img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
Honda accord 8gen atsiliepimai
Pereiti Atgal  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
Shalas

Žinutės: 3

Siųsti asmeninį pranešimą
2017-10-25 07:51 Atsakyti su citata

toore rašo:
Kai mazai skyscio lieka, purskia tik ant langu. Kitas variantas - saugikli isimti galima, bet tada lyg ir priesrukiniai nebedega...

Supratau, dėkui toore už atsakymą.
Kitas kiek komiškas dalykas kuris darosi pastarosiom dienom, tai savaime nusimušanti radijo stotis. Buvau nustatęs M-1 (Vilniuj dažnis 106.8 ) ir dabar paleidus M-1 pagroja kokias 2-3 sekundes ir savaime persijungia į A2 stotį (dažnis 96.4), yra kam tekę patirt tokį cirką? Very Happy Su kitom radijo stotim viskas ok, nesąmonės tik su M-1 Very Happy

Julijus

Žinutės: 248

2017-10-25 08:50 Atsakyti su citata

Plyz, neišiminėk saugiklių jokių.

Jei nori apiplauti langą ir nenori purkšti ant xenonų tai išjunk šviesas.
Kai šviesos išjungtos purškia tik ant lango. Smile

Sutinku, kad plaunant xeonus ir langą skysčio greitai nebelieka, ir kaip toore sakė, jei jo mažai, tai plauna tik langą.
Aš asmeniškai plaunu langą su išjungtais žibintais. Smile

Kas liečia radiją, tai žinok, pas mane lygiai tas pats buvo, bet tas prasidėjo atjungus akumą (neatmenu kodėl atjunginėjau?), tačiau susitvarkė savaime.

Ką mėginau - tai per visokiausius radijos nustatymus landžioti, niekas nepadėjo.

Gal čia su M-1 tiap? Very Happy
Nes aš dažnai ryte klausydavau Mindaugo su Saulium ir dažnai persimesdavo į kitą stotį... Bet paskui akumą atjungus, vėl prijungus nebepasikartoja...
Taip ir likau nesutvarkęs, nei supratęs kodėl taip yra.

mariuz
Klubo narys

Žinutės: 1999

2017-10-25 16:57 Atsakyti su citata

del radijos tas pats vyko

reikia kad butu RDS nustatymuose isjungas TA

Žinutės: 166

2017-10-25 18:31 Atsakyti su citata

Sutinku su kolega, išjunkit TA, nes man viena karta buvo taip užstrige, kad neveikė niekas, tik tas mygtukas kuris išjungia ir ijungia TA, galvojau pipiec grotuvui, ko tik nebandžiau Very Happy Kol paskui netycia radau Very Happy
Shalas

Žinutės: 3

2017-10-27 06:15 Atsakyti su citata

Juliau, geras lifehack, tikrai bus paprasčiau išjungt šviesas nei išiminėt saugiklius Very Happy

Dėl TA išjungimo, tai padėjo, dėkui o tai būčiau klausęs A2 Very Happy

Julijus

2017-11-13 12:44 Atsakyti su citata

Nuotykiai iš mano Accord 8gen sankabos:
http://www.hondaklubas.com/forum/viewtopic.php?t=689635&start=150

toore

Žinutės: 770

2017-11-13 14:05 Atsakyti su citata

Shalas rašo:
Juliau, geras lifehack, tikrai bus paprasčiau išjungt šviesas nei išiminėt saugiklius Very Happy

Xenonam nesveika isjunginet ir ijunginet, kiekviena karta, kai nori langa nusiplaut. Nakti vaziuojant sitas budas nepraktiskas. O kas blogai, kai saugiklis isimtas. Kazkaip nepatogumu nepastebejau....

Žinutės: 85

2017-11-13 21:44 Atsakyti su citata

O, Julijaus jau norėjau klausti kaip pasibaigė ta istorija kur mašina ant traliuko Very Happy Tai sankabos komplektą turbūt tokį pat ėmei kaip LUK ir siūlo VII gen accordui, reiškia dydžiai ir visa kita atitinka? Smile Beje, kur tau šiuos darbus darė?
Šiaip jei senas dalis išsaugojai būtų įdomu foto bei senojo disko storis Smile ir detalės kodas.

