img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda accord 8gen atsiliepimai
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
sharyto

Žinutės: 489

Siųsti asmeninį pranešimą
2018-07-3 14:53 Atsakyti su citata

taip cia pjezo, lenkai restauruoja , neramina tik tai kad bosch oficialiai neteikia rem komplektu, vadinasi tie kas restauruoja deda kazka kito , pritaiko, rimti dyzelistai sake yra atveju kai sukurena variklius blogai restauruota forusunke , butent tel to uzsakiau is lenku alegro l lenkiska restauruota , ir naudota , vadinasi bus aisku ant stendo kaip ji dirba ir tada zinosiu tas restauravimas ar teisingas ar ne.
Julijus

Žinutės: 338

2018-07-4 06:10 Atsakyti su citata

ziauriai idomu, papostink rezultatus Smile
Julijus

2018-07-5 18:08 Atsakyti su citata

senas vairiukas:

ir persiūtas iš arčiau, žiauriai žiauriai like:

Parduodu savo senąjį vairą, būklė - 8/10

Piktasis_genijus

Žinutės: 9

2018-07-5 19:23 Atsakyti su citata

Gal reikejo dar siule raudona?
0.5 B

Žinutės: 946

2018-07-6 06:06 Atsakyti su citata

Julijau, pas tave gal 135kw?
Ar turi kas tokiu motoru?

2018-07-6 07:02 Atsakyti su citata

Dėl siūlės galvojau, bet ne raudoną, o kokia sidabrinę ar gun metal (kad derinųsi su tokiu pačiu trim juosta panelėje, beeet tą sugalvojau jau vairą buvau atidavęs Very Happy

Mano 110kw. Tik autopliuse mačiau 132kw pardavime Smile

mariuz
Klubo narys

Žinutės: 2024

2018-07-6 07:54 Atsakyti su citata

kas cia pas tave per LED OFF mygtukas, kelintu tavo accordas

Žinutės: 2024

2018-07-6 07:57 Atsakyti su citata

Toks klausymas kas kiek km reikia keisti stabdziu skysti, nes pasikeiciau tepalus ir nuresetinau, tai dabar rodo kad reikies keist stabziu skysti
rodo taip

[7] 140

2018-07-7 15:58 Atsakyti su citata

Julijus rašo:

turiu įtarimą, kad čia tas pats motoras, tik pačipintas kitaip; dar girdėjau, kad lyg sankaba kitokia eina.

Žinutės: 9

2018-07-7 17:19 Atsakyti su citata

Skysti seip kas 2 metus reikia keisti nes prisivandenyja nuo silta salta!!
Julijus

2018-07-7 18:57 Atsakyti su citata

0.5 B rašo:
Julijus rašo:

turiu įtarimą, kad čia tas pats motoras, tik pačipintas kitaip; dar girdėjau, kad lyg sankaba kitokia eina.

132kw motoras yra tas pats (sort off)...
N22B0 (110kw) ir N22B1 (132kw) turi kitą galvos tarpinę, sankabą ir aišku KW padidėjimą dėl "pačipintos" programos. Tai visi 1nsane.lt ir kt. rechipina net negalvodami į 132kw programą ir tiek visus 110kw Smile

pasidariau LED OFF, kad išjungti DRL'us. Šiaip jie visada ON, kai lempos off.

Paskutinį kartą redagavo Julijus, 2018-07-7 20:03. Redaguota 1 kartą
Dommm

Žinutės: 134

2018-07-7 19:10 Atsakyti su citata

Tie visi serviso priminimai yra naudingi tik tada, jei kas nors praeitą kart atlikdamas servisą visus tuos numatytus darbus ir atliko, t.y. jei viską žinai apie mašiną, kitu atveju reikia žiūrėt pagal skysčių būklę arba tiesiog pakeist ir tiek Smile

Čia apie servisus hondos info kiekvienam dtec vairuojančiam:
https://hondakarma.com/guides/i-dtec-diesel-maintenance-schedule-for-normal-conditions-n22b1-n22b2.1320/

Apie type-s skirtumus jau buvo čia rašyta - blokas kaip ir tas pats, stipresnė sankaba, didesnis intercooleris ir kitokia variklio programa. Ir aišku visa apdaila, kuri bent išorėje tai labai kietai atrodo Smile

Beje, Julijus, vairas labai liuks Smile atrodo ta pati oda kaip sėdynės Smile Kas dabar norės pirkt tą seną kai galima tokį turėti Very HappyD

2018-07-7 19:39 Atsakyti su citata

gal kas čipavo 110kw?

