img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda Accord uzesys.

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
TedH7

Žinutės: 40

Siųsti asmeninį pranešimą
2018-03-9 18:10 Atsakyti su citata

Sveiki,
noreciau is jusu isgirsti nuomone. Desinej prieky atsirado uzesys, su siuo uzesiu vazineju jau apie 10k km. Galvojau, kad tai gali buti guolis, taciau jis po patikrinimo iskart atkrito. Tuomet galvojau apie garsa is pavaru dezes arba pakabinama guoli. Meistrai sake, kad greiciausiai bus problema pavaru dezej, bet as pameginau viena dalyka, kadangi mano masina automatine ir turi mechanini pavaru perjungima, as isibegejau iki 60-70km/h kuoment uzesys stipriausias, isijungiau autopilota ir keiciau begius, nuo 5-4-3, taciau garsas visai nepakito, koks uzesys buvo toks ir liko, ar remiantis tokiu bandymu, galima sakyti, jog problema ne pavaru dezej, o pakabinamam guoly? Smile

Automobilis - Honda Accord 7GEN.

randb

Žinutės: 9

2018-03-13 17:04 Atsakyti su citata

labas, o tas uzesys ar buten stuksenimas? atledziant gaza kas nors keiciasi?
TedH7

2018-03-14 06:45 Atsakyti su citata

randb rašo:
labas, o tas uzesys ar buten stuksenimas? atledziant gaza kas nors keiciasi?

Atleidus gaza uzesys tampa toks zemesnio daznio, lyg labiau pradeda uzti, garsiau. Uzesys kaip uzesys, nei kazkokio stuksenimo nei ko, gal tik kartais garsiau girdis, kartais maziau.

pecionka

Žinutės: 218

2018-03-14 08:38 Atsakyti su citata

Pabandyk kitus ratus užsidėt su kitom padangom.
Tada papasakok kaip viskas pasikeitė.

TedH7

2018-03-14 08:41 Atsakyti su citata

pecionka rašo:
Pabandyk kitus ratus užsidėt su kitom padangom.
Tada papasakok kaip viskas pasikeitė.

Galvojau.. vasarines padangos buvo laiptuotos, bet dabar ziemines uzsidejau - visai naujas, tas pats.. Smile

randb

2018-03-14 10:35 Atsakyti su citata

cia be duobes ar pakelejo sunku ka nuspet. reik, kad 1 sedetu masinoj su uzvestu varikliu o kitas ziuretu is kur garsas sklinda.
TedH7

2018-03-14 11:50 Atsakyti su citata

randb rašo:
cia be duobes ar pakelejo sunku ka nuspet. reik, kad 1 sedetu masinoj su uzvestu varikliu o kitas ziuretu is kur garsas sklinda.

Tai buvau servise, pakelem masina ir taip tikrinom, sake didele dalis gali but, kad is dezes, bet neatmeta varianto ir pakabinamo guolio, nes kaip supratau, garsas eina matyt prie dezes, ten kur pakabinamas stovi. Bet sakau, va toki vaziavimo buda meginau, kai su autopilotu keitinejau begius ir garsas nekito, tai as galvoju ar tikrai cia gali but dezej kazkas pareje? Nes nu vaziuoja masina tikrai super.. O tepalas senokai keistas tai jis toks sviesiai rudas, nes dideli kilometraza jau ivekus masina su tuo tepalu, bet per 10-15k km nepasikeite jo spalva, nei tepalas turi kazkoki kvapa, nei jauciamos kazkokios priemaisos. Tai vat galvoju, ar cia verta nuiminet ir ieskot mazgu dezej, kai begiai tobulai metosi, ar ardyt ir dar nezinia ar is ten tas uzesys sklinda.
Kaip ir minejau su tuo “autopiloto bandymu” nepasakyciau, kad beda dezej, bet nesu as cia zinovas, tai ir klausiu jusu nuomones Smile

Taip pat gal zinot ar imanoma pakelus pasiekt pakabinama? tarkim jeigu as ji supurksciau su kazkuo, trintis juk sumazetu ir pagal ta paziureciau, ar pakabinamas uzia ar ne, ar cia jau mano paistalai? Smile

randb

2018-03-14 12:07 Atsakyti su citata

pakabinamas keiciasi isemus pusasi, isimant ji reiks isleist tepala is dezes. taip pat reikalingas presas, ispresuot ipresuot. manau seip jo sutept neeis nes jis is abieju galiu yra apdengtas.
TedH7

2018-03-14 12:32 Atsakyti su citata

randb rašo:
pakabinamas keiciasi isemus pusasi, isimant ji reiks isleist tepala is dezes. taip pat reikalingas presas, ispresuot ipresuot. manau seip jo sutept neeis nes jis is abieju galiu yra apdengtas.