O dėl lempų apiplovimo kur diskutavot tai jei tikrai ir priešrūkinis ant to pačio saugiklio stovi, nemanau, kad verta atjunginėt, tuo labiau jei norėsi lempas apiplaut vėl turėsi atgal dėt... O jei situacija neleidžia išjungt šviesų tai plauni ir tiek, saugumas ir matomumas manau svarbiau.

2017-11-14 07:42 Atsakyti su citata

toore rašo:
Shalas rašo:

Xenonam nesveika isjunginet ir ijunginet, kiekviena karta, kai nori langa nusiplaut. Nakti vaziuojant sitas budas nepraktiskas. O kas blogai, kai saugiklis isimtas. Kazkaip nepatogumu nepastebejau....

Žinai, ar labai jau didelis skirtumas, prieblandoj kai važinėji, ypac tuneliais, ant auto tie xenonai daugiau junginėjasi, nei kad plaut langą reikia Very Happy

Iš šono pasiklausius žmonės lupa saugikius, tam kad sutaupytu langų apiplovimo skysčio atrodo juokinga Smile, o žiek, dar pamirši įdėti prieš technikinę dar ir nemalonumų gali apturėt. Ir teisingai Domm pastebėjo, jei reiks apiplaut, stosi ir krausi atgal saugiklį? Ar skuduriukų pamozosi? Very Happy

Citata:
O, Julijaus jau norėjau klausti kaip pasibaigė ta istorija kur mašina ant traliuko Very Happy Tai sankabos komplektą turbūt tokį pat ėmei kaip LUK ir siūlo VII gen accordui, reiškia dydžiai ir visa kita atitinka? Smile Beje, kur tau šiuos darbus darė?
Šiaip jei senas dalis išsaugojai būtų įdomu foto bei senojo disko storis Smile ir detalės kodas.

624 3356 00 LUK

Kaip matau šis setas tinka visoms hondoms Smile

Nuėmus seną sankabą ten irgi buvo LUK firmos. Tik vat kai pasakė, kad naujas setas yra brokuotas ir nupirko kitą, tai nežinau ar tą patį LUK firmos pirko. Interkarsas apskirtai luk firmos nedave pirkti, tik AISIN.

Kai jie uždėjo jau nebeslystanti komplektą, jie seną diskatorių paprašė pasilikti skrodimui. Tai palikau.
Foto gailą nepdariau, nors kelias dienas vežiojausi seną komplektą, buvo šalta, buvau susinervinęs, visai pamiršau Very Happy
Bet tos spyruoklytės buvo išlinkusios (ne vienoje plokštumoje) kur spaudžia išminamas guolis. Toks įspudis, kad išminamas guolis gal kreivai prispaudinėjo diską, kol galų galė jis išvis nebesugebėjo disko atkabinti.

Šiaip džiauguosi, kad visgi clutch setą pirko pats servisas, kuris darbus ir atlikinėjo, būtų buvę daugiau terlionės, jei dalys būtų mano. Jie gal net nesiimtų keisti už dyką per naujo...

Julijus

2017-11-14 08:08 Atsakyti su citata

Taip pat foto iš ratų suvedimo. Taip akis bado negative camberis galinių ratų (abu po -2 laipsnius):

mantas29

Žinutės: 19

2017-11-19 09:09 Atsakyti su citata

Julijus, Camberi galui savo auto pagydziau taip. Ruosiaus pirkt is pradziu reguliuojamas traukes gale, bet atsisakiau sios minties, tada galvojau apie spyruokles naujas, bet ir to nepadariau, nes meistriukai pasiule issitekint gumas ir pakist po galinem spyruoklem. Tai istekino 2cm aukscio pagal spyruokles dydi ir vuolia, masinos galas pakilo, camberis dingo ir dabar masina graziai ziurisi, seniau atrode labai nusedes galas.
Dommm

2017-11-20 08:28 Atsakyti su citata

Mantas >> aš irgi esu pastebėjęs galo ir priekio aukščių skirtumą. Tik nežinau ar čia normalus aukštis ar reiktų susirūpinti. Nėra su kuo palyginti Smile

Sprendimas su gumomis įdomus, bet čia iš esmės gaunasi auto paaukštinimas. Jei gerai suvokiu, spyruokles sužeminus amortikas jau nebedirba efektyviai - turbūt tas pats gaunasi ir jas "paaukštinus", tad su camberiu laimima, bet ar nesigauna "jojimas" gale?

2017-11-20 10:41 Atsakyti su citata

Hm įdomus sprendimas. Pritariu Domm'ui, galas atrodo vizualiai pasėdęs ir pas mane.