Žinutės: 141

2018-07-10 06:32 Atsakyti su citata

Julijus kiek kainavo vairo apsiuvimas ir kur darei? Kiek laiko užtruko? Pats vairą nusiėmei, sudėtinga Question
Julijus

2018-07-10 07:34 Atsakyti su citata

50eur, stitch.lt, darė savaitė laiko +-, t.y. skambinau pirmadienį, tai sako yra laiko kitam trečiadeiniui, sako gali atvešt dabar, gal padarysiu greičiau, bet deadline yra trečiadienis. Kadangi du vairus turiu, tai nuvežiau iškart, padarė penktadieniui.

Mano reikalavimai buvo tokie, kad norėjau jį pastorint, tai dėjo ant senos odos, ji buvo geros būklės, tai sako no problem dėti ir ant senos. Ištiesų pagalvok apie spalvotą siūlą, jei persiuvinėsi Smile

Vairo nuėmimas nesudėtingas, bet daug laiko reikalaujantis. Dafiga elektronikos vaire, dėl to išardymas labai komplikuotas, nors kai antrą/trčią kartą tą dariau, kažkaip super easy pasidarė. Tik žiūrėk nenutrauk vairo ritės, gali prisidaryt bėdų Very Happy Ir atsijunginėja airbag'as tai ir su akumu reikalų turėsi Smile
Čia gal bus daugiau info, keičiau vairą pries metus Smile

Gazmias

Žinutės: 14

2018-07-10 13:28 Atsakyti su citata

Sveiki,
Gal kam teko apžiūrėt:
1. https://autoplius.lt/skelbimai/honda-accord-2-2-l-universalas-2009-dyzelinas-7306767.html (Sprendžiant iš vairo matyt ir daugiau bus bėgus)
2. https://autoplius.lt/skelbimai/honda-accord-2-2-l-universalas-2009-dyzelinas-7310003.html
3. https://autoplius.lt/skelbimai/honda-accord-2-2-l-universalas-2011-dyzelinas-7314131.html
Taip taip, žinau - neįlįsi vidun, kad tiksliai žinotum ką perki, bet sakau gal kaip čiupinėję patarsit į ką daugiau atkreipt dėmesį? Kitu atveju lieka aišku bendrais principais vadovautis.

Labai jau man Accord'ai limpa. Pasiskaičia jūsų komentarus dėl dyzelio vs benzino. Dėl priežiūros paprastumo labiau norėčiau su K24Z3 (2.4 i-VTEC) varikliu, bet kad jų pasiūlos kaip ir nėr. Taip pat man opcija tik automatas, nes kokius 80% kelio sukariu/kamščiuose prastoviu Vilniaus gatvėmis.
Mantos visad nemažai vežiojuosi, tai noriu universalo, tik dėl važiuoklės specifikos gaila dėl tos gerokai ribotos bagažinės talpos.
Ir ar labai jau aktuali ta problema dėl kėbulo korozijos?

Julijus

2018-07-10 14:33 Atsakyti su citata

hmz, gal jei nebūtų kitų variantų imčiau tą antrą. Pirmas tai gal vairas nuo saulės labiau nukentėjęs gali būti Smile
Antrame variante trūksta navi ir CMBS'o iki top komplektacijos. Kas užkliuvo, tai skydelis kažkuom apspjaudytas. Bet šiaip kaip ir ok?
Trečias visiškai nuogas, imčiau jei būtų labai labai labai pigus. Net ratukai mažiukai Smile

Dommm

Žinutės: 134

2018-07-10 16:04 Atsakyti su citata

Gazmias >> jei dar neskaitei viso topic'o tai prieš važiuodamas apžiūrėt bet kurį variantą - paskaityk Smile O toliau pirmiausia pats turi nuspręst kuris tau variantas pirmiausia traukia akį, o vėliau defektai ir kaina manau bus derybų reikalas Smile Šitas accord jei neskledžia keistų garsų ir užsiveda tai kitos problemos už tam tikrus pinigus yra išsprendžiamos tik reikia prieš perkant jas pastebėt.

Šiaip dėl talpos tai man pavyko jame ir dviratį sutalpinti, tai truputį pasikėlė reitingus Very Happy

Rūdžių pas mane bnt jau yra keletas židinių - priekyje ta maža slenksčio dalis, keli taškai prie priekinio stiklo, galinių arkų kraštas, dugnas.

