img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda accord 8gen atsiliepimai
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 24, 25, 26  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
laimis.laucius

Žinutės: 185

Siųsti asmeninį pranešimą
2018-01-10 20:04 Atsakyti su citata

Pirmas dalykas neatlaikys joks filtras tokio slėgio Smile antras ,jei kazkoki ir kosmini filtra idesi automatiškai kris slėgis ir tikrai sistema tai matys. Smile Kuro siurbli atvešiu i Vln. sekmadieni Smile nes palikes aš ji kaime dbr garažė Smile tai galėsit draskyti Smile)))))))
Mužikas

Žinutės: 17

2018-01-10 21:00 Atsakyti su citata

O vyrai jums meta checką skydelyje kai perdega lempa? Nes pas mane (halogeninėm) jokio informavimo nebuvo, nejau ir čia pritaupyta? Kažkaip daug pas ją tokių smulkmenų kurios erzina Smile
nikis24

Žinutės: 5

2018-01-11 08:19 Atsakyti su citata

Manau kad ir nedegs checkas del sviesu lemputes ar jungikliu mini lempuciu , kai perdega Very Happy Reikia dziaugtis kad del tokiu menkniekiu ir nedega, nes degantis checkas ir tas sauktukas skydelyje labai jau erzina Very Happy Yra rimtesniu bedu tam accorde, tokiu kaip kuro siurblys, dpf filtras, galiniu ratu isvirtimas, sankaba ir t.t Very Happy
O niekas nesidomejo to kuro siurblio remontu ? Pakeistu ta cilindriuka, kitas susidevejusias dalis gal pigiau butu nei nauja pirkti. Aisku jei remontas brangesnis nei puse naujo siurblio kainos, tai neapsimoka Very Happy Kur galima rasti ta kuro slegio reguliatoriu ? Jis paciame siurblyje imontuotas ? Smile

Julijus

Žinutės: 363

2018-01-11 09:19 Atsakyti su citata

Mūsų accordas tikrai neperspėja apie perdegusias lemputes.
Kai važinėjau su bmw, tikrai erzindavo ant skydelio išokantis perspėjimas kiekvienai lemputei perdegant, bent jau nešoktų ant akių, o kada pats prie progos nuėjęs į kokį menių pažiūrėt. Very Happy
Bet, aišku tai yra gerai, ypač tų lempų, kurių neina pamatyti, pvz perdegę stopai ar numerio apšvietimas - šitų pats nelabai ir gali pamtyti. Smile

Dėl filtų prie auškto slėgio - nėra ir nebus, gi ten 2000 bar slegis!
Čia nieko neprigalvosi, o tik stebėt...
Iš esmės, jei pamtai drožles, tai tada iš kokybiško metalo ištekinti tas dalis (tą mini alkūnį veleną ir tą rollerį Very Happy) bet čia kosTmosas Very Happy arba nešt restauruot, turbūt jie tą patį darytų tik jau dalis turėtų stalčiuje Smile

Beje, ar tikrai drožlės matysis kuro filtro dežutėje? Nereiks lupt kokių tai kuro slėgio reguliatorių?
Beje kuro kiekio reguliatorius stovi ant pačio siurblio.
Slegio daviklis ir slegio reguliatorius stovi ant pačio railo.

Šiuos siurblius tikrai restauruoja.

Mužikas

2018-01-11 09:49 Atsakyti su citata

Bėdų pas visas vienokių ar kitokių yra, aš tiesiog iš vartojimo pusės kalbu, kad yra smulkmenų kurios erzina. pvz mažas apsisukimo spindulys, tų pačių perdegusių lempučių neinformavimas, centrinio atsirakinimas tik vairuotojo durelių, posūkių bei garso signalų nebuvimas atrakinant/užrakinant (bent pas mane), bagažinės atidarymas tik pulteliu ar iš salono, atsarginių dalių parinkimo sudėtingumas (kam teko kada naudotis realoem.com supras) ir panašiai. Tai mano pirmas ne vokiškas automobilis, tai kažkaip keista su tuom susidurti..gal per daug reiklus, tad arba susitaikysiu su tuom arba teks paleisti ją į marčias vien dėl tokių mažmažių Smile
Shalas

