrakinimą? dabar vieną kart paspaudus atsirakina tik vairuotojo durys ir norint kitas atrakint, reikia dar kart spaust atrakinimą. noriu kad iškart atsirakintų visos durys.

Julijus

2018-08-15 15:24 Atsakyti su citata

0. Šviesų blokas neprogramuojamas, kaip kad bmw. gamyklinis DRL'as padarytas per rėlę, DK variantai - įtariu, kad yra grynai užmaitintos lempos nuo degimo laido.
Jeigu daviklį užtamsinsi - sprendimas geras, bet jei pas tave xenonai ir arba yra navigavija tai: xenonų lemputės brangios, tai visada jas pleškinti gali būti prabanga. Kas liečia navigaciją - tai ji taip draugauja su šviesos davikliu - pakeičia theme navigacijos interfeise, iš sviesaus į tamsų esant nakčiai taip smarkiai nešviečiai - maloniau važiuoti.

1. galima, ištraukt žalią fiškę iš raktelio spynos.
2. vienintelis būdas yra mano aprašytas, ta prasme - poravimas tik balsu, jokio kito - nėra. Kalbos pakeitimas iš itališkos į anglišką galimas. Priklauso kokias kalbas palaiko pats auto
3. nėra.

0.5 B

2018-08-15 20:11 Atsakyti su citata

Julijus rašo:
Geras, pas tave standartiskai padaryta DK rinkai auto, kad ant off lempos dega. Aš tą labai norėjau pats pasidaryti, bet nesugebu. Ale DRL'us.

Tik patikslink, pas tave dega trumposios, ar ilgosios bet prigesintos?

O šiaip tai viskas normalu, nes pas mus visus (daugumoje), ant off ir yra OFF, o dienos metu ant AUTO irgi dėja OFF (nešviečia niekas), dėl to ant AUTO važinėjant (teoriskšai) pažeidi įstatymą, nes važiuoji be šviesų dienos metu. Na, o sutemus ant AUTO jau tada įjungia šviesas kaip ir pridera.

o kodėl tau norisi visada ON? Smile man tai minusas atrodo, akumas tik daugiau vargsta, kai kuri su šviesom [tiesa, kuriant jos užgęsta]
nu man kažkaip nesąmoningai atrodo dabartinės opcijos šviesų:
- ant OFF dega VISADA[tik salono apšvietimas ne],
- ant gabaritų, dega tik gabaritai
- ant AUTO, dega VISADA
- na ant ON kaip ir viskas aišku, tik ta funkcija turbūt jau oksidavosi nuo nenaudojimo Smile
Taigi, junk ką nori [apart gabaritų], šviesų neužgesinsi...
P.S. gabaritų opcija rodo, kad šviesos nėra tiesiogiai nuo pliuso pajungtos.

man atrodo, kad trumpos, ne prigesintos ilgos dega...

2018-08-15 21:18 Atsakyti su citata

nu visada on turi būti ir pas mus, pagal Lietuvos įstatymus Smile

o šiaip irgi esu susiduręs su DK mašinom, kurios taip standartiškai pajungtos:
ant off dega trumpos,
ant gabaritų - tik gabaritai,
ant auto = tas pats kas ant off, tik reik pažieti ar prigesta ar ne pvz skydelis, kitos salono šviesos, kai sutemsta, jeigu ne gali būti burta, kad ir auto pajungta tiesiai ant trumpų Smile.

Aišku, sutinku, kad ant off galėtų būti off, beeeet, realiai, įstatymas sako: turi važinėti visada su turmpom jei nėra DRL'ų... Taigi mašinose su DRLais europos rinkai skirti auto jų negali išjungti, o kadangi jie kaip DRL'ai tai ir padarė kad negalėtum išjungt. Vnžo, viskas tvarkingai.

USA rinkos Acura TSX'ai turėjo OEM DRL'us, bet kaip ir sakiau, ten pajungta per rėlę ir ten dega ilgos ant 40% stiprumo

sharyto

2018-08-16 06:35 Atsakyti su citata

del to vazineju su priesrukinem kai nera dienos sveisu , ant gabaritu jos veikia kai ijungi, ir nekureni xenonu, lemputes dar nieko bet blokelis tai kapec kainuoja , ziurejau naudotus 200-300 eu, ( lenkuose) laidas vien 40 eu nuo blokelio iki lemputes
0.5 B

2018-08-16 08:45 Atsakyti su citata

nėr xenonų - nėr problemos Laughing

Žinutės: 110

2018-08-17 08:52 Atsakyti su citata

Julijus rašo:

1. galima, ištraukt žalią fiškę iš raktelio spynos.
2. vienintelis būdas yra mano aprašytas, ta prasme - poravimas tik balsu, jokio kito - nėra. Kalbos pakeitimas iš itališkos į anglišką galimas. Priklauso kokias kalbas palaiko pats auto
3. nėra.