Taip pat yra logikos paaukštinime:
jei norima susidėti coil'us į accordą tai normalu kad ratas sulenda į arką per ašį, vadinasi negative camberis dar didesnis pasidaro, analogiškai pakeliant auto, camberis sumažėja...

Mantai, kokio storio gumos buvo sudėtos? Jei koks 1cm, kažin ar pasijaus ant amortikų...

mantas29

2017-11-20 21:42 Atsakyti su citata

Dommm, tai va man tas priekio ir galo aukstis ir nepatiko, tai pradejau siek tiek dometis kame cia reikalas ir kiek pavyko is uzsieniniu forumu iskapstyt, tai cia kaip ir daugelio hondu liga, tiesiog pasesta galines spyruokles ir ratai suvirsta i vidu, to pasekoje pradeda siek tiek vidine ratu puse valgyt. Ir kai paukstinau, tai masina atsistojo super, ir ziuris graziai ir tarpai tarp padangos ir arku paliko daug maz vienodi, lyginat su priekiu. O vaziavime jokio pakitimo nepastebejau, jokio jojimo, tiesiog galas pakilo, o spyruokles darbas neturejo pakist. Protingiausia butu detis naujas spyruokles galui, bet pasirinkau pigesni varianta.

Julijus, pas mane ir buvo labai panasus camberis, tiksliai nepamenu, bet arti -2, ir svelniai valge galiniu padangu vidines puses, bet kilstelejus galines spyruokles po 2cm, baiges padangu valgymas. Jau pries du sezonus pirkaus naujas padangas ir kas kart keitaliojant zieminius ir vasarinius ratus, matos tik tolygus padangu devejimasis, ko pries tai nebuvo.
As ir galvojau, ka nelabai gali padet kilstelejimas, nes servise sake, cia reik nemazai ratus suverst. Bet kaip sakat, viltis durniu motina, tai surizikavau pas kitu meistriuku, kurie uzsiema amortiku remotu ir problema, kaip nekeista issisprende.

Julijus

2017-11-21 07:21 Atsakyti su citata

blemba, norėč ir aš parizikuoti, o tai nuvykti į servisą ir prašyti, kad sukeltų 2cm su spyruoklių gumom kažkaip?
Dommm

2017-11-21 12:57 Atsakyti su citata

Na, jei sakot kad ir pas jus nelygu, tada tikrai pasėda spyruoklės Smile

Nelabai tik suprantu kaip išsprendė meistrai tą dalyką, kad spyruoklės neverstų į šoną. Čia praverstų fotoo Smile Apačioje kaip ir nelabai tų gumų padėsi, nes nėra plokštumos, o viršuje plokštuma yra, bet gumą turėtum statyti į lėkštutę ir tada spyruoklė jau iššoka virš lėkštutės Neutral Nebent dar tą gumą su įleidimu padarė. Ir iš kokio materialso gamino? Smile

Šiaip KYB naujos spyruoklės galui kainuoja ~30E/vnt, kažin ar pigiau gumas dėtis :/?

2017-11-21 13:14 Atsakyti su citata

Taip, Julijus, tiesiog nuvykus i servisa paprasyk, kad po spyruoklem pakistu 2cm gumas. O siaip kiek domejaus, tai yra ju pirk ir daugelyje autodaliu parduotuvese pagal ismatavimus. Man tiesiog istekino tas gumas pagal amortiko lekstute, nes butent specializuojas amortiku remonte ir kiek sake, jau nevienai masinai taip pagyde pasedusias spyruokles. O protingiausias variantas, tai naujos spyruokles, kuriu kaina truputi kandziojas, bent jau tuo metu kai ieskojau nebuvo pirkt neorginaliu, o kiokia db situacija, nezinau, gal jau imanoma gaut aftermarketus.
Velnias, per tel nemoku ikelt savo auto foto, ten matos kaip stovi masinukas, mano profylije galima kazkiek iziuret, kaip stovi, kokie tarpai tarp arku ir ratu ir matos, kad uzpakalis nestovi zemiau negu priekis.
Beto pradzioj, kai pakels su gumom, neisigask, auto uzpakalis atrodys tikrai gerokai pakiles, nes istysta spyruokles, remonto metu. Po dienos ar dvieju normalizuojasi. Very Happy

mantas29

2017-11-21 13:25 Atsakyti su citata

Dommm, man butent ir pakiso virsuj, tarp lekstutes ir spyruokles, ir nedare jokiu ileidimu. Spyruoklei, nera sansu is ten isjudet, visa laik ji yra suspausta ir neturi jokio laisvumo kazkur klajot, jau pora metu taip vazineju ir jokiu problemu. O materialas buvo labai kieta guma su armavimu per viduri. Mestriukai sake pavadinima, bet deja nepamenu.
dede11