Žinutės: 19

2018-01-11 10:07 Atsakyti su citata

Mužikas rašo:
Bėdų pas visas vienokių ar kitokių yra, aš tiesiog iš vartojimo pusės kalbu, kad yra smulkmenų kurios erzina. pvz mažas apsisukimo spindulys, tų pačių perdegusių lempučių neinformavimas, centrinio atsirakinimas tik vairuotojo durelių, posūkių bei garso signalų nebuvimas atrakinant/užrakinant (bent pas mane), bagažinės atidarymas tik pulteliu ar iš salono, atsarginių dalių parinkimo sudėtingumas (kam teko kada naudotis realoem.com supras) ir panašiai. Tai mano pirmas ne vokiškas automobilis, tai kažkaip keista su tuom susidurti..gal per daug reiklus, tad arba susitaikysiu su tuom arba teks paleisti ją į marčias vien dėl tokių mažmažių Smile

Bent jau pas mane posūkiai mirksi, nors taip pat garso signalo nėra, tai čia bus kažkoks niuansas pas tave kurį reiktų susitvarkyti. Bagažinė atsirakina kartu su visom durelėm, t.y. paspaudus atrakinimo mygtuką du kartus.

Julijus

2018-01-11 10:08 Atsakyti su citata

Dommm rašo:
https://www.youtube.com/watch?v=6XYEe9xzn48
Man atrodo šitas vyras kažką gero pasakoja, gal kas nors Itališkai kapoja? Very Happy Kažką kaip supratau apie kurą ir vandens kiekį jame...

Santrauka:
apie problemas cp4 (pezo, ford, mercedes, VAG)

cp3 neturejo tokiu problemu, nes dirbo ties 1600bar ir buvo triju stumokliu, cp4 dirba ties 1800/2000bar ant vieno stumoklio

kaip ir aisku, kad cp4 yra stipresne pompa ir del to tenka daugiau streso/darbo, jis ja cia ir ardo.

si pompa turi pressure regulatoriu, stumokli ir ta alkunini velena. pirmiausias signalas tada, kai isimamas slegio reguliatorius - ir ten pasimato gelezies dulkes/drozles, sios drozles patenka iki purkstuku ir juos uztersia ar net sulauzo - juos reikia pakeisti.
ties 1,54 jis istraukia ta stumokli (rollerį), ir alkunini velena.
kaip matote tiek alkuninis velenas tiek stumoklis yra 'sunaikintas'/subraizytas, rolleris nebesisuka, taigi kai jusu pompa sugenda - stai kas tai ir padaro.

ties 2,40 parodo gera pompa, skirtumui palyginti

>slegio reguliatorius svarus ir be drozliu (2,56 jis ten pasuka ta velena)
>stumoklis taip pat grazus ir nesubraizytas neisdiles, sukasi lengvai
>tas pats ir su alkuniniu velenu

ties 3,24 pradeda aiskinti del ko taip atsitinka
> kuro kokybe, kuri instatoma pagal istatyma ir ISO sertifikata (kuriame nurodomas vandens kiekis dyzelyje), ten jis rodo (kaip surpantu) italijos dyzelio gamintojo datasheeta. lygina green dieseli su paprastu ir tas (cetano paprastame yra 51 kazko, o green dieselyje yra 75 kazko). atseit sios dvi kuro rusys yra visiskai skirtingos.
kas liecia vandeni, istatymai riboja iki 200 ml per kilogarama, taip pat nereikia pamirsti, kad kiekviename kuro bake susidaro kondensatas

>del ko luzta pompa - tai sieros (sulfur) trukumas dyzelyje. Siera dyzelyje svarbus komponentas sudaryti jegai ir pompos tempimui. tame datasheete jis parodo kad yra 10 miligramu per kilograma. greendieselis turi 5miligramus per kilograma,

>sieros kieki mazina kiekvienais metais, jis parodo grafika 5,46. vnzo su laiku sieros mazeja, ir tepimas HPFP mazeja

> tuo tarpu biodyzelis atejas is augalu turi jau riebalu jame, kurie atperka tepimo nebuvima, del mazesnio sieros kiekio. tipo siera labiau tersiantis reikalas
>7,18 parodo grafika, kur sieros mazinimas padeda eko friendly reikalus, ir ale dieselio tarsa mazeja ir maziau kenkia musu sveikatai
ir tipo nors cp4 pompa jokios naudos is to negauna, taciau gauna musu sveikata.