1. Išoriškai kiek apžiūrėjau neradau niekur nieko žalio. ar tai kažkur giliau?

2. Kokiu būdu keičiasi kalba? Navi meniu nustatyta anglų. Ar tai susiję?

Julijus

2018-08-17 20:40 Atsakyti su citata

Tai jeigu navi palaiko kelias kalbas, tai tas pačias palaiko ir HFT. Kalbą pakeisti yra kažkoks tutorialas, ar tai nuresetinimas į defaultą (EN).
Mano auto buvo iš italijos, tai ir visas HFT buvo itališkas, nusiresetinau į anglų ir susiporavo tvarkingai. Bet vėlgi - poravimas su telefonu tik balsu. MAn tai asmeniškai keistas toks sprendimas, normaliai suporuoji per koki navi meniu, ar tai mygtuku kombinacija, o čia šnekėt turi Very Happy

Nuemus vairo kolonėlės apšyfkes (yra viršus ir apačia. Apačia laikosi trim varžtais (+)). Jas nuėmus prie pat spynelės yra žalia fiškė, ja reik atjungti. Yra čia mano kažkur tutorialas, arba taip pat typeaccord.co.uk forume irgi parodžiau kažkuriam ten. Kita fiškė, jei atmenu gerai, tai yra iš galo raktelio spynelės, ten ji svarbesnė - ir jos nekliudyti Smile

Dommm

Žinutės: 146

2018-08-18 10:15 Atsakyti su citata

Hint'as akordų turėtojams - kol vasara atsisukti apačią priekinio sparno ir posparnį (ten kur purvasaugis) bei atlikti praplovimą. Bent jau pas mane buvo neblogas kultūrinis sluoksnis Smile) Taip pravalant manau galima išvengti smarkios korozijos ateityje Smile

2018-08-29 07:53 Atsakyti su citata

gal kas žinot, Euro 4 ar 5 standarto, kaip atskirt?
gamintojas manuale kažkodėl duoda abiems variantams opcijas.... čia gal 110 ir 135kw varikliai skirtingų standartų?

2018-08-29 10:26 Atsakyti su citata

nuo 2014 euro 6 tai musu 8 butu euro5 su dpf filtru, o kur tik katalyzas tai ten tik euro 4 , cia pagal emisija ismetimo co

https://www.rac.co.uk/drive/advice/emissions/euro-emissions-standards/

Euro 1 1 July 1992 31 December 1992
Euro 2 1 January 1996 1 January 1997
Euro 3 1 January 2000 1 January 2001
Euro 4 1 January 2005 1 January 2006
Euro 5 1 September 2009 1 January 2011
Euro 6 1 September 2014 1 September 2015 - but see important note below

0.5 B

2018-08-29 10:31 Atsakyti su citata

yra DTEC be DPF?
ar čia benzininiai motorai euro 4?

Žinutės: 2026

2018-08-29 15:29 Atsakyti su citata

pas mane tech pase euro 4 uzrasyta 2,2 idtec

2018-08-29 16:08 Atsakyti su citata

https://www.honda.com.au/cars/sedan/accord/specification.html

ADR 79/04 (Euro 5) benzulka

https://www.car.info/en-se/honda/accord/accord-sedan-22-i-dtec-6828095/specs

dyzelis Emission standard Euro 5

Julijus

2018-08-30 09:00 Atsakyti su citata

i-CTDi buvo ir su ir be DPF (2.2L),
visi i-DTEC'ai (2.2L) su DPF.

Kiek atmenu ir pagal technini pasą, tai:
euro 4, tuvlitos leistina riba yra 3,0
euro 5, tuvlitos leistina riba yra 1,5

p.s. maniškis pridūmyja 0,07 pagal tuvlitą, bet nežinau ar išpjautas ar neišpjautas DPF Smile

Dommm

Žinutės: 146

2018-08-30 10:18 Atsakyti su citata

O pas jus nebūna, kad užvedus prie tokių šiltesnių orų, apsukos taip negražiai pasvyruoja? Aišku sunku apibūdint, reiks nufilmuot. Bet čia kokią sekundę tetrunka ir jei mašina šiek tiek ilgiau pastovėjusi... tai gal normalu?

2018-08-30 11:25 Atsakyti su citata

Mano užkurus apsukos buna žemiau ir po keliu sekundžių pakyla per kokį pusę milimetro. Bet kad aukštyn - žemyn nebūna. Nors dabar prisimenant gal ir susivyruoja Confused
Julijus

2018-08-30 11:26 Atsakyti su citata

Mano užkurus apsukos buna žemiau ir po keliu sekundžių pakyla per kokį pusę milimetro. Bet kad aukštyn - žemyn nebūna. Nors dabar prisimenant gal ir susivyruoja Confused
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Toliau
Puslapis 2526

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.