Žinutės: 15

2017-11-21 19:06 Atsakyti su citata

Kažin ar 2 cm kaip standartą paimti, ar kažkaip pamatuoti reikia?
Jau galvojau nusiskausmint pirkdamas spyruokles, bet dabar tikrai gumas dėsiu. Turiu tokios patirties su MB W124, kuriai kelis kartus taip dariau. Bet galvojau, kad Hondai šitas monas nepraeis...

mantas29

2017-11-21 21:08 Atsakyti su citata

Sunku pasakyt, kaip cia pamatuot. Man pasake meistriukai, paziureje i auto, kad pakaks 2cm. Pats galvojau, kad reiks kokiu 3cm maziausiai.
Julijus

2017-11-22 09:12 Atsakyti su citata

Domm matai, musu galine pakaba multi linkas, o ne doublewishbone, dėl ko tūrėtų ratas idealiai aukštyn žemyn vaikšiot vertikaliai. Dėl daugelio traukučių ratas nejuda idealiai vertikaliai aukštyn žemyn, matyt dėl išssidevėjusių bushšingų/traukių pilnai suspaustas ratas palenda po arką pagal ašį:

O čia multilink pakaba žiūrint iš viršaus:

matosi, kad rato viršus lenda link traukių.

Čia vaizdas iš priekio:

Apskritai multilinkas labai daug ratas tabaluojasi judedamas aukštyn žemyn, net susikersuoja minimaliai, kas padidina padangos devėjimąsi.

Ir aišku, jei mašina pasėdusi (dėl spyruoklės) tai normalu, tai reikia sukelti Smile

KYB apie 22eur galima gauti už spyruoklę:

Julijus

2017-11-22 13:30 Atsakyti su citata

Mantai, kurioje vietoje dėjo gumą?
Čia CW3 galinė spyruoklė su šokabzorberiu Smile

mantas29

2017-11-22 15:47 Atsakyti su citata

Julijus, man dejo amortizatoriaus virsutineje dalyje, tarp lekstutes ir spyruokles.
simkiux

Žinutės: 11

2017-11-23 11:36 Atsakyti su citata

Sveiki,

Gal jau šis klausimėlis ir buvęs, bet tada vėl pasikartosiu. Gal žinot, kur Kaune būtų galima pasidaryti Honda Accord VIII i-DTECH 2.2 diagnostiką, kad nustatyti, kuris parking sensorius neveikia, nes Ivuanoj užsiprašė 45eurų, tai pasirodė daugokai.
Arba gal kažkas susidūrėt su panašia problema ir kaip pavyko išspręsti, nes kolkas dar nesinori be reikalo imti bamperio, kitaip ten prieiti prie sensorių neįmanoma manau.

Dar klausimėlis dėl variklio aušinimo skysčio darbinės temperatūros, pasijungus OBDII jungtimi, rodė kad normaliai pašilus varikliui temperatūra 72°C, pasirodė labai mažai. Kiek pas jus būna? Čia gal temperatūros dačikas nušokęs? Šiaip mieste, užmiesty kai variklis pašyla temp. rodyklė stovi kaip įkalta.

Pridedu nuotrauką, kurioje matosi ir parkingo reikalai ir variklio temp.
https://drive.google.com/file/d/1T_BuVcq0iJPrWBZRdwZhNZ8wppaZZKA3/view?usp=sharing

Dommm

2017-11-23 12:39 Atsakyti su citata

Dėl parkingo, tai parašyk į pm, pabandysiu nuskaityti, jei tik matys su mano kabeliu konkretų daviklį Smile

O dėl temperatūros, pas mane užšilus stovi lygiai toje pat vietoje Smile Julijus irgi pamenu rašė kad rodyklė ne per vidurį stovi ir berods kažką bandė spręsti su kitokiu termostatu, tad reiktų palaukti jo komentaro, nes ir man įdomu pasidarė Smile

Puslapis 1314

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.