>7,50 jis kalba apie sprendima
si pompa Boscho buvo atnaujinta butent del sio gedimo.
pirmosios pompos pacios susigadindavo, kai tuo tarpu paskutines pompos viduriai buvo modifikuoti: sustiurpintos, padidintos, pakeistos, atsparesnes blogesniam tepimui.
nu ir tipo mes parduodame tas atnaujintas pompas, taip pat galime patirkinti ar ji yra sena ir ar ja verta restauruoti ar visiskai pakeisti, jei reikia.
nes kaikurios cp4 pompos yra mazesnes ir jose nieko negalima upgradint

Julijus

2018-01-11 10:24 Atsakyti su citata

Mužikas rašo:

čia taip būna, kai ateini iš po bmw, aš pats vairavau E92 330d.

>apsisukimo spindulys - 11,8metro / e90 - 11metru / merko e class - 11,4metru
>del centrinio atsirakinimo tik vairuotojo durelių - pripratimo reikalas, bmw šitą reikalą vadina sequentual unlock (gali susiprogrammuoti, bet po defaultų yra išjungta), accorde nors neprogramuoajmas reikalas, bet tiesiog reik priprast double click daryti, kad visos durys atsirakintų Very Happy
>Bagažinės atidarymas, vėlgi, manau tau trūksta šiektiek laiko praleisti su mašina,
tačiau jei yra atrakintos visos durys (du kartus atrakinti ant pultelio) bagažinę gali atidaryti ir su tuo mygtuku, kuris yra lauke. (beje, nuo kada tampa problema, kai bagažinę gali atidaryti su pulteliu ir nereikia teptis rankų graibant mygtuką iš lauko? Very Happy)
>Pas tave greičiausiai bus blogas kapoto uždarymo jutiklis, nes turi sumirksėti atrakinant/užrakinant. Esu testavęs, jei kapotas atidarytas ir mašina užrakini - ji užsirakina, tačiau nesumirski tol, kol kapotas nėra užtrenkiamas. Tik užtrenkus jį - sumirksi posukiai (pilnai prisiduoda signalizacija).
>Taip, hondos katalogas ir dalių parinkimas šiektiek sucks, nors ir turi dalies kodą, neaišku, kokiai kitai hondai jis dar tinkamas. tačiau tą iš dalies apsprendžia intercarso katalogas, ten parodo, kam dar detalė yra tinkama.

Mužikas

2018-01-11 10:43 Atsakyti su citata

Dabar tiksliai nepasakysiu, bet bent man pasirodė jog yra taip. Viena kartą unlock, atsirakina tik vairuotojo, du kartus unlock, užsirakina vairuotojo ir atsirakina visos kitos, dar patestuosiu prie progos, bet lyg ir nepamelavau.

Taip pat, kas man pasirodė keista (na čia gal tik maniškei kažkas daryta) nedega bagažinėje apšvietimas. Išėmiau tą visą lempą su lempute, žiūriu net laidai nepajungti ir kas svarbiausia, jų neradau Smile toks jausmas, kad ten niekada ir nebuvo jų, nes viskas kaip nauja. Tą reikės dar irgi patikrinti prie geresnio apšvietimo, nes buvo jau pritemę

EDIT:

Na taip, klydau, durelės su dviem unlock paspaudimais visos atsidaro
Laidų neradau Smile

Julijus

2018-01-11 12:25 Atsakyti su citata

Na mano universalo bagažinė turi apšvietimą: dvi lemputės, po kiekviena lango palange Smile. Kiekvienas lemputės "housing'as" turi tokį slankiojantį mygtuką on/off, tai gali būti sedane - panašiai - tiesiog atjungta lemputė. Bet jeigu net ten laidų nėra - reikia klausti kitų sedanų vairuotojų, bet manau turi būti bagažinės pašvietimas Smile
Shalas