Aisku, aciu:) o tai tiesiog paprastas guolis dedasi? as galvojau, ji galima numaut ir kita uzdet..Smile

randb

2018-03-14 12:46 Atsakyti su citata

nezinia koks ps tave variklis, bet seip yra tu guoliu. jai keisi tai prie to pačio ir tepla dezei pasikeisk, deze tau padekos:)
TedH7

2018-03-14 12:48 Atsakyti su citata

randb rašo:
nezinia koks ps tave variklis, bet seip yra tu guoliu. jai keisi tai prie to pačio ir tepla dezei pasikeisk, deze tau padekos:)

Sutinku:) variklis: 2.0 114kw 2004 Accordis Smile

randb

2018-03-14 16:57 Atsakyti su citata

yra cia forume zmogelis parduoda tepala originalu gali pas ji pasiimt, jis pigiau nei oficialus atstovas parduoda. arba pilt kazka is neoriginalu, bet visi siulo netaupyt ant sio reikalo ir pilt tik originalu tepala.
TedH7

2018-03-14 20:22 Atsakyti su citata

Prie to pacio padariau video -
- garsas girdimas tik tuomet kai masina isibegeja ir atleidziamas gazas
- taip pat kaip ir minejau pradedant stabdyti

isiklausykit, tikrai turit isgirsti. Smile

https://youtu.be/PBUfIXfBWRo

Wyycka

Žinutės: 7

2018-03-15 10:39 Atsakyti su citata

Is tavo pasakojimo labai panaši situacija ir pas mane su tokiu garsu. Masina tokia pat, tik pas mane mechanika. Keitesi ir padangos su ratlankiais, ir guolius pakeiciau ratu, bet užesys isliko, jau 2 metus važinėju taip. Dabar mąstau jog pakabinamas guolis tik lieka, tik niekaip neuzsiimu šiuo reikalu.
TedH7

2018-03-15 20:47 Atsakyti su citata

Wyycka rašo:
Is tavo pasakojimo labai panaši situacija ir pas mane su tokiu garsu. Masina tokia pat, tik pas mane mechanika. Keitesi ir padangos su ratlankiais, ir guolius pakeiciau ratu, bet užesys isliko, jau 2 metus važinėju taip. Dabar mąstau jog pakabinamas guolis tik lieka, tik niekaip neuzsiimu šiuo reikalu.

Per video garsas panasus i tavaji? Smile na greiciausiai bus tuomet pakabinamas, o pas tave mechanikos tepalas senai keistas? netamsus? nes galvociau, jeigu ir is dezes garsas, tai pakeitus tepala tikrai turetu jis susilpneti:)

Wyycka

Žinutės: 7

2018-03-16 08:09 Atsakyti su citata

TedH7 rašo:
Wyycka rašo:

Per video garsas panasus i tavaji? Smile na greiciausiai bus tuomet pakabinamas, o pas tave mechanikos tepalas senai keistas? netamsus? nes galvociau, jeigu ir is dezes garsas, tai pakeitus tepala tikrai turetu jis susilpneti:)

Nu labai panašus. Ne, dėžės tepalo niekad nekeites, 120000 jau pramynes, galvojau ir apie šią problema, bet mažai tiketina..nors reiktu bent lygi pasitikrinti..

TedH7

2018-03-16 21:46 Atsakyti su citata

Wyycka rašo:
TedH7 rašo:
Wyycka rašo:

Nu labai panašus. Ne, dėžės tepalo niekad nekeites, 120000 jau pramynes, galvojau ir apie šią problema, bet mažai tiketina..nors reiktu bent lygi pasitikrinti..

Paziurek ant karsto kokios spalvos tepaliukas ir ar lygis normalus Smile As klausiau ir uk forume, tai sako, kad ale dazna problema accorde pakabinamas guolis.. nu bet man kazkaip ir nelabai tiketusi, kad hondom deze galetu subyret:)Smile

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.