2018-07-11 07:50 Atsakyti su citata

Julijus rašo:

Trečias visiškai nuogas, imčiau jei būtų labai labai labai pigus. Net ratukai mažiukai Smile

kas yr labai pigus? Smile
pas mane nuogas, apart kablio, tik tas nuogumas visai tenkina - na, trūksta el. sėdynių su atmintim [ar jos yra executive? Smile ], oda nežinau, ar didelis pliusas, navi dabar kiekvienam telefone, Xenon gal ir geriau šviestų... Aux yra, kondiškė, šildomos sėdynės, net bagažinė pati pasikelia [nx to reikia, geriau sėdynėms elektra būtų].
Beje, netikėtai, po nedidelio įvažiavimo, pastebėjau rūdžių, kur jų visiškai nesimato - kur eina guma ant bagažinės-bamperio zonos, kur dabgtis nusileidžia, ją paslinkus matosi visinė konstrukcija, kuri jau pradėjus rūdyti. Išoriškai nesimato, bet po penkių metų gali jau urveliai būt.
beje, jei yra klausimai dėl ridos, nebrangu, tik 6 eur, pasitikrint ridą kad ir vin-info.com; ten galima pažiūrėt dar preiš mokant, ar mato kažką, ar ne, ir tik tada mokėt.

Žinutės: 17

2018-07-11 09:46 Atsakyti su citata

Gazmias rašo:

Labai jau man Accord'ai limpa. Pasiskaičia jūsų komentarus dėl dyzelio vs benzino. Dėl priežiūros paprastumo labiau norėčiau su K24Z3 (2.4 i-VTEC) varikliu, bet kad jų pasiūlos kaip ir nėr. Taip pat man opcija tik automatas, nes kokius 80% kelio sukariu/kamščiuose prastoviu Vilniaus gatvėmis.
Mantos visad nemažai vežiojuosi, tai noriu universalo, tik dėl važiuoklės specifikos gaila dėl tos gerokai ribotos bagažinės talpos.
Ir ar labai jau aktuali ta problema dėl kėbulo korozijos?

Savo Accord pirkau iš Vokietijos, mobile.de, tai siūlyčiau ten irgi peržiūrėt variantus, su universalais sunkiau, bet bent jau sedanų 2.4 benzininių gan nemažai. Aišku šitaip šiek tiek rizikuoji ir perki katę maiše iš principo, bet jei pardavėjas turi daug teigiamų įvertinimų, problemų neturėtų būti.
Aš pats kaip ir tu didžiąją dalį pravažinėju miesto gatvėmis, tai iš patirties galiu pasakyti, kad iš 2.4 tikėtis kuro ekonomijos neverta (natūralu), ypač jei mėgsti spustelti Smile Tai mano nuomone 2.4 verta rinktis jei išlaidos kurui nebus opus klausimas.

sharyto

2018-07-11 20:27 Atsakyti su citata

gal kas is tautieciu zino kur bluetoth modulis sitos transporto priemones randasi faktiskai? man neranda telefono , gal jis sugedes nors per delfi prisijungiu prie jo bet tas balsas sako no phone has bin faund kai pairint meginu
0.5 B

2018-07-12 07:33 Atsakyti su citata

sharyto rašo:
gal kas is tautieciu zino kur bluetoth modulis sitos transporto priemones randasi faktiskai? man neranda telefono , gal jis sugedes nors per delfi prisijungiu prie jo bet tas balsas sako no phone has bin faund kai pairint meginu

gal turi instrukciją su komandom?

2018-07-12 07:41 Atsakyti su citata

Jums dertėtų visą šia temą paskaityti, daug kas buvo apkalbėta...

Bluetooth modulis yra po bardačioku;
Telefono suporavimo instrukcija: http://hondaklubas.com/forum/viewtopic.php?t=704519&postdays=0&postorder=asc&start=200

sharyto

2018-07-12 10:34 Atsakyti su citata

hondoj sukalba uz 10 pinigu bet akumas isjungus vel is naujo viskas , vadinasi reik ismokt kazkaip, nors yotube ziurejau tai ten kiek kitaip nei cia bo ten to kodo nesako [pininio

1 : spaudi mygtuka laisvu rankų (ne voice commando, o su rageliu)
2: sakai: phone setup
3: sakai: pair
4: sakai: one, two, three, four ale pin kodą Very Happy
5: sakai: yes (kai ponia paklausia, ar teisingai suprato PIN'ą).
6: tada aktyvuojasi mašinos bluetooth ir telefonas pradeda matyti HONDA HFT bluetooth device, arba device kuris kaip mac addresas atrodo 0C:25:36:F4:98... bet įkonėlė abiejų atvejų - vienoda, tada spaudi telefone ant jo, suvedi savo susakyta piną ir šiuo atveju turi prisikonektinti..

Julijus

2018-07-12 11:36 Atsakyti su citata

Na nežinau, man teko šimtą kart atjungt akūmą, visi settingsai išlieka, ne tik bluetooth, ir paskutinį kart telefoną poravau prieš metus gal.
O čia va vairą keičiau su atjungtu akumu. Neteko re'pair'int telefono.

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Toliau
Puslapis 2223

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.