2018-01-11 13:38 Atsakyti su citata

Pas mane sedanas ir galiu patvirtinti kad apšvietimas bagažinėje yra Very Happy
laimis.laucius

2018-01-11 19:36 Atsakyti su citata

Matau didėja 8 Acordu gretos Smile Darosi smagu Smile) Tai, kada darome meeta? Smile nes planuojame,bet taip ir nesigauna vis Smile Tai gal pats metas butu jau? Pvz kita penktadieni ar šeštadieni? Sausio 19-20 d?
laimis.laucius

2018-01-15 08:10 Atsakyti su citata

Tai nera norinciu? Wink)
Dommm

Žinutės: 145

2018-01-15 22:27 Atsakyti su citata

Kodėl nieks Laimiui neatsakot Very Happy Aš prie meet prisiderinčiau arba ne, jei tik toks vyktų Smile

Dar šiek tiek kol nepamiršau užfiksavimui apie pompas. Bendravau su keletu vietų, kurie specializuojasi siurblių remontu LT. Vienoje netgi žmogus vairuoja accord su dtec motoru (gal dalyvauja forume ir atsilieps?) ;D Trumpai tariant, kažkokių update ar sutvirtintų dalių jie neturi. Nelabai galima gauti netgi atsarginių dalių. Prevencijai - geras kuras, filtras, sistemos nuorinimas (su pompa bake). Taipogi atsisukti apžiūrėti pačią pompą (kaip man minėjo atsisuka apžiūrėti plundžerius, kartu ir tie rolleriai išsiima, bet man atrodo čia jau per daug intervencijos ir yra galimybė pridirbti problemų gerai pompai).

Kas man pasirodė įdomu, BOSCH savo dalių kataloge šitai pompai rodo kaip ir pakaitalą (prie fuel system):
http://www.bosch-automotive-catalog.com/en_GB/internet/ECAT-RS/vehicle-info/-/vehicle/equip/HON/1604/-cv855agumiteie1los0jtg01k2aop5rl
0986437465 CR/CP4S2/R80/40-9S Galėtų būt naujesnė cp4 pompos versija? Deja, bet šitos dar nelabai kas parduoda, galbūt reikia šiek tiek palaukti Smile

2018-01-16 07:19 Atsakyti su citata

ta prasme, sistemos nuorinimas? kaip tai vyksta? Smile

Pastebėjau, kad pas mane kažkas po variklio dangčiu (lyg keleivio pusėje) įsijunginėja. Dar neišsiaiškinau, ar tai vyksta pasiekus darbinę temperatūra ar tik šaltam. Žodžiu, stovint ar važiuojant įsijungia toks kaip šnypštimas (pradžioje galvojau, kad radijas gliučina), jei stovi vietoje, tai kažkiek pakinta variklio darbas, nes kažkoks prietaisas įsijungia, čia gal koks cirkuliacinis reikalas? Rolling Eyes

Ovis

Žinutės: 8

2018-01-16 07:37 Atsakyti su citata

Manau, kad čia kondicionieriaus garsas. Kai šalta jis veikia į kitą pusę ir ne šaldo, o pašildo orą Smile Tuo pačiu apie šildymo temą. Ar greit variklis pasiekia darbinę temperatūrą pas jus? Nes pas mane ant laisvų, tai nelabai šyla... Keičiau ir termostatą jau, bet nelabai ką padėjo..
Dommm

Žinutės: 145

2018-01-16 07:37 Atsakyti su citata

Nuorinimas - po bet kokių darbų kuro sistemoje - įjungiam degimą ir palaukiam kol veikia kuro pompa, garsą tikrai galima girdėti Smile Galima ir keletą kart taip padaryti, nes įjungus degimą ji paveikia 30 ar 40s. Pagal idėją, ji turėtų pravaryti kurą per visą sistemą iki bako. Nežinau tik ar realiom sąlygom tas veikia, nes yra vožtuvas ant rail'o ir ant siurblio. Kitose auto tą galima padaryti per diagnostiką, bet ant H to siurblio valdymo neradau netgi ant HDS :/

Garsas atsiranda įsijungus A/C kompresoriui. Šitoje temoje buvo apie jo specifinį veikimą rašyta, tik reiktų paieškoti Smile

2018-01-16 07:54 Atsakyti su citata

Na aš ją visą praverčiau, bet toks dalykas už akių neužkliuvo, ačiū

Tik A/C pas mane OFF nustatytas, tai kokio velnio jis vistiek jungiasi, ar čia off tik šaldymui? Smile

Dar keista, jog neina per mode nustatyti, kad tik į langą pustų, kam tos kojos dar papildomai..o jei vien tik ant lango, tai pučia maximumu, kas ryte kol šaltas niekam nereikalinga.

Taip pat, gal pasakysite, kas tas DUAL? ar čia tas pats kas ale manual?

Ovis, pas mane irgi nestebūklai, iki darbo ~5km, tai per tą 10 min kol atvažiuoju, gal kieme kiek ir pradeda kilti, kai jau gesinti reikia

Shalas

2018-01-16 07:55 Atsakyti su citata

Shalas rašo:
laimis.laucius rašo:
Nippone kainos kosmosas kaikuriu dalyku, nes ten originalias detales deda su 700 procentu antkainiu Very Happy bandyk auto dalyse gal yra kitų gamintojų granatos, o pakeisti gali betkuris servisas, ir tikrai manau sutaupysi.

Dėl 700 proc. tai panašu ne anekdotas nes parašiau acura.lt ir sako 40 Eur/vnt Very Happy tik kokia kokybė aišku kitas klausimas.
Forumiečiai gal gali rekomenduot parduotuves/servisus Vilniaus mieste? Nes aš pats gan žalias tai tik interneto pagalba ieškau.

Aplakstęs ir aprašinėjęs detalių parduotuves/servisus vistik apsisprendžiau investuoti į originalias granatas keičiant Nippone, su darbu atsiėjo 700 Eur, tai dabar ilgai teks veržtis diržus ir melstis kad daugiau nieko nebereiktų tvarkyti Very Happy Pakaitalų kainos parduotuvėse 30-50 Eur (originali 270), gamintojai Lenkija, Taivanis, tai kažkaip pats sau pagalvojau ką lenkai gali išmanyt apie japoniškų auto detales... Vienoj parduotuvėj net taip ir pasakė jei nori pakeist ir paleist pardavimui tai ok, bet jei sau važinėt tai nerekomenduojam Very Happy O paskutinis vinis buvo kai kitoj parduotuvėj užklausiau "reikia vidinių granatų Honda Accord" tai atsakė "važiuok į Honda atstovybę" Very Happy Kadangi planuoju automobilį eksploatuoti dar kokius 5 metus tai tikiuos jau antrą kartą keisti nebeteks Very Happy

Kas dėl meet'o, tai jei leistų galimybės bandyčiau sudalyvaut.

Ovis

Žinutės: 8

2018-01-16 09:45 Atsakyti su citata

Dual - tai dviejų zonų klimos valdymas. Priekyje vairuotojui ir keleiviui gali nustatyti skirtingą temperatūrą. Išjungus DUAL iš vairuotojo pusės valdysis abiems pusėms vienodai Wink Dabar nepamenu, bet berods įjungus priekinio stiklo nupūtimą, gali pamažinti ventiliatoriaus greitį. Tik tą turėsi daryti kas kart, nes tik įjungus jis pučia ant MAX. Tas pats ir kai temperatūrą nustatai ant HI ar ant LOW, pučia MAX, bet gali pamažinti pūtimą Smile

Mužikas rašo:

Tik A/C pas mane OFF nustatytas, tai kokio velnio jis vistiek jungiasi, ar čia off tik šaldymui? Smile

Dar keista, jog neina per mode nustatyti, kad tik į langą pustų, kam tos kojos dar papildomai..o jei vien tik ant lango, tai pučia maximumu, kas ryte kol šaltas niekam nereikalinga.

Ovis, pas mane irgi nestebūklai, iki darbo ~5km, tai per tą 10 min kol atvažiuoju, gal kieme kiek ir pradeda kilti, kai jau gesinti reikia

Julijus

2018-01-16 09:49 Atsakyti su citata

Mužikas rašo:

Accordas turi krūčiausią HVAC sistemą, kuri sugeba žiemą šildyti nuo AC.
Taip, perskaitei teisingai, kad AC šildo.

Kadangi accordo variklis "efektyvus", aliuminins blokas, aliumininis viskas, ir dyzelis mažiau karščio išskiria - šyla lėčiau, dėl to buvo padarytas atvrikštinis AC ratas, tam, kad atbuline eiga paduotų freona iš šildytų saloną, kol antifreezas dar šaltas.

Atbulinis AC dirba tik prie tam tikrų kriterijų, kuriu čia neišvardinsiu, bet esmė, kad antifreezas mažiau nei 70C ir lauke temperatūra mažensė nei +5C ir pan.

Taigi, dabar apie šilimo laiką, mano accordas turi neveikiančią atbulinę sistemą (įtariu vožtuvą), tai sušylą iki pusės per 18min, o jei veiktų, šildyti pradeda praktiškai iš karto (pas Laimi yra veikiantis šis reikalas, reikėtų jo tiksliau klausti, kiek greitai pradeda pusti šiltą orą) ir aišku su veikiančia sistema pasitaiko nemalonus kvapas, kai veikia atbuliniu ratu freonas, nes tada pradeda garinti/šildyti pridrėkusį garintuvą, kuris vasarą būna ledinis Smile

Kas liečia HVAC sistemas, tai pas visas mašinas jei yra atskiras mygtukas lango šildymo, visus HVAC nustatao max oro putimą ir visus ortakius į langą nukreipia. No rocket science.

DUAL - dvieju zonų klimatų kontrolė. Jei jis yra įjungtas(dega žalia lemputė) vadinasi abi temperatūras gali nustatyti individualiai, kariėjė 19C, dešinėje 25C. Jei tuo momentu išjungsi DUAL - nusistatys taip, kaip yra pas vairuotoją, abi pasidarys 19C, ir tada reguliuojant - reguliuosis abi temperatūros.

laimis.laucius

2018-01-16 11:16 Atsakyti su citata

Na pvz savaitgali automobilis stovėjo lauke, ryte buvo -11 laipsniu. Užvedus šiltą orą pradėjo pusti maximum po 3 minučių. Kiek pastebėjau iškarto ta atbulinė cirkuliacija nesuveikia, t.y nesigirdi, po kokios minutės ji tik pradeda suveikinėti,seniau būdavo ir pas mane nemalonus kvapas, ši rudeni dariau dezinfekavimą pats. Padėjo, kvapo visai nebeliko arba liko labai minimalus. Naudojau štai tokia chemiją : http://e-sonax.lt/index.php?route=product/product&product_id=173
Po dezinfekcijos salone nors ir gerai išvedinus šiek tiek jautėsi chemijos kvapas, bet paskui dingo.

Julijus

2018-01-16 12:47 Atsakyti su citata

laimis rašo:
t.y nesigirdi, po kokios minutės ji tik pradeda suveikinėti

kažkoks garsas ar šnipštimas?
o tu visada ant AUTO važinėji, kad pradeda įsijungti tas šildymas?

laimis.laucius

2018-01-16 13:50 Atsakyti su citata

Girdisi šnypštimas, tarsi kaip koks vakuminis siurbliukas koks trauktu. Ne ant auto aš retai kada važinėju, iprastai nustatyda Dual, o Auto išjungta. Ir AC/off.
nikis24

Žinutės: 5

2018-01-16 14:12 Atsakyti su citata

Tai iprastai AC naudojamas (ziemos metu) kol susyla masina ir langai nutirpsta, po to ji isjungti ? Taip greiciau nutirpinamas uzsales priekinis stiklas ? O kada geriau naudoti ta funkcija, kur yra jungtukas su masinele ir lenkta rodykle ?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 24, 25, 26  Toliau
Puslapis 1626

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.